Opinie o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

TMS International Poland jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług serwisowych dla hut żelaza i stali na całym świecie. Nasza rosnąca sieć obejmuje obecnie 80 zakładów w 10 krajach oraz 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji, Afryce i na Karaibach. Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych technologii. Nasze usługi pomagają zmniejszyć uciążliwe oddziaływanie hut na środowisko jednocześnie tworząc wartość dodaną. W TMS International zajmujemy się również przerobem hałd hutniczych i odlewniczych, które dotychczas stanowiły duży problem ekologiczno-urbanistyczny, a przez swoja działalność przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego oraz ochrony zasobów kamienia naturalnego.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowa Górnicza

Operator żurawia

Porażka ta firma jest niewidzicie co się dzieje ludzie narzekają na wszystko ale niektórzy pracują w takich firmach jak haldex bądź wigropol a w tmesie biorą wolne drudzy muszą robić za nich i jeszcze są oszukiwani na wypłatach z miesiąca na miesiąc coraz mniej zarabiam a obowiązków jest coraz więcej

Loor
@Operator żurawia

Dokładnie zgadzam się kasa coraz mniejsza a najgorsze jest to że zrobię 180godz i wypłata mniejsza jest niż jak zrobię 140h. Na l4 lepiej się wychodzi niż za pełny miesiąc przepracowany

@Loor

Pomysl co gadasz! Na L4 masz 80% i ani premii ani dodatków Wymyślacie już takie głupoty że żal gadać

Loor

Może i masz płacone 80% ale jest płacony każdy dzień sam tego nie rozumiem ale taka prawda tak to wygląda

@Operator żurawia

Szanowny Panie operatorze żurawia, proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji w sprawie oszukiwania na wypłatach. Jeżeli nie rozumie Pan swojego paska wypłat, zapraszam do kadr celem wyjaśnienia Pana wątpliwości. Może warto najpierw wyjaśnić sprawę, zanim będzie Pan zarzucał nam-kadrom niewłaściwe wyliczenia wynagrodzeń. Zapraszam do biura kadr i płac. Mam nadzieję, że rozwiejemy wszystkie Pana wątpliwości.

@Loor

To już każdy był po wyjaśnieni odnośnie tych pasków jeśli ich faktycznie nie rozumiecie? Zastanawia mnie jakie stawki teraz macie na sprzęcie, kiedyś widziałem od was ofertę z kwotą do 6300 pln, od nowego roku macie zapowiedziane jakieś zmiany w stawkach?

Wojtek

Porobiliście uprawnienia ludziom na sprzęt to niech robią mają ładowarki żurawie na monitou wystarczy w teczki spojrzeć i siła do pracy się znajdzie bo ja uprawnienia robiłem za swoje pieniądze i nie mam zamiaru robić za kogoś skoro firma nas oszukuje niech sami sobie robią

Żuraw

Nadgodziny chcą żeby robić a liczyć nie umieją (usunięte przez administratora) ludzi jak się sam człowiek nie dopatrzy to echo zmuszają ludzi do nadgodzin bo nie jest dobrze to co zarobię żyje mi się dobrze nie narzekam a z tymi wrednymi ludźmi nie zamierzam współpracować zrobić swoje i do domu zdała od tej choroby.

@Żuraw

A wyjaśnisz chociaż na czym według Ciebie polega to cale źle liczenie? Co się nie zgadza? chce się dowiedzieć na co warto zwrócić uwagę i jak na bank sobie wszystkiego przypilnować? Może będę się werbował od kolejnego roku, wiadomo czy cos poprawi się w warunkach do tego czasu?

Ogłoszenie na Pracownik utrzymania ruchu do TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Jaro

Nie tam pracują same nieroby Polacy razem z ukrainacami mają wszystko gdzieś chodzą albo siedzą w jadalni i nic nie robią za darmo biorą pieniądze nadają się oni tylko do zamiatania hali nawet nie aco do aplikacji daj sobie spokój nie zarobisz tu pieniędzy same durnie pracują nie umieją nawet rozróżnić klucza od płasko oczkowego .

@Jaro

Byłeś pracownikiem i wiesz na 100%? No i nikt nie kontroluje tego, że ludzie nie pracują? Dla mnie coś to dziwne się wydaje, w końcu firma normalnie funkcjonuje. I nikt by nie zwracał na to uwagi? Co do tych zarobków, to ile oferują?

Firma TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko spawacze, monterzy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jerzyk

Tymi maszynami nieda się robić każda jedna powinna mieć kłódke założona spójzcie na ładowarkę z lini jak wygląda 469 zdewastowana zniszczona a ile ma dwa lata założyć blokady a nie jeżdżą ile fabryka dała zero kontroli jest nad stanem maszyn kto to niszczy operatorzy a mają pretensje do firmy ciekawe jak długo będzie ten nowy żuraw na złomie zaraz go zniszczą bo robicie uprawnienia ludziom co pojęcia nie mają pracowałem na sprzęcie w innych firmach ale przyjełem się tu myślą że będzie lepiej noi 8h pracy a wychodzę z tad jakbym był i pracował na maszynach z lat 70 tych poprostu koszmar jest sami sobie pracujcie na tych złomach i jeszcze jedno zero środków czystości niema w czym się umyć nie wspomnę o papierze który jest przywożony jak i z wodą zaraz go niema bo kradną ja ostatnio musiałem prosić się sprzątaczki ze stalowni żeby mi odsprzedała trochę kiedy byłem na śniadaniu na stołówce pani poprostu dała mi papier żebym mógł się wytrzeć bo tmesie jest pusto nikt nad tym kontroli niema jest tragicznie a z ochroną trzeba będzie na bramie porozmawiać co w trasie ludzie wyprawiają więc ich ukrócą szybciutko

O co chodzi? Mi by zależało na nadgodzinach jakbym się już zatrudnił, a mówisz, że tylko wybrani je dostają? Tzn. kto? Nie ma opcji, aby przywrócić te listy, które były kiedyś? Dlaczego one w ogóle zniknęły? Próbowaliście się dogadać z przełożonymi jakoś?

Gienek

Zapomnij a przełożonych w tej firmie niema osoby które czują jakąś władze to zwykli pracownicy którzy pracowali na sprzęcie jak my wszyscy człowiek który rządził i dbał o bezpieczeństwo ludzi to go zwolnili bezpodstawnie a przyjęli jakiegoś młodego człowieka które ci wielcy uczeni maglują mu odpowiednio w głowie pod swoje wyobraźnię po drugie dlaczego na zakładzie nie jest badana trzeźwość pracowników bo znajdą się osoby co są na kacu bądź popijają sobie

@Gienek

Ale jak to możliwe, że nie ma przełożonych? To tam nikt nie nadzoruje pracy czy jak to wygląda? Mówisz też, że zdarza się picie w pracy, no brzmi to niebezpiecznie dość. Co na to dział BHP? Ciężko mi sobie wyobrazić, że nikt na to nie zwraca uwagi.

???

Kradną operatorzy wozidel. Poukładani zwagowymi. Sprzedają wszystko co się da. Wagowi ustawieni. W końcu prokurator to weźmie pod siebie. Kierownicy nie reagują bo są opłaceni. Dziennie za 20, 30 tysięcy wyworza towar. Masakra

K
@???

A są jakieś dowody czy to tylko pomówienia

Przechodzeń
@???

Na stalowni na hucie to samo się dzieje pakują złom do samochodów typu kombi sprzedają w pobliskim skupię na głównej w strzemieszych byłem świadkiem jak rano wjeżdżał tyłem z drogi widziałem bo szłem chodnikiem firma niech się dobrze przyjrzy ludziom

Sprzeciw
@K

Wszyscy kradną operatorzy spychów na lipówce też kradną do plecaków kulki i sprzedają na skupach złomu nikt tego nie widzi ślepi są

Ina

I co, pracownicy nic nie robią i im za to płacą? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Każdy chciałby taką pracę. :D Za co dostaje się premię, o której piszesz? Jakieś warunki konkretne trzeba spełnić? Bo piszesz, że jednym zabiorą, drugim dają. Może jakiś powód jest?

AAA

O co chodzi z tymi nadgodzinami, że tu ktoś pisał, że dostają się one tylko niektórym. To jest jakoś lepiej płatne, że robi się z nich przywilej dla nielicznych? Przykładowo ile płatna 1 nadgodzina, 100 proc czy lepiej? ;)

MRPI

Porażka za kadencji byłego kierownika było inaczej na zakładzie dbał o bezpieczeństwo ludzi jak zlecił jakąś pracę i zmiana nie skończyła to następna to robiła niema kto zrobić porządek z tym gdyby był Pan wcześniejszy Kierownik zaraz wszyscy byli by na górze ten to młody (usunięte przez administratora)niemający pojęcia o robocie aco dopiero mieć taką władze ludzie rządzą nim nie on a były Kierownik był stanowczy to żeście go zwolnili beż powodu o to że dbał żeby bezpiecznie było na zakładzie i nikomu nic się nie stało bardzo długa droga przednim więc życzę powodzenia .

Operator

Niech ktoś się w końcu weźmie za warsztat za utrzymanie ruchu bo człowiek pisze różne wady maszyn na inspekcjach a oni to lekceważą pracujemy niesprawnymi maszynami które nie powinny być dopuszczone do ruchu chodzą tylko albo siedzą w socjalnym i nic kompletnie nie robią trzeba się o wszystko prosić to jeszcze z ich strony pretensje nie umieją nic dojdzie do tego że każdy odmówi pracy tym sprzętem.

RT
@Operator

Na szczęście tacy jak Ty trzymają tą firmę w kupię ..nikt nie pracuje oprócz Ciebie. Przyjdź na warsztat jak są dwie osoby na zmianie to pomożesz.

P.o.
@RT

Dokładnie tak jest więc oco chodzi robisz na warsztacie do ciebie obowiązek należy robić przy maszyna ch a nie grać w (usunięte przez administratora) widzisz każdy narzeka na wypłaty a przychodzą z powrotem tu pracować przykład Huta Zawiercie bądź firma sob pol siemianowice Śląskie większość z tmesu tam pracuje za 23 złote na godzinę atu narzekają na wszystko fałszywe mordy obrabiają tmes jak tu ciężko się pracuje a sami robią Włodzimierzowi na buciki i spodnie mają otwarte działalności gdy ja się przyjmowałem podpisywałem ze nie mogę prowadzić żadnej działalności a teraz tutaj wielcy biznesmeni a sami ××××× płacą grosze i na czarno zatrudniają ludzi beż odprowadzania podatków ludzie pracują w trasie idą na l4 a robią gdzie indziej na czarno i robią u prywaciarzy taka jest prawda i dlatego niema z kim tu pracować

Kris

Praca coraz cięższa jest maszyny złom nadgodziny dają tylko(usunięte przez administratora)którzy donoszą drugiemu normalnemu człowiekowi nic mało tego dyrekcja nie wie o jednym ale wyślę się anonim do Pana dyrektora i się skończy

Prezes

Brak słów gdyby nie to że tms odprowadza mi składki ZUS prowadząc własną działalność już bym tam nie pracował dawno a tak to dbam o swój interes a oni niech odprowadzają składki.

????

Pytanie o wynagrodzenie operatora, napisali tu kwotę do 6300 brutto, a potem że są to widełki ze wszystkimi składnikami płacowymi. Wlicza się w to też wartość tych bonów sodexo (30 zł / dzień)? I jeszcze jedna kwestia, czy benefity typu opieka medyczna są w całości finansowane przez firmę czy trzeba samemu też dopłacać z własnej kieszeni?

Miły
@????

Do 6300 brutto zarobisz na 4 brygadówce. Bony sodexo się nie wliczają lecz od każdego bona zabierają Ci 1zł. Oczywiście bony dostajesz po przepracowaniu chyba 3 miesięcy. Opieke medyczną opłaca pracodawca, najtańszy pakiet w medicoverze ( kilku lekarzy) ale zawsze możesz powiększyć pakiet.

Byczo

Bo to zależy ile masz uprawnień na dany sprzęt po drugie 80% procent ludzi w tym zakładzie ma zrobione uprawnienia przez zakład za darmo powtarzam za darmo a człowiek który charował w życiu na wszystko sam zarabia 5000 tysięcy plus bony 600 złotych a tacy oderwani od pługa mają po 6000 bądź jeszcze lepiej kursy zadarmo porobione mają jak to mówią kim on teraz nie jest operator złota rączka

Ludzie

Widzę że nadgodziny we firmie są tylko nie dla wszystkich ciekawe czemu tak jest co ma wpływ nato za kadencji wcześniejszego kierownika było inaczej albo były nadgodziny albo był zakaz nadgodzin maszyny niesprawne są pracujemy niesprawnymi sprzetem który zagraża bezpieczeństwu naszemu nikt z tego nic nie robi.

Igńaś

Nie kozakuj gdzie są kartki się pytam gdzie są pieniądze za kwartał co dobrzy operatorzy to charuja na swoich dniówkach a nie stoją i się głupio śmieją drugiemu w oczy albo siedzą na telefonach zamiast pracować więc się nie odzywaj tylko siadaj i pokaz jak się robi a będzie uzdrowiona dusza twoja myślisz że ktoś jest ślepy i nie widzi co się dzieje na zakładzie ślepi są osoby w biurze i tam zagranicą i nie widzą co się wyprawia na hucie i nigdy nie będzie dobrze ludzie są zakłamani dzisiaj tu ci tutają a później telefon w dłoń I sprzedaż gwarantowana jest chcą wejść do (usunięte przez administratora)drugiemu.

Zarobiony

Proszę powiedzieć dlaczego jedni zarabiają 5000tysiecy drudzy po 7000 tysięcy jaka jest różnica ci co mało zarabiają tyrają a ci co po 7000 tysięcy (usunięte przez administratora) robią i chodzą się chwała mistrzowie powinni kazdego docenić bo są takie osoby co naprawdę nic nie robią tylko robią przerwy po godzinie a drugich pilnują zegarkiem w ręku porażka i tyle.

Biedny

Człowiek pracuje tyle tutaj czasu i żeby 5000 tysięcy nie wziaść a drudzy zarabiają po 6000 albo 7000 tysięcy i nic nie robią tylko widać jak sprzęt stoi większość dniówki drudzy mają się zatyrać i się głupio śmieją i chodzą i się chwała że mają nadgodziny a drudzy mają (usunięte przez administratora) jedna wielka porażka i tyle

Matt
@Biedny

No właśnie widzę że szukają na utrzymanie ruchu i proponują góra 5500 zł. Myślałem że tylko na początek a potem podwyżka. A ci co maja 7 tys to na jakich stanowiskach? Klepią nadgodziny i nic na nich nie robią tylko biorą kasę? Nikt tego nie nadzoruje?

Czy pensja w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik utrzymania ruchu, ich ogłoszenie jest 19 czerwca na GoWork.pl.

Dusia

Pracownik utrzymania ruchu realnie może zarobić 4500 - 5500 zł na miesiąc? Takie widełki podała firma. Narzeczony chce aplikować, ale ja już nie wiem, czy mam mu odradzić. Pisza o motywacyjnym systemie wynagrodzeń. Jak to działa? Comiesięczne bony żywieniowe Sodexo dostajecie na to 30 zł?

@Dusia

Daj sobie spokój bony dostaniesz po przepracowaniu 3 miesięcy mało tego tam na utrzymaniu ruchu same gamonie pracują zero w głowie mają nie u.ieja odróżnić klucza 10 od 17 stki mało tego jest jak ktoś komu pracę załatwi to po trzech miesiącach dostanie 3 tysiące złotych że polecił człowieka zwykłe ĺapukarstwo a ludziom nie dadzą zarobić a większość to szkoda gadać teraz wybiorę się do zusu trochę opowie niech się za nich wezmą

Zostaw merytoryczną opinię o TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 29 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 43 ocen.

TMS INTERNATIONAL POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością