Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Jakie są warunki zatrudnienia w Shiloh?

@123

Piszesz o tym, że na zmiany się nie zapowiada w raczej pozytywnym ujęciu czy wręcz przeciwnie? mam na myśli teraz konkretniej prace jako brygadzista, ciekawi mnie praktyczny zakres zadań w tym przypadku oraz wynagrodzenie jakie z niego ostatecznie wynika. na jakiej zasadzie przyznawane są premie?

I co z tą pracą dla kobiet? Nie widzę do teraz odpowiedzi, jedyne co to rozwiane zostały czyjeś wątpliwości co do tego czy to tłocznia czy odlewnia. Fakt faktem już wcześniej pisali, że praca zdaje się być monotonna ale mało wymagająca. To teraz jak przy tym płatna w tym roku?

Nowa Nowy wpis

Cześć, jak się pracuje teraz w tej firmie, jaki zarobek na początek,czy to praca dla kobiet, czy warto wysłać CV czy odradzacie, proszę o szczerą odpowiedź, dziękuję

Jakie są warunki zatrudnienia w Shiloh?

zależy na jaki dzial ? montaz zgrzewalnia lub manualne nie wymagają doświadczenia bo i tak będą patrzyć jak pracujesz na okresie próbnym praca mało wymagająca i monotonna ..

asdf
@123

I co po pracy na tym stanowisku się dzieje? Mam na myśli perspektywę awansu, jakie są opcje? Niby było pytanie z rok temu na ten temat ale nikt jakoś szczególnie się nie odniósł. Ja potrzebuje od czegoś na początku zacząć ale fajnie moc liczyć później na jakiś rozwój

123 Nowy wpis
@asdf

jedyna możliwość awansu to na stanowiska ustawiacz lub brygadzista ale wszystko jest obsadzone przez starszych pracowników i się na zmiany nie zapowiada ...co do biura to chyba nikogo nie szukają bo już była rekrutacja a nikt się ma zamiaru zwalniać

@123

Witam. Widziałam ogłoszenia o pracę. Adresy takie same ale różne nazwy. Czym się różni Shiloh od aludyne

to są 2 różne firmy aludyne odlewnia shiloh tlocznia

typowe korpo wycisnąć jak najwięcej najmniejszym kosztem zaklad od kilku lat pracuje na 2 zmiany z małymi epizodami 3 zmiany przyczyną brak nowych projektów i kończące się aktualne bardzo przestazały park maszynowy powodujący mnóstwo awarii i problemów jakościowych które przerzucane są na pracowników ,naprawy po godzinach zabieranie premii ,bardzo duże cisnienie na wydajność i jakość przez co atmosfera nerwowa i nieprzyjemna przez ostatni rok zwolniło się sporo starszych i doświadczonych pracowników oczywiście zaklad nie zrobił nic aby kogoś zatrzymać zastępując ich pracownikami z firm pośrednictwa pracy i dokładając pracownikom jeszcze więcej obowiązków i presji jeżeli chodzi o zarobki to nic szczególnego przeciętnie jak wszędzie tylko z dużym starzem mają coś więcej .. jeżeli szukacie spokojnej pracy to nie w tej firmie mozna się zatrudnić popracować zdobyć jakieś doświadczenie i spróbować szczęścia gdzie indziej

Wioleta

Kandydat z czerwca został przemilczany? czy mnie we wrześniu się uda? Chłopak jest ślusarzem i roboty będzie szukał, pokazywało mi w internecie kiedyś, że można się do was na takie stanowisko zwerbować. Nie wiem na ile to aktualne, bo oferty nie znalazłam. jakie mieliście ostatnie zapotrzebowanie? I ogólnie jak się pracuje. polecacie by wysłał papiery?

Cześć, pracuje w valeo jako technik utrzymania ruchu, ciężko się dostać teraz do was ? Jakie stawki na stanowisku elektryka/technika utrzymania ruchu ?

Kamila

w administracji pracuje się w open space? tak było napisane na forum, a opiszecie jaka atmosfera przy tym panuje? ogólnie to z rok temu padła opinia na temat tego, że firmie brakuje perspektyw i w zasadzie mało informacji na ten temat pojawiało się później na forum. czy ktoś opowie w tym temacie nieco więcej? czy są jakieś konkretne plany związane z tym rokiem? co w ostatnim czasie wdrożono?

Czy w Shiloh pracuje się na open space?

Open Spacer

W administracji tak

Jak w Shiloh wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mydełko

Dużo dużo mydła

@Mydełko

Zabrzmiało nawet świeżo ale pewnie nie tak miało to wyglądać? Coś więcej w tym temacie ta radę napisać? Oczy mydlą i nie ma awansów czy o co chodzi

Kamila

w nawiązaniu do czego to? Bo raczej nie do tematu widełek, który by poruszany niedawno, klienta chyba to nie obchodzi. więc w czym rzecz?

Ted Bundy

Jak tak na widlakach ,da się coś zarobić ?

Widlak
@Ted Bundy

Bida

All Bundy
@Ted Bundy

Taaa da się.... Jak 2800 po 2 latach to dla ciebie dużo to skaladaj CV. Ja odszedłem. Teraz mam lux .... Koledzy ze zmiany też szukają...

@All Bundy

2,8 po dwóch latach? To ile było na sam start?

Bibu

Firma bez perspektyw, smutne, ale prawdziwe. Inni sie rozwijają, tutaj sie cofamy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Shiloh?

Amor

Kijek, miotłe

Łucja
@Amor

czyli w takim razie jakieś inne narzędzia trzeba sobie samemu już zapewnic? co takiego na przykład?

Er

Ostatnio była kontrola pip w zakladzie. Chciałbym się dowiedzieć jakie błędy wykryto i jaką karę dostała firma.

rE
@Er

Wykryto szereg niezgodności, między innymi: -zbyt wysokie zarobki -lekka praca -przyjazna atmosfera -bardzo miła kadra zarządzająca Kara za te przewinienia, to nominacja na najlepszego pracodawcę w BB.

Shiloho

Prosil bym o czestsze konrole trzezwosci pracownikow tej firmy Dziekuje!!

Strażak

Jedyny zakład w Bielsku gdzie można zostać kierownikiem po zawodowce lub technikum koziarz i panterka chyba szkoły nie ogarniali gdzie indziej mieli by problem na produkcję trafić A tu proszę zawodówka i król Michaś po nawróceniu.

Beka
@Strażak

Naprawdę kierownicy są tam po szkołach zawodowych ???? No hit .... to dlatego ten zakład ma taką a nie inną opinie na Bielsku i okolicach, jak to się mówi : jaki pan taki kram buhahahaha

Ochroniarz
@Strażak

Gdybyś był inteligentny to nie pisałbyś bzdur, jeżeli uważasz że wykształcenie cechuje człowieka , to jesteś w wielkim błędzie. To czy ktoś skończył szkołę zawodową, czy średnią, czy zdobył wyższe wykształcenie, niejednokrotnie nie przekłada się na to, jakim jest fachowcem. Można mieć wyższe wykształcenie i kompletnie sobie nie radzić w rolach do których nie ma się predyspozycji. Wileccy właściciele firm zdobywali swoje doświadczenie pnąc się po szczeblach przez kolejne stanowiska, tym samym, ich doświadczenie jest bezcenne, nie zdobędziesz go w książce czy na wykładzie. Myślę porostu że Im zazdrości , że to nie tobie się powiodło. Znam osoby które nie mają wyższego wykształcenia a są świetnymi fachowcami, w tym co robią.

Strażak
@Ochroniarz

Dobre to chyba Ty nawrócony piszesz co już nie pije w nemaku piłeś !!!!

Kiccccvv
@Ochroniarz

Tylko że kierownik ma zarządzać ludźmi i powinien być co najmniej po studiach a nie po zawodòwce i ukończonym AAA uniwersytecie

Vfx
@Ochroniarz

Mam pytanie ,czy prawdą jest że jeden z kierwników na odlewni jest po zawodòwce a jego timlider po studiach ?

JedenTyp
@Kiccccvv

Dokładnie kierownik ma zarządzać ludźmi!! Odpowiada za bezpieczeństwo i wyniki zakładu. a do tego nie trzeba mieć studiów, bo teraz większość robi studia najprostszych kierunków byle by mieć wyższe niekoniecznie związane z zawodem!!

kinga
@Strażak

zawodówka nie określa jakim jesteś czlowiekiem ,pracowalam z ludzmi po technikum,i szkole sredniej ,to są większe lenie niż człowiek może nie myśleć, nawet trafilam na oferte pracy do pracy biurowej,ale nie chcialam isc na rozmowe, ponieważ wydaje sie nudna ciezko na tylku wysiedzieć 8 h, ci po szkole średniej są lepsi w obsłudze komputera, wszyscy sa równi jak zaczynają prace na tym samym stanowisku.

downy
@Beka

w ask tez sa po zawodówce,bo ci po studiach nie nadają sie na te stanowiska,niektóre nawet po szkole podstawowej,niekólturalne wieśniary z miasta Bielsko- Biała

Jaki dress code obowiązuje w Shiloh?

Robol

Taki ze nawet ubrań nie ma. Magazyn swieci pustkami a dyrektor nic nie robi. Ludzie pożyczają sobie wzajemnie ubrania bo czystych nie ma. Stara władza wróciła na odlewnię.

K.

Firma jak ma zrobić wypłatę to nigdy wcześniej tylko zawsze 10ego i na koniec sesji czyli 17:30...szlak człowieka bierze i te całe ADP inni dostają a inni muszą czekać na te ochłapy.

@K.

Wypłaty były już wczoraj kłamczuszku ;)

Ooooo
@K.

10-czasem,a czasem wcześniej wtedy jest ok' tak?

@K.

Ludzie mobing w tej firmie to codzienność, zastraszyć pracownika by się trzasl ze strachu, kto się nie podporzadkuje zwolnić bo niewygodnych i świadomych swych praw się usuwa bez skrupułów ot co

Ruda
@Odlewnik

Ale co się tam dzieje tak naprawdę że tak zle komentarze są o tej firmie. Wybieram się tam na rozmowę i jestem przerażona tymi komentarzami!

Meg
@Ruda

Jeżeli przez Adecco to życzę powodzenia (usunięte przez administratora) i tyle.Nie warto się tam wogole pchać.Wysysk ludzi

Real
@Ruda

Dziewczyno nawet nie myśl o pracy tam dobrze Ci radzę ! Kołchoz to mało powiedziane, a zarobki to śmiech na sali, najgorszy zakład w Bielsku Białej

@Ruda

Robota jak każda inna, trzeba zasuwać jak wszędzie indziej, jak nie ściemniasz to masz święty spokój.

kinga
@K.

a ja musze kupic 10 (w dzien wolny) pieluchy bo mam zasrane dziecko, potrzebuję pieniedzy szybko najlepiej o 8 rano bo o 17 30 ,dziecko bedzie tak zakidane,ze tego smrodu przez tydzien sie nie pozbede!

cezar

Ten zakład to porażka ,ludzie nawet nie mają czasu na wc takie normy nie wspomnę już o piciu co musi byś ukryte bo zdjęcia od razu robią .....nie polecam nawet największemu wrogowi !!!!!!! Ta firma to jedno wielkie dno!!!!!

Szlifierz
@cezar

Co Ty gadasz?? Możesz mieć butelkę z piciem przy sobie, są na stołach szlifierskich zaczepy na nie. I kto zabrania iść do kibla?? Nie jesteś przykuty do stanowiska. Przedkładasz normę nad pełny pęcherz?

Cezar
@Szlifierz

Raczej co ty gadasz... Przestań bronić tej (usunięte przez administratora). Wiem co piszę bo to przeżyłem...

ja chcę się wysrać!
@cezar

to niech zamontuja w wuce kamerki , zeby sprawdzic jak czesto puszczam (usunięte przez administratora) ,scam i napisza przed wc wyniki ile czasu poswiecamy na sranie a ile powinnysmy , poniewaz tutaj jest przedszkole nie wszystkie dzieci wiedza ile nalezy spedzac w tak ciekawym miejscu czasu. Najlepiej jak to zaraz przed wejsciem do hali produkcyjnej nakleją na drzwiach.

Byly
@cezar

Dobrze gada przezyzlem ten (usunięte przez administratora) i ucieklem w odpowiednim momencie z tego zakladu ale jak widzę to nic tam sie nie zmieniło i jest coraz gorzej

Ooooo
@Byly

Ile razy już uciekłeś w odpowiednim momencie? od czasu ucieczki z shiloh

smieci zydowskie
@cezar

nobo klopoty zaczely sie od pewnej kobiety żydowskiej , i od tego czasu ta firma to (usunięte przez administratora) , ona jest podobno po szkole policealnej a ma mozg 16 letniego dziecka nawet sie tak zachowuje

nicky
@cezar

nobo zaczelo sie od pewnej kobitky zydowskiego npochodzenia co ma meza izraelczyka , przez nia firma poszla z nia na (usunięte przez administratora) , jakby byla wyrzucona odrazu z firmy za klamstwo to firma by istniala a tak to przez takich niedorozwojow placi sie wysoka cene , jaka jest upadek firmy na ,,poziomie ,

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała