Opinie o Dotcommunity Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dotcommunity Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dotcommunity Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dotcommunity Sp. z o.o. w Kraków

Sebastian Nowy wpis

Muszę przyznać że cały proces zawdzięczam Joannie, która przekonała mnie, że z moim skillsetem warto aplikować. Sprawna komunikacja, nawet delikatny pressing w momencie kiedy był wymagany na kliencie, i tak finalnie zakończyliśmy cały proces sukcesem, i ofertą pracy. Same dobre wrażenia, głównie na podstawie świetnej komunikacji z Joanną, zarównie na platformie LinkedIn jak i telefonicznie.

Anonim Nowy wpis

Miałem wątpliwość przyjemność kontaktu z rekruterka Valentina. Zostałem skontaktowany na LinekdInie na role związana compliance testing. Valentina stwierdziła ze mój profil świetnie wpasuje się w profil, umówiła ze mną rozmowę i prosiła o podesłania Cv i aplikacji. Po czym rekruterka nie zadzwoniła o umówionej godzinie i napisała wiadomość ja Linkedinie żeby zapytać o moje doświadczenie w Compliance. wynika z tego ze nawet nie zerknęła na mój uzupełniony profil na LinkedInie oraz przesłane Cv :D Polecam jakieś szkolenia dla rekruterow :)

Magda Nowy wpis

Firma, którą można z czystym sumieniem polecić na 100%. Bardzo mocno kładziona jest uwaga na pracownika, który jest dla firmy najważniejszy. Na każdym etapie pracownik jest rozumiany i może liczyć na wsparcie. Zawsze o wszystkim można szczerze pogadać. Nie czuć dystansu i chce się przychodzić każdego dnia do pracy i robi się to z uśmiechem na twarzy! Każdemu gorąco zawsze będę polecać firme dotCommunity. Zespół jest bardzo zgrany i atmosfera jest naprawdę przyjemna ;) Polecam, polecam, polecam ;)))

Kandydatka

Niestety od Pana Grzegorza nie można liczyć na szczery Feedback. Jedynie odwlekanie i brak umiejętności przedstawienia chodź jednego argumentu dlaczego kandydatura zostaje odrzucona. To co udało mi się uzyskać po przejściu dwu etapowego procesu rekrutacji to że kandydaci którzy zostali zatrudnieni są z Krakowa i to jest bardziej atrakcyjne (ponoć zespół jest porozrzucany po całej Polsce i nie stanowi to problemu ze mieszkam w innym mieście i zawsze mogę się pojawić, kiedy tylko będzie taka potrzeba) Pomimo tego że proces przebiegł miło, nie polecam. Chyba że ktoś chce for fun przejść proces rekrutacyjny i nie dostać żadnego sensownego feedbacku.

Ewelina Nowy wpis
@Kandydatka

No z tego wynika, że raczej jednak przyjęli to jako priorytet. Tak ogólnie to uważasz, że na 100% wszystkie warunki spełniałaś? Bo skoro tak to raczej nie miałby czego krytykować w takim razie to z jednej strony chyba pozytywnie jak dla Ciebie? ;) Ale dzięki za info dobrze wiedzieć, że na lokalizacji im zależy

Aplikowałeś do firmy Dotcommunity Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maja

Hej, czytałam w starszych opiniach, że w Dotcommunity w jeszcze niedawno była szansa na zdobycie wiedzy i kompetencji. Mam nadzieję, że od tamtej pory nic się nie zmieniło. A mógłby ktoś powiedzieć, jak w tej firmie wygląda kwestia awansu? Bo o tym akurat nikt nie wspomniał w ostatnich komentarzach, z tego co widziałam.

@Maja

Cześć Maja. Kwestia awansu jest bardzo indywidualna. Nie zaglądamy tu regularnie, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie rekrutacji i pracy w dotCommunity - zapraszam do kontaktu przez formularz "Dołącz do nas" - https://dotcommunity.pl/uslugi-dla-biznesu/ - gdzie możesz wysłać wiadomość zapytać o wszystkie szczegóły. Możesz także skontaktować się telefonicznie, mailowo lub przez LinkedIna - jeśli jesteś rekruterem, na pewno wiesz jak to zrobić! ;)

H.M.

Zgadzam się z poniższymi opiniami - w dotCommunity można zdobyć naprawdę mnóstwo nowych umiejętności, od samej rekrutacji, przez całe IT, stanowiska biznesowe, wiedzę rynkową. Ja także nabrałam pewności siebie oraz bardzo mocno wzmocniłam swój angielski dzięki codziennej komunikacji z kandydatami i klientami, a przed rozpoczęciem pracy w dotCommunity miałam barierę językową - dzięki wsparciu zespołu i lekcjom angielskiego w biurze udało mi się skutecznie ją pokonać. O atmosferze jaka między nami panuje nie trzeba pisać - trzeba się przekonać :)

Joanna
@H.M.

Ale mnie uspokoiłaś tą opinię. Nie wiedziałam, że w firmie Dotcommunity jest aż tak dobrze. Powiedziałaś, że dzięki codziennej komunikacji z kandydatami i klientami wzmocniłaś swój angielski. A czy zapewniają Wam tam może jakieś kursy językowe, które właśnie podnosiłyby poziom władania językiem obcym?

@Joanna

Mamy lekcje j. angielskiego - pracując z biura (obecnie mamy od tego przerwę ze względu na covid), ale jesteśmy otwarci i jak najbardziej stawiamy na rozwój, więc jeśli ktoś wyraża taką potrzebę, to nie ma problemu. Z drugiej strony jednak trzeba się liczyć z tym, że zatrudniamy osoby z dość wysokim poziomem angielskiego, bo jednak od początku jest z nim styczność w codziennej pracy, więc to nie jest tak, że przychodzi ktoś z poziomem A2 i uczy się tego u nas prawie od podstaw.

misiek

@IT Rekruter czyli w firmie można zarówno zdobyć cenne doświadczenie jak i ciągle się rozwijać?

IT Rekruter
@misiek

Tak. Zdobyłam doświadczenie nie tylko z zakresu HR ale przede wszystkim wiedzę techniczną z IT. W firmie organizowane są cykliczne szkolenia prowadzone przez programistów/project managerów i inne doświadczone osoby z szerokopojętej branży IT, które były bardzo pomocne w codziennej pracy i na pewno wykorzystam to w przyszłości. Na co dzień także czerpałam dużą dawkę wiedzy od doświadczonych członków zespołu :) Dużo rozwijających pytań, odpowiedzi, dyskusji pozwalało mi byc na bieżąco z tym co się dzieje na rynku

IT Rekruter

Pracowałam w dotCommunity jakiś czas i mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem. Jest to firma, która pomogła mi rozwinąć skrzydła, zdobyć wiedzę techniczną z zakresu IT jak i praktyczne doświadczenie w rekrutacji i świecie biznesu. Sama praca jest bardzo angażująca i rozwijająca ze względu na różnorodność projektów rekrutacyjnych, samodzielność i dowolność w wyborze projektu. Brak sztywnych KPI i ocen na tej podstawie, a w zamian wsparcie, pomoc gdy pojawia się problem oraz zaufanie do pracowników to dla mnie zdecydowanie duży plus w porównaniu do pracy w innych firmach rekrutacyjnych. Atmosfera i szczere, przyjacielskie relacje między pracownikami była jednym z czynników, który sprawiał że chciałam zostać w dotCommunity jak najdłużej ;)

P- rekruter w dotCommunity

Uważam, że wpis nie jest rzetelny. Absolutnie, nie chodzi mi tutaj o wywoływanie dyskusji i licytowanie się kto ma rację. Ja ze swojej perspektywy mogę tylko powiedzieć, że nigdy mnie taka sytuacja nie spotkała. Tomek, kóry prowadzi dotCommunity jest osobą, która jest otwarta na wszelkie rozmowy. Nie ma żadnego problemu, aby zwyczajnie zapytać w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nie ma tutaj żadnych tajemnic... Uważam, że to badzo słabe podejście z Twojej strony względem byłego pracodawcy- wyciąganie wysnutych, niesprawdzonych i niepotwierdzonych ,,faktów". Dlatego uważam, że rozsądniej dla Ciebie byłoby przemyśleć jak postępować w obecnym miejscu pracy, aby uniknąć później zbędnego żalu i frustracji wylewanych w taki sposób właśnie - na boku. Każdy ma prawo do swoich decyzji.

Bas

Pracujew tej firmie od kilku dobrych lat(a każdy kto ogarnia temat wie że w naszej branzy mozna zmieniac prace co chwile)glownie wlasnie dlatego,ze jest szef,z ktorym zawsze mozna sie porozumiec,a zasady sa przejrzyste jak mało gdzie..Jesli jestes ok,chcesz pracowac i sie angazowac,masz na siebie pomysl to szef nie tylko nie staje ci na drodze,ale tez motywuje i zacheca do realizacji.Podobnie jesli cos ci nie pasuje mozesz na luzie to przegadac i dojsc do porozumienia (o ile twoje pomysly czy watpliwosci mieszcza sie w granicach rozsadku!) z komentarzem zupelnie zgodzic sie nie moge..

rekruter

Plusy: - dobre zarobki - sprawiedliwy system premiowy - bardzo fajny szef (Tomek), da się z nim dogadać, idzie na rękę, jest uczciwy i otwarty na pracowników - ze świecą szukać takich Managerów - niekorporacyjna atmosfera - możliwość pracy w ogródku Minusy: - prawa ręka szefa (Natalia) ma do pracowników podejście bardziej jak matka, a nie superwizor - w zespole przewaga dziewczyn, co wpływa na atmosferę, która jest dość sztywna (mało luzu i dystansu do siebie)

kandydat

Doświadczenia współpracy z tą firmą moge zaliczyć do najgorych jakie miałam. Po pierwsze brak kontatu ze strony firmy, po rozmowie rekrutacyjnej (mimo zapewnienia feedbacku). Jak przystało na firme która zajmuje się rekrutacją, sam proces wewnętrzny rekrutowania kandydatów oceniam jako tragiczny. Na rozmowie w siedzibie firmy zadawanie kilka razy tych samych pytań, nielogiczne tłumacznia odnośnie pracy, które mozna sprecyzowac w jednym zdaniu, nic nie wnoszące uwagi.. Zdecydowanie nie polecam dotCommunity!

admin

Masz coś do powiedzenia na temat firmy dotCommunity Sp. z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Dotcommunity Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Dotcommunity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dotcommunity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dotcommunity Sp. z o.o.?

Dotcommunity Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Żabiniec 15
    31-215 Kraków