Opinie o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

TMS International Poland jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług serwisowych dla hut żelaza i stali na całym świecie. Nasza rosnąca sieć obejmuje obecnie 80 zakładów w 10 krajach oraz 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji, Afryce i na Karaibach. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych technologii. Nasze usługi pomagają zmniejszyć uciążliwe oddziaływanie hut na środowisko jednocześnie tworząc wartość dodaną. W TMS International zajmujemy się również przerobem hałd hutniczych i odlewniczych, które dotychczas stanowiły duży problem ekologiczno-urbanistyczny, a przez swoja działalność przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego oraz ochrony zasobów kamienia naturalnego.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

Przez Pana kierownika (usunięte przez administratora)ludzie się pozwalniali póki go nie było to wszystko było dobrze ludzie pracowali ino się pojawił to ludzie nie wytrzymali i odeszli więc niech się dyrektor zastanowi bo za raz wogole nie będzie ludzi w tej firmie przez tego Pana z tym człowiekiem nie dało się pracować powinni go (usunięte przez administratora).jak to zrobili z Lipówki a ludzie dalej by pracowali

Panie dyrektor kiedy te spotkanie ma być na temat podwyżek z czym do ludzi skoro każdemu wszystko pasuje a nikt się nie potrafi odezwać po pierwsze niema ludzi do pracy wszyscy się tutaj zwalniają jednych karacie a drugich nie pierwszy punkt podwyżka obowiązkowa jak co roku powinna być drugi punkt bony także powinny być noi dodatek też i szkodliwe natomiast tym brygadzistom się nie należy bo nic nie robią tylko mądrych pokazują ze władze jakaś tam mają a są cepami nic ująć nic dodać .

Klient

Firma już spadła gorzej nie mogła zero przepisów bhp pracowałem kiedyś na stalowni można było przejść bezpiecznie dzisiaj to tragedia niema nigdzie miejsca można skręcić sobie nogę niema wyznaczonych ścieżek niema p.poż niema nic kompletnie nic żadnych przepisów firma tms to ignoruje i ma to gdzieś przyjeżdżając że złomem strach wysiąść z samochodu po to żeby drzwi otworzyć od naczepy żeby złom wykiprować pracują żurawiami człowiekowi nad głową nikt się tym nie interesuje jeden wielki (usunięte przez administratora)

Franek

Podpowiedzcie czy dużo zmieniło się w firmie od kiedy pandemia zmieniła nasze życie?

August
@Franek

Bardzo dużo ludzie rombnieci coraz gorzej sami siebie kabluja podlizują się przełożonym a co najlepsze narzekają na kasę ale jakby mogli toby co dzień robili nadgodziny poprostu trzeba unikać kontaktu i rozmów znimi bo cie sprzedadzą niewiadomo kiedy.

Firma TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko spawacze, monterzy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Cris

Niektórzy pracownicy pokazują coto nie są fachowcami a tak naprawdę nie mają pojęcia o robocie nie potrafią maszyny przesmarować kalamitka niechce przejść to palcami wysmarują sworznie a później się wszystko zaciera druga sprawa taka ze te starej daty to ludzie którzy gnój powinni wyrzucać a nie być operatorami maszyn zero rozumu mają dajcie młodym zarobić. A im kopa i za bramę.

Radomir

Mam wrażenie, że ktoś pomylił firmy. Może idealnie nie jest ale firma stara się być dobrym miejscem do pracy!

Temat jakich kolwiek powyżej w firmie jest tematem zamkniętym , warunki skrajnie ekstremalne , brak inwestycji w maszyny oraz kadrę pracowniczą ... Do tego w oczach prezesa ludzie to psy ... Cytuje słowa pana P.K. " Psy szczekają a karawana jedzie dalej " tylko ta pewna osoba zapomniała że dzięki ludziom z dolnego szczebla oni w ogóle istnieją .

Olo

Witam jak wygląda rozmowa i sprawdzian na ładowarke?

Kress

Zacznijmy od wynagrodzenia 3600 zł brutto plus dodatki za 4 brygadówkę 30 % co daje ok 3600 na ręke za normę godzin , piątek świątek niedziele pod warunkiem że nie stracisz premii za takie przewinienia jak: pozostawiona butelka po wodzie mineralnej, rzekomo uszkodzone wagony przy rozładunku. Praca pod dużą presją czasu i oczywiście musisz być uniwersalny tzn. żuraw/ fuchs wozidło lub szlakara, ładowarka. Podpier...... mile widziane . Są operatorzy którzy nie schodzą nawet na przerwe pan ,,Pstrowski" z Myszkowa i kilku innych. Brak jedności w załodze jeżeli chodzi o poprawę wynagrodzeń. Maszyny za miliony dolarów zyski również a wynagrodzenia jak w kraju trzeciego świata, filie w Kazachstanie są lepiej wynagradzane. Panowie z gorącego dali się zeszmacić i nie mogą się nawet ogrzać w kabinie tylko muszą gasić , zakaz pracy silnika na pistoju a dewasta brak to samo klima latem w kabinie ok 45 st celcjusza. Ludzie postawcie się za tą prace piwinniśmy zarabiać przynajmniej 5 -7tysi . Jesteśmy specjalistami którzy powinni być docenien uczciwa zapłata za ciężką wymagającą prace.

Motywacyjny
@Kress

Panowie beda podwyzki i kazdy bedzie zadowolony :)

senek
@Kress

prawda prawda i jeszcze raz prawda psi pieniądz za kawał roboty... presja czasu, premii brak ale jakieś drobne

Ciężko jest w systemie 12/12 w Tube City IMS Poland sp. z o.o.? Ktoś coś?

Mlody76

Ludzie pierdolnieci są premie zabierają co miesiąc nie polecam Ci tej firmy Będziesz musiał się uzerac z debilem zbyszkiem

Operator
@Mlody76

Powiem tak, zabrac komuś premie to podstawa. Nikt Ci nie powie za co zabierają i koniec .

Harsco Zawiercie

W Zawierciu mamy to samo, mistrzowie to dwa orły, którzy nie mają pojęcia o robocie a pozjadali wszystkie rozumy. Jeden ten najmniejszy nawet nie umie nabrać pełnej łyżki, a uważa się za najlepszego we wszystkim. Operatorzy są obwiniani dosłownie za wszystko, każda awaria to nasza wina. Podpier... jest w modzie. W szczególności donoszą starzy wyjadacze, którzy po tylu latach pracy na sprzęcie dalej nie potrafią nim pracować. Jasny szlak ich trafia, kiedy młodzi operatorzy lepiej robią żużel pod piecem po kilku miesiącach nauki jak oni. Sprzęt i linia przerobu to totalny złom, który nie nadaje się do remontu. Jedynie zarobki są jako takie jeżeli robisz na brygady. Ale kontrakt Harco ma z Cmc do końca 2019 roku, a nic nie wskazuję, żeby był przedłużony. Także będzie można obserwować upadek niektórych ludzi hehe. Pozdrawiam.

Mam pytanie czy sa jakies oferty pracy na utrzymanie ruchu ? Jak tak to jaka atmosfera panuje i czy zarobi sie ok 4 tys na reke przy starcie?

;)
@Kandydat

Tak, dobra, nie.

Aleksander
@;)

Trochę mało wyczerpująca wypowiedź. Odpowiedziałeś twierdząco o rekrutacjach. Możesz napisać, czy są kilkuetapowe i trudne do przejścia?

Eko

Wydaje mi sie ze jak to byl Eko Grys to bylo lepiej. Duzo ludzi chyba amerykanie zwolnili lub sami odeszli

?Czy może mi ktoś napisać, w miarę wiarygodnie, jak się ma sprawa na tak zwanej myjce? Ciężko - nieciężko, mało - niemało płacą? Jakie warunki? ma to jakikolwiek sens?

@Piotr

Daj sobie spokuj z tą firmą dobrze ci radze

Marzena
@Kafar

A opowiesz o konkretach - co Ci dokładnie nie odpowiadało w tej pracy? Pensja, klimat, przełożeni? Ciężko wyrobić sobie własną opinię na podstawie tak ogólnych komentarzy. Są też osoby, które są w stanie zgodzić się na jakieś minusy pracy, ale zależy to od tego, co konkretnie jest nie tak w firmie.

Dlugopis

Powiem tak nie polecam kapusie na każdym kroku a szczególnie Pan. W z kafaru

Zalmiwas
@Dlugopis

Ktoś by powiedział że skoro szukacie pracy tzn że z wami coś nie tak ;-) ale ludzie którzy chcą pracy po 8h i pełnej umowy kuszą się tutaj :-D to akurat fakt ,:-D potem się zaczyna:-P niewolnictwo ;-)itd nam gościć ze złomu... Jeździł na brygadę.. wracał po 8h do domu nas odwoził :-) potem dalej 16 bo nadgodziny;-) itd ;-) rozumiem że kasa fajna itd :-P ale jak nie chce w domu z baba siedzieć to niech do Niemca jedzie za 2x tyle :-D jak szoszony w kabinie :-D

Zalmiwas
@Dlugopis

Z kataru? Pewnie ten misio co pracuje tylko od poniedziałku do piątku:-D? Co panu m. Kawę chował w zaspę żeby się ten nie poparzył hahaha ;-)

Pisak
@Dlugopis

Zastanawiałem sie o kogo chodzi ale juz wiem co to za pajac ten W.

Rafał

Witam. Jak wygląda praca na żurawiu w tej firmie ? Jak z zarobkami ?

Traktor
@Rafał

Porażka kolesiostwo konfidenci

Rafał
@Traktor

Coś więcej ?

Traktor
@Rafał

Nie polecam ci a jak chcesz to spróbuj sam sie przekonasz jakie dekle tam pracują

Norbert

Dobra firma jest dla tych osób, które dobrze pracują a nie prowadzą obserwacje!!

Majki

Cały ten dział handlowy ,razem z ta blondi na czele to porażka.. uważam że to wagowi bardziej interesują się tym wszystkim niż oni sami. Firma schodzi na psy !!!

zniesmaczony
@Majki

Wszyscy tam są tacy sami. Blondi jak blondi fajna ładna ale to tyle. Wypowiada się a nie wie o czym, wymadrza się bo niby już tu pracuje aż pół roku kierowniczek tez niczego sobie, niby sprzedaży nie ma a jak ma szanse to ma w (usunięte przez administratora) bo ma ważniejsze sprawy na głowie totalna porazka Cały biurowiec to jakaś ścienna zarabiają krocie a nie robią nic wszędzie przekręty na każdym oddziale Fizyczni maja więcej do powiedzenia i więcej dają tej firmie a nikt tego nie widzi tylko ciagle premie zabiera a tamci zbierają.biuro działa jak Tusk i cała banda po tylko by zabierali i nic wzamian. Złom wywożą na lewo na każdym oddziale lipowka kafar ale niby tylko do huty idzie bzdura Tutaj się nie widzi oddanych pracowników tylko patrzy na to ile kto ma ważnych znajomych Zwolnić całe biuro i zobaczyć jak inni tyrają to jest jedyna szansa dla amerykanow

Halda
@Majki

Starzy wagowi też mają olewke. Nie przychodzą do roboty albo schodzą wcześniej. Cen nie znają materiału nie znają robią byle robić. Ten młody jeszcze ogarnia i lata tu i tam i wydzwania gdzie mozna ale reszta to dno. Wykorzystują go moim zdaniem do czarnej roboty Teraz blondi już sama nie lata tylko kierowniczek się wziął do roboty i jeździ w adidaskach i trzepie pracownikow przestraszył się straty posady bo ciepła. Na każdym dziale jest czarny jeleń który robi za wszystkich Zlikwidować biuro łącznie z prezesem i dac kasę dać fizycznym mówię tylko wtedy będzie dobrze

@zniesmaczony

Wywożą bo z czego mają żyć? Z tej jałmużny 10- tego czy braku premii bo maszyna ciągle niesprawna na kafarze

Halda
@Majki

A ona czasem się nie przefarbowała ? (usunięte przez administratora)

CBŚ
@Kafar

Juz na mieście mówią o tym

@CBŚ

O czym mówią?(usunięte przez administratora)

Operator

Porazka do kwadratu: wypłata. współpraca. każdy się bije o stołek i niewiadomo kogo poleceń słuchać. Przyjedzie jeden gada jedno zaraz drugi coś innego a potem zabieraja premie albo pisza obserwacje ze to złe tamto gorzej za dużo zera załadowane za grube załadowane niby klienci zgłaszają a chodzi o to ze tamci u góry zajęcia szukają i ze niby ilość wysłanych mejli wyrobiona

Spych

I niech się zwalniają może wtedy dostrzega długoletnich i oddanych pracowników. Narazie doceniani są (usunięte przez administratora)albo jak ktoś ma wykształcenie wyższe a zero doświadczenia Angielskiego to się każdy głupi może nauczyć w pare dni wiec niech nie pieprzą ze to jest wybitne

Zostaw merytoryczną opinię o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 29 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością