Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

aaa

@Olewnik to teraz mówisz, że zwalniają każdego kogo popadnie?

Sl...
@aaa

40% podwyżka prądu od nowego roku dla przedsiębiorstw shiloh zużywa najwięcej prądu w Bielsku nemak ma lepiej bo topi gazem w 2 piecach kiepsko to widzę?

Zaciekawiona

Czy wiadomo coś już o podwyżkach grupowych na przyszły rok?

Pracownik odlewni

Co za bzdury opowiadacie o tej firmie Pracuje tu prawie 4 lata i wcale tak źle tu nie ma zarabiam ok. 3600 na rękę ( wiadomo mogło być lepiej za tą pracę ale gdzie lepiej zarobie za 8 godzin ) Jak jest tak źle to idźcie do prywaciarza za najniższą resztę pod stołem Co myślicie że kierownicy w innych firmach będą was po głowach głaskali zawsze było i tak będzie ze kierownik będzie do roboty poganiał ( jak któryś za bardzo pomiata ludźmi to Monza zgłosić to dyrekcji są takie skrzynki z pytaniami ) Z jednym się tylko zgodzę że odlewnia to piekło ale w lecie bo jest na prawdę gorąco a zwłaszcza jak jakiś kierownik karze sprzątać a ty jesteś po czyszczeniu pieca to aż krew człowieka zalewa PRZECIEŻ TO NIE FABRYKA CZEKOLADY ŻEBY Z ZIEMI MOŻNA BYŁO JEŚĆ TAK po za tym zakład ma prywatną opiekę medyczną fajne ubezpieczenie multi sporta a co najwaleczniejsze nie płaci pod stołem jak inni prywaciarze Co do szlifierni ani tłoczni to się nie wypowiadam bo nie pracuje tam osobiście a plotek ani żalów nie rozpowiadam Na zakończenie Zle nie ma mogło by być lepiej a jak podsianą ze 300 zł do stawki każdemu to myślę ze zanim ktoś się zwolni to 3 razy się zastanowi zachęcam do pracy w Shiloh

Aro
@Pracownik odlewni

A świstak siedzi i zawija w te sreberka ... buhahahahaha

Stary odlewnik
@Pracownik odlewni

(usunięte przez administratora)jak potłuczony, mało który ze starych odlewników został. Weź wyjdź z tego biura dzbanie i rozejrzyj się wokoło póki nie jest za późno. Przy odrobinie chęci dotrze to do Ciebie, że w szajlo dobrze już było.

Wesołek
@Pracownik odlewni

No,no ????3600 na rękę po 4 latach?pracuję tu juz 8 lat a nawet się nie zblizam do takiej stawki. Na pewno jesteś pracownik odlewni, czy akwarium?

Tyll
@Pracownik odlewni

Nastepny nawiedzony pewno brygadzista albo kierownik to pisze ,normalny fizyczny pracujący na odlewni ma ciezko i jeszcze wdycha ten (usunięte przez administratora) z pieców w powietrzu po 5 latach w takich warunkach raka dostanie a stawka za te pracę i robienie wszystkiego jest za mała i jescze to ADP które nalicza wyplaty z kosmosu kończ was wstydu oszczędź

Franciszek
@Pracownik odlewni

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Czy pracodawca zapewnia premie, a jeśli tak, to czy dostaje się je indywidualnie, czy pracuje na nie cały zespół? W ramach bonusów można liczyć na szkolenia dające nowe uprawnienia i podnoszące kwalifikacje branżowe? Możliwość rozwoju kariery zawodowej i zwiększenia kompetencji to ważny atut przy podejmowaniu zatrudnienia.

Stary odlewnik1
@Franciszek

Na premię możesz liczyć jeżeli masz kupę szczęścia, a zespół może Ci ją jedynie odebrać. Kwalifikacje podniesiesz jak jesteś ślepym głupcem i potrafisz wleźć od tyłu bez smarowania. Rozwinąć to możesz matę absorbcyjna pod maszyną. Ktoś Ty wogole jest, że sadzisz takie bzdurne teksty?

@Pracownik odlewni

Przy zamknietych drzwiach w zimie na odlewni powietrze na srodku hali makabra 8 g hyba dla robocopa

@Pracownik odlewni

Ty chyba na odlweni nie pracujesz kierownik nie pogania do pracy kazdy wie co ma robic kazdy woli jak piec wylewa bez awari

@Pracownik odlewni

A składkę masz placoną od minimalnej pensji (usunięte przez administratora)

Xxx

Proszę napisac ile można zarobic w tej firmie na stanowisku monter. Czy sa jakies benefity, jacy sa ludzie.. Czy opłaca się pracować w tym zakładzie? Czy jak Cie dadzą w jedno miejsce to juz zostajesz czy "przerzucaja jak kartofle"???? Niech ktoś napisze szczerze..

Prezes
@Xxx

Chłopie masakra uciekłem z stamtąd do innej pracy bo za dużo cwaniactw od brygadzistow po kierowników zmiany .pył.chałas.smrod.na szlifierni ze hej kasa do nerwów ze normy nie wyrabiasz i przerzucania ze stanowiska na stanowisko bo ludzi ni ma to norma,priblemy z wypłatą nadgodzin za prace nigdy sie nie zgadzało wieczne upominaniw o swojw bo firma zewnetrzna w shilohu rozlicza ci wynagrodzenie masakra. kiedys to był fajna firma jak sie w tedy nazywała Finnveden i była szwedzka a teraz to panie tania chinczyzna pseudo amerykanska nie polecam

Xxx2
@Xxx

Zarobki ok.2800 na rękę(+/-200), ,,robole" spoko,kadra tak jak tu piszą,jak już podpiszesz umowę to tydzień lub dwa robisz w miare spoko a potem ,,kartofle",co tydzień pojawiają sie nowe osoby wytrzymują ok. m-ca, a potem znikają, starzy pojedynczo się wykruszają z różnych przyczyn, decyzja nalezy do Ciebie

@Xxx2

Kartofle fajnie opisales dokładnie jak worek ziemniaków robą zucają praca bardzo depresyjna nie wierzysz to się przyjmij sie

Jaka umowa obowiązuje w Shiloh podczas okresu próbnego?

Szlifierz

Dostajesz umowę o pracę na 3 miesiące, potem na rok, potem na czas nieokreślony.

Bart

Nadal tam pracuja kierownicy po zawodowie i inz. Tylko z nazwy-po szkole zawodowej?

@Bart

Niezbyt rozumiem, co masz na myśli. Wyjaśnij, proszę i napisz coś jeszcze o pracy w Shiloh. Z góry dzięki. Czym się tam zajmujesz?

Bart 2
@Bart

Nadal,choć się zabrali za nich, oprócz tego przyjmą każdego ,,robola" nawet hindusa czy eskimosa byle braki na st-skach zapełnić????

Z boku

Zarobki niskie praca ciezka i szkodliwa.

Bach
@Z boku

W tym kraju masz pracę: - lekką - zdrową - dobrze płatną Wybierz 2.

@Z boku

Jak długo jesteś pracownikiem firmy? Może warto spróbować poprosić kadrę zarządzającą o podwyżkę. Czy firma oferuje wam premię uznaniową bądź benefity pozapłacowe?

JA

Czytam sobie te opinie i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wypowiada się tutaj non stop jakieś 10 osób, a w firmie pracuje około 300. Więc w jaki sposób 3% - procentowa "próbka" frustratów może być miarodajna?

Odlewnik
@JA

Dokładnie. Przejrzyj sobie opinie o innych firmach. Wszędzie 1/5 albo 2/5. Wypowiadają się frustraci nie mogący znaleźć innej roboty skoro im tak źle albo ci, którzy faktycznie poszli gdzie indziej, ale trawa nie okazała się tam zieleńsza.

Zbawiciel

Wszystko piekne o ładne na pierwszy rzut oka ale najgorsze. W tej firmi jes to że wynagrodzenie za prace i nadgodziny nigdy sje nie zgadza z godzinami ktore tu pracujesz bo firma zew która oblicza wynagrodzenia robi to z kosmosu dziwnym trafem jak za starych czasów shiloh obliczł wynagrodzeni i nadgodziny u siebie to z mniejszymi stawkami zarabiało sie wiecej niż teraz z ich premiami ktorych nie widac przy wypłacie masakra jedno wielkie oszustwo i tyle możesz sie kłócić a i Tak nic sie nie zmienia (usunięte przez administratora)

@Zbawiciel

Czy możesz również napisać, jaką umowę zapewnia swoim pracownikom firma Shiloh? Dużej części kandydatów zależy na umowie o pracę, dlatego warto podzielić się z użytkownikami informacją, czy na taką można liczyć w tym przedsiębiorstwie. Dzielmy się wzajemnie swoją wiedzą na temat Shiloh.

@Zbawiciel

Firma zewnetrzna oblicza wypłatu dziwne kwitka do reki nie dostajesz wymyslili jakies adp. W kazdym zakładzie masz wybor kwitek w kopercie albo na twoj meil a nie jakies adp !!!

Yyyyyy

Ludzie serio ?????? Jeszcze tam pracujecie ?????? Buhahahaha Albo jesteście nawiedzeni albo tak wam mózg tam wyprali hahahaha Najgorszy zakład jaki może istnieć od pseudo zarobków po katorżniczą pracę a o traktowaniu ludzi już nawet nie wspomnę.

@Yyyyyy

Tak jest naprawde wiecej jak rok wiecej tylko samobujca robi płuca wyzera opary magnezu przyjmij sie to sie przekonasz

Wieloletni OMOwiec

dno dna, każdy patrzy tylko na swój tyłek. Ci co mają jaja, to wyrywają korzenie i idą gdzie indziej. Niektórym pomagają wpisy na FB, co tylko świadczy o poziomie tej firmy. Dajcie sobie siana ludziska z tym pseudo amerykańskim snem.

Wieloletni ORMOwiec
@Wieloletni OMOwiec

Wpisy na FB nie świadczą o firmie tylko o osobie, która je zamieszcza. Jak Cię stara wali po rogach, to też wylewasz żale na FB, jaka to jest niedobra bo puściła Cię kantem?

Wieloletni OMOwiec
@Wieloletni ORMOwiec

Po nicku widać żeś prosty człek, w młodym wieku i o produkcji słyszałeś od dziadka. Takie straszne korpo, taka etyka, a śledzą ludzi na FB i to nie tylko o wiewiórkę chodzi, i na tej podstawie decydują o zatrudnieniu. Idź być "mondry" gdzie indziej, albo popracuj na dole pół roku chociaż i tu wróć.

Nie dlugo uciekam
@Wieloletni OMOwiec

Amerykanski sen sie powoli konczy Juz zostaja nie liczni podpierajacy mury sypiacego juz sie obozu;) Oby stalo sie tak ze ci przesladowcy zwyklego pracownika wyladowali na chali A stanie sie tak juz predko Ludzi ubywa zadko kto sie zatrudnia;) Nie dziwne firma z najgorsza opinia w bb i okolicy premie za polecenie kogos do pracy ogloszenia w radiu bb i na mzk Na niewiele sie zdaja;) Moze nie dlugo zamkna te dziadostwo

playboy

to wszystko przez ta zydowke niszczacz kogoś zniszczyla firmę , nie chcemy cie o tobie slyszec zydowska kukielko , modl sie do maryji zeby ci wybaczyla ze jestes kuklą, das Polen szkoda ze nie ma twojej opinii

Spragniony
@playboy

Co ty bierzesz? Ja też chcę

???

Ale o co chodzi?

@Wieloletni OMOwiec

Ukraincy i ci ostatnio przyjeci ciemnej karnacji przygnebiający widok. Az strah robic na odlewni ...widze ich wiecej chodzą po hali niż robią na szlifierni a kosztują ze wszystkim na pewno wiecej niz odlewnik polak. Jade

Pracownik.

Patrząc dziś na opinię na temat tłoczni,to są wysanne z palca...owszem jest ciężko... ale (usunięte przez administratora) nie ma... może faktycznie zakład nie daje zarobić ale są gorsze firmy.

Wesolek
@Pracownik.

Masz rację (usunięte przez administratora) nie ma, jest presja ( tak się to teraz nazywa ;) ) i stres o wyniki, jest nadmierna eksploatacja ludzia i maszyny(czyt. efektywne wykorzystanie czasu pracy), polityka oszczędności( czyt. brak podstawowych nieraz środków do wykonywanej pracy), masz rację są gorsze zakłady ale są tez lepsze, zakład nie daje zarobić? jakie kontrakty podpisal zarząd takie pieniądze????

szybkic

Na Tłoczni to samo mało,mało jeszcze raz mało najgorszy brygadzista to ten mały ze zmiany"C"tylko (usunięte przez administratora)...maszyny stare wszystko się rozlatuje-utrzymanie ruchu czaruje aby wszystko chodziło jak tylko mogą...zakład nie polecam bardzo niskie zarobki ludzi ma się gdzieś tylko słupki i najlepiej na zielono jeszcze brakuje normy w kiblach...traktuję się nas bardzo niesprawiedliwie...osobiście wkrótce się zwalniam nawet nie wiedzą ile ludzi chce odejść...

Na co czekasz?
@szybkic

To czemu wkrótce a nie już?

Bam
@Na co czekasz?

Będzie się zwalniał jak ta ruda ze szlifierni, co lata narzekała jak jej źle, a potem jak wreszcie zrobili jej przysługę i wypowiedzieli umowę to była mocno zdziwiona.

Cyrk
@Bam

Dokładnie. Powinieneś sobie wytatuować na czole God bless the internet, bo bez tego to nie miałbyś gdzie wylać swoich frustracji, które są spowodowane tym, że jesteś życiową niedojdą.

Freeman

Miałem mieć rozmowę o pracę w przyszłym tygodniu. Obejrzałem filmik propagandowy o waszym "zakładzie" (czyt. (usunięte przez administratora)) i jakbym zobaczył piekło Dantego! Podziękował! Już wolę stać pod sklepem i prosić o bułkę, niż tak nisko upaść.

OdLewniK

Odlewnia to dramat więc polecam tylko tym którzy naprawdę mają mocne nerwy. Zarobki 2800 brutto plus dodatki za wdychanie tego syfu z hali czyli na rękę koło 3000. Kierownicy nie znają się na niczym. Wprowadzony został zakaz palenia możesz sobie zapalić tylko na przerwie pomimo tego że maszyna ci hula a za to pan (usunięte przez administratora)sobie kurzy kiedy chce bo ten to najwięcej robi a tobie mogą premie zabrać. Ogólnie brak szacunku do operatorów jak i od kierowników tak i od liderów i wyżej. Masz tyrac do podmiany i się nie odzywać. Na stanowisku musisz być za 10-15 ale sproboj za 5 iść na szatnie to cie zjedzą. Nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) zresztą sam za niedługo stąd mam zamiar uciec. A i zapomniał bym najwazniejszego: nasza cudowna stołówka zakładowa która truje ludzi za olbrzymią kasę. Jedzenie ogrzewane przez tydzień a jak nie zejdą kiełbasy parówki itp to potem robią z tego bigos łazanki duszonki itp. Ta stołówka powinna być zamknięta (usunięte przez administratora)

Natalka

Witajcie mój chopak ostatecznie nie został przyjęty poniewaz jak stwietdzil pan kierownik ze ma zbyt niskie kwalifikacje i zbyt wysokie oczekiwania finansowe bo moj chlopak zaproponował wynagrodzenie 2500 na rękę na to ow pan kierownik powiedzial ze wiecej jak 2200 (brutto) mu nie da pomijajac ze rozmowa przebiegala w skandaliczny sposób pan kierownik spóźnił sie pol godzinny w czasie ow rozmowy odbietal różne prywatne telefony ignorujac mojego chłopaka jednoczesnie chciałam pogratulować panu ze udalo sie znalesc wykwalifikowanego i oddanego pracownika za glodowa pensje proszę sie tu nam pochwalic kto to jest murzyn czy hindus bo napewno nie polak!!

Anon
@Natalka

Abstrahując od tego że ze wszystkimi dodatkami z tego brutto robi się 2200 netto, to co Twój chłoptaś potrafił w tej branży że chciał na początek tyle co doświadczony pracownik z kilkuletnim stażem?

Yyyyyyy
@Anon

Ci doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem co to 200 zł więcej maja haha,już nie odchodzą ale UCIEKAJĄ stamtąd na potęgę buhahahaha .....

Kjj
@Natalka

Nie ma czego żałować , w tej firmie mie ma przyszłości dla zwyklych pracowników

@Anon

Prosze mi tu nie opowiadać głupot bo zorietowalam sie jakie są zarobki na bielsku w cale nie chciał dużo tyle zarabia moja kolezanka sprzedając chleb w piekarni na 1 zmiane przypuszam ze jestes kolega tego nie milego pana kierownika pozdrawiam

PPPPPP
@Natalka

To może niech aplikuje do tej piekarni? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@PPPPPP

Czesc powiedz mi a czy ty przypadkiem nie jestes zazdrosny ze ktoś morze mniec lepszą prace ( i to jescze. Kobieta) przynajmniej chleb nie wybuchnie jej w twarz jak tobie moze wybuchnąć piecyk. Pozdrawiam

człowiek
@Anon

Nie no nie róbcie sobie jaj.... Za takie pieniądze na bielsku to nikt rozsądny by nie pracował nawet na jednązmianę od poniedziałku do piątku. To urągające ludzkiej godności.

Masz racje natalko w adecco 2500 ale netto cala jesien bylo ogloszenie

Q
@Natalka

Twój chłopak chyba ci po prostu pościemniał z tą rozmową, bo z tego co się orientuję, to 2800 brutto+dodatki na początek w tej firmie jest teraz normą. Wygląda na to, że rozmowa mu nie poszła i tyle. A tak w ogóle to o co chodzi z tymi murzynami i hindusami?wątek pojawiał się tutaj już kilka razy i nadal nie rozumiem...ludzie zastanówcie się co piszecie.

T
@Q

Proste. (usunięte przez administratora) hindus robi za 2200 brutto przy wybuchającym piecyku podczas gdy mógłby robić w piekarni przy niewybuchającym chlebku jak pewna kobieta sukcesu wymieniona wyżej.

BieLsko
@Natalka

Może najpierw naucz się gramatyki i zacznij pisać poprawną polszczyzną. Twój chłopak to niezła pipka skoro jego laska opisuje za niego całą sytuację. Poza tym z tym 2200 brutto to ściema ponieważ takich niskich pensji tam po prostu nie ma. Napisz jeszcze gdzie się orientowałaś jakie są zarobki w Bielsku, w piekarni?! A może w cukierni?! Jesteś tak żenującą osobą że szok. Ja akurat pracowałem tam 3 m-ce ponieważ dostałem dużo lepszą propozycję ale naprawdę tragedii tam nie ma ale tylko na tłoczni bo odlewnia to (usunięte przez administratora)

Cisza Dobra
@T

Hindus czy Ukrainiec? Ukraińcy zarabiają tyle co inni a do pieca nawet nie podchodzą, no może czasem z łaski ale ogólnie to paljaki muszą robotaju a Ukraińcy mogą stać i pachnieć

cygany i zydowskiesmieci
@Cisza Dobra

ta cyganka mala nie ma wyjscia bo jest osoba niepelnosprawną, ma kulawąnogę wiec nie ma wyboru , nigdzie sie nie nada dlatego musi robic za groszę a w cukierni są wyzsze zarobki, co do ukrainek to pracowalam z tymi pieknosciami i zeczywiscie stoja i pachną sa lepiej traktowane w pracy, niz polacy.

Gacek

Witam jak wygląda praca w silohu ? Gdzie lepiej pójść na montowanie czy zgrzewanie ?

Bartek
@Gacek

Na zgrzewalni chyba jest większa stawka na początku, chyba 2300-2400 netto na początku

Gacek

Mam pytanie jak wygląda praca na tłoczni czy jest do wytrzymania ile dostanę na początek?

Olkhg

Zakład i przede wszystkim kierownictwo porażka. Ale jak to mówią : jaki pan taki kram. Nie wspomnę już o (usunięte przez administratora) który to myśli ze wszystkie rozumy pozjadał a głupi i prosty ze aż żal człowieka ....

mmm

Witam , jak praca na wózku widłowym na dziale odlewnia ?

BieLsko
@mmm

1. Musisz naprawdę dobrze jeździć 2.Praca praktycznie cały dzień na zewnątrz ( w zimie też) 2. Młyn jak diabli 3. Kasa taka sobie 4. Lepsza tłocznia (fajni ludzie)

Stary pracownik
@mmm

Gdyby nie pewien (usunięte przez administratora)który nie nadaje sie do tej roboty poprostu nie umie rozplanowac pracy tylko wueczn3e sprzatanie i tematy praca byls vy spoko a tak to sie uzeranie wieczne z grzywaczem o pierdołe i kogoś takiego trzymają firmie by szefostwo miało na kogo zwalać gdy audyty nie przejdzie bo normalna furma by juz dawno zwolniła osobe ktora wiecznie poje kawe i swoja robotę cała przerzuca na brygadzistow by potem mówić że to on zrobił,ten facet to porażka życiowa pod kazdym wzgledem

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała