Opinie o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

TMS International Poland jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług serwisowych dla hut żelaza i stali na całym świecie. Nasza rosnąca sieć obejmuje obecnie 80 zakładów w 10 krajach oraz 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji, Afryce i na Karaibach. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych technologii. Nasze usługi pomagają zmniejszyć uciążliwe oddziaływanie hut na środowisko jednocześnie tworząc wartość dodaną. W TMS International zajmujemy się również przerobem hałd hutniczych i odlewniczych, które dotychczas stanowiły duży problem ekologiczno-urbanistyczny, a przez swoja działalność przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego oraz ochrony zasobów kamienia naturalnego.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

Pracownik tms

Co firma zamierza dalej robić czy każdy z nas ma sobie pracy szukać innej bo widzicie co się stało mamy rodziny na utrzymaniu może teraz pan z BHP się weźmie sza swoje obowiązki jakie do niego należą bo nic nie robi i nie dba o pracowników żeby było bezpiecznie na zakładzie wywalić go i spokój

@Pracownik tms

O co dokładnie chodzi? Chciałem się zatrudnić ofert brak a ty sugerujesz ze boisz się o stratę pracy i zastanawiam się z jakiego powodu? I o co chodzi z tym bezpieczeństwem, w jaki sposób nie są przestrzegane zasady?

Operator

Niech ktoś się w końcu weźmie za warsztat za utrzymanie ruchu bo człowiek pisze różne wady maszyn na inspekcjach a oni to lekceważą pracujemy niesprawnymi maszynami które nie powinny być dopuszczone do ruchu chodzą tylko albo siedzą w socjalnym i nic kompletnie nie robią trzeba się o wszystko prosić to jeszcze z ich strony pretensje nie umieją nic dojdzie do tego że każdy odmówi pracy tym sprzętem.

P.o.
@RT

Dokładnie tak jest więc oco chodzi robisz na warsztacie do ciebie obowiązek należy robić przy maszyna ch a nie grać w (usunięte przez administratora) widzisz każdy narzeka na wypłaty a przychodzą z powrotem tu pracować przykład Huta Zawiercie bądź firma sob pol siemianowice Śląskie większość z tmesu tam pracuje za 23 złote na godzinę atu narzekają na wszystko fałszywe mordy obrabiają tmes jak tu ciężko się pracuje a sami robią Włodzimierzowi na buciki i spodnie mają otwarte działalności gdy ja się przyjmowałem podpisywałem ze nie mogę prowadzić żadnej działalności a teraz tutaj wielcy biznesmeni a sami ××××× płacą grosze i na czarno zatrudniają ludzi beż odprowadzania podatków ludzie pracują w trasie idą na l4 a robią gdzie indziej na czarno i robią u prywaciarzy taka jest prawda i dlatego niema z kim tu pracować

Pracownik tmesu

Noi macie kierownika który dba o pracowników wymyśla prowizorki do wybijania i te doły do kopania gdzie jest dach każe zlewać gdy śnieg pada jedna wielka bomba zegarowa nic więcej gdy tylko przyszedł same wypadki są tamten był inny kierownik był w porządku natomiast robicie mistrzów że zwykłych roboli takich jak my wszyscy gdzie był jak kress podjezdzał pod wybijanie powinien być na kamerach obserwować podjeżdżanie Kresa to macie skutki sam nie umie jezdzić kresem bądź wozidłem a zrobiliście go mistrzem dla mnie to powinien wrócić na lipówke guwniarz jeden skąd przyszedł teraz powinni każdy szczegól wziasć pod uwagę i ukarać odpowiednio bądź zwolnić dla przykładu jak go ładowarka naprawadzała się pytam jak i zobaczyć jaka odległosc była pomiędzy tymi maszynami w każdej chwili mógł zareagować chodź nawet zatrąbiąć czekam jakie będą konsekwencje wobec Pana mistrza gdzie był i co robił moim zdaniem naraził (usunięte przez administratora) drugiego człowieka .

@Ten fajny

Ludzi w bhp było chyba z 10 każdy się zawija jak się zorientuje co jest grane. chyba nikt nie wierzy, że wszyscy bhpwocy byli zli, raczje zostali wykonczeni ten co jest to i tak dlugo wytrzymal.

Jerzyk

Tymi maszynami nieda się robić każda jedna powinna mieć kłódke założona spójzcie na ładowarkę z lini jak wygląda 469 zdewastowana zniszczona a ile ma dwa lata założyć blokady a nie jeżdżą ile fabryka dała zero kontroli jest nad stanem maszyn kto to niszczy operatorzy a mają pretensje do firmy ciekawe jak długo będzie ten nowy żuraw na złomie zaraz go zniszczą bo robicie uprawnienia ludziom co pojęcia nie mają pracowałem na sprzęcie w innych firmach ale przyjełem się tu myślą że będzie lepiej noi 8h pracy a wychodzę z tad jakbym był i pracował na maszynach z lat 70 tych poprostu koszmar jest sami sobie pracujcie na tych złomach i jeszcze jedno zero środków czystości niema w czym się umyć nie wspomnę o papierze który jest przywożony jak i z wodą zaraz go niema bo kradną ja ostatnio musiałem prosić się sprzątaczki ze stalowni żeby mi odsprzedała trochę kiedy byłem na śniadaniu na stołówce pani poprostu dała mi papier żebym mógł się wytrzeć bo tmesie jest pusto nikt nad tym kontroli niema jest tragicznie a z ochroną trzeba będzie na bramie porozmawiać co w trasie ludzie wyprawiają więc ich ukrócą szybciutko

Jednym za odbiórki zapłaciliscie drugim nie kazaliscie wybierać więc jak będzie w tym kwartale się pytam wały idą na każdym miejscu jeszcze nadgodziny mają a drugim (usunięte przez administratora) dadzą zarobić

Pracownik tms Nowy wpis

Firma porażka jednym nadgodziny dają drugim mówią że niema między sobą wszystko ustalają człowiek widzi dopiero jak nie na swoich zmianach osoby pracują przyjdą urlopy sami będziecie pracować sobie jedni zarabiają 6 tysięcy drudzy 10 tysięcy gdzie tu jest sprawiedliwosc

Tak patrzę na jednej stronie, że operator sprzętu ma tak od 5100 do 6100 brutto miesięcznie, a najlepsze, że ten co ma więcej, to ma rok stażu w firmie, a ten co mniej, to 6 lat :D O co tu chodzi? Ponoć to autentyczne stawki podane anonimowo przez operatorów w TMSie :)

Wstyd Panowie. Poruszacie tematy które nie powinny być wyciągane na forum. Nie macie odwagi, honoru i szacunku do siebie obsmarowując współpracowników w internecie. Zastanówcie się nad swoim życiem... może warto popracować nad sobą i swoimi słabościami? Jesteście dorosłymi ludźmi, powinniście już potrafić rozmawiać. Rozmowa to normalna rzecz... jeśli nie da się dogadać z współpracownikami lub mistrzami macie kierowników, którzy w mojej opinii są ludźmi odpowiednimi na wykonywanym stanowisku. Z Dyrektorem też można porozmawiać, nie jest taki straszny! Jeśli nie pomoże to także nie zaszkodzi.Nie bójcie się rozmawiać.

Jaki wstyd człowieku ludzie piszą prawdę a ci w biurze na wyższych stanowiskach niech w końcu przejrzą na oczy dlaczego innym za odbiórki płacą a mnie naprzykład wszystkie wpisali i kazali wybierać kto tu kogo kroi co a rozmawiać niema skim wszystko jest zamiecione pod dywan

ur Nowy wpis

Prosze otworzyc oczy.. Przeciez na hucie juz dawno nie rzadzi zaden kierownik tylko... Wszystko ustawiane przez jedna osobe niby malo wazna a oplotla wszystkich wokol palca nawet pracownikow wybiera i odrzuca a potem doprowadza do zwolnienia jak sie nie podoba.. Nie ma z kim porozmawiac bo wszystko jest zamatane pod dywan.. nie ma

Firma TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko spawacze, monterzy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Pracownik tmesu

@Pracownik tmesu

Czyli co, bhp w firmie leży? Jak tu w ogole jest ze stanowiskami kierowniczymi? Z zewnątrz kogoś przyjmują? Bo jakby awansowali normalnego pracownika to pewnie nie byłoby tej prowizorki? Myśle żeby się tu przyjąć, ale liczyłem na w miarę dobre pieniądze i właśnie możliwość wskoczenia wyżej z czasem(awans). Kasa jak twoim zdaniem? Płaca adekwatnie do wykonywanych obowiązków? Była teraz jakaś podwyżka?

R

Podwyżki nie było i ponoć nie będzie w tym roku bo niby inflacja spadła nikt nie patrzy że ceny jak rosły tak rośnie Dostali tylko wybrani w trakcie roku w reszta ma robić za ochłapy bo jedni są lepsi od innych i chodzą i się chwalą śmieją z innych Jak sobie to wyobrażacie że jedni dostają ciągle więcej i więcej a drudzy nic

Rysiu
@R

czyli kto dostał podwyżki? osoby na stanowiskach koordynatorów/kierowników? nie ma szans by ubiegać się o podwyżkę indywidualną?

R
@Rysiu

Kolesiostwo jak zwykle tylko znajomi ciągle dostają podwyżki bony. Nikt nie patrzy że zmiana nie zmiana on się umówił z kadrową na kręgle rzuca pracę i idzie. Umówił się z kadrową na imprezę ty rób za niego Zobaczcie filmy na yt tak pracują właśnie znajomi opłacani najlepiej Załatwić się nic nie da ino dla kolegów czas jest a tak to drze się że czasu nie ma na nic

Jerzyk
@R

Jedna wielka grupa zorganizowana niech się przyjrzą jak przychodzą na nadgodziny i zaraz po czterech godzinach schodzą do szatni i idą do domu a dniówkę mają rozpisywane po 2 x po 5 godzin czyli wychodzi 10 godzin a robią tylko cztery niech sobie sprawdzą na bramie o której samochodami opuszczają teren zakładu i zarabiają a drugim dają ochłapy dyrekcja tego nie widzi ślepi są powinny być odpowiednie służby powiadomione na jakie straty firmę robią a kolesiostwo widać i tylko są wybrani na nadgodziny a drugich mają głęboko w (usunięte przez administratora) a Pan dyrektor powinien zrobić coś z tym

A jeśli nowy pracownik dostanie jakieś nadgodziny, to na jakie wynagrodzenie za nie będzie mógł liczyć? Jakaś ekstra pensja się należy? Jak to jest?

Ten fajny
@Pracownik tmesu

To jak to jest z tym bhp? Nie ma go w ogóle? Jak było wcześniej - też bhp niż nie robiło? No chyba, że Pan od bhp jest od zawsze.

@Ten fajny

Kiedy znowu będą wakaty otwierać na pracownika utrzymania ruchu w Dąbrowie ? Zależy mi na czasie, widzę że tutaj zagadujecie że nowych się słabiej traktuje no ale skąd te oferty bierzecie :( wolałabym się przekonać sam a pracowałem w podobnej firmie i myślę ze z moim doświadczeniem by mnie wzieli

Czy dla innych operatorów nadgodziny to się znajdą czy macie wybranców z innych zmian stałych swoich ludzi bo każdego ta sytuacja zaczyna draznić widzi się jak inni przychodzą na nadgodziny i schodzą do domu w połowie dniówki chyba że muszą zostać na swoją zmianę to pracują normalnie i chwała się później ile to mają dniówek nadgodzin w miesiącu danym a drugi robi za ochłapy

Było niemiło

Nie polecam.Atmosfera bardzo słaba dla nowych.widać że miejsce tylko dla znajomych i znajomych znajomych i ich ciotek wujków w każdej częsci.Sami swoi tu mogą tylko zarobić dużą kasę.Szkoda nerwów oraz czasu a pieniądze rzadne

Robot

Tragedia na tych kresach nieda się pracować maszyny powinny być wyłączone z ruchu już dawno a zmuszają nas żeby nimi pracować szlakar coraz więcej ciągle jakiś problem znimi jest utrzymanie ruchu nic nie robi a przełożeni kazuja nam pracować w okropnych warunkach biorą po 15 tysięcy wypłaty a my zarabiamy kolo 6 tysięcy powinni sami sobie siąść porobić na nich toby im się dla nas szacunek znalazł natomiast flinstony z wozideł kamuflują się po kątach a dwie godziny w częściej schodzą na szatnie wystarczy spojrzeć w kamery od której sprzęt parkują na parkingu .

@Robot

Koło 6 tysięcy to ile dokładnie? To na rękę, czy brutto jest? Napisz kolego, bo zamyślam się do pracy tutaj zgłosić, na fizycznego oczywiście, bo biuro mnie nie interesuje.

Gwiazdor

Firma porażka nie dadzą zarobić człowiekowi a na rozdawanie pieniędzy mają pieniądze jak jeden drugiego poleci dostanie po przepracowaniu 3 miesięcy 4 tysiące złotych i gdzie tu jest sprawiedliwość trochę szacunku dla drugiego człowieka organizują kursy ale mają wybrańców największych nierobów którzy tylko donoszą a w zamian robią im uprawnienia niedługo będą sobie sami pracować na tych wysłużonych złomach

Czy w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Operatorzy złomu

Dlaczego operatorzy z linii MRPi i kierowcy wozideł schodzą o godzinie 20:30 kiedy pracujemy do 22:00 bądź na nocnej zmianie 4:30 kiedy pracuje się do 6:00 rano my z góry na złomie widzimy kiedy schodzą na szatnie tak się pracuje to się zobaczy jak my będziemy pracować i kto jakie pieniądze zarabia

W przeszłości mieli takie oferty na przepalacza złomu w 2017, wie ktoś ogółem, czy tam dopłacają za szkodliwe? Bo tam tym starym ogłoszeniem to się zbytnio nie ma co kierować chyba, a zresztą nie ma takich szczegółów podanych. Są przyjęcia teraz jakby co?

W czerwcu 2023 była oferta która jakimś cudem wyskoczyła mi teraz, na pracownika utrzymania ruchu. Sama praca mnie interesuje, no ale nie ma czegoś nowszego? I jakie aktualne widełki, wtedy było między 4500 a 5500? Ciekawe czy podnieśli

Przerażony

Tragedia firma nie dba o bezpieczeństwo pracowników nieda się przejsć z warsztatu na szatnie ani z parkingu ślisko błota po kostki idzie złamać nogę bądź się potłucz kierownik nie interesuje się tym żeby usprzatnać błoto ponieważ jak ma problem to wsiada w samochód terenowy i ma problem z głowy a my musimy przedostać się w błocie na szatnie niech ktoś się tym zainteresuje bo dojdzie do jakiegoś wypadku druga sprawa obok jeździ ciężki sprzęt z korytami że złomem niema przejścia wyznaczonego jak mamy się przedostać pan z BHP ma to głeboko w(usunięte przez administratora) niech ktoś się zato w końcu weźmie bo któregoś dnia kogoś ten sprzęt potrąci bądź komuś coś spadnie na głowe i co wtedy firma umyje ręce i zgoni na bezbronnego człowieka jeden wielki (usunięte przez administratora) nie mamy szafek żeby schować sobie herbatę kawę musimy nosić w plecakach niema nic niema stołówki gdzie zjesć jemy w maszynach nikt się tym nie interesuje maszyny nie sprawne pracujemy złomami utrzymanie ruchu nic nie robi siedzą i i tylko żeby dniówka zleciał skandal to jest po prostu a ten kierownik jest zero okłamuje ludzi i naraża nas na niebezpieczeństwo jezdzać kresem z gorącym materiałem po dziurach igdzie może się w każdej chwili ulać i nas poparzyć bo niema dróg żeby bezpiecznie jechać materiał zlać na łake a temperatura wytopu ma ponad tysiąc stopni czekamy tylko kiedy dojdzie do jakiegoś nieszczęścia i kto zato beknie .

Pracownik goracego

Ciekawe jak wtym miesiącu będziemy mieli pieniądze policzone za nadgodziny znowu będą nieprawidłowości to pójdę z tym do odpowiednich ludzi co będą umieli mi wyjaśnić pasek bo niezanierzam pracować skoro jestem oszukiwany

@Pracownik goracego

A jak na co dzień powinno to wyglądać? W jakiej wysokości jest stawka za te nadgodziny? Ogólnie to dużo dodatkowych godzin robi się w przeciągu całego miesiąca? Daj znać, bo myślę, aby tu aplikować.

Jeżeli do jutra nie dostaniemy ciuchów zimowych , zgłaszam to do PIP.

Zobaczysz jak świnia niebo. Przecież ten magazyn już całkiem zszedł na psy. Nienistnieje Kiedyś był chociaż raz w tygodniu czynny a teraz wcale bo co coś potrzeba to Pani nie ma

Pracownik utr

Aty jesteś kapuś niech firma da zarobić a w dopiero mam ich ubranie zauważyłeś że wszyscy wzięli buty gumiaki a żaden niechodzi w tym tylko w letnich butach czy ślepy jesteś (usunięte przez administratora)

Pracus
@Pracownik utr

Opłaca się opylić te ubrania póki nowe bo drogie a nikt nie sprawdza potem czy masz mówiło że się zajechały i dostajesz nowe a zawsze parę stów do wypłaty

Pracownik tms

@Pracownik tms

Operator

Dlaczego operatorzy kresów wozideł i ładowarek mają jeść kolacje w maszynach to jest nie zgodne z kodeksem pracy a Pan z bhp NATO pozwolił będzie to zgłoszone do odpowiednich służb i wyciągnięte z tego będą konsekwencje jesteśmy ludźmi i przerwa nam się należy firma stosuje wobec ludzi kary zamknęli pomieszczenie gdzie można było zjeść i napić się herbaty.Pan z bhp nic nie robi jeszcze NATO pozwola a nowy kierownik bardzo się rozkręcił w swojej pracy wielkie koleżeństwo z mistrzami a mistrzowie wobec nas operatorów (usunięte przez administratora) stosują tamten kierownik był stanowczy miał we wszystkim władze mistrzowie go się bali a tu jest na odwrót zaraz po nockach jadę to zgłosić do odpowiednich instytucji jakie bezpieczeństwo panuje na zakładzie

XXX
@Operator

Gościu, jako jeden z wielu, powinieneś milczeć, w każdej sprawie związanej z firmą, nic nie robisz, stoisz w krzakach śpisz na nockach, albo głupoty piszesz na Gowork, podpuszczaniem jeden na drugiego jesteś najlepszy, a co do przerwy w pracy przeczytaj dokładnie treść informacji -ZE ZROZUMIENIEM i nie podburzaj załogi. Jak czegoś nie jesteś wstanie pojąć przez twój wypalony mózg,to na pewno Pan Kierownik Ci wytłumaczy,wystarczy zapytać.

Operator żurawia

Porażka ta firma jest niewidzicie co się dzieje ludzie narzekają na wszystko ale niektórzy pracują w takich firmach jak haldex bądź wigropol a w tmesie biorą wolne drudzy muszą robić za nich i jeszcze są oszukiwani na wypłatach z miesiąca na miesiąc coraz mniej zarabiam a obowiązków jest coraz więcej

Loor
@Operator żurawia

Dokładnie zgadzam się kasa coraz mniejsza a najgorsze jest to że zrobię 180godz i wypłata mniejsza jest niż jak zrobię 140h. Na l4 lepiej się wychodzi niż za pełny miesiąc przepracowany

@Loor

Pomysl co gadasz! Na L4 masz 80% i ani premii ani dodatków Wymyślacie już takie głupoty że żal gadać

Loor

Może i masz płacone 80% ale jest płacony każdy dzień sam tego nie rozumiem ale taka prawda tak to wygląda

@Operator żurawia

Szanowny Panie operatorze żurawia, proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji w sprawie oszukiwania na wypłatach. Jeżeli nie rozumie Pan swojego paska wypłat, zapraszam do kadr celem wyjaśnienia Pana wątpliwości. Może warto najpierw wyjaśnić sprawę, zanim będzie Pan zarzucał nam-kadrom niewłaściwe wyliczenia wynagrodzeń. Zapraszam do biura kadr i płac. Mam nadzieję, że rozwiejemy wszystkie Pana wątpliwości.

@Loor

To już każdy był po wyjaśnieni odnośnie tych pasków jeśli ich faktycznie nie rozumiecie? Zastanawia mnie jakie stawki teraz macie na sprzęcie, kiedyś widziałem od was ofertę z kwotą do 6300 pln, od nowego roku macie zapowiedziane jakieś zmiany w stawkach?

Zostaw merytoryczną opinię o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 28 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością