Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Chętna

Widziałam ofertę T&S Group przy produkcji i pakowaniu sałatek w Tilburgu. Jak można zarobić przy takiej pracy? Czy organizacja wyjazdu, mieszkania leży po stronie agencji? Pytałam trochę ludzi i mieli dobre zdanie o firmie.

@Chętna

Oczywiście, organizacja wyjazdu wraz z mieszkaniem leżą po naszej stronie. Zawsze już na wstępie pytamy czy pracownik życzy sobie takiej kompleksowej usługi. Jeśli tak, proponujemy kilka rozwiązań i dopasowujemy je do oczekiwań. Mieszkania są różne w zależności od miescowości, mogą to być np. bungalowy, pokoje w kamienicach czy hotele. Na naszej stronie internetowej znajdzie Pani trochę zdjęć (zakładka galeria). Serdecznie zapraszamy

aka

na kampie Droomgaard mieszka najgorsza holota, jest tez duzo normalnych ludzi ktorzy tam utkneli albo nie maja innego wyjscia. Tam w nocy lataja rozni zapici nacpani idioci z nozami, tam zdazaja sie gwalty, kradzieze to norma, tam katuja ludzi, ta dzicz moze sie nawet poszczycic morderstwem. Jezeli nie chcecie zostac okradzeni (z wszystkiego nawet z brudnych ubran roboczych), jezeli nie chcecie zeby wam dziewczyne zgwalcili, chlopaka skatowali to gdy tylko padnie nazwa Droomgaard od razu odkladajcie sluchawke i konczcie rozmowe.

@aka

Dzień dobry, Droomgaard to tylko jedna z lokalizacji. Proponujemy także hotele, mieszkania i pokoje w kamienicach. Z zaproponowanego zakwaterowania nie trzeba korzystać, pomagamy tylko w przypadku, jeśli ktoś wyrazi takie zapotrzebowanie. Rzeczywiście z samego Droomgaardu dostajemy czasem sygnały od pracowników i staramy się w miarę możliwości reagować. Proszę jednak pamiętać, że jest to spory ośrodek z którego korzystają różne instytucje i biura. Dziękujemy za wszelkie sygnały, staramy się pomóc, choć nie zawsze mamy na to wpływ. Oferta jest ciągle rozszerzana, pytajcie, dzwońcie, dopasujemy ją do Waszych potrzeb. A w międzyczasie, niezależnie czy jesteście w Polsce czy w Holandii, życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

ola

czy ktoś pracował w Dordrechcie na przekąskach....

Chętna

Może ktoś wie jaka to praca " Wielkanocna super oferta pracy w NL"? Słyszałam , że generalnie T&S Group to dobra firma i chciałabym spróbować. Jakie mieszkania są załatwiane na miejscu? Jak z dojazdem?

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Śmietana

Szanowni Państwo! Przykro mi, że jednak nie zdecydowaliście się na odpowiedź na moje pytanie... chociaż "(...)Wybór Agencji Nieruchomości podyktowany jest elastycznością działania, dostępnością zakwaterowań(...)" to w zasadzie częściowa odpowiedź. To niestety jest dla mnie dosyć jasną deklaracją, że jakikolwiek komfort i podstawy higieny w Państwa lokacjach są rzeczą drugorzędną. Dziękuje za docenienie mojej wnikliwości i dociekliwości. Bałem się trochę wyliczeń, ale wygląda że wszystko się zgadza. Dziękuje z potwierdzenie tego i za uczciwość przyznania że tak to właśnie dokładnie wygląda. Nie mogę polecić Państwa firmy. Nawet jeżeli chodzi tylko o prace. Obawiam się, że wszystko co oferujecie okazuje się być odpowiedzialnością innych więc jaką mam gwarancje że przyjeżdżając "tylko do pracy" okaże się, że pracy nie ma a to niczyja winna? Na pewno nie T&S. Nie jestem wstanie przyjąć wyjaśnień o niezależności agencji nieruchomości i braku odpowiedzialności T&S za zakwaterowanie pracowników. Zakwaterowanie ( oraz transport ) stanowią integralną część waszej oferty, co więcej w przypadku wyjazdu sezonowego jest to dla osób wyjeżdżających jedyna możliwość. Powinni Państwo po 15 latach zdawać sobie z tego sprawę. Na waszej stronie i na tym portalu zachęcacie ludzi do pracy między innymi właśnie zakwaterowaniem.

Śmietana

Witam jeszcze raz. Bardzo bym Państwa prosił o odpowiedzenie na moje pytanie. Może wydawać się zbyt ogólne dlatego postaram się je uściślić. Dlaczego pomimo takich samych problemów od kilku lat (kilkunastu ?) związanych nie z wami a z ośrodkiem czy agencją nieruchomości w której mieszkają Wasi pracownicy, nie zmieniliście tej agencji na inną? OK nie wy bierzecie pieniądze za mieszkanie tylko je pobieracie i całą kwotę od razu przelewacie innej firmie. Duże pieniądze zarówno jak na standardy polskie jak i holenderskie, a astronomiczne jeżeli popatrzy się na warunki w jakich się mieszka. Jak widzę sami na tym forum przyznajecie, że problem jest, ale przez 15 lat nikt nie był w stanie znaleźć innej firmy gdzie będą lepsze warunki do życia ? No bo przecież te pieniądze i tak do państwa nie trafiają. Prawda?

@Śmietana

Witamy, Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to rozumiemy, że chodzi tu konkretnie o Droomgaard. Przyznajemy,że był czas, gdy powodowani skargami naszych pracowników, zrezygnowaliśmy z tego zakwaterowania. Wróciliśmy do niego w zeszłym roku, gdy domki przydzielone naszej firmie, zostały odnowione i odremontowane. Proszę zrozumieć, że w okolicy nie ma ośrodków, mogących pomieścić setki osób, przyjeżdżajacych do pracy w okolicach Tilburga. Dlatego my, jak i inne agencje pracy, nadal korzystamy z tego ośrodka. To, na co chcemy zwrócić uwagę, to fakt, że korzystanie z zakwaterowania, jakie my możemy zaproponować, jest zupełnie dobrowolne i nie ma żadnego wpływu na możliwość podjęcia pracy za naszym pośrednictwem. Ba, zawsze namawiamy naszych pracowników do szukania swojego lokum. Tak jak pisaliśmy wcześniej, można wówczas postarać się o dofinansowania, a co za tym idzie, poza zyskaniem prywatności, również oszczędzić. Naprawdę gorąco do tego zachęcamy J Całkiem niedawno kilkuosobowa grupa, wyjeżdżająca do pracy w Tilburgu, jeszcze przed wyjazdem z Polski znalazła sobie własne mieszkanie, wykorzystując fora internetowe, skierowane do społeczności polskiej w Holandii. Brawo oni! J Jeżeli chodzi o tak często komentowane tu warunki mieszkaniowe, to chyba najlepszym wyjściem, jest kontakt bezpośrednio z podmiotami za nie odpowiedzialnymi. Wszystkie informacje podane są w broszurce, którą każdy z kandydatów podpisuje przed wyjazdem. Prosimy pamiętać, że ciężko jest nam odpowiadać za bałagan,pozostawiany przez pracowników, TnS nie nadzoruje porządku w miejscach zakwaterowania. Nie jesteśmy też w stanie odpowiadać za osoby, które są zakwaterowane w mieszkaniach, proponowanych przez agencję. Ponownie, jeżeli nasi pracownicy, z jakichkolwiek względów są niezadowoleni, np ktos w bliskim sąsiedztwie zakłóca im spokój bądź nie stosuje sie do ogólnoprzyjętych zasad, sprawę należy zgłosić. Ponownie odsyłamy do broszury informacyjnej- podane są tam wszystkie osoby i nr kontaktowe, a takze adresy mailowe. Pozdrawiamy serdecznie

@T&S Group

Dziękuje za odpowiedź. Pytanie dotyczyło agencji nieruchomości której zgodnie z informacją na Państwa stronie odpowiada za wszystkie ośrodki również Droomgard. Jak łatwo tu przeczytać zarzuty wobec Państwa nie dotyczą tylko warunków panujących na Dromgardzie ale większości waszych lokacji. Droomgard jest tylko najbardziej jaskrawym. Więc jeszcze raz, dlaczego mimo wieloletnich problemów z zewnętrzną agencją nieruchomości, które bezpośrednio odbijają się na waszych pracownikach i podważają waszą wiarygodność, dalej kontynuujecie współprace z tą agencją? Co do Państwa odpowiedzi, kwestia nie przymusowego zakwaterowania, osobiście mam wręcz odwrotne doświadczenie. Przed wyjazdem do Holandii pytałem o to w biurze w Opolu i zdecydowanie się na mieszkanie agencyjne było wymogiem podpisania umowy. Możemy to jednak pominąć i pobawić się w matematykę. Wynajem pokoju w Holandii to koszt ok 300 euro miesięcznie (200 euro mniej niż w tns

@T&S Group

), wynajęcie to również kaucja i opłata maklerska więc wynajęcie mieszkania za pierwszym razem wynosi 900 euro. Tygodniowo przy 40h, po odliczeniu transportu ubezpieczenia i mieszkania można w t&S zarobić ok 220 euro. Nie liczę jedzenia prania itd. Więc faktycznie nie jest obowiązkowe mieszkać na Państwa lokacjach, ale albo trzeba ze sobą zabrać na dzień dobry 5tyś złotych albo mieć dużo szczęścia a i tak minimum przez miesiąc trzeba oszczędzać zanim można się wyprowadzić. Dlatego pisanie, że mieszkanie na Państwa lokacjach nie jest obowiązkowe jest manipulacją. Bo w praktyce wyprowadzka jest bardzo trudna albo wręcz niemożliwa. Czy nie uważają Państwo że zamiast narzekać na niezależnych podwykonawców nie lepiej, w trosce o własnych pracowników, stworzyć warunki w których będą mogli godnie mieszkać i pracować? Jeszcze trochę matematyki – jedna osoba mieszkająca na lokacji płaci za łózko 5000 euro rocznie ( nie za pokój, nie za mieszkanie tylko za miejsce do spania ). Macie 800 pracowników. Niech połowa mieszka agencyjnie. Rocznie dysponujecie budżetem 2 milinów euro, które nie trafiają do was ale to WY decydujecie kto je otrzyma. I nie da się za te pieniądze znaleźć porządnej agencji nieruchomości, albo zażądać mniejszych stawek? Czy naprawdę nie ma żadnych powiązań między Państwem a tą agencją? Przecież dalsza współpraca to działanie na własną szkodę! A na koniec „Prosimy pamiętać, że ciężko jest nam odpowiadać za bałagan,pozostawiany przez pracowników, TnS nie nadzoruje porządku w miejscach zakwaterowania.” W waszej książęce karą za bałagan przewidziana jest kara w wysokości 120 euro. Karę wyznacza camp manager, który jest de facto pracownikiem T&S, u niego odbiera się salarisy, karty ubezpieczeniowe itd. Czyli za bałagan jest kara płacona T&S, ale po przyjeździe możne być brudno?

@Śmietana

Szanowny Panie Wydaje nam się co najmniej nieprofesjonalne tłumaczenie Panu decyzji dokonywanych przez Spółkę, ewentualnie przyjętych strategii. W międzyczasie wynajmowaliśmy bezpośrednio domki campingowe oraz korzystaliśmy już z usług dwóch takich Agencji. Wybór Agencji Nieruchomości podyktowany jest elastycznością działania, dostępnością zakwaterowań w wyznaczonym przez nas obszarze oraz szeregiem innych. Natomiast nadal oferta zakwaterowania nie jest objęta naszym profilem działalności . Zaznaczamy powtórnie, że jesteśmy Agencją Zatrudnienia i działamy jedynie w obszarze zatrudnienia pracowników tymczasowych. Priorytetem jest więc zapewnienie pracy kandydatom. Kwestie zakwaterowania i transportu kandydat ma możliwość zorganizowania sobie na własną rękę. Cieszymy się że z taką dokładnością i wnikliwością analizuje Pan nasze poczynania od 15 lat i mamy nadzieję że będzie Pan namawiał naszych kandydatów na skorzystanie z usług pośrednictwa pracy i tylko pracy Pozdrawiamy

Boczek12

T&S jest dla mnie biurem ok pracowałem przez te biuro i pracę sobie chwaliłem i myślę żeby wrócić z powrotem przez te biuro.

Natalia

Czy ktoś wie coś więcej na temat pracy przy sadzonkach malin w Tilburgu? Zależy mi na tej pracy ale chce coś wiedzieć więcej.

Gadu-gadu 1402

Dlaczego skasowalisci moją opinię bo napisałam prawdę. Wulgaryzmów nie było. Czyżby T&S nie miało wytłumaczenie?

ktora ich lokacje polecacie?

Agata

ftns, mówisz, że jak wszystkich, pracowałeś zatem na wszystkich proponowanych przez firmę stanowiskach?

@Agata

Nie, nie na wszystkich. Czy żeby przedstawiać swoje i innych opine na temat tej firmy muszę pracować na każdym możliwym stanowisku ? Pracowałem jako "skoczek" czyli brak stałej firm a tylko wyjazdy do pracy gdy potrzeba kogoś dodatkowo albo na zastępstwo. Nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie i o tym jak się tam zarabia, wszystko kilkakrotnie już tu było dokładnie opisywane. Natomiast mogę napisać, że firma traktuje wszystkich tak samo, tak samo źle. I mogę to napisać bo pracowałem po 4 różnych firmach w tygodniu i spotykałem mnóstwo różnych pracujących przez TnSu. Nie jestem pewien czy na 100% rozmawiałem ze spawaczem, ale zdarzyło się z kilkoma elektrykami, malarzami, lakiernikami itd. Wszyscy mają to samo zdanie na temat tej firmy i zarobków, jest to skrajnie złe zdanie. Co więcej pomagałem również "przygotowywać" mieszkania dla pracowników ( możliwe że nawet dla spawaczy :) i gdy pisze o ohydnych warunkach mieszkaniowych nie wyrażam swojej opinii, stwierdzam fakt, mogę to pewnie nawet udowodnić. Może podesłać zdjęcie ?

@ftns

Spytaj kolgolwiek w Polsce czy jest zadowolony z pracy a też w większości usłyszysz negatywne opinie. Zapytaj o zarobki, to w 99 proc. usłyszysz ze ludzie dostają za mało. Ja też spotykłem w Holandii innych Polaków i mimo narzekań w większości wracali do NL (nawet jeszcze raz przez tns). Nie może więc być tak źle. Ja byłem raz i akurat było ok. Kilka fotek mieszkań też mam jakby ktoś potrzebował.

@Tomek

Serio? Oj Tomek Tomek naprawdę porównujesz narzekanie na niskie zarobki w Polsce z totalnym wykorzystywaniem ludzi przez tą firmę? Naprawdę nie widzisz różnicy między - "Hej mało zarabiam, nie stać mnie na większy tv" i tak dalej z - "Hej dostałem minusowe wyrównanie za ten miesiąc, nie wiem co będę jadł przez następny tydzień" (autentyk). Rozumiem że dostaliście w agencji polecenie żeby pod każdym negatywnym postem pojawiła "przypadkowa" pozytywna opinia, ale więcej wyobraźni. A i poproszę o te fotki, adres" kzptns " na gmailu.

niko
@Tomek

podzieliłbyś się tymi zdjęciami od tej firmy? właśnie szukam pracy w NL

kolorowa
@niko

Polecam Geldermalsen sortownie owoców osobiście pracuje tam już ponad rok. Faktycznie TenS słabo sie troszczy o ludzi widziałam to nie raz. Myślę że to kwestia dopracowania i odpowiednich ludzi w biurze, którzy znają się na swojej pracy.Zatrudniają hiszpanów wiekszość mówi ledwo po angielsku co utrudnia znacznie pracę. Co do koordynatorów to zmieniają się jak rękawiczki nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Lokacje faktycznie bywają rózne na domkach jest fajnie np. 10 km od Geldermalsen. Nie jest tak źle mnie jeszcze na pieniążki nie oszukali.

drag

witam jak przedstawia sie sytuacja dla spawaczy w tej firmie

@drag

Jak wszystkich - słabe pieniądze, ohydne warunki mieszkaniowe i zero szansy na kontrakt. Proponuje skorzystać z innej agencji, ofert dla spawaczy jest mnóstwo.

Heaven

Potwierdzam!!!!! Pracowałem przez te firme od sierpnia traktuja człowieka jak śmiecia. Nie dajcie się zwieść, bo to co obiecują to wszystko kłamstwa. Mówię to co widziałem na własnej skórze. Nie dość ze nie zarobiłem to zostałem z długami.

@Heaven

Dzień dobry, pana wypowiedź jest bardzo enigmatyczna. Nie znając konkretów trudno nam odpowiedzieć, choć bardzo byśmy chcieli. Musimy poznać pana imię i nazwisko, żeby cokolwiek sprawdzić lub pomóc rozwiązać problem. Prosimy o podejście do naszego biura w Opolu lub telefon: 77 456 16 05. Można też wysłać maila najlepiej na skrzynkę tns.group@op.pl. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt!

byly pracownik
@T&S Group

dla sprostowania .... kiedy ja mialem problem tu w holandi z biurem poniewaz traktowali nas jak podgatunek ludzki ... dostalem informacje aby skontakowac sie z opolem bo oni mnie wyslali do holandi. tak tez zrobilem ... pamietacie jaka byla wasza odpowiedz? (MY NIESTETY NIE JESTESMY W STANIE W NICZYM PANU POMOC NA TERENIE HOLANDI .. MY JAKO POLSKA FIRMA WYSYLAMY PANSTWA DO HOLANDI A TAM JUZ PRZEJMUJE PANSTWA FIRMA HOLENDERSKA !!!!! WIEC NIE KLAMCIE U WAS REKA REKE MYJE .... A JA NA PIENIAZKI WRAZ Z DZIEWCZYNA CZEKAM CALY CZAS 2 miesiac leci..... PRZYPOMNE WAM JAK NIE MIALEM ZA CO WROCIC DO POLSKI BO NIE WYPLACILISCIE NAM PIENIEDZY ? I RODZINA Z POLSKI MUSIALA MI POMAGAC ... TYLE NA WASZ TEMAT

Agata

@Ja, a jak przedstawia się wynagrodzenie i atmosfera w firmie?

wkurzony pracownik

Zle wspominam wspolpraca z TS. Kiepska stawka, wiadac ze agencja bazuje glownie na wiekowkach, bo mlodych ludzi bylo tam meggga duzo. Same imprezy na domkach, syf itp! Co do samej pracy - to nie bylo az tak zle, ale z godzianmi tez roznie bylo, czesciej ich nie bylo. Biorac za I przeciw to nie polecam tej agencji. Teraz pracuje w eu-people I jest lepiej, przynajmniej ludzie normalni w pracy w domku.

@wkurzony pracownik

Mamy sporo sygnałów, także na tym forum, że podczas wyjazdu narodziły się nowe przyjaźnie, które trwają nawet po powrocie do Polski :) Rozumiemy jednak, że nie zawsze trafi się na osoby, które polubimy. Szkoda, że Panu się nie udało. Chcielibyśmy, aby atmosfera w domkach była jak najlepsza, ale niestety nie mamy wpływu na zachowanie współlokatorów. W razie problemów, można skontaktować się z koordynatorem (niezbędne numery do opiekunów podane są w welcome book’ach) i spróbować przenieść się do innego lokum. Pozdrawiamy serdecznie

Jula

Każdy może mieć różne doświadczenia ale to nie znaczy, że firma jest zła. Ludzie często jadą pobalować i myślą, że tam wszystko uchodzi bezkarnie. Niestety nie, i dodam, że tam trzeba dobrze sie zwijać żeby zarobić.

Nie polecam brak godziń ogólnie Qizini produkcja masakra 20h czasami lepiej dobrze ze przejmuje inperson może sie polepszy

Tinka

Wszędzie dopatrujecie się ludzie jakichś czarnych interesów. Każda firma nawet najlepsza trafi czasami na nieodpowiedniego pracownika. Tak sie zdarza i wystarczy zgłosić to odpowiednim osobom a nie wypisywań na forum, co to daje? Oni wysyłają ludzi za granicę.

tns worker
@Tinka

A co daje twój wpis ? Bo tu ludzie piszą jak naprawdę jest ku przestrodze dla innych a niczego przydatnego nie napisałaś

anon

Generalnie praca obiecana przez miłe panie z polskiego biura nie ma sie nijak do tego co zastaniecie na miejscu. Warunki mieszkaniowe zależy jak się trafi , luksusów nie ma , ale w miare czysto , kasują za miejsce w pokoju 2 osobowym 92 euro tygodniowo. Trzeba uważać na panie koordynatorki bo kłamia w żywe oczy odnośnie ilości godzin i warunków pracy. Może się okazać na miejscu, że musicie wykupić do firmy rower aby dojeżdżac do pracy (w zimie), a nikt wam godzin nie gwarantuje, nie dajcie się na to namówić ! Możecie zostać bez pracy i wydanymi 150 euro za rower. Dużym minusem jest że wypłaty są miesięczne , a tygodniowo dostajecie tylko zaliczki 3 euro za przepracowana godzinę. Niektóre panie z biura chyba wychowywały się w lesie, brak podstawowej kultury i ogłady. Ogólnie raczej średnio

takto
@anon

Całkowicie zgadzam się z dwoma ostatnimi zdaniami. Nie wiem gdzie firma znajduje te, nazwijmy je "koordynatorki", by niepotrzebnie nie zejść do prezentowanego przez nie poziomu. Niekompetencja, brak organizacji, zawiść i zwykłe ordynarne chamstwo - takimi to zdolnościami mogą się pochwalić . Nie rozumiem dlaczego mimo, nieustanie powtarzanych, dokładnie takich samych zarzutów ( chociażby na tym forum ) te koordynatorki dalej pracują w tej firmie. Tak trudno znaleźć kogoś kto odbierając telefon powie "słucham" zamiast "czego"? (usunięte przez administratora)

Mądrala

Jeszcze raz wyjadę z nimi do pracy. Byłam już kiedyś i miło to wspominam. Z tego co pamiętam to było wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group