Opinie o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

TMS International Poland jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług serwisowych dla hut żelaza i stali na całym świecie. Nasza rosnąca sieć obejmuje obecnie 80 zakładów w 10 krajach oraz 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji, Afryce i na Karaibach. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych technologii. Nasze usługi pomagają zmniejszyć uciążliwe oddziaływanie hut na środowisko jednocześnie tworząc wartość dodaną. W TMS International zajmujemy się również przerobem hałd hutniczych i odlewniczych, które dotychczas stanowiły duży problem ekologiczno-urbanistyczny, a przez swoja działalność przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego oraz ochrony zasobów kamienia naturalnego.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

Wiktor

Pracowałem przez kilka lat. Odeszłam że względu na mistrza i kierownika. Pracowałem na slag yard-zie.tzw na gorącym. Wybieranie dołów żużlowych ładowarka, wozidlo. Współpracownicy do ogarnięcia. Problematyczny jest (usunięte przez administratora). Człowiek który pozjadał wszystkie rozumy a nie zna się na branży hutniczej. Jego irracjonalne wymysły i zalecenia są nie adekwatne do sytuacji. Jakakolwiek dyskusja z (usunięte przez administratora) kończy się zabraniem premii pracownikowi i straszeniem kadrami co jest równoznaczne ze zwolnieniem. Firma jest ok, ale praca pod (usunięte przez administratora) na gorącym to wielka udręka. Przyjście do pracy nie powinno zaprzątać głowy czy dziś nie wydarzy się coś co nie spodoba się (usunięte przez administratora)i nie zostanę ukarany za bzdury np. Nie zapięty podbródek w kasku, nie trzymanie się barierki rękami przy wchodzeniu po schodach, najechanie na gorące kołem ładowarką lub wozidlem, każdy powód jest dobry. Zamontowane kamery przekłamują obraz który dociera do kierownictwa. Zupełności który, jest w rzeczywistości szary lub czarny na wizji u mistrzów i kierowników wygląda jak biały lub bardzo gorący , najedziesz to już musisz się tłumaczyć że swojego postępowania. Sprzęt już też nie jest pierwszej nowości, przydałaby się wymiana na nowszy. Ludzie przychodzą do pracy bo chcą pracować, ale po zetknięciu się z pracą na gorącym pod (usunięte przez administratora) szybko szukają nowej i odchodzą. Bardzo dużo bardzo dobrych fachowców z ładowarek wozideł ,żurawi odeszło z tej pracy z powodu nie ludzkiego traktowania i pogardliwego podejścia (usunięte przez administratora) do pracowników. Z tym typem bo muszę już tak napisać, nie ma żadnego dialogu. Dziwię się że tak prężnie działająca i duża firma nic z tym nie robi... Do wszystkich zainteresowanych,: puki jest (usunięte przez administratora)to dajcie sobie spokój z tą pracą przynajmniej na wydziale przerobu i odbioru żużla.

Obcy

Wczoraj z waszej firmy był pracownik który twierdząc że robi na koparce samojezdnej nie potrafił korytować i załadować samochodu najpierw zróbcie piaskownice żeby potrenował i ruchy jak chce pracę zmienić na lepszą Dziękuję bardzo i zastanówcie się na czym kto umie robić najadłem się wstydu kurs powtórny się kłania

Dostawca

Amerykańska flaga wisi a sekretarki nie ma, chociaz podobno jakaś tam pracuje, ale co z tego jak dodzwonić się miesiącami nie da. Nie odbiera nie oddzwania. Żenada taka wizytówka firmy. Ani przepustki załatwić ani oferty przedstawić już od października

Mariusz
@Dostawca

Wreszcie ktoś o tym mówi. Ja myślałem ze tylko ja mam problem z ta panią Katastrofa naprawdę nie da się porozumieć z panią W ale myśleliśmy ze to tylko nasza opinia i pani ma jakiś osobisty problem

Krzysiek
@Mariusz

Zgadza się. Pyskówa straszna Nie polecam współpracy

Spychacz
@Krzysiek

Jak wam się nudzi proszę zgłosić się do Mistrza zmianowego on wam jakiś zajęcie znajdzie do pracy jak wam się nudzi a po drugie nie pasuje złożyć wypowiedzenie przyjdą drudzy i będą pracować nikt nikogo na siłę nie trzyma

koparka
@Dostawca

Specjalistka od fejsbuka i innych głupot. do magazynu nie zejdzie przepustek nie załatwi ale stoi na dole i głupoty gadać i oglądać ma czas. Co zajdę to ona w kuchni Tego się nie widzi co oni robią a na zakładzie człowiek przerwę zrobi 5 minut i zaraz upomnienia

Linia

Jak to jest jednym pozwalają pracować nadgodziny a drugim nie można my na linii MRPI też chcemy nadgodziny każdy ma swoje potrzeby i pieniądze każdemu są potrzebne a tu widzę że mają swoich wyróżnionych pracowników nie ładnie zakład postępuje z ludźmi tak się nie robi albo nadgodziny są albo ich niema wszyscy mamy prawo zarobić. Też jesteśmy ludźmi i mamy rodziny do wyżywienia

Jasiu
@Linia

Kolego,każdy ma możliwość jeśli takie wystąpią przyjść na SLY i wspomóż operatorów, tylko z tego co kojarzę, gdy padła propozycja szkolenia się na sprzęcie pracujacym na gorącym, operatorzy linni, każdy bez wyjątku kwitował że nie ma stawki z SLY i ma to (usunięte przez administratora) Więc do kogo masz pretensje. Praca Na SLY to nie załadunek wagonów tudzież podawanie na kratę, trzeba uzyskać doświadczenie, by móc bezpiecznie dla siebie i innych pracować. Więc pamiętaj żeby coś osiągnąć trzeba dać coś od siebie, a nie tylko płakać i narzekać.

Firma TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko spawacze, monterzy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dostawca

Amerykańska flaga widzi a sekretarki brak. Jest tam jakaś zatrudniona ale co z tego ? Nie odbiera telefonów miesiącami, nie oddzwania. Nic się nie da załatwić. Ludzie nie maja przepustek bo zapomniała, bo nie ma czasu a potem już nie odbiera Wstyd i żenada. To wizytówka firmy

@dostawca

Dokładnie. Ja już nawet nie dzwonię do tej pani tylko do innych osób w tmsie. Ile można próbować kontaktu, prosić, oferować ……. Dramat. Współpracuje od lat i nigdy nie było takiego problemu z sekretarka mimo częstych zmian ………..

Tms

Proszę bardzo narzekacie na zarobki w tmesie właśnie wróciłem z firmy harsco bo byłem na rozmowie mówią że przyjęć niema są 4000 mi zapraponowali i co dalej żadnych kartek niema gdzie dojazd kiedy miałbym 60 km do pracy to wolę tutaj siedzieć większe pieniądze są jak tam tak dobrze zarabiają a na zlecenie robią w tmesie żenada

@Tms

wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma? ;p A aktualnie to są jakieś spore rotacje czy jednak ludzie poznali się w podobny sposób na tej sytuacji?

czakers
@Tms

...ale i tak malo placa , bo jak jezdzilem swego czasu dorabiac na ciezki sprzet, to pamietama, jak kadrowa zachecala mnie mowiac: " no, u nas az 25 zł/h" okazalo sie,ze niedosc,ze wyszlo mi niecale 20zł/h, to jeszcze firma nie odprowadzila skladek do panstwa owszem , mozna w czasie wolnym ( po pracy, w weekendy) dorobic,ale nie za niecale 20zl/h,ale za 30-35zl/h

@czakers

Nie płaca składek ? Czyli można sobie dorobic lepiej bez umowy ?

dostawca

Amerykańska flaga wisi a sekretarki nie ma, chociaz podobno jakaś tam pracuje, ale co z tego jak dodzwonić się miesiącami nie da. Nie odbiera nie oddzwania. Żenada i wstyd taka wizytówka firmy. Nic sie nie da załatwić

Tms

Przez tych pracowników co mają wysokie podstawy dostaliśmy (usunięte przez administratora) na święta bo ciągle im mało jest i narzekają powinni im uciąć i wyrównać drugim toby zobaczyli jakie życie jest okrutne a nie upominać się kiedy podwyżka będzie

Tms 2
@Tms

Jak nie chcesz podwyżki , to czemu płaczesz , że masz niską podstawę .

@Tms 2

Mnie tam nie zależy byle do września i dowidzenia żegnaj firmo tms będziemy leżeć na Majorce patrzeć jak z was poty wychodzą sprzęt jest coraz starszy a gaciami pod się przeciśnie wam ale dla ochłody spacerek na bramę bo niebedzie przepustek już.

@Tms

można się dopytać dlaczego akurat do września? tu coś w firmie ma się do tego czasu coś konkretnego wydarzyć czy o co chodzi? zapowiadali coś?

Tms 2
@Tms

To daj znać z tą Majorką , też bym chętnie się tam wybrał zamiast w tym pyle robić .

@Zuzanna

Dlatego że zmieniam pracę niemoge już poprostu patrzeć na ludzi gdzie ciągle tylko narzekają i donoszą jedno wielkie koleżeństwo w tym zakładzie jeden drugiemu załatwia pracę bo dostają wtedy tysiac złotych za polecenie pracownika a to wszystko jedna banda jest która nie potrafi nic jedynie obgadywać drugich tu ładnie tutaja a za chwilę telefon w ruch i jesteś na celowniku tacy ludzie pracują co do zakładu jest okey idzie zarobić tylko ludzie to zwykłe świ..ie.

@Tms

a jakie konkretnie są zasady tych poleceń? ileś miesięcy trzeba przepracować, żeby coś wypłacili? i swoją drogą firmie to się opłaca? bez tego kandydatów nie ma, że ten program poleceń jest uruchomiony?

Danuta

Widzę że szukają pracownika utrzymania ruchu i podali w ogłoszeniu stawkę 4500 - 5500 zł. Tylko czy to kwoty na rękę? Oferują podobno jakies premie motywacyjne, ktoś powie jakie są zasady takich dodatków?

Krecik

5800 wypłaty gdzie lepiej szukać + bony żywnościowe 600zlotych daje zatem 6400 wypłaty gdzie lepiej szukać a każdy narzeka ciekawe naco ja jestem w siódmym niebie 8 h i do domu w jakim zakładzie tyle się zarobi.

Jaro

Chcę się przyjąć na operatora, ktoś chętny na polecenie?

Operator

Dlaczego operatorzy z linii MRPI nie smarują wozideł przykładem jest wozidło numer T163. Może nie wiedzą że maszynę trzeba przesmarować proszę im pokazać punkty smarowania bo następnym razem odmówię pracy.

Swierzak

Narzekają na wszystko ja pracuje tu niedawno I już wyczułem że to samo ORMO tu pracuje jeden drugiemu załatwił pracę i dostał jeszcze tysiac złotych gadają o podwyżkach zaco niby za nieróbstwo które tu pracuje w kodeksie jest 20 minut przerwy a nie 2godziny jakie zakład ma straty przez takich ludzi pracowałem na produkcji za 3000tysiace tu mam 5000tysiecy I kartki sodexo czuje się jakbym wygrał w lotto I dostał drugie życie a jak mało im to do Mopsu to dostaną mleko makaron cukier zadarmo zwolnić I wysłać do ogólniaka po zasiłek dla bezrobotnych .

Pracownik TMS

Dlaczego wszyscy narzekają na zarobki co złe jest 8 godzin 5 tysiecy plus kartki w jakim zakładzie zarobi się takie pieniądze w żadnym w brembo 4 tysiące i trzeba sie nadźwigać tych kartonów z tarczami ja jestem zadowolony aż ponadto niema co psuć i wybrzydzać jedynie atmosfera jest zła bo są osoby które wchodzą nie do tego kanału co powinny i jest na zakładzie jak jest jeden drugiemu zazdrości a przedewszystkim cyganią na każdym kroku sam się natym przekonałem niema nikomu wierzyć zrobić 8 lekcji i wracać do swojego życia to jest nasza praca a rodzinę mamy za murami tego zakładu

@Pracownik TMS

o jakich kartkach w poscie wspomiasz? kartki na jedzenie, obiad czy na cos innego ?

Stary
@Danuta

A co to za różnica jakie kartki? Te są akurat żywieniowe z dodatkowym rabatem w sklepie.

Widzący

W tym zakładzie jest coraz gorzej gdyby nie to że składki do ZUSU są odprowadzane od podstawy to już bym tam nie pracował zwolnił bym się od razu Wyrzysk jest okropny oświetlenia w nocy niema na linii mało tego maszyny są coraz gorsze śmierdzi w nich operatorzy nie umieją po sobie sprzatać teren jest nierówny do kiprowania żużla na mrpi dziury są wszędzie operatorzy nie potrafią wybierać a czują się niewiadomo kim s zero pojęcia mają o robocie donosiciele donoszą wszystkim dołózcie więcej kamer bo za mało ich jest i nie widzicie najważniejszych rzeczy pozdrawiam was wszystkich i radzę zająć się praca i przestać narzekać bo przez was skonczyły się nadgodziny donosiciele .

Marynarz

Ludzie niech się zostanowią co gadają i z kim sie rozmawia w tym zakładzie nie gadać z nikim bo tam pracują sama rodzina dziadki wnuczki wujki ciotki ojcowie z synami i nie wiadomo kto jeszcze uważają się za operatorów niewiadomo jakich większości ten zakład zrobił im uprawnienia bo skończyli by przy Łopacie zamiatając ulice a teraz cwaniakuja gdyby nie Śląsk to wyprowadzali by krowy na łąki bądź patroszyli ryby nad morzem zbiegowisko z całej Polski pracuje a się wymądrzają i ciągle im mało i mało jest niech się cieszą ze pracę mają a nie ciągle by chcieli podwyżkę niech nauczą się oszczędzać a przedewsxystkim wykonywać swoje obowiązki co do nich należy a każdy będzie zadowolony .

Jaki dress code obowiązuje w Tube City IMS Poland sp. z o.o.?

Obszczymur

Fraki i żaboty, ewentualnie pulowery w pepito.

dostawca

Ale Wy tylko potraficie marudzić i (usunięte przez administratora) że mało zarabiacie. Porównujecie operatorów z SY do SLY ..głupota!!! zważywszy na warunki jakie mają na hali żużla! (usunięte przez administratora) że stoją przed halą! głupota kolejna. Operatorzy ze złomu mają lżejszą i mniej niebezpieczną robotę ale odpowiedzialność podobną !!! Ogólnie pracodawca jest wypłacalny z informacji od "kolegów" i ma spory Amerykański kapitał.. Miła atmosfera jak byłem na hucie.. rozładowali mnie w 40 minut i ruszyłem dalej

Oburzony

Przyjmujecie operatorów na kressa dlaczego ich nie szkolicie tylko później płacicie odbiórki im a drugim każecie odbierać i dajecie wolne traktujecie ludzi jak chcecie co jest oni lepsi są z czym pytam się każdy chce zarobić a wy wyrózniacie jednych a drugich macie gdzieś sami sobie róbcie.

@Oburzony

przyjmujac sie do pracy jako operator to nie miales doswiadczenia ze potrzebne ci szkolenie? firma nie wychwycila tego ze nie wiesz jak pracowac czy jak ?

Szczęśliwy

Wreszcie wypłata jak należy a nie ciągle mała i mała.

@Szczęśliwy

No proszę, to super, a pochwalisz się w takim razie? Czyli warto aplikować? ;p

@Zuzanna

Oczywiście że warto ZUS odprowadzany jest od podstawy szkodliwe jest też bony żywnościowe są 30 złotych dzienne hutnik co roku co mówiąc więcej 8 h się pracuje tylko system 4 brygadowy jest a u prywaciarza co się ma najmniejsza krajowa odprowadzana jest że żadnej emerytury na starość .a marudy którzy ciągle narzekają to niech się zwolnią bo ciągle im mało jest my na linii pracujemy 8 h tyle co przerwa się należy a na slagu kiedy by nie jechać się tankować bądź smarować maszynę to duże ładowarki ciągle stoją przed halą dołów żużlowych niech sobie przejrzą monitoring jak pracuje slag a jak linia mrp dziękuję i komu się należy podwyżka

Jasiu
@Szczęśliwy

Kolego zawsze możesz popracować na SLY jesteś pracownikiem więc masz takie możliwości ,popróbuj swoich sił, jak Ci trochę dupsko przypiecze to będziesz wiedział czemu maszyny stoją przed halą. Nigdy nie oceniaj ludzi ,bo nie chodzisz w ich butach ,rób swoje - dokładnie i sumiennie a będziesz zadowolony, a dla operatorów na gorącym miej szacunek bo codziennie narażają swoje zdrowie, Ja pracuję kilka lat bywa rożnie raz lepiej raz gorzej, trzeba być twardym a nie ,,miętkim " zawsze możesz iść do prywaciarza wtedy będziesz mieć o czym pisać.

@Jasiu

Śmiech na sali człowieku u prywaciarza byś długo nie porobił z takim podejściem do pracy tutaj 8lekcji i idziesz do domu a u prywaciarza to dopiero połowa dniówki pracowalem16 lat u jednego więc wiem jak szanują pracowników ty tylko u prywaciarza sprzęt jest dbamy tutaj sprzęt jest niszczony

@Szczęśliwy

No ale w kategorii samego sprzętu trudno miejsce pracy wybrać? Czyli koniec końców tu jest zdecydowanie lepiej? I ogólnie na przyszłość już to zawsze odradzasz robienie u prywaciarzy?

Zostaw merytoryczną opinię o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 29 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością