Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Może Pracownik...

Jak wygląda system płacowy? Jak wygląda socjal?

Olga
@Może Pracownik...

Zdałaś dokładnie takie pytania, które sama zamierzałam zadać. Też ciekawi mnie, jak przedstawia się system płacowy w Shiloh, no i czy można tam liczyć na jakiś socjal. Chcą tam teraz zatrudnić: Księgowego ds Zobowiązań, Key Account Managera, Buyer i Process Simulation Engineer. Jakim stanowiskiem się interesujesz?

Może pracownik...
@Olga

Buyer i Process Simulation Engineer,

Na jakie benefity można liczyć w Shiloh?

serrtyy

uścisk dłoni od króla M..

Luzzzziiikk

Logistyka strasznie źle funkcjonuje przez pseudo kierowniczków którzy nie mają pojęcia co się wokół nich dzieje , gdyby nie brygadziści to by umarli jak Andzia w parku

Odlewamsiedopieca

Robota nie jest aż taka tragiczna. Prawda taka że pozwalniali się nieudacznicy życiowi którzy wiecznie będą narzekać i wylewać swoje żale w jakiej robocie by nie byli. Zarobki przynajmniej na odlewni są ok ale wiadomo że za taką robotę mogłyby by być lepsze. Trochę nie fair było pozwalnianie młodych pracowników jak przyszła "pandemia". Ogólnie praca dla wytrzymałych a popierdułki niech dalej płaczą jak tam źle nie mieli jak Ruda ze szlifierni która wiecznie narzekała i beczała jak jej źle a jak ją zwolnili to minka zrzedła.

Xp
@Odlewamsiedopieca

Praca dla wytrwałych (odlewnia to w upały istne piekło ) i sfrustrowanych koniobijców... Oczywiście takie naruszenie pozostają bez echa... Prawda też jest taka że spora ilość osób została w różnych sytuacjach źle potraktowana człowiek poświęcał sie dla firmy a tu parę złych sztuk czy błąd i po premii... Oczywiście nie w każdym przypadku.. lecz taki brak empati boli.

Slawek
@Odlewamsiedopieca

Bo Ruda miała rację ale ze ją zwolnili to błąd zakładu żeby za nażekanie zwolnić a widziałem jak ciężko pracuje same skrzynie składać to nawet dla faceta to nie light w2019 na oglądałem się ... Ja osobiście zakład wspominam wmiare ok pozdrawiam zmianę A

Firma kompletnie ma pracowników daleko z tyłu... jesteśmy gorszego sortu...kryzys to najlepiej zwalniać ludzi po cichu.. ale tak aby jeszcze z postoju ściągnąć i aby jeden z drugim przepracował do 12 i do kadr...a już najlepszą praktyką jest nie przedłużanie umów...ale jak jest audyt to panikę sieją najważniejsze to podpisy itp bxdury czy paleta jest w linii a to że paleciaki nie działają to mało istotne dla firmy... dobrze że już tu nie pracuje fabryka jak za komuny wszyscy liczący się już odeszli...

Nulit

Zgadzam się w100 procentach na nockach śpi albo kebaby wpiernicza Już równo jego przełożeni powinni się temu przyjrzeć

Iktorn
@Nulit

Wydziarany kierownik że zmiany c

Bart 2
@Nulit

No i co z tego? Kierownik jest od wyników i bhp,jak sobie poukłada ludzi takie ma osiągnięcia, a na to patrzy jego przełożony, póki nie ma dymu nie ma pożaru i jest ok

Logan

Dokładnie, chora firma....czy to prawda że wozkowy się onanizuje w pracy ? Cieszę się że pracę w tej firmie mam za sobą.

Ytre
@Logan

Prawda nagrali filmik na zmianie C jak wozkowy szarpie druta

Gytttasmmo
@Ytre

Ciekawe jak ten onanista ludziom w oczy patrzy ponoć kierownicy ręki mu nie podają

hmmmm
@Nulit

Tylko oceniacie to co widzicie . Chłop "bierze" prace do domu prostuje IFS robi SMED-Y i inne rzeczy bo w pracy tylko mu narzekacie i sie nie wyrabia . Wysłuchuje tych waszych problemów nawet rodzinnych nie tylko zawodowych . W domu tak pracuje, ma tyle rzeczy związanych z pracą do zrobienia ze nawet nie ma czasu JESC . Chłop je byle co .Co to za jedzenie KEBS . Robi wasza robote ,wyprasza o podwyżki NA KOLANACH. Takie podziękowanie ,takie podziekowanie. Po noce jeszcze mu dzwonicie do domu . Pusci komara w pracy na 5 godzin a wy juz to opisujecie . (usunięte przez administratora) .

ftylllmosss
@hmmmm

Król Michał typowy Narcyz z kozią bródką Na kolanach to on prosi o swoją podwyżkę bo mu nie starcza na raty we Frankach Pracownika ma gdzieś jak pracownik ma jakiś problem to go zwalnia ( najlepiej pozbyć się problemu a nie zrozumieć inną osobę )(usunięte przez administratora)

Moris-ogloszenie organizacyjne
@hmmmm

Jego wysokość Krol Michal I ogłasza CO NASTEPUJE -Dzień 8.09.2020 to dzien Kebsa . Jemy tylko kebsy na przerwach . Dodatkowo w w dniu 8.09.2020 zgodnie z postanowieniem króla kazdy pracownik na zmianie nocnej będzie mógł uciąć komara. TL poszczególnych działów proszę sie zgłosić po lekcje jednotematyczną do biura.

Nemakowiec
@ftylllmosss

Król Michał kiedyś robił w nemaku ale tak walił w kocioł że wyleciał większość tych waszych kierowników nawet studiów nie ma niektórzy zawodówki dramat

K.

(usunięte przez administratora) Samo imię bez nazwiska i zdjęcia jest niewystarczające do ustalenia tożsamości "pomawianego".

SZYMON oleś

Zwracam się do administratora ktoś używa nicku który jest moim nazwiskiem dlatego tu pisze ponieważ się na to nie zgadzam jeśli admin nie podejmie kroków w tej sprawie oddaje sprawa do sądu o zniesławienie. A ta osoba która taki nick wpisala niech się zastanowi nad sobą. Adres IP łatwo namierzyć a chcąc wydawać opinie miej jaja i się przedstaw a nie używam czyjegoś nazwiska. Pozdrawiam i czekam na rozwój wyrażeń.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Po wszystkim

Ja już tam nie robie. Na tłoczni zrobili czystki. Szkoda , bo tam była kultura pracy a nie zamordyzm jak na odlewni.

zaciekawiony byly pracownik
@Po wszystkim

Jakie czystki ??

Ooooo
@Po wszystkim

Tłocznia straciła ostatnio jednego klienta więc lipa

Niezależny

Najgorsza firma w regionie.Kierownictwo nie orientuje się jakie możliwości ma pracownik na stanowisku np.szlifowania ,posyłając na obliczenie normy (usunięte przez administratora) bez przygotowania w nadzorze. Jednocześnie po cichu akceptuje przemoc psychiczną i mobbing w celu osiągnięcia wyników wziętych z nieprawidłowych norm.Jednocześnie nie interesuje ich utrzymanie w zakładzie pracy starszych pracowników gdyż nowymi się lepiej rządzi.Ludzie Ci odchodzą z żalem gdyż niejeden budował tę firmę od zera jako Finnweden A gdy ręce i stawy nie wytrzymują chorych norm po prostu się im dawało tak w tyłek że musieli odejść.Fałsz i obłuda

Czy Shiloh praktykuje "luźne piątki"?

Sławek

To zależy jak zdefiniujesz luźny piątek :) Jeśli miałby to być dzien pracy z domu, to jest to możliwe dla niektórych stanowisk, dla których obecność w zakładzie nie jest wymagana. Jeśli myślisz o reżimie ubioru, to oprócz wymaganych zasad bezpieczeństwa nie ma wymaganego dresscodu. Oczywiście w granicach dobrego smaku ;)

Sl..

Cezary Graf jak przewidział jesienią ten rok teraz wszyscy sie chcą do niego przyczepić pewno ktoś go widział na Facebook na mojej stronie z biora fajnie go znać osobiście ....a Shiloh ?? Tabelki .wykresy to nie wszystko ..na słuchałem sie przez rok 2019

@Sl..

Ale w shiloh pusto kiedy to ruszy

Pytanko

Ile obcięli pensji w Shiloh? Bo nam 20 % w CS..

Zniesmqczony

Jestem zaskoczony wszystkie zakłady w bielsku sa na postoju bo koronawirus a shiloh wysyła na urlopy to kpina by ludzi pozbawić planów urlopowych bo albo pracujemy albo postój a nie kombinowanie bo tak to wyglada

Sl...
@Zniesmqczony

Nie buj nic wkrótce będziesz mieć wolne na stałe pozdrawiam mojego ldera parowe co mnie nauczył sprzątać a zastępca po pół roku zwracał się do mnie ej ty dobrze że kontrola jakości to ludzie na poziomie i wyżej pozdrawiam ich i kierownika zm A

Bartek
@Zniesmqczony

A może jest tak że te zakłady nie mają zamówień od klientów i muszą się zatrzymać ? Weź pod uwagę że te zakłady które mają postój zwalniają część załogi, przynajmniej u mnie tak jest i boję się że zwolnienia dotkną również mnie. W tym czasie nie ma co narzekać że macie pracę bo u Nas jak się wszystko uspokoi to napewno będą dalsze redukcje etatów. Pozdrowienia dla Shiloh bo trochę czasu tam spędziłem.

@Sl...

Sl... tu nie chodzi o wolne czy prace tylko o konsekwencje decyzji bo jk sie raz mówi ze tyle urlopu wziąć potem postój a za kilka dni juz nie postój tylko dalej urlop to jest kombinacja sprawdziłem to wg prawa pracy i przepisów i jest to niezgodne z prawem ja idę z tym do sądu pracy mam to gdzieś (usunięte przez administratora)

@Bartek

Bartek ty to pewno elita niebieskich koszul weź nie (usunięte przez administratora)to niech shiloh tez zwalnia ja cały czas mam na uwadze ze ludzi z produkcji ma sie za nic kombinują by im było jak najlepiej w sumie to mam to w (usunięte przez administratora) dalem opinie a tworzy sie opowieść ciekawe jak związki na to zareagują w sumie dzis juz to olewam mam nowa lepsza prace pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia co zostają

asc
@Zniesmqczony

I jak tam w "nowej lepszej" pracy? Siedzisz na postojowym czy wyrzucili Cię bo cięcie kosztów a dopiero zacząłeś?

@Zniesmqczony

To co będzie z shiloh czyżby likwidacja ? Ktoś jakiś czas temu pisal o likwidacji

@asc

ASC to ty będziesz na bruku zalozysz sie

Prorok
@Zniesmqczony

Shiloh wysyła na urlop bo mosi wyczyścić z urlopu przed zwolnieniami co zdziwiony

asc
@Pracow

Siedzimy sobie na postojowym. Ci co mieli zaległy urlop zostali poproszeni o wybranie go. Oj, piecze, piecze, że zakład którym wzgardzacie nie upadł. A jeśli będę na bruku to trudno, znajdę sobie inną pracę w spokojniejszych czasach, mam oszczędności na kilka miesięcy naprzód.

Compensus.com
@Zniesmqczony

ODSZKODOWANIA DLA PRACOWNIKÓW!!!! Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na runku pracy, pragniemy Państwu zaproponować usługi w zakresie: - uzyskania odszkodowań od pracodawców; - rozwiązywania sporów dotyczących zwolnień przez pracodawcę; - skutecznego dochodzenia należności dla zwolnionych pracowników; - odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535-000-555 odszkodowania@compensus.com UWAGA! WYNAGRODZENIE POBIERANE WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ!

twardy

Czy w obecnej sytuacji z koronawirusem firma jeszcze pracuje? Wiele zakładów już pozamykano, a shiloh dalej naraża pracowników?

Witam. Zapytanie moje brzmi jak wyglada praca w tym zakladzie i czy warto chociaz sprobowac? Czekam na telefon od nich. Niby powiedziane w agencji ,ze są dwa stanowiska. Przy montazu i ze szlifierką. Szukam pracy na dłuzej i co o tym mi powiecie. Zarobki w miarę? Proszę o odpowiedz.

Jakub
@Anonim

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej czy tylko składałeś CV? Minęło kilka dni od Twojego komentarza, więc ciekawy jestem, czy zacząłeś pracę i możesz napisać jak wyglądają pierwsze dni pracy. Liczę, że się odezwiesz.

@Anonim

Na szlifierni 2200 na rękę

Były

Niestety pracuje i ma się dobrze. Jak ta cała klika, co to nie wie jak nowoczesny zakład powinien wyglądać. Styl zarządzania wzięty z lat 90-tych . Ci co mieli olej w głowie już dawno uciekli. Zostali tacy co w normalnych firmach by ich nie przyjęli . Ech

Szczęsliwy

Lepiej uciekać z tej firmy bo jak widać tonie. Prawie całe kierownictwo tłoczni sie zwolniło, pozostali mają nadzieję że będzie lepiej, ale z tego co wiem nic na to nie wskazuje. Cały czas grupowe zwolnienia.

Sl...
@Szczęsliwy

Odlewnia tak to wygląda .. Operatorzy chodzą i obgadują albo się wyśmiewają a jesze nie widzieli prawdziwej odlewni tam by nie przepracowali nawet 2 godz tam na to nie ma czasu zapraszam poza bielskiem są 2 . poza tym dla mnie dziwne dziwne było jak ciężarówki wywożą złom magnezu bez wagi w nicromecie lub Alumetal Kęty by pęki że śmiechu ... Tam to jest nie możliwe

@Szczęsliwy

Grupowe zwolnienia na tłoczni tam minimalna pensja

@Szczęsliwy

Chyba to początek likwidacji shiloh

Beti
@Szczęsliwy

Skąd masz takie informacje ?

@Szczęsliwy

Dzis ogłoszenie praca w marpol przerwa 30 minut !

@Szczęsliwy

Proces przyjęcia i zwolnienia sie muszę przyznać jest. Ok. Świadectwo pracy po 3dniach tak jak mi obiecano w tej kwesti shiloh trzyma wysoki poziom.

Nocny
@Szczęsliwy

Nawet bumelantom i l. 4 dają na stałe smutna firma żadna firma w Bielsku tego by nie zrobiła . to już końcówka shiloh właściciel już wie. Pozdrawiam

Szlifierz
@Szczęsliwy

Tak czytam te wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy pracuję w jakimś innym Shilohu.

koło ratunkowe
@Szczęsliwy

to może spytajcie się tej żydówy o co chodzi ona z pewnością powie dlaczego cały zakład do likwidacjii.

Nocny

Jak zarobki chłopaki na odlewni tyle teraz ogłoszeń w Bielsku i okolicy że głowa boli maszyny proste zapraszamy

Driver

Brak wskazówek do dojazdu do tej firmy. Brak informacji o czasie rozładunku.CZEKAC

Byly pracownik

Jakos dziwnym trafem firmie gdzie teraz pracuję strasznie dużo pracownikow ostatnim czasie przychodzi z Shiloh i zostaje na dłużej czyżby upadłosc wisi w powietrzu bo zle tam było jak ja tam pracowałem a teraz to chyba zesłanie dla więźniów hee pozdrawim tych co zdecydowali się opuścić ten tonący okret

@Byly pracownik

Fajnie opisales podnosi to na duchu też były shiloh nawet tych co mieli dobrych prac nie umieją zatrzymać pozdrawiam

@Byly pracownik

Robota najgorsza mojego życia

Bolkoj

A ja zmieniłem pracę po paru latach w tej firmie i od 3 miesięcy pracuję w nowej pracy nie dość że zarabiam tam wiecej niż w shilohu po 6 latach to jeszcze z usmiechem ide i wracam z pracy bez nerwów bo kierownictwo ma szacunek i zdrowe rozsądne podejscie do pracownika a na dodatek wyplata z nadgodzinami mi się zgadza co do grosza a nie tak jak w shiloh gdzie ADP wynagrodzenie i nadgodziny oblicza z kosmosu i nigdy nie możesz sie doliczyć ile dostaniesz za nadgodziny i zawsze wychodzi to ze pracownik jest poszkodowany z wypłatą a tak zarabiam za nadgodziny tak jak kiedys się zarabiało za czasów finnvedenu gdzie nie było ADP i człowiek wiedział za co pracuje.najlepsza decyzja mego życia opuszczenie tego cyrku.

Olewnik
@Bolkoj

Cyrk to teraz jest. Wywalają ludzi tak jak im pasuje. Bez odpraw, bez uzasadnienia. Podpisuj za porozumieniem i wypad. Całe szczęście, że tego tam nie doczekałem.

U
@Olewnik

Kto jeszcze wyleciał za porozumieniem poza tą laską ze szlifierni która kilka lat narzekała jak jej źle ale się nie zwalniała?

Olewnik
@U

Kilka lub kilkanaście osób. Może ktoś tam jeszcze został to się tu wypowie. Wygląda to tak, jakby likwidowali pierwsza halę

Pata
@Bolkoj

Coz to za nowa praca. Prosze mi napisac na e-mail bo szukam obecnie pracy, a miałam rozmowe do tego zakladu ale widze same opinie kiepskie eh.. Szukam czegos z fajnymi ludzmi, w miarę spoko kasa i tyle.

Pata
@Pata

patrycja.grzel@gmail.com

@Pata

Ludzie na produkcji wysmiewni mało uczynni większość

Fighter
@Bolkoj

Tak jest też tak miałem idziesz do pracy ze wciśniętym żołądkiem ale jak przerobisz przynajmniej 6 Miechów w shiloh to w innych zakładach kadrowe witają cię z ušmiechem i podziwem ..marka shiloh robi swoje w Bielsku i okolicy pozdrawiam całe shiloh

@Bolkoj

Świetnie opisales tak samo mam

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała