Opinie o J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz w Gdynia

Czy firma J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

- Nowy wpis

nie

Marta Nowy wpis
@-

Ok. :( A druga część pytania z tym dodatkowym wsparciem? Co tu ciekawego oferują, żeby zwiększyć motywację do pracy? ;)

obecny pracownik Nowy wpis
@Marta

Firma obecnie nie szuka nowych pracowników.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W firmie J&P Finance nie ma nadgodzin.

Pola

Jeśli firma będzie zainteresowana to z całą pewnością będą się kontaktować

Czy pracodawca J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Proponuje wysłać CV do firmy J&P Finance może uda się Tobie zainteresować oraz zmotywować pracodawcę do tego aby Ciebie zaprosić na rozmowę w sprawie pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kaja

Czyli ogólnie w firmie luz, też jeżeli chodzi o ubiór?

Jaki dress code obowiązuje w J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz?

Obowiązuje dress code następujący . Air maxy i za duże koszule męża właścicielki , który de facto zarządza wszystkim na równi z żoną . Niema mowy w takim miejscu o używaniu biznesowych określeń , w miejscu gdzie głównym hasłem jest „lichwa”

Dawid

Nic dziwnego , że tak jest skoro firma zdobyła opinie bardzo dobrego pracodawcy!

PRACOWNIK

Jestem pracownikiem firmy J&P Finance od samego początku jej powstania. Firma jest na bardzo wysokim poziomie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy przez cały okres jej istnienia na rynku, bardzo elastyczne podejście do pracownika, dużo cierpliwości i wyrozumiałości.

Beata
@PRACOWNIK

Ze względu na Twój długi staż pracy w firmie J&P Finance Justyna Rathnau - Wójtowicz zechcesz proszę napisać kilka informacji więcej? Wspominasz, że pracodawcy w tej firmie są cierpliwi i wyrozumiali wobec swoich pracowników. A czy są również otwarci na nowe osoby? Jakie wykształcenie należy posiadać, by móc wdrożyć się do zespołu tej firmy?

PRACOWNIK
@Beata

Cześć.Najlepiej będzie jak wyślesz swoje CV na maila Firmy przeznaczonego do rekrutacji i sama osobiście na rozmowie o tym się przekonasz. Ludzie są rożni, różnią się charakterem ,podejściem itd. Widziałam szefostwo w wielu sytuacjach i sposób w jaki podeszli i rozwiązywali różne problemy świadczy o tym ,że są wyrozumiali i cierpliwi. Co do wykształcenia to pracują u nas osoby z wykształceniem średnim jak i wyższym.Przekonana jestem ,ze najlepiej będzie jak wyślesz CV i sama się przekonasz.Mam nadzieję ,że moje informacje Ci pomogły.pa

el perfecto-i wszystko wiadomo

tak siedzę i czytam ten komentarz ...Pana Macieja... Jak w każdej Firmie sprzedażowej dochodzi do zmian personalnych- nowi przychodzą a kogoś czasem "ubędzie".Dziś jeden z pracowników J&P Finance przyszedł pożegnać Zespół miły słodkim akcentem:)otrzymał też od Nas "wystrzałowy" upominek:) proszę sobie samemu odpowiedzieć ...czytający... i Pan ...Panie Macieju czy w Firmie gdzie tyle wg Pana dzieje się "Źle" dochodzi do takich spotkań i rozmów w całym gronie... i jeszcze jedno tak mnie zastanawia...nie było u Nas ...Macieja... pewnie jak zawsze musi się "wykazać" jakaś czarna owca, która w Firmie sprzedażowej sobie nie poradziła... lub pisze żeby zaistnieć...ale to wszystko to tylko moje spostrzeżenia:)pozdro dla wszystkich

Panie Macieju!!! nie zgadzam się z Pana opinią, a wiem co piszę, gdyż jestem obecnym pracownikiem Firmy J&P Finance w Gdyni. Z tego co wiem, żaden Maciej z nami nie pracował, wiec nie rozumiem jakim prawem Pan tą firmę komentuje i to w ten sposób. Przez przypadek polubiłam Pana opinię, niestety nie jestem w stanie tego od klikać czego bardzo żąłuję. Wracając do tematu pracodawcy mam dość duże doświadczenie jeśli chodzi o tę firmę, ponieważ trochę czasu jestem z nią związana. Bardzo cenię swoich pracodawców za podejście do nas, za pomoc w każdym momencie, nawet prywatnie. Praca w Firmie J&P Finance dała mi poczucie bezpieczeństwa. Powiem więcej, wiąże z tą firmą plany na dalsze moje życie zawodowe i mam nadzieję, że będę mogła kontynuować pracę jeszcze przez wiele lat. A Panu życzę powodzenia!!!

Maciej 86

Firma specjalizuje się w mobbingowaniu pracowników , nie przestrzeganiu regulaminu oraz prawa pracy, nieuczciwych praktykach oraz braku szacunku przede wszystkim do pracowników niejednokrotnie również w stosunku do klientów . Praktyki stosowane w tej firmie urągają wszelkim kompetencjom oraz standardom . Jeśli chcesz nabawić się nerwicy rozstroju żołądka i stracić swój czas to aplikuj .

Karol

Nie odpowiadają na złożone cv. Chyba szukają osób, które mogą napędzić klientów na kredyty (np. lista znajomych, członków rodziny itp).

Zostaw merytoryczną opinię o J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz - Gdynia

J&P Finance Justyna Rathnau-Wójtowicz
3.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Uczniowska 29 lok. 43
    81-612 Gdynia