Opinie o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie We Can Do HR Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Can Do HR Sp. z o.o. w Gdynia

Zenek

Nie są godni polecenia ktos szuka pracy godnie by zarobic na chleb oni bawię się kims to są rekruterzy chyba (usunięte przez administratora)

Tom

Witam mam małe pytanie jak jest w tej firmie z rotacjami

@Tom

Dzień dobry TOM. Dziękujemy za pytanie. Zazwyczaj są to 3 miesiące / 2 tygodnie. Stosunek pracy i zjazdów może być inny w zależności od konkretnego projektu oraz indywidualnych potrzeb/ustaleń.

Aktualność

• zatrudnienie

• Sprawdź najnowsze oferty pracy - czekają na ciebie stanowiska z branży budowlanej, remontowej i produkcyjnej.Przeprowadzamy setki rekrutacji rocznie. Aktualnie ponad 150 naszych pracowników realizuje różne zadania na projektach w Skandynawii.  Fachowcy 58 specjalizacji znaleźli z nami zatrudnienie za granicą. Wielu z nich to nasi sprawdzeni pracownicy, z którymi chętnie kontynuujemy współpracę w kolejnych kontraktach.

• rekrutacja personelu

• Ponad 50 dużych kontrahentów, dla których realizujemy rekrutacje stałe oraz doskonała renoma na rynku to zasługa naszego doświadczonego zespołu rekruterów, zespołu obsługi klienta i doskonale dobranych praktyk biznesowych. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

• administracja kadrowa

• Profesjonalne zaplecze w postaci energicznego i bardzo kompetentnego działu kadr to często nieoczywisty filar naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom HR możemy sprawnie realizować proces zatrudnienia i delegowania do pracy oraz skutecznie obsługiwać tak dużą liczbę pracowników. Poznaj lepiej zespół We Can Do It

Aktualność

Nie zwalniamy tempa!

• Nowe zamówienia to nowe kontrakty dla Was

• Wciąż jeździmy za granicę!

• OFERTY PRACY budowlanka / wykończenia

Twoja agencja pracy >>  http://www.wecandoit.pl
Stolarz

Rozmowa w biurze firmy. Zdecydowałem się na przyjazd spod Poznania wiec miałem kawałek. Na miejscu pierwsze wrażenie dobre. Co prawda musiałem poczekać bo był duży ruch tego dnia, różni ludzie na inne rekrutacje. Ale ogólnie poziom ok. Sama rozmowa była dobra. Rozmawiałem z panią Dorotą, fajnie przeprowadziła mnie przez wszystkie sprawy związane z kontraktem - większość moich wątpliwości rozwiała. O pracy i zleceniodawcy konkretnie, na przykładach, wszystkie informacje. Wiem od znajomych że z tym konkretnym współpracują już długo i wysłali tam dużo ludzi bez żadnych problemów i to samo zostało potwierdzone na miejscu. Oceniam dobrze, nawet bardzo bo kultura i informacje bardzo fajnie zostały mi przekazane. Umowa na spokojnie do przeczytania, warunki, wszystko się zgadza.

głównie o doświadczenie, historię zawodową, opowiadałem o metodzie pracy, o projektach które robiłem. Były pytania o współpracę i relacje z kolegami z pracy, normalne, sensowne chodziło o wyczucie człowieka. Jak nie masz trudnego charakteru to wszystko spokojnie można powiedzieć widać że rozumieją ludzi. Nie trzeba nic udawać.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sławek

Polecam, kasa na czas, szczegółowa rekrutacja w biurze, prace dostałem tego samego dnia. Zarobki wysokie. Słyszałem o karach ale były dla osób które nie dopełniły warunków kontraktu, albo pobili się na zakwaterowaniu albo za pijaństwo i tak w kółko. Koordynatorzy ogarnęli mi cały wyjazd i przekazali wszystkie potrzebne informacje. Potem jak czegoś potrzebowałem to dzwoniłem do nich albo do biura, zawsze ktoś odebrał pomógł. Ja przepracowałem swoje i otrzymałem wypłatę o jakiej w Polsce można tylko pomarzyć. Na koniec kontraktu skasowali mnie za to co na mnie wydali, czyli kartę na budowę i odzież. Ale to były grosze przy tym ile zarobiłem. Czytając poniższe opinie, jestem zaskoczony co za osoby musiały pracować ze skasowali was za wszystko co możliwe, musieliście sobie nieźle naskrobać. Przy tylu ludziach co tam pracują nie dziwie się ze muszą stosować tego typu zabiegi. Jeśli jesteś specjalistą i robisz co do ciebie należy można zarobić, dokończyć kontrakt i zjechać. Nie rozumiem z czym macie problem, jedziecie tam zarobić a nie na wakacje i chlańsko.

Bobo

W centrali tej firmy są stanowiska, gdzie za w miare dobrą kasę, (usunięte przez administratora)prowadzą sami ze sobą dialog, na takich portalach jak ten.

Witam wszystkich. Chciałbym na wstępie zaznaczyć ze byłem pracownikiem w we can do it. A o to moja opinia. Po pierwsze. Rekrutacja , rozmowy są nagrywane. Na miejscu w Gdyni wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Można się mile zaskoczyć i to jest chyba jedyne miłe zaskoczenie. (usunięte przez administratora) Umowa zwana kontraktem nie ma odniesienia w polskim prawie. Firma WCDI jednak może wszystko. Z(usunięte przez administratora) O warunkach nie wspomnę. Dojazdy do pracy opłacacie sami. Zdarzają sie pracę że pracodawca pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowanie musicie mieć jednak szczęście żeby trafić do takiej pracy. Nadgodziny zależy od pracy do jakiej was przydziela. Nie wierzcie w to że można zawsze robić więcej. Bo to nie prawda. Zerwanie kontraktu to jest około (usunięte przez administratora) które od was oczekuje firma WCDI. Oni nie mają kosztów bo i tak za wszystko wezmą z Twojej wypłaty(bilety, dojazdy, mieszkanie, ubranie jeśli nie skończyłeś kontraktu albo nie zachowales okresu wypowiedzenia, id06 , plus ich kary umowne za wszystko ) Nie mam nic do osób pracujących w oddziale. To są mili ludzie, wykonują swoją pracę Ale nie są to osoby decyzyjne. Po wyjezdzie nie ma z nimi prawie żadnego kontaktu. Wsparcie jest znikome. Jeśli jesteście przyparci do muru zastanówcie się 3 razy czy chcecie tam jechać. Pieniądze dostaniecie 25go na czas Ale jeśli niedotrzymafie jednego z wielu punktow kontraktu możecie liczyc na problemy i surowe kary. Wiele lat spędziłem za granicą Ale takiej firmy jeszcze nie widziałem. Oni nie szanuja ludzi dlatego są takie obostrzenia i kary z ich strony.

Cieszy nas, że ocenia Pan obsługę biura i pracę naszych rekruterów jak profesjonalną. Nasz zespół dokłada starań aby tak właśnie było. W pierwszej kolejności pragniemy zaznaczyć, że warunki współpracy takie jak np. rozliczanie zakwaterowania czy dojazdów na miejsce pracy różnią się w zależności od indywidualnej oferty. Mamy kilkudziesięciu kluczowych kontrahentów, dla których realizujemy rekrutacje stałe, przez co możemy oferować wiele atrakcyjnych kontraktów. Prowadzą oni wiele, różniących się od siebie projektów, w różnych lokalizacjach i o różnym stopniu skomplikowania. Stąd różnice w warunkach współpracy. Informacje dotyczące szczegółów każdej oferty przedstawiamy i omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kandydat ma wolność decyzji czy dane warunki są dla niego atrakcyjne i satysfakcjonujące. Priorytetem firmy jest sprawna i satysfakcjonująca współpraca. Tak jak naszym pracownikom i nam zależy przede wszystkim na ciągłości zatrudnienia i dobrze wykonanej pracy, która gwarantuje wypłatę wynagrodzenia i utrzymanie dobrej opinii o standardach firmy jak i naszym personelu. Formalności istnieją aby chronić ten zawodowy cel, nie zostały stworzone z myślą utrudniania życia pracowników. Mam nadzieję, że takie właśnie odczucia ma większość zatrudnianych przez nas specjalistów. Pozdrawiamy i dziękujemy za opinię.

Darek

Witam. Również pracowałem dla tego pośrednika i zgadzam się w 100% z przedmówca. Zastanówcie się kilka razy zanim podpiszecie ten (usunięte przez administratora) kontrakt.(usunięte przez administratora) Jest wiele niebo lepszych agencji pośrednictwa pracy, wystarczy poszukać. Można zarobic więcej, w krótszym czasie, bezstresowo i bliżej, choćby w holandii

Lucas

Dzieki za info

Leo42

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Odniosłem to samo wrażenie umowa cywilno prawna,masz masę obowiązków a nie wiele praw no i ten weksel gdzie nigdzie przy umowie o pracę tego nie ma. (usunięte przez administratora)

Karol

witam wszystkich. Jedziemy we troje w poniedzialek na rozmowe w biurze w Gdyni. Czy moze ktos napisac jak wyglada to teraz? Czego mamy sie obawiac?

www
@Karol

hej na jakie stanowisko? Jak tam po rozmowie?

Witam wszystkich. Opowiem rzetelnie o firmie We Can do It albo We can do HR(jedno i to samo). Byłem pracownikiem tej firmy( specjalnie nie podam daty aby nie wiedzieli kto) przez niedługi okres czasu mimo wszystko zdążyłem się sporo dowiedzieć o tej firmie. Zacznijmy od rozmowy rekrutacyjnej. Przebiegła ona w miłej atmosferze, wręcz atmosferze patosu. Ładne biuro miła obsługa, specjalnie wszystko trwa dłużej aby można było odnieść wrażenie że tam nie wiadomo co się dzieje. Rozmowa jest nagrywana. Wszystko profesjonalnie. I tylko w tym miejscu później jest tylko gorzej. Wyjeżdżam za granicę od wielu lat więc nie miałem problemu z dostaniem pracy. Mam doświadczenie i referencje.( będą bardzo chcieli wasze referencję chociaż to zabieg marketingowy, jeżeli macie przykręcać śrubki albo wyburzać łazienki to to zrobi każdy kto ma dwie ręce i chęć do pracy) (usunięte przez administratora) Jeśli traficie na pracę że pracodawca płaci za mieszkanie i dojazdy to super. Jeśli nie to płacicie za wszystko. Drożej niż byście byli na swoim mieszkaniu i ze swoim transportem. Jeśli nie dotrzymacie warunków kontraktu płacicie za wszystko, bilety do i z Polski, za ciuchy robocze, za paliwo albo kartę na komunikacje miejską, za ID06, łacznie to jest koło 4-5tyś zł dla nich. Nie zawsze są nadgodziny. Uważam,że to ważna sprawa bo pracujemy tam na godziny i każdy chce zarobić. Opłacacie sobie wszystkie ubezpieczenia, nie macie urlopu płatnego, jeśli chcecie ubezpieczenie chorobowe, odprowadzać składki emerytalne wszystko z własnej kieszeni płacicie. (usunięte przez administratora) Po wyjeździe za granicę kontakt jest bardzo ograniczony z firmą WCDI.(usunięte przez administratora) Płaca pieniądze do 25-go każdego miesiąc, Nie mają opóźnień chyba że nie wypełniliście jakiegoś punktu z kontraktu wtedy mogą wam zabrać nawet cała wypłatę. (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Inwestujemy w budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zwracając szczególną uwagę na jego indywidualnie potrzeby. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez naszych kontrahentów. Słuchamy i reagujemy na potrzeby oraz uwagi naszych pracowników, każdorazowo podnosząc standard warunków współpracy. W ten sposób tworzymy doskonałą atmosferę i świadomość obustronnego zysku i rozwoju. Nasza uwaga skierowana jest zarówno na Klienta i Pracownika.

Helena
@We Can Do HR Sp. z o.o.

Nie brzmi to dla mnie przekonująco, skoro już na poziomie pytania o rekrutację traktujecie ludzi z brakiem szacunku. Mogę jedynie przybić sobie piątkę, że nie zmarnowałam czasu na to, by wysłać do Was CV i pojawić się na rozmowie (jak mój znajomy), aby być zwodzonym przez kilka spotkań.

Lucas

Witam Panów wybieram sie na rozmowe do Katowic w niedlugim czasie do tej agencjii chcialbym zasiegnac waszej opini na temat pracy w se

Marci

Polecam i niewiem po co te wpisy ze trzeba czekac. Bylem na rozmowie czas nie stracony 3 godziny i z kontraktem wyszedlem z biura.Firma i obsluga ok . Bez zadnej sciemy i jak pytania o doswiadczenie tak i odpowiedz pewna . Obecnie jestem i pracuje na terenie Szwecji Bez problemow warunki Bardzo Dobre jak i sama praca . Koordynator Ok , konkretnie i sprawnie ogarnal . Mialem przyjemnosc wsumie w ciagu dnia spedzic czas z Tomaszem , karty ID 06 sprawnie poszly a potem osobiscie odwiozl na miejsce pracy i zamieszkania .Zatem ocena6+ i tylko pracowac . A nie myslec o zielonych migdalach .

IGOR MIECZYSŁAW BINKOWSKI
@Marci

CIEKAWE JAK TO TERAZ WYGLĄDA, CZY JESTEŚ TAKI ZADOWOLONY !!!

brałem udział w rekrutacji na stanowisko rekrutera w tej firmie - rekrutacja trwała miesiąc...na drugim etapie zjawił się Pan CEO (zastępca menadżera) który przekazał mi formularz do wypełnienia (test osobowości - np pytanie jaki jestem w związku - prościej było zrobić to w formie online a nie tracić czas dla obu stron) , następnie Pan Ceo lub Seo juz nie wiem jakie oni mają tytuły, Proszę cos opowiedzieć po angielsku - pytam się ale co ? Nie wiem niech Pan mówi.....dziś do mnie przedzwoniła Pani i powiedziała ze nie mam doświadczenia -CIEKAWE... Moja ocena? Neutralna - nie poważnie traktuje się osób biorących w rekrutacji i zbyt długi czas trwania rekrutacji - szanujmy swój czas :)

@Kandydat

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pragniemy zauważyć, że o długości procesu rekrutacji informujemy na rozmowie. Otrzymuje Pan informację, kiedy będziemy się kontaktować i jak będzie przebiegał cały proces. Tak jak Pan zauważył na drugim etapie, wypełnienie testu osobowości to tylko jedna część. Drugą jest rozmowa, która jest kluczowa.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w We Can Do HR Sp. z o.o.?

figaro

witam osoby bez doswiaczenia raczzej nie mamja szansy na prace w tej firmi ale nie polecam firmy omijac szerokim ukiem .Po pierwsze podpisuje sie weksle na kwote 20tys zł jak sie nie wywiązesz z umowy po drugie wypłaty są 18 ,20. nastepnego miesiąca czyli pułtora miesiąca jestes bez kasy ,po trzecie w razie wypadku firma (usunięte przez administratora) cie odwraca i zero odszodowania ,Nigdy więcej pracy w takie firmie .Zaliczki dają po tygodni 400zł i tyle

Kolejny anonim
@figaro

Jak czytam takie bzdury to śmiech mnie zalewa, widac ze pisze je jakiś nieudacznik lub pijak. Weksel podpisują wszyscy Ci co dostają auto. Jak po pijaku kilku już przejechało przez rondo autem klienta a ten nie moze dostać odszkodowania to nie ma się co dziwić. Wypłaty 25 są w Szwecji i to normalne na zachodzie. Jakbyś miał doświadczenie i wiedzę to bys wiedział, ale jak sam napisałeś na początku bez doświadczenia nie masz szans w tej firmie. I mieć pretensje bo dają zaliczki których nie musza to już jest żart...

@figaro

Co do weksla to podejrzewam że chodzi o zastaw za auto, ale to już do wyjaśnienia/ oceny. Pensja w Szwecji jest 25 dnia kolejnego miesiąca i jest to normalne, tak tu po prostu jest, wiem bo mieszkam. Polecam doczytać umowę związkową, jest dostępna po angielsku. Nie jestem związana z firmą, tak tylko dzielę się wiedzą bo mam taką okazję.

Ł

Witam Panie Sebastianie proszę o kontakt jeśli jest to możliwe. hosnik1925@gmail.com Pozdrawiam

Zgodnie z dyrektywą Unijną o delegowaniu pracowników 2014/67/UE, w krajach, w których system prawny przewiduje odpowiednie zabezpieczenie Pana wynagrodzenia, jest ono wypłacane przez odpowiedni organ państwowy. W przypadku Szwecji jest to Państwowy Fundusz Gwarancyjny Lönegarantin.

Kris

Wypłata zawsze na czas !

Milik

Obiecałem wam, ze po powrocie z kontraktu napisze co o tym fszystkim sadze Jest dobrze, kasa spora. Jadem znowu za 2 tygodnie

Natalia
@Milik

Możesz napisać jakoś bardziej konkretnie? Jest dobrze - czyli jak? Czekam na odpowiedź i dziękuję.

Edward

Nie wszystkie opinie są złe, może najlepiej samemu przekonać się jak będzie się układała współpraca z We Can Do HR? Jeśli zdecydujesz się na nawiązanie kontaktu z firmą to daj znać jakie są Twoje pierwsze wrażenia.

Janek

Polecam wszystkim

Julia
@Janek

Bardzo miło czyta się opinie polecające daną firmę, w tym przypadku We Can Do HR. Na forum jest wiele osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w tym miejscu pracy. Czy zechcesz uargumentować swój komentarz? Dlaczego polecasz tą firmę? Proszę, podaj parę przykładów.

Zostaw merytoryczną opinię o We Can Do HR Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w We Can Do HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy We Can Do HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Can Do HR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy We Can Do HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w We Can Do HR Sp. z o.o. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

We Can Do HR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 314 ocen.

We Can Do HR Sp. z o.o.