Opinie o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Razem Łatwiej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Razem Łatwiej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Razem Łatwiej w Luboń

Lupa

Pracuje 3 miesiące w Fundacji wypłaty są reguralnie 10-go każdego miesiaca czasami nawet dzień wczesniej, premie sie zgadzaja wszystko ok, ogólnie atmosfera jest jak na fundacje przystało mega pozytywna w sumie nie ma co narzekać bo za ta kasę nieźle w innej firmie trzeba sie narobić, (usunięte przez administratora) podsumowując POLECAM i nie narzekam!!!!

p

k

....

Pracuje w Fundacji Razem Łatwiej przeszło 4 miesiące i od samego początku mam umowę o pracę. Wszystkie świadczenia ,wypłatę na czas, przyjazną atmosferę w pracy fajne kierowniczki. Gdy mam problem mogę zawsze zgłosić się do dziewczyn które pracują tam dłużej lub do kierowniczek.

Telemarketer

Dzwonią i zapraszają na rozmowę. Kilka pytań odnośnie poprzednich stanowisk pracy oraz informacje jak wygląda praca w Fundacji, jakie jest wynagrodzenie itp. Dzień próbny tj. odsłuch oraz 30 minutowa próba, czy damy sobie radę, Krótko mówiąc-przyjmują każdego.

Co wiesz o Fundacji? Dlaczego szukasz nowej pracy? Powiedz coś o sobie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
TakaJa

Ja również mogę iść. Chętnie sie przyłącze !

praca

Witam, chciałam podjąć pracę w tej fundacji tylko że w Poznaniu? czy tam też wyglądają warunki tak jak w zielonej górze? jaka jest tam kadra zarządzająca? Jak czytam tutaj opinie to się zastanawiam.

powieniens wiedziec to

działalności na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn; 10)działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym; 11)działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości; 12)działalności wspomagającej rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej; 13)działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; 14)nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania; 15) działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży; 16)kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; 17)wspierania i upowszechniania kultury fizycznej; 18)ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego; 19)turystyki i krajoznawstwa; 20)porządku i bezpieczeństwa publicznego; 21)obronności państwa i działalności Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej; 22)upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji; 22a) udzielania nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego; 23)ratownictwa i ochrony ludności; 24)pomocy ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych i wojen w kraju i za granicą; 25)upowszechniania i ochrony praw konsumentów; 26)działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami; 27)promocji i organizacji wolontariatu; 28)pomocy Polonii i Polakom za granicą; 29)działalności na rzecz kombatantów i osób represjonowanych; 30)promocji Rzeczypospolitej Polskiej za granicą; 31)działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka; 32)przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym; 33)działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3, w zakresie określonym w pkt 1-32. 2. Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, zadania w zakresie innym niż wymienione w ust. 1 jako należące do sfery zadań publicznych, kierując się ich szczególną społeczną użytecznością oraz możliwością ich wykonywania przez podmioty, o których mowa w art. 5 ust. 1, w sposób zapewniający wystarczające zaspokajanie potrzeb społecznych. Art. 4a. Organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, z wyłączeniem stowarzyszeń jednostek samorządu terytorialnego, które: 1)wykonują zadania publiczne, lub 2)dysponują majątkiem publicznym - udostępniają informację publiczną na zasadach i w trybie określonym w niniejszej ustawie. Art. 4b. Udostępnianie informacji publicznej następuje: 1)poprzez ogłaszanie informacji publicznej w Biuletynie Informacji Publicznej na zasadach, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2014 r. poz. 782 i 1662 oraz z 2015 r. poz. 1240), albo 2)poprzez ogłaszanie informacji publicznej na stronie internetowej organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 4a, albo 3)na wniosek na zasadach, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Art. 4c. W zakresie nieuregulowanym w niniejszej ustawie do udostępniania informacji publicznej stosuje się przepisy ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Art. 5. 1. Organy administracji publicznej prowadzą działalność w sferze zadań publicznych, o której mowa w art. 4, we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3, prowadzącymi, odpowiednio do terytorialnego zakresu działania organów administracji publicznej, działalność pożytku publicznego w zakresie odpowiadającym zadaniom tych organów. 2. Współpraca, o której mowa w ust. 1, odbywa się w szczególności w formach: 1)zlecania organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 realizacji zadań publicznych na zasadach określonych w ustawie; 2)wzajemnego informowania się o planowanych kierunkach działalności; 3)konsultowania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 projektów aktów normatywnych w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji; 4)konsultowania projektów aktów normatywnych dotyczących sfery zadań publicznych, o której mowa w art. 4, z radami działalności pożytku publicznego, w przypadku ich utworzenia przez właściwe jednostki samorządu terytorialnego; 5)tworzenia wspólnych zespołów o charakterze doradczym i inicjatywnym, złożonych z przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 oraz przedstawicieli właściwych organów administracji publicznej; 6)umowy o wykonanie inicjatywy lokalnej na zasadach określon

Aziz

Mam okazje tam pracować . Ale po tych komentarzach sie zastanawiam. Jak tam kiepsko to szkoda czasu. Jacy sa naprawdę szefostwo? Płacą na czas? Jak wyglądają spływy ?

RIKOOOO

TO ROZDAJĄ TE WÓZKI?????

animek

ogolnie praca typu call center nie jest fajna. Dziś miałam okazje sprobowac w innej firmie umawianie spotkan medycznych. Cały dzien mówisz to samo, ludzie odmawiają bądz wył rozmowe a co gorsze sa niemili, że sie do nich dzwoni i zawraca glowe. NIby najnizsza krajowa plus premie za spotkania, ale trzeba umowic miesiecznie duzo spotkan, bo umowy nie przedłuza....

MAŁA MI

A JAK SPRAWA Z TYMI WÓZKAMI???? CZY TO TEŻ TAK WYGLĄDA JAK Z ZATRUDNIENIEM???

joannamaria

Jeśli kiedyś zastanawialiście się czy działanie w naszym kraju różnego typu fundacji jest potrzebne i ma sens to mogę was zapewnić,że fundacje takie jak razem Łatwiej to miejsce niezbędne dla wsparcia zdrowia i życia naszych dzieci. Fundacja bardzo pomogła mojej chorującej siostrzenicy. Dlatego jeśli mogę wam kogoś polecić to na pewno Fundację Razem Łatwiej.

księżniczka Lea

Ponownie ja. Sprawa jest bardzo prosta. Kilka dokumentów do wypełnienia i czekamy na wózek. Miłe zaskoczenie i nie żadne oszustwo. Bardzo dziękuję za pomoc i to, że Fundacja obudziła na nowo moją wiarę w tego rodzaju instytucje.

księżniczka Lea

Jak mówiłam - pisze! Dostalismy odpowiedź! Z wielką przyjemnoscią Fundacja przekaze wózek mojej babci ! Potrzebne są tylko jakies dokumenty i cos do podpisania a kurier dostarczy go do nas. Nie ukrywam zdziwienia bo myslałam ze to kolejna fundacja ktora ściemnia! A tu prosze sami doswiadczamy pomocy ! cofam wszystko co zlego pomyslałam o nich. Jednak nie mozna wszystkich oceniac tak samo ! Mimo wszytsko nadal jestem ostrozna i ostatnecznie wypowiem sie jak wózek dotrze do nas !

mika
@księżniczka Lea

Lea z niecierpliwością czekam na Twoją wypowiedz dot wózka jak dokładnie to się odbywa???? koniecznie daj znać!!! pozdrawiam

księżniczka Lea

Moja babcia właśnie dostała list od tej Fundacji z prośbą o pomoc. Znalazłam ich strone i to forum. Mimo to nadal byłam scpetycznie nastawiona. Zadzwoniłam do nich. Odebrała jakaś Pani - z głosu młoda i bardzo mila. Odpowiedziała na kazde moje pytanie. Zapytałam o ich akcje z wózkami, ze jestem zainteresowana - chciałam wiedziec czy to sciema. Zdziwiłam sie kiedy Pani grzecznie zapytała o stan zdrowia babci, wiek itp poniewaz skoro babcia pomaga innym ( chciała orzelac na tego chłopca) to mozna odwzajemnic pomoc. Pani wyraziła chęć przekazania nam za darmo wózka inwalidzkiego dla babci jesli stan jej zdrowia tego wymaga. Mysle ze to pomogłoby jej w zyciu... zobaczymy- sprawa w toku, poniewaz musiałam drogą oficjalną napisac do fundacji list w tej sprawie. Co dalej? jak mi odpiszą to poinformuje Was.

ona741

Praca w organizacji tego typu nie jest dla kazdego, doskonale o tym wiem bo sama tam pracuje i wiele moich kolezanek z którymi zaczynalam wykruszylo sie. Jednak nalezy pamietac ze to cos wiecej niz zwykla praca, nie jestem tam tylko 8h i do widzenia, w takiej pracy jestesmy calym soba dla innego czlowieka. Tacy wlasnie sa pracownicy tej fundacji

kasia

Ja tam nigdy nie pracowałam, ale wiem ,że pracownicy wkładają w swoją pracę naprawdę dużo serca, w przeciwnym wypadku nie było by tak wielu pomocnych inicjatyw. Poza tym widzę jak podchodzą do mojego malucha i jak wiele pomocy od nich otrzymaliśmy.

Marlena

Praca w fundacji nie należy do najłatwiejszych, cały czas ma się styczność z ludzkimi tragediami i czasami aż serce pęka kiedy czyta się albo słucha o tych potrzebujących dzieciaczkach. Jednak w pracy panuje dobra atmosfera i widać, że wszyscy są zaangażowani w pomoc i chcą zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących maluchów.

marta

Słyszałam, że dzieki wsparciu Fundacji Razem Łatwiej wyremontowano w szpitalu ginekologiczno-położniczym na ul. Polnej pokój dla Mam - jest odremontowany, można tam odciagać pokarm itp. Bardzo pomocna inicjatywa

pracownikroku

pracowałam przez miesiąc. Szczerze - nie jest łatwo ani lekko. cały czas nacisk na zbieranie pieniędzy. Strasznie mnie to denerwowało. Ale z drugiej strony mają dużo podopiecznych i co miesiąc muszą pomóc w ich leczeniu. Tak sobie pomyślałam, że słabo by było gdyby nagle powiedzieli jakiemus choremu dziecku, że nie będzie miało leczenia bo Fundacja nie ma pieniędzy. Mi praca nie odpowiadała ale będąc szczerą to naprawde pomagają chorym dzieciom. Szefostwo cały czas podkreśla, ze najważniejsze są pieniądze dla chorych dzieci i nie mozna ich zawieść. Widać zaangażowanie. Ale ja mimo wszystko się nie nadaję :) warto spróbować zawsze mozna odejśc tak jak ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Razem Łatwiej - Luboń

• Jak się pracuje w Fundacja Razem Łatwiej?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Razem Łatwiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Razem Łatwiej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Razem Łatwiej?

Kandydaci do pracy w Fundacja Razem Łatwiej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Razem Łatwiej
2.5/5 Na podstawie 107 ocen.

Fundacja Razem Łatwiej