Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

Nie lubię żreć ciastków !!!!

Ja też tam pracuję i...o dziwo lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal jak sie nie chce to się robić nie będzie i się będzie narzekać. Robię swoje i jestem zadowolona. Jak się chce pracować to się będzie pracować:) Jakość?? Jak najbardziej się o nią dba! O !

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

Darek

moim zdaniem atmosfera jest bardzo dobra, wszystko zależy od współpracowników. Wypłaty też są całkiem niezłe. ogólnie firma na plus.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
łebski łeb

Z jednym się zgodzę. Jak ktoś ma jaja i potrafi się odnaleźć w pewnych warunkach to i zarobi dobrze w tej firmie (i nie mam tu na myśli klepanie z ucha i lizania (usunięte przez administratora) a jak ktoś jest roszczeniowy bo myśli że mu się należy za to że tylko przyjdzie "łaskawie" na 8 h i po roku będzie " krzyczał" że JEMU to się należy .... No cóż niech idzie do biedronki albo innej stonki. Jak patrzę czasami na pracowników którzy przychodzą to zastanawiam się ( i są to czasami chłopy po 30 ) czy nie lepiej było by zatrudnić małpki z zoo one chociaż ogarną liczenie do 10 i podstawowe informacje. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych . W każdej pracy są ci na górze i ci na dole. Ci drudzy albo pokazują palec albo miauczą na forach jak to jest źle w tym zakładzie albo innym . Życzę wszystkiego dobrego

Spoko

Ok. Zgadzam się po części z opiniami na temat naszej firmy. Ale parę lat tu jestem i nie ma tragedii. Kiero... fakt brak kultury _wieś. Nie wie co jest na dole i to ich błąd. Zarobki ~nigdzie Wam nie nasrają pieniędzy ~i to też prawda bo firmy umawiają się co do stawek. Wielkich różnic nie ma. A tu ciuchy są na łeb nie pada poopierdalać się też można. Ale wystarczy być zrobić to co trzeba i poczekać do wypłaty. Kto dziobie to dziobie i tak jest wszędzie. Tu miejcie wywalone na wszystko nie brać do głowy i będzie OK

Kapitan Janusz

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Alvaro

Straszna Bieda nie polecam

INTERNET

Czy ilość zmarnowanego czasu jest wystarczająca w stosunku do osiągniętego celu? Mam nadzieję że SPM zaprzestanie stosowania chamskich praktyk w jakości 10m poniżej poziomu mułu! Nie będziemy dalej zniżać się do Waszego poziomu. Konkurujcie z innymi etycznie jeżeli w SPM wiedzą co to ETYKA i FAIRPLAY. Mam nadzieję że weźmiesz to sobie do serca !

Antoni

@Ktośiek, możesz swoją opinię wyrazić w sposób bardziej szczegółowy? Co konkretnie miałeś na myśli pisząc "straszna bieda"? Uzasadnij swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy tak, aby była bardziej zrozumiała dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Sistema Poland. @białobrody, dziękuję za opisanie szczegółów z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sistema Poland. Czy możesz napisać coś na temat warunków jakie zaoferował Tobie pracodawca na tym stanowisku? Czy stawka jest konkurencyjna na rynku i zadowalająca?

Antoni

@bialobrody, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Sistema Poland. Czy możesz napisać w jaki sposób aplikowałeś do pracy u tego pracodawcy? Dostałeś telefon po rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli tak to możesz napisać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i na jakie konkretnie stanowisko aplikowałeś? Co więcej możesz napisać po tym dniu pracy w firmie Sistema Poland?

białobrody
@Antoni

na olx była oferta, odzwonili stosunkowo szybko. Później rozmowa z panią w biurze, sympatyczna tego nie mogę jej odmówić. Odpowiadała na wszystkie pytania. Później miałem test na wózek widłowy, piętrowałem pudło na pudło. Następnie jak wcześniej podkreślilem sam zapytałem czy można pokazać gdzie będę pracował. Oczywiście tak pokazano mi. I dobrze, że zapytałem aplikowałęm na operatora wózka widłowego, a tu mi majster czy ktoś tam pokazuję "pociąg". A pytałęm przez telefon 3 razy na pewno wózek widłowy? Tak na pewno. Podpisałbym umowę, i byłoby rozczarowanie. Naszczęście już mam pracę, mam trochę doświadczenia więc problemów ze znalezieniem nie mam. Mówie szczerze wszystkim pociąg jest niewdzięczny ponieważ obsługujecie całą produkcję. Rozwozicie na tych wagonikach pudła i odbieracie ludziom. A oczywiście jak się spóźnicie to pretensje idą tylko na was.

Ktośiek

Uciekajcie z Sistemy straszna Bieda.

Antoni

@Oneway, dziękuję za opinię, mógłbyś doprecyzować kwestię pracy w firmie Sistema Poland w niepełnym wymiarze czasowym? Czy firma oferuje umowę o pracę, czy jedynie umowę zlecenie bądź dzieło? Jak często zdarza się, że pracownicy po dniach próbnych rezygnują z pracy? Czy na podstawie rekrutacji nikt nie zostaje na dłużej? Aktualnie firma Sistema Poland poszukuje do pracy kilku pracowników http://sistema.com.pl/spm/17/oferty_pracy.html Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat stanowisk z ogłoszeń o pracę?

Bielsko

Geografia Położenie i powierzchnia Krajobraz Pogórza Śląskiego. W tle Beskid Śląski Bielsko-Biała znajduje się w południowej części województwa śląskiego, na granicy historycznych regionów: Śląska Cieszyńskiego (dzielnice lewobrzeżne, 57,89% powierzchni[16]) i Małopolski, a ściślej ziemi krakowskiej (dzielnice prawobrzeżne, 42,11% powierzchni[16]). Większa część Bielska-Białej leży na Pogórzu Śląskim, które jest częścią makroregionu Pogórza Zachodniobeskidzkiego. Teren miasta wchodzi w skład Działu Bielskiego i Działu Pisarzowickiego – mikroregionów Pogórza Śląskiego[17]. W granicach administracyjnych Bielska-Białej (w dzielnicach południowych[18]) znajdują się także masywy górskie Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. Współrzędne geograficzne centrum miasta[19] to 49°49′21″N 19°02′40″E. Powierzchnia Bielska-Białej wynosi 124,51 km², w tym[20]: tereny mieszkaniowe: 16,4% tereny usług: 2,6% tereny przemysłowo-składowe: 3,6% tereny komunikacyjne: 11% tereny rolne: 14,6% tereny leśne: 24,2% zieleń miejska: 2,2% tereny pozostałe: 25,4% Miasto stanowi 1,01% powierzchni województwa i 0,04% powierzchni kraju[21]. Zobacz więcej w artykule Ludność i powierzchnia Bielska-Białej, w sekcji Powierzchnia Bielska-Białej. Rozciągłość miasta w kierunku równoleżnikowym wynosi 13 km, a południkowym 17,5 km. Bielsko-Biała graniczy: od północy z miastem Czechowice-Dziedzice, Gminą Bestwina (Bestwina i Janowice) oraz Gminą Wilamowice (Pisarzowice) od wschodu z gminą Kozy i Międzybrodziem Bialskim w Gminie Czernichów od południa z Gminą Wilkowice (Wilkowice i Bystra), Szczyrkiem (w górach) i Brenną (w górach) od zachodu z Jaworzem i Gminą Jasienica (Jasienica, Międzyrzecze Górne i Mazańcowice) Miasto znajduje się (w linii prostej) 31 km od granicy z Czechami[22] i 35 km od granicy ze Słowacją[23]. Ukształtowanie powierzchni Beskid Śląski Ukształtowanie powierzchni Bielska-Białej jest dość zróżnicowane. W granicach administracyjnych miasta znajdują się tereny wyżynne (Pogórze Śląskie), jak i górskie (Beskid Śląski, Beskid Mały). Centrum miasta[19] znajduje się na wysokości 313 m n.p.m. Najniższym punktem są Stawy Komorowickie znajdujące się na wysokości 262 m n.p.m., natomiast najwyższym szczyt liczącego 1117 m n.p.m. Klimczoka w Beskidzie Śląskim. Pogórze Śląskie zbudowane jest z mało odpornych na denudację serii fliszowych z wkładkami wapieni i cieszynitów. Złożona struktura podłoża geologicznego ścięta jest przez równinę denudacyjną obniżającą się od 400–450 m n.p.m. u podnóża progu Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego do 280–300 m n.p.m. na granicy Kotliny Oświęcimskiej. Powierzchnię pogórza pokrywają gliny, na których rozwinęły się zespoły gleb o średniej produkcyjności[17]. Dominują gleby brunatnoziemne. Na ograniczonych powierzchniach występują gleby płowe. Do niewielkich powierzchni ogranicza się zasięg gleb bielicowych, rozwiniętych na bezwęglanowych i bardzo przepuszczalnych zwietrzelinach. Gleby deluwialne, związane z łagodnie nachylonymi podnóżami stoków, występują w wielu obszarach, których łączna powierzchnia jest niewielka. Podobną cechą odznaczają się gleby aluwialne w dnach dolin[24]. Wyżynna część Bielska-Białej składa się z kilkudziesięciu wzgórz, porozdzielanych dolinami rzek i potoków, z których centralną jest dolina Białej. Najwyższymi bielskimi wzgórzami są Drugi Kopiec Lipnicki (448 m n.p.m.), Hałcnowska Góra (404 m n.p.m.), Pierwszy Kopiec Lipnicki (393 m n.p.m.), Cieńciałowa Kępa (390 m n.p.m.), Malowany Dworek (390 m n.p.m.) i Trzy Lipki (386 m n.p.m.). Beskid Śląski zbudowany jest z masywnych piaskowców godulskich i istebniańskich. W części południowej góry zbudowane są z fliszu magurskiego. Występują tu złoża mineralne: piaskowce, wapienie i kruszywa naturalne. Duże znaczenie mają piaskowce godulskie, które występują tu w dwóch rodzajach: godulskie środkowe oraz godulskie dolne. Znajdują się tu również źródła wód mineralnych. Beskid Mały zbudowany jest z płaszczowin: podśląskiej i śląskiej. Składa się w 95% z piaskowców godulskich. Geologicznie jest jednorodny z Beskidem Śląskim. Pasma Beskidów rozdziela szeroka na 5 km Brama Wilkowicka łącząca Pogórze Śląskie z Kotliną Żywiecką. W granicach administracyjnych miasta znajduje się 17 szczytów górskich: Cuberniok Dębowiec Górna Równia Klimczok Kołowrót Kopany Kozia Góra Łysa Góra[25] Mokry Groń Palenica Pod Błatnią Przykra Równia Stołów Szyndzielnia Trzy Kopce Wysokie Na południowo-zachodnich stokach Stołowa znajduje się Jaskinia w Stołowie, której korytarze liczą 21 m. W 2003 r. na stokach Stołowa odkryto również wejście do Jaskini Głębokiej w Stołowie. Z długością 554 m i głębokością 25 m jest jedną z największych jaskiń polskich Karpat fliszowych. Kilka mniejszych jaskiń znajduje się także w rejonie Klimczoka.

Bielsko

Symbole miasta Herb Bielska na kaflu z II poł. XV wieku Logo Bielska-Białej Symbole Bielska-Białej: herb, flagę, logo i hejnał oraz ich wygląd oficjalnie ustanowiono czterema uchwałami rady miejskiej z 7 grudnia 2004 r. Herb – składa się z dwóch gotyckich tarcz. Prawa (z punktu widzenia patrzącego na herb: lewa) to herb dawnego Bielska, natomiast lewa (z punktu widzenia patrzącego na herb: prawa) to herb dawnej Białej. Tarcza prawa jest dwudzielna w słup. W polu pierwszym błękitnym (niebieskim) pół złotego (żółtego) orła, bez korony, z głową zwróconą w prawo (połowa godła książąt cieszyńskich), natomiast w polu drugim czerwonym trzy białe (srebrne) lilie ułożone w słup (zmodyfikowana połowa herbu biskupów wrocławskich). Na tarczy lewej w polu zielonym dwie czerwone pięciopłatkowe róże ułożone w pas (symbol męczeństwa i krwi Chrystusa lub zapowiedź pomyślności i szczęścia „młodych” mieszczan). Flaga – stanowi prostokątny płat tkaniny o stosunku wysokości do długości jak 5:8. Istnieją dwie wersje flagi: flaga miejska i flaga honorowa. Barwy obu są żółto-biało-czerwone, przy czym flaga miejska składa się z trzech poziomych pasów równej szerokości, a na fladze honorowej, na szerszym środkowym pasie (w kolorze białym) umieszczony jest herb miasta. Logo – zostało stworzone w 1996 r. przez Wiesława Grzegorczyka – laureata konkursu rozpisanego przez władze miejskie[13]. Tworzą je dwie wypełnione zielenią, obrócone ku sobie brzuszkami litery B, symbolizujące przedzielone rzeką Bielsko i Białą, z umieszczoną nad nimi czerwoną kropką. Całość przypomina górski krajobraz, nad którym świeci słońce[14]. Hejnał – został skomponowany z okazji obchodów 700-lecia miasta przez Piotra Stachurę, ucznia bielskiej szkoły muzycznej. Po raz pierwszy został wykonany 1 maja 1964 r. Na stronie Urzędu Miejskiego czytamy: „Hejnał jest ściśle związany ze specyfiką regionu, oddaje cały urok Beskidów. Rytm maszyn włókienniczych i szum lasu łączy się w pieśń optymistyczną, pieśń zwycięską”[15]. Hejnał jest odtwarzany co trzy godziny z wieży ratuszowej.

Bielsko

Nazwa miasta Zapisywana z dywizem nazwa Bielsko-Biała powstała przez zestawienie nazw Bielska i Białej (Krakowskiej), które w 1951 r. utworzyły jeden organizm miejski. Odmienia się oba człony (Bielska-Białej, Bielsku-Białej). Błędna jest dość popularna, głównie w mediach, odmiana „Bielsko-Białej” Obecna, złożona nazwa Bielsko-Biała jest niezamierzoną, choć faktyczną kalką językową z niemieckiej formy Bielitz-Biala, używanej już w XIX w. przez niemieckich i żydowskich mieszkańców Bielska, Białej i okolicznych wsi. Bielitz-Biala to stara, zwyczajowa nazwa zarówno zespołu dwóch sąsiadujących ze sobą miast (śląskiego Bielitz i galicyjskiego Biala), jak i niemieckiej wyspy językowo-kulturowej, powszechnie używana od XIX w. niemieckiej literaturze naukowej, kartografii i przewodnikach turystycznych. Etymologia nazwy Bielsko najprawdopodobniej wywodzi się od rzeki Białej, której nazwa pochodzi od przymiotnika biały. Określał on ogólne wrażenie barwy wody – białej, czyli jasnej i czystej[7]. Niektórzy badacze nazwę miasta wiążą również z bieleniem płótna[8], co jest jednak wątpliwe ze względu na to, że w XIII w. Bielsko nie było jeszcze ośrodkiem tkackim ani sukienniczym. Od rzeki zapożyczyła nazwę także osada, a następnie miasto Biała. Nazwa Bielsko została utworzona za pomocą przyrostka -sko, natomiast Biała ponowiona z nazwy rzeki. Po raz pierwszy łacińska nazwa „Bielici”, którą często mylnie utożsamia się z Bielskiem pojawiła się w dokumencie biskupa wrocławskiego z 1284 r.[9] Najwcześniejsze zapisy nazwy Bielska w postaci zniemczonej można czytać jako Bielica: zu Bilitz (1312), Belicz (1420). Później pojawiły się również nazwy słowiańskie: w Bilsku (1420), na Bielsku (1465), miasta Byelska (1525), in oppido Bilsko (1652)[7]. Szwajcarski kartograf i geograf Mateusz Merian w swoim dziele „Topographia” wydanym w roku 1650 podaje trzy formy nazwy miejscowości: „Bielitz”, „Bylitz” oraz „Bila”[10]. Od XIX w. występowała już tylko jedna nazwa niemiecka – Bielitz i jedna czeska – Bílsko. W języku polskim natomiast istniały liczne oboczności: jeszcze na początku XX w. na równi z Bielsko występowały Bielsk, Bilsko i Bilsk[11]. Ostatecznie nazwa Bielsko została uregulowana dopiero w dwudziestoleciu międzywojennym. Procesowi latynizacji ani germanizacji nie uległa polska nazwa Białej – niem., łac. Biala, czes. Bělá. W zapisie słowiańskiego etnolektu górnośląskiego stosuje się najczęściej formę Biylsko-Biŏłŏ lub Bjylsko-Bjoło, z kolei w dialekcie górnośląskim języka niemieckiego (używanym przed 1945 r. przez miejscową ludność niemiecką) nazywane było Beltz-Beil. Po wilamowsku, germańskim języku niedalekich Wilamowic, nazwa Bielska-Białej brzmi Byłc-Bejł. W spokrewnionym z nim etnolekcie hałcnowskim, dawnej mowie jednej z obecnych dzielnic miasta, miasto nazywało się Bülts-Biala[12]. W XX w. wykształciły się niestosowane wcześniej obcojęzyczne nazwy Bielska-Białej, m.in. japońskie ビェルスコ=ビャワ (Byerusuko-Byawa) i łotewskie Beļsko-Bjala.

Bielsko

Bielsko-Biała (czes. Bílsko-Bělá, niem. Bielitz-Biala) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Pogórzu Śląskim, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą. Jest siedzibą władz powiatu bielskiego, Euroregionu Beskidy, diecezji bielsko-żywieckiej Kościoła rzymskokatolickiego i diecezji cieszyńskiej Kościoła ewangelicko-augsburskiego, a także głównym miastem aglomeracji bielskiej i centralnym ośrodkiem Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Bielsko-Biała formalnie powstało 1 stycznia 1951 r.[2] z połączenia położonego na Śląsku Cieszyńskim Bielska, o którym pierwsza wzmianka pochodzi z 1312 r. oraz małopolskiej Białej założonej w końcu XVI wieku. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa bielskiego. Bielsko-Biała pełni funkcję głównego ośrodka administracyjnego, przemysłowego, handlowo-usługowego, akademickiego, kulturalnego i turystycznego obszaru śląsko-małopolskiego pogranicza nazywanego często potocznie Podbeskidziem[3]. Jest jednym z lepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski (m.in. 4,4% bezrobocia[4]). Stanowi także ważny w skali kraju węzeł drogowy i kolejowy. Miasto jest członkiem m.in. Związku Miast Polskich. Według danych z 30.06.2016 r. Bielsko-Biała liczyło 172 407 mieszkańców (22 miejsce w Polsce)[5]. Powierzchnia miasta wynosi 124,51 km² (19. miejsce w Polsce)[6] i dzieli się ono formalnie na 30 osiedli (jednostek pomocniczych gminy).

Oneway

Praca w tej firmie to koszmar. Obiecywali pracę 5 dni w tygodniu pracowaliśmy po 2.. na rozmowie powiedzieli że dni wolne będziemy mieć normalnie płacone po czym kazali podpisywać bezpłatne urlopy. Większość wózków( tych małych tramwai) jest niesprawna. Ludzie którzy tam pracują Większość z nich to są pijacy przechodzą pijani do pracy.. zagrażają sobie i innym ludziom akordy na to że nic na to bo przecież nie ma ludzi do pracy tam. Rotacja w pracownikach jest ogromna w ciągu jednego tygodnia potrafi przyjść nawet 20 osób na dzień próbny i już potem nie zostaje. Ze strony biura Wygląda to tak że jak trzeba wypisać jakieś zaświadczenia lub je gdziekolwiek dostarczyć to jest wielki problem i trzeba zgłaszać to do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie polecam Wam tej firmy..

DDD

Warunki z tygodnia na tydzień się poprawiają. . Bardzo łatwo awansować do biura lub na brygadzistę, bardzo stabilne zatrudnienie .

@DDD

LOL

@DDD

Nie wiem ile ci placa bys tak pisal, no chyba ze masz strasznie duze szczescie ze sie dostales do biura i pracujesz. Zamiast lepiej jest coraz gorzej nastepna hala zamist 5 dni robic robi 2 dni od niedawna i nie zapowiada sie na to by sie polepszylo.

- Zarobki 12 brutto + 18% premi - wymuszanie na pracownika brania dni urlopowych na dni postojowe choć jest praca jest standardowo brana tylko wybrana ekipa i wysyłana do Tych czy też gdzie indziej. - na hali 23( diesel ) praca 2 do max 3 dni w tygodniu reszta urlop płatny lub bezpłatny stawka taka a nie inna a robiąc przez te 2 do 3 dni urobisz się jak za cały tydzień i poczujecie bat na swoich plecach. Sistema Poland Ocena końcowa Uciekać.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ