Opinie o BCC Monika Szpak w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BCC Monika Szpak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BCC Monika Szpak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCC Monika Szpak w Katowice

Uśmiechnięta Nowy wpis

Polecam szycie firan dla tej firmy jako podwykonawca. Bezproblemowo i zawsze zapłacone na czas.

Informatyk Nowy wpis

Pracowałem na Zlecenie dla Firmy, wykonywałem strony internetowe i reklamę ADS. Polecam.

Czy w BCC Monika Szpak pracuje się na open space?

Krawcowa Nowy wpis

Szyję firany dla tej firmy jako podwykonawca. Polecam Bardzo współpracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BCC Monika Szpak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Olena

Czy wystarczy doświadczenie jako krawcowa czy wymagane jest także wykształcenie w tym kierunku?

XXX

Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. (usunięte przez administratora) klienta.

XXX
@XXX

Powyższa opinia jest już nieaktualna

Szycie

Szyję dla nich firany na Zlecenie w Domu. Polecam

Jerzy
@Szycie

Fajnie, że jest taka możliwość. Jak to się stało, że trafiłaś na ich ofertę szycia? Czy może w zupełnie inny sposób nawiązałaś z nimi współpracę? Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to.

Iza

Witam. Czy trzeba mieć wykształcenie na krawcowa ,czy można pójść jeśli robiło się to z pasji?

Pracuję już kilka lat jako tłumacz dla jednego ze sklepów należącego do tej firmy http://efuggonyok.hu/ Przelewy są zawsze na czas. Bardzo dobrze przebiega współpraca

Tłumacz

Pracuję jako tłumacz dorywczo. Jest OK

Krawcowa

Pracuje dla tej firmy szyjąc firany, szyję w moim zakładzie jako podwykonawca. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Krawcowa

Mają fajną ofertę na szycie firan, opłaca sie dla nich szyć.

Krawcowa

Pracuje dla nich dorywczo szyjąc firany. Jestem bardzo zadowolona. Solidna Firma.

Sandra

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje? Szukają pracowników?

ola

stek wyssanych z palca bzdur.. mocne słowa. @hope pamiętaj, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy :)

Zainteresowana

Jestem krawcową z 10-letnim doświadczeniem. Obecnie pracuję ale szukam lepszej pracy ponieważ od 2 lat nie dostałam podwyżki a wiem, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na krawcowe. Podstawą dla mnie jest umowa o pracę. Teraz mam umowę na czas nieokreślony więc nie chce zmienić pracy na gorsze warunki. Oczywiście wiem, że wszędzie na początku jest okres próbny.

A w jakim charakterze szukasz pracy?

Zainteresowana

Firma zajmuje się sprzedażą firan i zasłon w internecie. Czy ktoś pracował lub pracuje w Świecie Firan, a dokładnie to w firmie BCC Monika Szpak lub MMC Michał Szpak? Firma zarejestrowana jest w Katowicach ale działa w Mysłowicach.

Zostaw merytoryczną opinię o BCC Monika Szpak - Katowice

• Jak się pracuje w BCC Monika Szpak?

Zobacz opinie na temat firmy BCC Monika Szpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCC Monika Szpak?

BCC Monika Szpak
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Katowice