Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

Baribal

Firma spoko, ludzie ok, zarobki ujdą. Pracowałem już w paru zakładach bb ale tu jest najlepiej.

Czesław
@Baribal

Chętnie dowiedziałbym się więcej. Możesz rozwinąć poruszoną wcześniej kwestię zarobków? Jestem ciekaw na jakiego rzędu wynagrodzenie można tam liczyć?

Rambo
@Czesław

Umowy pod sistema nie dostaniesz tylko przez agencje stawka 13.36 brutto odlicz sobie podatek to wyjdzie 11 masz odpowiedz co do stawki zadnych bonow wczasow po agencja zabiera chcesz to tyraj za taka stawke powodzenia :)

Czesław
@Rambo

Masz rację, to faktycznie nie najlepsze warunki finansowe. Zastanawia mnie, czy można się starać o przejście z zatrudnieniem bezpośrednio pod firmę. Może wtedy udałoby się uzyskać lepsze warunki zatrudnienia? Napisz, czy jest taka opcja.

Rambo
@Czesław

Obiecali ze. Po 3mc bd juz umowa o prace pod sistema później zmienili zdanie w kadrach ze jednak 500h musi byc przerobione a jednak potem ze 6mcy tylko jak jesteś chory czy cos to juz Cie to nie zobowiązuje bo nie jesteś pracownikiem na ktorym mozna polegać. Wiec szczerze wogole nie pchaj sie w to ani żadne magnet ani nic ale to twoje zdanie pozdrawiam

XY
@Rambo

A ja myślę, na cholere narzekacie non stop przecież jest tyle firm wokół, którzy tak dbają rzekomo o pracowników, wystarczy złożyć wypowiedzenie i sobie pójść pracować gdzieś indziej :)

No name

Praca jak każda inna, nie ma co narzekać. Każdy by chciał godziwie zarabiać, każdy by chciał mieć lżej... nie da się. W innych zakładach jest lepiej lub gorzej?... może.

Bardzo kiepskie płace jak na Bielsko.

Wesołek

Witam, jeśli chodzi o SP, konkretnie rzecz biorąc kontrakt TRW w BB, to opinia jest pozytywna. Skupiając się na tym jaka jest firma i czy ją polecam, pomijając fakt, iż temat tego formu ciut zmienił swój tor. Wszystkich pracujących na magazynach SP w Polsce i narzekających na praktycznie wszystko zachęcam do wyjazdu za granicę. Tam szybko można się przekonać jak na prawdę bywa ciężko na magazynie. Dla mnie wniosek z tego wszystkiego jest prosty. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię - internet umożliwia nam tą anonimowość , natomiast powinniśmy się zastanowić jaką czasami można krzywdę wyrządzić drugiej osobie oczerniając ją. Firma na mocne 4! A ludzie? Wszędzie są różni. Pozdrawiam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Sistema Poland Sp. z o.o.?

Fistaszek

Jak była kadrowa co nie poszla na macierzyńskie podobno byla spoko teraz jest nowa co nie wiem czy wogole wie ze jest w pracy nie wie nic ciezko cos zalatwic reka reke myje :) dziadostwo

Witam może to niezbyt odpowiednie miejsce ale może ktoś udzieli mi informacji jak właściwie wygląda praca ? Czy dziewczyna w wieku 23 w takcie studiów ogóle ma jakieś szanse na prace ? na magazynie. Zależy mi na tej robocie, studiuję na ath logistykę i tu mówią że w dziedzinie ułożenia procesu w BB niema lepszego zakładu niż FPT i tym samy Sistema

zyczliwy
@Marta

nie pchaj sie tam robilem tam bd ukladac pudeleczka praca nudna i monotonna ja bym sie wg nie pchal na twoim miejscu a po drugie praca przez agencje wiec nie licz na cuda 1500 to max za caly etat i oczywiscie ich slynne PJ czyli daja jednorazowe wolne nie platne hah wiec zenada ale zrobisz jak uwazas pozdrawiam. ;)

Terminator

Wrócę tu

Stanisław Paluch

Przyszłem wcześniej, gdyż nie miałem co robić.

Grzegorz

Magazyn GSE ,atmosfera bardzo przyjemna,robota idzie ,wykwalifikowani ludzie,którzy zawsze pomogą,oprócz Pani J ,która czyta książkę,a jak nie czyta to kabluje na wszystkich. Majster stoi za ludźmi,potrafi sam jeździć na wózku żeby pomóc swoim pracownikom. Niestety na montażu GSE,gdzie rządzi wielki Pan majster to tragedia. Wogóle nie szanuje ludzi ani ich pracy,a sam nic nie potrafi mimo wieloletniego stażu. Jest wredny, niemiły i niszczy ludzi psychicznie,przez co doprowadził do licznych zwolnień. Pan kierownik mimo licznych skarg, zamiata wszystko pod dywan,ma totalnie gdzieś ludzi. Serdecznie pozdrawiam majstra Pana WA, takich ludzi to ze swiecą szukać :)

Samaprawda

Gse kawusia fajeczki i opierdalanie sie walenie w ujja prezes moze cos zmienisz ? A nie z dupami na przerwie flirtujesz ???? hah z tego to nic dobrego Ci nie przyjdzie tylko ludzi tracisz...

Szyderczy

Firma zenada zarobki hah jalmuzna (usunięte przez administratora)nie polecam

Artur

Wg. GUS w 2018 r. na 100 mężczyzn przypada 107 kobiet. Także tego, męski gatunek niedługo wyginie jak dinozaury. Pewnie z tego przesmradzania się przez całe życie.

Pracownk

Ogólnie spoko.

mariusz

Firma z potencjałem jeśli trafi się na fajny projekt i zespół to można się bardzo dużo nauczyć

Marlno

Na magazynie gse jak na wczasach, chłopaki piją kawę i jarają faje, dziewczyny plotkują o kim się da i szukają bolca na boku. Robota nie uj może stać cały dzień

Szczup

Witam . Czytając wasze opinie każdy z was opisuje minusy firmy SP ale są i plusy . Pracując już tam ponad 3 lata jestem mega zadowolony z pracy oraz z wykonywania swoich obowiązków i dodatkowych prac . Jako operator wózka widłowego jestem pozytywnie zadowolony z pracy i wiąże przyszłość z tą firmą .

MagicUE

Strata czasu. Ten zaklad zatrzymal sie na latach 80,90 w czasie. Brudno, staro, dziadosko. Zarobki - minimalna krajowa+jakies tam smieszne bonusy. Wozki widlowe w oplakanyym stanie. atmosfera wsrod ludzi ok ale nie z wszystkimi. majster - kawal rozdartego h..., kadra- za kazdym razem strasza tym i tamtym ze nie zaplaca, potraca. Ogloszenie o prace na stanowisku operator wozka widlowego w bielsku na grazynskiego to tak naprawde targanie ciezkich elementow do silnikow i pakowanie ich w skrzynie. Jak nie ma pracy daja miotle i sprzataj zaklad lub daja rekawice plyn do mycia i myjesz stare pojemniki. Totalna porazka. Rotacja ludzi taka ze nie wiesz kto nowy a kto stary pracownik. Czesto nie maja juz pracownikow bo polowa na L4 i sprowadzaja ludzi z Tych - mozecie sobie wyobrazic ? Nastepna wazna rzecz . Ludzie ktorzy pracuja w Sistema Poland tak naprawde nie maja umowy o prace na Sistema tylko na SPM Poland a to inna bajka, inne pieniadze - oczywiscie duzo nizsze . Koledzy jesli widzicie ogloszenie tej fimy nawet nie myslcie zeby wogole zaczynac z nimi wspolprace. Strata czasu !

Stanisław

Największy problem to jest wtedy kiedy ktoś nie ma bardzo chęci do pracy bo firma spoko i robota też.

Leo1212

Rekrutacja do TRW, pociągi czekają ,kamery,rygor ,sam miód ,kasa super ,tyle że obiecana,w sam raz praca dla masochistów????

Afrek
@Leo1212

Byłem wczoraj na rozmowie w BB. Przyjemna atmosfera, dużo kandydatów ale w sumie niema się co dziwić jak zatrudniają pod siebie i oferują całkiem dobrą kasę. Ja wyszedłem wczoraj z dokumentami do zatrudnieniowa. Start pracy podobno od 3 tygodnia grudnia.

Radosław
@Afrek

Powodzenia :-)

Byłem dzisiaj na rozmowie na operatora wózka praca na trw na konwojowej pracuje może ktoś tam jaka robota powiedzieli mi 15.80brutto na godzinę wiecie coś więcej ?

Janusz

Byłeś chyba nie na tej rozmowie skoro nie powiedzieli jeszcze o premii i gwarantowanych dodatkowo płatnych 100% weekendach

@Janusz

Byłem na rozmowie na grazynskiego mówił mi gość jaka stawka ze trzeba będzie któras sobotę lub niedziele zrobić Ze premie 500zl brutto i ze za normalny miesiąc wypłata 3100 brutto, ale obawiam się ze chcą mnie na wozek a mogą dać na inne stanowisko ? Np pociąg?

Krystyna
@Janusz

Na pewno masz dużą wiedzę na temat Sistema Poland jako pracodawcy. Zapewne pracujesz tam już od dłuższego czasu. Dlatego może Nam podpowiesz, czy ta firma przyjmuje osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia zawodowego, czy raczej właśnie na nie stawia? Proszę Cię o merytoryczną odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ