Opinie o Hotel Młyn w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Młyn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Młyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Młyn w Włocławek

Pracownik Nowy wpis

Potrafi być niemiły i chamski ale potrafi też docenić i pochwalić, pracuję kilka miesięcy i wypłata zawsze się zgadza i na czas

Jakie są warunki zatrudnienia w Hotel Młyn?

Porazka Nowy wpis

Dla mnie jest szokiem,że ten hotel nadal działa. To jak traktuje się tam pracowników... nawet brakuje słów,żeby to opisać. Oczywiście wynagrodzenia nie są wypłacane, Pan Rozbicki z każdym chce się sądzić, bo "wyrzucono mu do (usunięte przez administratora) produkty z datą ważności do 2018 roku." Odradzam korzystanie z jakichkolwiek usług, a przede wszystkim spożywać tam jakikolwiek posiłek. Wafelki do lodow sprzed 3 sezonów z robakami w środku- wystarczy otrzepac a kto się skapnie. Mam nadzieję,że karma kiedyś tego Pana dopadnie i wreszcie swoją chciwością, chamstwem i brakiem szacunku do ludzi zwinie manatki.

Zuzanna Nowy wpis

Nie polecam pracy w hotelu od Pana Rozbickiego. Nie wypłacają wynagrodzenia. W dodatku odradzam korzystanie z usług kawiarni.

Kelner

Normalna rozmowa, wręcz bardzo sympatyczna rozmowa, widać , że chcą zachęcić do pracy a nie zniechęcić... każdy odbierze to po swojemu. Mnie to zachęciło. Póki co jestem, zobaczymy co dalej :)

Czy ma Pani doświadczenie w gastronomii bądź w obsłudze klienta?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy Warto zaczynać tam prace? Czy Pan Rozbicki jest wypłacalny

Stefan
@Angelika

Nie jest

ktoś się śmiał z niedawnej opinii z pobytu w hotelu, przynajmniej można być w miarę na bieżąco... a napisze ktoś coś o aktualnych stawkach? jeszcze w 2020 deklarowali 10 pln... a teraz na ile można liczyć i za jakie warunki zatrudnienia?

KAJETAN POŁSKI

Hotel ekonomiczny więc przy dzisiejszym galopie cen nie spodziewałem się niczego luksusowego. Pokój czysty jak za tą cenę z kablówką i cisza za ścianą co sobie cenię, za parking policzyli mi dychę myślę że nie dużo w porównaniu z parkingiem miejskim...

@KAJETAN POŁSKI

To jest miejsce do oceniania pracodawcy, nie do wystawiania opinii o pobycie XD

Pablo777

Nie dziwie sie andrzejowi r ze zostawila go zona bardzo dobra kobieta i swietny lekarz a on to jej przeciwienstwo udaje swietego chodzi do kościoła na pokaz wielki katolik na sadzie ostatecznym wszystko bedzie wyrownane...

Ruda
@Pablo777

Nie uważam żeby to co napisałeś miało co kolwiek wspólnego z tym jaki Pan Andrzej jest pracodawcą. Jednak po tym co napisałeś widać że nie byłeś zainteresowany pracą tylko życiem prezesa 'pracownik idealny' gratuluję :) a po drugie nie siedziałes im chyba pod łóżkiem i nie znasz historii więc się nie wypowiadaj. TAKICH jak ty przewinęło się kilka dziesiąt umiecie tylko kogoś oceniać i oczerniac a robić nie ma komu brawo dla was :)!!

@Ruda

Robić nie ma komu? Za 8 zł na godzinę? Plus zastraszanie i poniżanie przez pana R. oraz praca na kilku stanowiskach jednocześnie?

mandarynka
@mała

Kobieto jesteśmy we Włocławku gdzie, za podniesienie rzęsy ludzie każą sobie płacić. W tym mieście się ciągle narzeka, nie ma ani jednego pracodawcy ocenianego pozytywnie. Nie jestem stąd a każdego dnia robię się coraz smutniejsza i rozdrażniona, że wybrałam to miasto do życia. Mentalność ludzi to czarna dziura i mało jest ambitnych osób, które stać choćby na uśmiech.

bertan
@Pablo777

Do kościoła chodzi, powiadasz,..., podobno ma jakiś układ z tymi czarnymi świętymi pingwinami... jakby taki płaszczyk ochronny od ekipu KUL lub Biskupów, ..., stąd jego sukces we Włocławku i okolicach - trzeba się temu przyjrzeć, ..., co to są za dziwne powiazania i może trzeba będzie pociągnąć za jakieś wrażliwe sznureczki.

Marija

Kochani jak najdalej od tego hotelu. Napędzają dziewczyny na stanowisko masażysta, recepcjonistka a kończy się na sprzątaczce. Dobry bajer pół sukcesu. Tak z 4,5 dni jeździcie tam pracujecie na okres próbny i oczywiście nic nie dostajecie kasy za te dni. Stawka 10 zł na godzinę czyli za miskę ryżu. Idziecie jeden dzień a później czekacie na telefon kiedy następny dzień do pracy. Teraz dziewczyny porezygnowaly więc pewnie będzie znowu ogłoszenie na recepcję, do Spa. Szukają frajerów, więc nie dajcie się nabrac. Może jak sami popracują za 10 zł na godzinę na zaczynając od sprzątania to trochę rozumu nabiorą.

Ktoś

Jeden pracownik robi na wszystkich stanowiskach. Ogarnia recepcję, kawiarnię, śniadania, zakupy, pokoje. Porażka

mała

Czyli nic się nie zmieniło.

Zainteresowana

Cześć. Czy warto składać CV na stanowisko menagera spa? Widziałam ogłoszenie i nie wiem czy sugerować się tymi negatywnymi opiniami niżej czy spróbować ocenić samemu. Proszę o jakieś PRAWDZIWE I OBIEKTYWNE opinię

Łukasz
@Zainteresowana

Zdecydowałaś się złożyć CV i pójść na rozmowę rekrutacyjną? Szukałem tego ogłoszenia, ale jest już nieaktualne. Jeśli byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej napisz na forum jak ona przebiegała i czy jesteś zadowolona z jej wyniku.

Klient

Ten hotel to jedna wielka kpina! Podczas delegacji pogryzly mnie pluskwy okropne pluskwy!!! Taki wstyd przed wszystkimi! Może i myślałabym że to zwykle uczulenie gdybym nie znalazła za łóżkiem i pod tego dziadostwa!!!! Wstyd jak na 4 gwiazdki!!!! Odrazu zrobione zdjęcia i co ważne potwierdzone przez lekarza pogotowia że to pogryzienie przez pluskwy!!! I jeszcze raczyli powiedzieć że w pokoju obok też mieli taki przypadek!!! Normalnie szok!!! "Butelka wina na odprężenie" tak to było nazwane ale oczywiście ja przekupic się nie dam. I napewno coś w tym kierunku zdzialam. Teraz wszyscy myślą że to roznosze!!! Wstyd!!!

@Klient

Rozgłośnić gdzie się da również na stronie hotelu najlepiej ze zdjęciami.

Karamba
@Klient

To straszne! Chodzi o Hotel Rozbicki, Młyn,Kujawy?? Szok!Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca! Powinna Pani to rozgłosić a na pewno o takich rzeczach powinien wiedzieć sanepid, to niedopuszczalne! Ktoś powinien sprawdzić wszystkie hotele Rozbickiego. Kto wie czy w innych hotelach ich pokojach się nie zalęgło ich więcej. Tym bardziej, że napisała pani, że w pokoju obok mieli taki przypadek, czyli to nie pierwszy raz.Tego robactwa się nie da pozbyć domowymi sposobami, takie rzeczy muszą zrobić specjaliści. Została Pani poszkodowana, współczuje Pani. Moim zdaniem nie powinna Pani tej sprawy zostawić, i coś z tym zrobić inni ludzie niech tez wiedza co sie dzieje ku przestrodze, a butelka wina na odprężenie to czysty przejaw arogancji i hipokryzji i kombinowania.

Partyk
@Klient

Droga Pani też byłem gościem w tym hotelu kiedy była Pani. Widziałem to całe zamieszanie i jak personel hotelu się moim zadaniem bardzo dobrze Panią zajoł. Mnie nic nie pogryzło ale w lipcu w Warszawie w hotelu **** też to mnie spotkało . Trochę czytałem na ten temat i tu nie widzę winy hotelu. Każdy może to nieszczęście wnieść do dowolnego miejsca.

Klient
@Partyk

No nie wiem czy ktoś mógł to widzieć gdzie prawie nikogo tam nie było oprócz moich znajomych z pracy. A zajęli się dopiero po zwroceniu uwagi bo chcieli cokolwiek odłożyć na inny dzień. Gdyby nie nasza reakcja to by nikt się nie zajął a Pan z recepcji sam bal się wejść do tego pokoju i bardzo szybko się zawinal. To że zabrano moje ubrania do pralni to nie było innego wyjścia. A jak wiadomo to świństwo żywi się ludzka krwią i nie wiadomo ile osób to gryzlo i czy nie roznioslo bakterii tak?Na szczęście nasza firma zrezygnowała z wynajmu pokoi dla nas w tym hotelu.

mała

ucina na wypłatach ile się da

A to kary jakieś ta????

Czy w hotelu Nie poszukują może sprzątaczek? Dużo jest pracy?

Niki

Witam. Hotel rozbicki jest najgorszym hotelam na Włocławku Pan Andrzej każe pracowniką sprzedawać stare rzeczy wyzywa ludzi jedna osoba jest odpowiedzialna za cały hotel nie ma szacunku do ludzi i pracowników

@Niki

Jak słucham tych opini to się zastanawiam co powoduje że tak źle piszecie o tym człowieku. Pracowałam tam i bardzo jestem wdzięczna bo dużo się nauczyłam a Pan Rozbicki jest mądrym i zaradnym człowiekiem. Natomiast spotkałam duża bezczelność ludzi którzy w żadnej pracy się nie czują dobrze i wiecznie narzekają

Juta
@Niki

Miałam nieprzyjemność "pracować" w hotelu Rozbicki przez 2-3 dni. Tam się jednocześnie sprząta, gotuje obsługuje podobno nawet na pokoje się wyrzuca kiedy jest potrzeba.. Nie ma tam ogólnego pojęcia recepcjonista czy kelner każdy robi to samo bez wyjątku. To dlatego nigdy nie mogą znaleźć stałego personelu i stale ktoś odchodzi. Wyzysk to mało powiedziane. Szkoda mi tylko kelnerek, które sprzedają ciastka na mrozie i zachęcają do ich kupienia.

@Juta

Czyli nic się nie zmieniło. A szkoda, bo hotel ma potencjał.

Aaaaa
@Juta

Akurat to prawda. Byłam na rozmowie jako recrpcjonistka kilka lat temu. Okazało się, że mialabym oprocz siedzenia przed komputerem na recepcji obslugiwac kawiarnie, sprzątać kawiarnie i uwaga- chodzić w tym samym czasie na pokoje i sprzątać. Wyzysk. Przeprowadzał ze mną rozmowe wlaściciel- bardzo nieprzyjemny, szuka po prostu (usunięte przez administratora) bo na pracy 3zmianowej mialabym dostawac najnizszą. Dziwię się, że ktoż tam pracuje

@Aaaaa

W zasadzie to nikt tam nie pracuje. Właściciel większość czasu spędza w hotelu (śmiech na sali). Ale to dobrze, przynajmniej ma swiadinisc, że nie da się jednocześnie wymeldowywać gości, podawać śniadania, obsługiwać na kawiarni i sprzątać pokoi.

*świadomość

Hotel który jest prowadzony bez pojęcia przy tym pracownicy są wykorzystywani na każdym kroku pracują prawie za darmo .Pani manager nie ma pojęcia o funkcjonowaniu hotelu nie wiem co ona tam robi ,? Trzeba zapytać personel bo ma bogatą wiedzę co tak się dzieję. Wstyd co się tam dzieję. Przydała by się tam dobra kontrola

kucharz

Witam byłem tam na rozmowie o pracę na szefa kuchni. Rozmawiałem z Panem który był bardzo nie profesjonalny , który na pewno nie był hotelarzem , rozmowa była przerywana telefonami które pan odbierał . Hotel świeci pustkami . Szkody które zostały tu wyrządzone przez właściciela lub osoby odpowiedzaialne nasuwają mi tylko jedną myśl - Kuchenne Rewolucje. Zdecydowanie miejsce pasuje do tematyki tego programu a Pani Magda była by w swoim żywiole. Kończąc Hotel Młyn we Włocławku po przez pryzmaty strony internetowej robi dobre wrażenie , obiekt z potencjałem. Ja jednak się nie zdecydowałem na prace i odradzam ja osobą które myślą o swojej karierze poważnie .

@kucharz

Bardzo dobra decyzja.

Łukasz

Od dawna nikt się tutaj nie odzywał. Czy ktoś zrobi mini podsumowanie i opisze aktualne warunki pracy w tej firmie? Z góry dzięki.

średnio polecam

Nie miałam "zaszczytu" pracować w tym hotelu, jednak dane mi było pójście na rozmowę kwalifikacyjną. Czekałam ponad 20 minut, aż osoba odpowiadająca za rekrutację się pojawi, a gdy wreszcie to uczyniła to najpierw z prywatnego telefonu gdzieś dzwoniła, by wreszcie podejść do mnie i przeprowadzić rozmowę (rozumiem różne sytuacje, ale to chyba nie jest problemem podejść do czekającej osoby i powiedzieć, że za chwilę się pojawi tylko wykona ważny telefon albo być już wcześniej na miejscu). Rozmowa jak rozmowa - standardowa. Śmiesznie wyglądało podanie dłoni na pożegnanie - tak jakby nie było się godnym jej dotknięcia. Miałam być 3 dni później na popołudnie. W dzień pracy dostałam sms'a, że nie dojdzie do spotkania i będą się ze mną kontaktować. Miło, że chociaż o tym poinformowali, ale raczej nie będę już zainteresowana współpracą z tym hotelem - w szczególności, że słyszałam już o nim niezbyt piękne opinie o traktowaniu pracowników i ich wyzysku. Dobrze, że przynajmniej nie odwołałam próbnego dnia w innym miejscu pracy - przynajmniej tam dostałam szansę i potraktowano mnie normalnie.

Olciqk
@średnio polecam

Wyzysk oszukali mnie na 400 zl ale ja zbieram załogę dziewczyn, które również zostały oszukan e i nie odpuszcze, doszłam ( w sumie to same napisały) do tych co jeszcze za grudzień 2016 nie dostały wynagrodzenia. Pora coś zrobić z tymi oszustami.

Pani A.
@Olciqk

Pani Olu, nie było Pani przez ponad dwa tygodnie w pracy. Nie przyniosła pani zwolnienia, nie wypisała urlopu, był tylko kontakt telefoniczny. Rozumiem, że życie jest pełne różnych styuacji, dlatego byliśmy wyrozumiali i mimo wszystko nie straciła Pani pracy. Wynagrodzenie zaś było wypłacone zgodnie z obecnością i zgodne z kodeksem pracy.

@średnio polecam

Droga Kandydatko do pracy, Bardzo dziękujemy Ci za Twoją opinię, wszystkie opinie są dla nas niezwykle ważne i skrupulatnie sprawdzane. Pracownik to dla nas podstawa dobrego zarządzania Hotelem. Dlatego jeśli to co piszesz jest prawdą zapraszamy Cię do złożenia skargi do Państwowej Inspekcji Pracy oddziału we Włocławku (ul. Piekarska 16a) lub na Policję. Chcemy wyjaśnić zaistniałą sytuację dlatego zapraszamy do konfrontacji i wyjaśnienia opisanej sprawy, na kontakt oczekujemy pod nr tel: 728 446 520.

Fame
@średnio polecam

Bardzo dobrze bo za dni nauki „próbne” nikt ci nie zaplaci

@Fame

To ty nie wiesz o czym mówisz.... Pracodawcy szanują juz pracowników nawet we wloclawku i potrafią normalnie za przyuczenie na stanowisko zapłacić, wystarczy sie trochę wysilic i dowiedzieć jak jest u normalnych pracodawców a nie podzielić głupoty

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Młyn - Włocławek

• Jak się pracuje w Hotel Młyn?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Młyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Młyn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Młyn?

Kandydaci do pracy w Hotel Młyn napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Młyn
  • Kościuszki 20