Opinie o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mires sp. z o.o spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mires sp. z o.o spółka komandytowa w Toruń

Kamilololo

Wiecie czy potrzebują może operatora prasy krawędziowej? Jak z zarobkami

Mires sp. z o.o. sp. kom.
@Kamilololo

W sprawach zatrudnienia prosimy o kontakt z biurem lub pod numerem telefonu znajdującym się na naszej stronie. www.mires.pl

Jacek

Jaka macie atmosferę w pracy? Jak przebiega rekrutacja?

Matylda65

Szukam pracy. Jest jakaś szansa na zatrudnienie w tej firmie? Jak się tam pracuje.

Mires sp. z o.o. sp. kom.
@Matylda65

Witam, Oczywiście jest szansa na zatrudnienie. Zapraszamy do kontaktu w siedzibie firmy przy ulicy Aleksandrowskiej 5 w Toruniu.

mieszkaniec torunia

chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w tej firmie, mieszkam w okolicy i szukam pracy. mógłby ktoś zabrać głos jak tam się pracuje i jakie są warunki? proszę o informacje.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Przez tego (usunięte przez administratora) Roberta R w związku z tym że nie wypłacił mi pieniędzy dostałem mandat za brak biletu.

Sebastian

Nieuczciwy pracodawca obiecuje pieniądze na czas jak i umowę a tak naprawdę to tylko obiecanki.

XxX

Historia Miresa pokręcona bardziej od mody na sukces. Pracując dla niejakiego Roberta nasłuchałem się sporo opowieści dziwnej treści. Pan Robert R. Niestety też jest osobą która obiecuje pieniądze na czas a tak naprawdę ma problemu z załatwieniem zaliczki w wysokości zaledwie 300zl mimo że były ustalane tygodniówki.

Sławek

Cwaniak który zgrywa bohatera a nie płaci za wykonane prace

Bartosz
@Sławek

Masz problemy z uzyskaniem wynagrodzenia za wykonaną pracę? Czy firma ma przejściowe trudności finansowe? Mam nadzieję, że te problemy zostały rozwiązane.Jak oceniłbyś warunki pracy i atmosferę w firmie? Pracodawca na stronie http://www.mires.pl/#section-1618 szuka kierownika robót sanitarnych i projektanta instalacji HVAC. Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się merytoryczną opinią na temat firmy i tej oferty rekrutacyjnej?

Gutek

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Asco
@Gutek

Widze was na co dzień tam i co wy tam robocie?

Iwona

@pracownik, długo już pracujesz w Mires w Toruniu? Jaka jest specyfika pracy w tym miejscu? Jak atmosfera? Czy jest jakiś socjal? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych firm z branży? Czy warunki, które oferuje, są dla Was satysfakcjonujące? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Iwona

Czy ktoś z Was mógłby podzielić się rzetelną i merytoryczną opinią na temat pracy w Mires w Toruniu? Każda z nich będzie bardzo ważna! Chciałabym również odnieść się do zarzutu usuwania niewygodnych komentarzy przez firmę - zapewniam Was, że pracodawca nie ma możliwości usuwania opinii na forum GoWork.pl. Zrobić to może jedynie administrator forum, jeśli stwierdzi niezgodność wypowiedzi z obowiązującym nas wszystkich regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Tak się prawdy o sobie bali, że nawet wszystkie wpisy o starej firmie z internetu usunęli. Możecie szukać do skutku, nie ma. Z ich strony, żałosne... .

niebieski beret

nie prawdy sie bali bo faktycznie przykra byla przeszlosc tylko jadu ktory kapal ze strony z pomoca znajacych prawde a pracujacych u slabnacej obecnie konkurencji i dostajacy ponoc 25Pln za wpis-

TEN KTÓRY ZNA PRAWDĘ

Zmiana nazwy firmy nic wam nie da, bo tam nic się nie zmieniło. Te same osoby co rządzili, dalej rządzą. Szefostwo te same, kierownictwo w 50% zostało. Kto mądrzejszy to uciekł. Firma nowa, a przyzwyczajenia stare. Za grosze wygrać przetarg, a potem szukanie jak tu na robocie zarobić. Na zamianie urządzeń, materiałów, i śmieciowe stawki dla ludzi. Śmieszne, bo widzę że historia lubi się powtarzać. Pytanie tylko kiedy znów przestaniecie płacić podwykonawcom, potem opóźnienia w wypłatach pracowników, a potem ciche bankructwo. Bo jak się rzuca 5,7 letnie gwarancje na urządzenia co wytrzymują raptem 3 lata i to przy dobrych wiatrach. Życzę powodzenia, a klientów przestrzegam. Bo to puste słowa.

andrzej

Witam, widać duże zmiany po zmianie właściciela i reorganizacji firmy. Pracuje od niedawna, ale polecam z czystym sumieniem. Kasa nie za wysoka ale płacona na czas, no i widać że pieniędzy w firmie nie brakuje. Jak na razie jest ok.

stefan
@andrzej

A czy właściciel twojej firmy pooddawał juz zaległe pieniądze swoim kontrahentom?

Zostaw merytoryczną opinię o Mires sp. z o.o spółka komandytowa - Toruń

• Jak się pracuje w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mires sp. z o.o spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Mires sp. z o.o spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mires sp. z o.o spółka komandytowa
3.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Aleksandrowska 5
    87-100 Toruń