Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Władysław

Do ona. Sluchaj a w ktorym zakładzie masz normalnych kierowników. i miła atmosferę w zadnym to nie te czasy kiedy pożaliles sie na majstra i to on dostał nagane bo robotnik mial byc zadowolony teraz jak sie postawisz to poprostu rozwiążą z Tobą umowe bo na twoje miejsce jest 5 Ukraińców ktorzy nie narzekają zrozum to nie bujaj w obłokach po za tym robilem w pewnej firmie "po sąsiedzku" (usunięte przez administratora) 100 razy gorszy niz u nas więc trzymaj sie tego co Masz

M
@Władysław

Może być gdzieś jeszcze gorzej niż w tym kołchozie Shiloh ???? Nie sądze ..... Warunki tam panujące to przede wszystkim mobbing i zastraszanie pracownika a o kierownictwie nie wspominając, płaca to śmiech na sali a normy wywindowane z kosmosu przez ludzi którzy pojęcia nie maja lub ścislej mówiąc nie chcą go mieć. A teraz Wam powiem jak to jeden z kierowników opowiadał ze pojechali do Stanów żeby tam w zakładzie ludzi ,,okiełznać” bo tam wogole nie chcą robić i maja głęboko w (usunięte przez administratora) pie robotę i jak mieli tak mają dalej , a nasi zapie.....ą i się śmieją z nich kierownicy. I co drodzy pracownicy ??? Dlatego ani chwili dłużej bym nie siedział w tym czymś, bo dziś nie ludzie szukają pracy a praca szuka człowieka .... Powodzenia

Serhii
@M

Może i troche masz racji bo ofert pracy jest dużo tylko zwróć uwagę ze tylko co 10 jest warta zainteresowania bo na ogłoszeniu czy na rozmowie kwalfikacyjnej próbują cie przekonac na jaką zieloną wyspe trafilles. I jaki zasczyt cie spotkał lecz po przerobieniu kilku dni dochodzisz do wniosku ze trafiłeś raczej do piekła nniz do raju noi wszędzie jak jeden mąż 2200 ( brutto) drodzy praxodawcy co was tak powaalilo z tym prawdziwą sztuką jest znalest dobra i stala prace a ato nie zawsze jest oczywiste

Byly pracownik
@Władysław

Tych Ukraińców 5 na twoje miejsce do tego zakladu jest tyle że ani ich nie widać ani słychać wiec bajek nie opowiadaj ,Ukraińców została garstka w tej firmie bo reszta omija szerokim łukiem to miejsce bo taka opinie ma (usunięte przez administratora) Nikt w bielsku nie chce tam pracowac

Damian
@Władysław

W którym zakładzie są fajni kierownicy ?zdziwilibyscie się ojj są i bardzo fajni i stawki fajne tylko trzeba szukać A nie dac się naciagac .pracuje w innym zakładzie i jest dobrze jak czytam te stawki 2200 netto i ktoś pisze kto ci da więcej to masakra pewnie że da więcej są firmy które dbaja o pracownika i to są firmy gdzie trzeba dobrze trafić żeby się przyjąć bo tam nie ma ogłoszeń że przyjmą pracownika bo tam nikt się nie zwalnia

Lol
@Damian

Raczej chciałeś powiedzieć miec dobre znajomosci !!

nicki
@Byly pracownik

za to zydow jest tam jak na potege, ja tez nie chce z zydami pracowac, a musze to jak mam ich omijac szerokim lukiem jak sie nieda?

Wieloletni OMOwiec

Panowie OMO, czas się przenieść do sąsiednich firm, wasi koledzy już tam są. Dziewczyny z OGP, Was też się to dotyczy. Chciałbym zobaczyć , lub chociaż poczytać tutaj, jak ta pseudo kadra podwija rękawy i pokazuje młodzieży jak się wyrabia normy, które sami ustalili.

O czym wy piszecie? Ja tam robię na tłoczni i wszystko jest ok. Wy chyba o jakimś innym zakładzie piszecie ???????

Tyuj

Tłocznia a odlewnia 2 rozne światy To są 2 firmy w jednej tylko ze odlewnia to piekło

Patryk

Po sto kroc nie polecam takiego hamstwa i braku empati to jescze nie widziałem kierownicy kompletne pustaki ludzi do roboty brak. A jak chcesz sie przyjąć to ci daja takie wymagania daja nie do spełnienia w stosunku do zarobków ktore sa żałosne ( to łagodne okreslenie) jak (usunięte przez administratora) najdalej z tego (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!÷!#

Natalka

Moj chłopak jedzie dziś do tej fuemy na rozmowe kwalifikacyjną. czytając wasze komentarze włos mi sie jeży na głowie teraz Niewiem czy dobrze robi zgłaszając sie do tego. zakładu choć nasz znajomy tam jest brygadzista twierdzi ze wcale tam nie ma zle i kto tu teraz ma rację?

Uyyyyy
@Natalka

Bo brygadzisci nic nie robią, a pracownik zapierd ...... a za trzech, ot cała prawda.

Byly pracownik

Shilohu pozwalniali sie z produkcji praciwnicy nikt nie przychodzi bo praca ciężka i warunki złe i zamiast np podnieś zrobki by przyciągnąć nowych pracowników to kierownictwo podniosło normy i ci co zostali maja zapier..... C za 3 czyli za tych co sie pozwalniali. powiedzcie mi ile jest normalny człowiek znieść takie traktowanie ,daje pare miesiecy i reszts co została też odejdzie

Ona

Co się musi stać by tam ludzie byli godnie traktowani zmienić kadrę szczególnie tych, bez kompetencji, poprawić atmosferę. MOŻECIE SIĘ TEGO NAUCZYĆ OD SĄSIADÓW ALBO CZEKA WAS WIELKA I CIĄGŁA ROTACJA. MOTYWUJCIE NOWYCH I DAJCIE COS ZA NAUKĘ STARYM PRACOWNIKOM ICH TEŻ UBYWA. OBUDZCIE SIĘ!!!!!

Jerzy

Czesc słuchajcie od pewnego czasu próbuje sie dostać do firmy slyszalem od znajomego ze jest calkiem spoko tylko no trzeba robic powiedcie mi czy firma prowadzi jakies rekrutacje teraz czekam na obiektywna odpowiedź pozdrawiam

Nikt

Firma przez swoją politykę w przeciągu ostatniego roku dokładnie pokazuje jak traktuje i gdzie ma swoich pracowników... Zarobki przeciętne. Dzwiganie norm których nie da sie wyrobić bądź trzeba stać i zapomnieć o przerwie. Atmosfera zależy na jakim dziale ale w większości może byc. Moje sugestie dla Shiloh: Zacząć traktować poważnie ludzi i dać odpowiednie wynagrodzenie za wykonywaną prace. Jeszcze parę osób odejdzie i bedziecie musieli zmienić etat co nie którym umysłowym na pracę fizyczną by zrobić plan. Nie ciagle wszystkim mydlić oczy jak to bedzie pieknie na papierku. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić podejście do pracowników fizycznych a nie traktować jak zło koniecznie. Wyzyskać, wyssać i zostawić. To dziękii nim jest realizowany plan i wysyłki na czas. Zobaczymy co będzie w styczniu jak parę osób nie przedłuży umowy.

Niewolnik
@Nikt

Świetnie powiedziane zgadzam się w 100% ????

Zainteresowana

Witam . Jak wyglądają zarobki? Czy jest możliwość " dorobienia " sobie w weekendy?

Franek
@Zainteresowana

Na UR jest spoko, koordynatorzy i kierownicy w miarę ok, chłopaki wporządku. Praca jak to w UR zepsuje sie coś to idziesz dłubać a jak nie to siedzisz na warsztacie i robisz jakies drobne pracę. W weekendy idzie przyrobić i to niekiedy obowiazkowa a chętnych nie ma bo chłopaki wola w domu z rodzina siedzieć . Sobota 100% niedziela 200%. Jak masz lipę u siebie to warto spróbować (mówię o tłoczni, bo nie wiem jak jest na odlweni)

Gosia
@Franek

Podłubać to możesz sobie w nosie !!! Ale w sumie doszedłes do sedna sytuacji w utrzymaniu ruchu.

Mam do Was pytanie, jak wygląda praca na odlewni, jacy są przełożeni. Ile można wyciągnąć, czy są nadgodziny, może premie, wszystko co wiecie. Dzięki za każdą informację

@Zainteresowany

Jeśli ci nie szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego to się zatrudnij, pracowałem pół roku i nie polecę nikomu tam pracy, w mojej ocenie wyzysk. Stały nacisk na normy które zależy na jakiej maszynie i na jakim detalu ale są nieosiągalne pieprzy się tam co chwile wszystko bo nacisk na lanie badziewia, maszyny nie wyrabiają, ludzie nie wyrabiają i te odprawy, że trzeba się postarać by być lepszym od innej zmiany, jest super jesteśmy lepsi a finalnie pracujemy na premie dla kierownika zmiany. Nie polecam

Gall Anonim

Witam jak sytuacja na Ur na tloczni ? Czy sa jakies nadliczbowki ? Sobota i niedziela ? Czy w ogole warto sie pchac czy nie warto ? Dziekuje za odpowiedzi

@Gall Anonim

Odpuść sobie, gra nie warta świeczki

Gall Anonim
@Andrzej

Dlaczego przybliż mi sytuacje ?

dffghkkuyfv

kinga sie schowala niestety kingo nie wieze ci ze marne zarobki bo na umowie jest wyraznie napisane ile za h, no chyba ze notorycznie ci z wyplaty zabieraja za reklamacje. Tobie i tak to wisi ile zarobisz bo krolik pracuje w banku , mozesz nawet ponizej krajowej zarabiac, a znajomych mam wiecej niz ty , bo jestem osoba lubiana, nie musze szukac kolezanek z pracy jak ty i chodzic na jakies durne urodziny kolegi z pracy .

Lol

Czy firma po rekrutacji telefonicznej daje informacje zwritna czy jesli nie dzwonia to nie czekac

Nicki
@Lol

Ja bym się cieszył, że nie zadzwonili. Szkoda twojego zdrowia i czasu.

Stały bywalec
@Lol

Nie masz czego żałować ostatnio chlopak przyszedł nowy do pracy popracował 2 dni i zrezygnował masakra

śmieci
@Lol

a ty umiesz pisac po polsku bo trudno jest cie zrozumieć, a jak ta marna zydowa i jej spuszczony bachor? a ta cyganka skasowala sobie wpis , i tak wszyscy wiedza ze jestes romskim nieprzydatnym smieciem.

downy
@Stały bywalec

jak zobaczyl z kim musi pracowac to uciekl.Typowa reakcja polaka na widok cyganow i zydow,pasozytow ktorzy sprawiaja u ludzi poczucie winy za doznane im ,,krzywdy,, niepodoba sie to (usunięte przez administratora) z polski i bedzie git

śmieci

mysle ze zydowstwa nie da sie zakopać, ale cyganki niektore udaja ze nimi sa bo rzeczywiście wygladają jak z japoni, wystarczy ze jadna powie ze nia jest to nastepna mowi ze tez nią jest , tylko zastanawiam sie poco? ludzie nienawidzą cyganow tak samo jak zydow, wiec pytanie kto jest gorszy zyd czy rom?

celowe działanie A..y
@śmieci

Wedlug mnie ona udaje pochodzenie wtedy jak to powiedziala I Puściła melodie cyganską to stal ten pan z czarnymi wlosami od kontroli kontrolerow i ona to celowo zrobila żeby sie przypodobac temu panu z gesta czupryną,poprostu myslala ze jak ktos ma czarne wlosy to jest cyganem( typowa ocena polakow w polsce) co drugi polak tak mysli , wiec albo sie zakochala , albo zrobila to celowo żeby go wkurzyć, ponieważ ci wyżej są tak samo upierdliwi dla kontoli jakosci exact system.

japan
@celowe działanie A..y

ona jest jakas pomazana, bije jej na glowe, niech ma odwage sie przyznac ze ma korzenie w japoni,moze sie wstydzi nie ma czego japonia to ladny kraj , lubia grzebac w (usunięte przez administratora) ale duzo sex filmikow z udzialem dzieci, jak ktoś ma zainteresowania erotyczne to z pewnością odwiedzi ten kraj.teraz japonia musi uporac sie z ufo , bo jest zagrożeniem kataklizmu tej narodowosci.

polka

ja jestem arielka nie mam korzeni slowianskich a mimo to niemcy spytali sie dokad jade, nie mam pojecia skad wiedzieli z kad pochodze, tu na slasku etnicznosc czuc z 10 km, moze pojedzcie kiedy w polske to zobaczycie jacy sa polacy bo tu na kazdym krok czuć niechęć do ludzi jest tutaj jak w dzungli jeden musi (usunięte przez administratora) drugiemu za wszelką cene, a puzniej ma pretensje ze ktoś mu ubliża

Martynka

Nie polecam zgrzewalni, atmosfera fatalna,(usunięte przez administratora) całe 8 godzin nie ma szans się wyrobić takie normy , zapomnij o kawie, przerwie czy cokolwiek, a brygadziści tylko chodzą i mało , mało, mało !!! Lepiej w biedronce na kasie pracować!!

Pracus

Prawda o pracy w shiloh jest taka że znowu odchodzą staży pracownicy którzy tam pracują po pare lat a nawet od początku powstania firmy w Bielsku i to z każdego działu sypią sie wypowiedzenia najwięcej z odlewni i co to oznacza ze firmie nie jest dobrze ,brak nadgodzin,oszczędności na sprzęcie do pracy, brak możliwości rozwoju pracownika nie mulic z stażysta i cięcie kosztów przy takiej koniunktura gdy w Polsce jest bom na pracę ciekawe co będzie gdy nadejdzie kryzys to firma w ogóle stanie

Arek

Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda dokładnie praca na dziale odlewni? Warunki, atmosfera, zarobki itp

Bogdan
@Arek

Czy może ktoś wyrazić opinię na temat pracy na odlewni .

Juzek
@Arek

Na odlewnie się nie pchaj bo będziesz żałował , gorąc 40-50 stopni, ,zajob jak fiks, no chyba że idziesz na Narzędziownie ale o do UR to w miarę ok.

Juzek
@Arek

Odlewni nie polecam , będziesz żałował, mobbing , ,zbieranie premium za byle (usunięte przez administratora) gorąc w lecie 40-50 stopni, pracujesz w soboty i w niedzielę za damski (usunięte przez administratora) bo z systemu 4brygowego zrobili grafik , czyli 4brygdowka bez dodatku.

Pół operator
@Arek

Będziesz je ba ł w 40 stopniach na okrojniku,pilnował robota i modlił się żeby reklamacji nie było. Pamietaj również o kolebie ze zlomem i przygotowaniu opakowań oraz papierów. Operator w tym czasie utnie sobie drzemkę lub pójdzie na bajere na inny VS. Dobrze by było, żebyś w międzyczasie znalazł parę sekund na posprzątanie stanowiska podczas pracy. Czasem uda Ci się skorzystac z przerwy, ale nie licz na pełne 20 minut. Aaaaa no i 5s przecież jeszcze, przepoleruj malowane pasy na podłodze i wydrap podesty szczotką, która ktoś za.ebal a lider nie przyniósł nowej bo ma to w upie. Najlepiej jak byś miał trochę mat absorpcyjnych schowane, bo nie raz zmiennik nie przejmie maszyny. Nie wiem jakim desperatem trzeba być, żeby w tym momencie, w tych warunkach i za te pieniądze iść tam pracować.

Noe

Odlewni nie polecam, (usunięte przez administratora) straszny, pracują w soboty i w niedzielę za co nie mają płacone bo mają grafik. zarobki nie wiem! Na tłoczni : Montaz, zgrzewania, prasy manualne, prasy hydrauliczne - zarobki na początek ok 2000-2200 na rękę. Prasy automatyczne tam jest zajob , dużo reklamacji ale i kasa większą okolo 2500-2700 na rękę. Najlepsze działy to UR i Narzędziownia od 3000 w górę.

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała