Opinie o Shiloh w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Shiloh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shiloh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shiloh w Bielsko-Biała

Mechanik UR

Ja bym sobie odpuścił na chwilę obecną prace tutaj. Kierownicy, mechanicy, operatorzy nie ma znaczenia kto, leci każdy który wziął L4 i któremu kończy się umowa. Brak zamówień, perspektyw na kolejne brak, do wakacji raczej zwolnienia niż przyjęcia.

@Mechanik UR

Mówisz o tłoczni czy odlewni?

Mech

Odlewnia redukcje, reszta działów emigracje ;)

Timmi

Co się stało że będą raczej zwolnienia niż zatrudnienia? Skąd taki czarny scenariusz????? Tak źle jest zarządzana firma? Pozdrawiam

nicki
@Timmi

Jakby żydów nie było to było by wszystko oki. A tak to się z tym bydłem firma męczy.

BYDŁO
@nicki

ŻYD NA HANDEL , KTO WIDZIAL ŻEBY CHCIAŁO MU SIĘ NA PRODUKCJI PRACOWAĆ, ONI RUSZAJĄ SIĘ JAK MUCHA W SMOLE.

asdfghjk

Teraz wie jak to jest być nękanym, tyle że ja nie zlamalam prawa, a szpiegowanie jest już pzrestępstwem. życzę jej sukcesow w pracy żeby sumienie ją nie dręczylo jeśli wogolóle je ma , bo żydzi prawdopodobnie jej nie mają i kręcą na swoją korzyść.

Xoxo
@asdfghjk

Nie zlamałaś prawa? A słyszałaś kiedyś o kodeksie karnym, o czymś takim jak zniesławienie -art. 212 poczytaj sobie i wtedy zadaj sobie pytanie czy na pewno nie złamałaś prawa.

@Xoxo

niestety nie zlamalam, jak będe chciala to pojdę na policje, poniewaz szpiegowanie jest powazniejszym przestepstwem,jedną sprawe juz mam z jedną firmą to druga mnie nie zrobi problemu. a pozatym jest jeszcze jedna rzecz która nie wiecie i sie mozliwe ze sie dowiecie, pozałujecie kogo zatrudniliscie do pracy.

Nowa
@asdsdfhfj

Zatrudniłam się niedawno w tej firmie, mogłabyś napisać o kogo ci chodzi? Lub na jakim stanowisku pracuje..nie wiem czego się mogę spodziewać...

asdsdf
@Nowa

nie wiem u kogo na zmianie jestes

@Nowa

na kogo zmianie jesteś?

@asdfghjk

kinga nie jest mnie warta , jak bede chciala to w pudle bedzie siedziec

Lkaibs
@asdsdfhfj

O którą Kinge chodzi? Kogo mam sie obawiac i dlaczego?

xddd
@asdsdf

Podaj fb bo chce ją obczaić

@Lkaibs

nie ma skasowala już faceboka, pracowala w exact system, teraz nie wiem czy jeszcze żyje , czy popełnila sa.....mobója czy co? wchodze na fb i jej nie ma ......nawet jak nie zyje to mnie to nie obchodzi

nowa
@nick

a nie wiesz czy pracuje dalej w exacie?

Życzysz jej śmierci? Po co tak piszesz . Nie ładnie się zachowujesz

tumanie bezmozgu nauczsię

czego chcesz elemencie spoleczny , weż przeczytaj tekst ze zrozumieniem men.do niedorozwinięta , tumanow sie nie powinno przyjmowac bo mozgu nie mają.

@Xoxo

i co pani kingo , byla wizyta na policji i sądzie? tak samo ci powiedzą , że to nie jest przestępstwo. mozesz isc do sadu a itak sprawy nie wygrasz.

znajoma

Ludzie nauczcie się żeby odrózniać życie prywatne od zawodowego , póżniej takie są efekty. Ta osoba będzie zrozpaczona a sama zniszczyła kogoś, jeszcze narusza czyjąś prywatność. to jest nienormalne.

znajoma

Dlaczego Polke dają na zmiane z ludzmi pochodzenia zydowskiego i romskiego, przeciez to n.aj.....sza grupa etniczna jaka jest w Polsce, to kretacze, zlodzieje, i jeszcze niebezpieczni. Od wieków polacy zyli z nimi na dystans,bo wiedza ze to dno spoleczne.

znajoma

ja akurat z nia pracuje i kinia ma takie problemy : dzieciak nasra, zsika i obrzyga się.To są jej problemy,zadnych rodzinnych, itp.jeśli już to małe zgrzyty.

do blondi kingi

Życie jest czasami beznadziejne jak sobie pomyślisz, że istnieją tacy ludzie jak np. ta żydówka co potrafi zruinować komuś życie i jeszcze się do tego nie przyznać,bezczelnie twierdząc że to ,,ja obwiniam innych za swoje błędy. Ja w pracy wszystkich starszych pracowników słuchałam , nawet największego tyrana w zawodówce.Nigdy jeśli wiedziałam że robię dobrze nie sprzeciwiałam sie nikomu, jesli czegoś nie wiedziałam to się pytałam. Akurat pech chcial że niedowiedzialam sie że na ślasku jest taki zwyczaj że każdy każdemu dołek kopie. Niech się ta osoba pózniej nie dziwi że jest krytykowana jak sama do tego doprowadziła. Ta dziewczyna nie zasługuje na szacunek i zaufanie, według mnie ma słabą psychike i samoocene dlatego nie potrafi znieść jak ktoś myśli o niej tak , jaka naprawde jest. A jeśli twierdzi że jestem kimś kto skrzywdzilby dziecko to naprawdę trzeba być niezle stukniętą osobą. To dobrze że sie boisz takich ludzi , ale niestety ja do takich nie należe.....

@do blondi kingi

Widze ze super opinie macie raczej chodzi chyba o opis sytuacji jaka jest na zakladzie a nie kto kogo itp jakie sa zarobki czy sa przyjecia smarowac innym po rajtach na forum tyle macie odwagi a na codzien siedzicie jak myszki bo tyle macie odwagi hehe smiech

@do blondi kingi

,,Pani kingo , proszę nie miec bojnej wyobrazni i nie obwiniac kogoś o co pani zmyslila, za nieszczescie i los swojego dziecka odpowiada tylko pani. Jesli twojemu dziecku stanie sie krzywda to prosze miec pretensje tylko do siebie a nie wciagac mnie w twoje zycie prywatne. a fb jest dla wszystkich, niech pani poobserwuje czy na podworku ktos przypatruje sie na pani dziecko z zlym zamiarem,a takie zle mysli pzryciagaja nieszczescia. Ja w swoim życiu mam swoje probleny, nawet ciezsze niz twoje,a nierozpowiadam tego na prawo i lewo.POCZYTAJ SOBIE jak wychowac dziecko bo jestes mloda i glupia ,zycia nie znasz.

nick

jakbym tutaj pracowala to bym wygarnela jej ze nie obchodza mnie jej,, problemy,, od tego sa kolezanki i przyjaciolki, a nie znajome z pracy. Takie osoby szukają kogoś kogo beda obciazac jej zyciem prywatnym.To w takim razie mam mowic wszystkim ze mam rozprawe w sadzie, itp.ona nie zetknela sie z przemoca, z zlymi ludzmi z pudła a sama kogoś tak nazywa.

Bez komentarz
@asdsdfhfj

Takie pytanko kim ty jestes? może sie w koncu ujawnisz bo narazie to tchórzem zjeżdża. A jesli chodzi o sprawy dziecka to wlasnie zajechalo grozba ... Jak mozesz sie wyzywać po kims kto naprawde jest niewinny ... Sory ale jadem plujesz na prawo i lewo. Zemsty ci sie zachcialo ? Sory ale to glupie swojego zycia nie masz ze poswiecasz tyle czasu na portalu zeby obrażać dziewczyne która zapewne ci nic nie zrobila ...

@Bez komentarz

ona bedzie wiedziala co mi na fb napisala, spytaj sie jej,ona jest psychiczna na policji pokarze co mi napisala , powinna sie leczyć grozby to ja tu zadnej nie widze chyba ze urojona przez ciebie

do zydowy
@nick

myslisz ze sie ciebie boje żydówo takich jak ty się zabija, zainteresoj sie jeszcze raz moim życiem śmieciaro to cię za.....pi....

do zaklamanej ofiary

brzydulo nikt ci nie powiedzial ze dzieciak musi nosic czapkę jak jest male żeby nie mialo uszów jak plastuś? Nie potrafisz wychowac swojego dzieciaka.

Ola
@do zaklamanej ofiary

rzeczywiscie ma uszy odstajace , moje dziecko jest ladniejsze , ktos jednak mial racje ze nie nadaje sie na matke. Kiedyś pracowalam z taką złą matka w zakladzie pracy .Co się naopowiadala ze jej dziecko ma chorobe, i zaraz po nie druga choroba i tak w kółko.A jak mnie zaprosila do siebie do domu to sie okazalo ze jej dzieciak chodzi w koszulce po mieszkaniu w zimie. Pomyslalam zeby zadzwonić po opieke spoleczną. Czy to nie jest chore skazać dziecko na choroby a możliwe ze na śmierć. ŻALOWALAM ZE NIE ZADZWONILAM .Okazało sie ze po jakimś czasie jej córka trafiła do szpitala. Jak ktoś taki może zostać matką.

bachor
@do zaklamanej ofiary

na profilu jej męża , widać to dokladniej na jednym z fotek który królik zamieścił.

lol
@bachor

to sie beda smiac z niej ze takie uszy, jak skonczy 18 to sobie zrobi operacje plastyczna. Przecież królika na to stać. Jak w banku pracuje.

nieporadna matka
@Ola

Czy chodzi o tą magde SZ. TO JEJ ZNAJOMA PODOBNO. ludzie powiedzcie mi czy jej dziecko żyje jeszcze? Ta kobieta jest nieżle stuknięta, jak bylam dzieckiem to tez czesto chorowalam, ale dlatego że zle sie ubieralam i nie sluchalam matki. Nawet jak sie w piecu palilo.Drugi powód to bieda czyli slaba odporność , ja nie jadlam jak inne dzieci, a ona ma m ęża co w fiacie pracuje, ona ma dwie prace . Zadzwoncie prosze do opieki bo ta wariatka swoje dziecko zalatwi na śmierć. Jej córka ma tak slabą odpornośc z tych powodów ma takie objawy jak dziecko z chiv.

@Ola

czy ona pracuje jeszcze z manpower??

@nieporadna matka

problem jest taki że ona godzi sieę na to że jej dziecko biega w koszulce po mieszkaniu. Do kogo może mieć pretensje? do Boga? Zadna matka tak nie postepuje . a tak pozatym przyznała mi się że wierzy w hinduizm.Może to wcielenie szatana?

Stały pracownik

Pni Sylwio Ch., z tego co słyszałem, to podobno przez rok szukała Pani pracy, bez rezultatów. Dopiero Exact Panią zatrudnił, czyli idąc tokiem Pani rozumowania, Pani również była zatrudnioną osobą "z ulicy". Jeżeli ktoś kolejny raz z rzędu nie pojawia się w pracy, nie informując o tym koordynatorki, to proszę się nie dziwić, że została Pani zwolniona. Nikt nie potrzebuje tak nieodpowiedzialnego pracownika. Pokazała Pani w ten sposób swoją dojrzałość i odpowiedzialność. Skoro z Pani taki rzetelny pracownik, to wydaje mi się, że nie będzie Pani miała problemu w znalezieniu innej pracy. W końcu wg. Pani taki pracownik, to skarb. Życzę powodzenia i odrobiny tolerancji, bo złe rzeczy wracają jak bumerang. A firmę Exact Systems polecam każdemu odpowiedzialnemu pracownikowi, doświadczenie nie jest wymagane, ponieważ zlecenia są łatwe do nauczenia się i wykonania już na stanowisku pracy. A wracając do koordynatorki, jeżeli ktoś kogoś traktuje z szacunkiem, wtedy koordynator traktuje taką osobę z wzajemnością. Widocznie u Pani Sylwii Ch. poza brakiem tolerancji, brakuje również poszanowania innych ludzi. Pozdrawiam

byla prac.....
@Stały pracownik

Witam , proszę nie wypisywać czegoś do mnie ponieważ ja tu nic nie wypisuje na kogoś temat jak i gzie pracował , nikomu tez nie muwie gdzie pracowalam , tylko idoci szukaja pracy rok czasu. a z tymi grożbami to jak się pan prosi żeby mieć problemy z policją to pana sprawa. Ja nie planowalam tutaj dlugo pracować poniewaz nie podobala mi sie ta praca . Pozdrawiam.

@byla prac.....

Jeśli tutaj nic nie wypisujesz to po co wchodzisz na tą stronę? Nawet już nie pracujesz w Exact a udzielasz się tutaj nie potrzebnie. To jest normalne forum o pracy a nie o życiu innych ludzi. A tak poza tym gdzie Ty widzisz groźby? Ogarnij się dziewczyno. Na policji też można sprawdzić czy faktycznie nie wypisujesz tych komentarzy. Bo skąd by wiedzieli że to akurat Ty piszesz? Wyszukali Cie po IP lub sama dajesz powód żeby ludzie mysleli że to Ty piszesz.

@Stały pracownik

daj tej kobiecie sw spokoj co ona ci zrobila ze takie brednie wypisujesz na jej temat. Pracowala krotko tylko na chwile ale stracila prace przez slaska dziewczyne , skad mogla wiedziec ze ludzie z slaska sa falszywi i mysla tylko o swojej dupi.e, i ze co sie tutaj powie to trzeba nagrac bo inaczej nic nie zalatwisz, jest z innego srodowiska to nie wiedziala co ja na slasku czeka. a jesli chodzi o tolerancje to tutaj tez jej nie bylo wiec nie udawaajcie swietych. Może sami zazdrościliście ze jest rodowitą polką, a wy macie swoje pochodzenie rózne to zachowajcie je dla siebie, bo ogólnie na świecie prawie wszędzie tolerancji nie ma .

hu...j ci w d.....pe

Mersar

Witam, czy obecnie są przyjęcia do tego zakładu? Jeśli tak to istnieję możliwość przyuczenia do stanowiska?

Pracowałem pół roku na odlewni. Ciepło jak fiks. Jak działa wszystko to jest zapierdziel a jak się psuje to jeszcze gorzej. Stały nacisk by lać nawet jak leje się dziadostwo to lać i lać. Później jeden Pan stwierdza że detale są złe i blokuje partię a pracownicy mają uwalone 100% premii. Ciągły nacisk by odlewać, normy są bardzo wyśrubowane a działać cały czas zgodnie z BHP to pretensje że długo albo że maszyna stoi itd. Przepisy Shiloh są tak skonstruowane że zawsze będzie wina pracownika ZAWSZE!!! a presja na lanie masakryczna. Zarobki od 2700 do 3200 na rękę. dlaczego raz tyle a raz tyle pieron wie bo Shiloh ma firmę która się zajmuje wypłatami i nic się w biurze nie dowiesz. Wszystko zależne na której zmianie się jest i kto jest team leaderem. Ja miałem spoko team leadera ale spoko jest do póki maszyna idzie a jak się pieprzy to jest darcie ryja. Ja nie polecam ale jak ktoś chce to droga wolna. tam ciągle brakuje ludzi! aha jak dla mnie kasa nieadekwatna do wykonywanej pracy za 4ro brygadówke!!!

Młody

Powiem tak: Szlifiernia - zajob i gonienie o normy. Zależy też jakiego lidera się trafi. Zarobki około 2200-2500 na ręke. Odlewnia - różnie to bywa. Zależy co robisz i czy maszyna idzie. Zazwyczaj się wypinkoli jakaś awaria itd. Ogólnie co chwile coś stoi. Ciepło w hoooj. Zarobki 3000+ na ręke. Utrzymanie ruchu - wszyscy myślą że fajnie ale nie fajnie bo wiecznie coś jest spierdzielone i te boroki gonią i naprawiają. Zarobki niewiem. Narzędziownia - nie mam pojęcia ale słyszałem że przehuśtane czasami mają. Operatorzy wózków - zależy gdzie, zależy kiedy, każdy coś od ciebie chce, jak jesteś ledwo po szkoleniu z wózków to lepiej nie idź. Tłocznia - nie mam pojęcia ale jakieś blaszki zgrzewają :P Oprócz tego jest Exact - pośredniki(robią na tłoczni, wcześniej było ich widać na szlifierni ale znikneli), ASR - pośrednik (szlifiernia), FormelD - też pośrednik chyba od kontroli jakości. Tak to ogólnie wygląda. Wszystko zależy od tego na jaką zmiane się trafi bo kierownicy są przeróżni.

ZG
@Młody

czyli ogólnie rzecz biorąc "nie masz pojęcia" ale się wypowiadasz LOL

młody
@ZG

napisałem koleżko dokładniej o szlifierni bo tam robiłem a na odlewni robi znajomy. Reszte tylko tyle co słyszałem od innych pracowników więc się nie pultaj :)

@Młody

Magazyn/operator wózka widłowego: Jeżeli ktoś nie jeździł wcześniej to odradzam. Odlewnia: cały czas jeździsz na zewnątrz więc w zimie masakra. Chłopaki spoko a koordynator magazynu (usunięte przez administratora) Tłocznia: Przezbrojenia odradzam/naprawdę trzeba umieć jeździć lub bardzo szybko się nauczyć, obsługa produkcji spoko tak samo jak zamówienia do wysyłki, magazyn stali spoko ale wiecznie młyn, chłopaki spoko, koordynator magazynu spoko, zarobki na początek ok 2400 do tego jak chcesz to soboty czasami niedziele i nadgodziny w tygodniu. Jak ktoś lubi jeździć to polecam. Jeżeli chodzi o produkcję na tłoczni to zarobków nie znam ale ekipa spoko i z tego co widziałem to praca też ok. Generalnie polecam Shiloh ale TŁOCZNIE. Na odlewni piekło tak gorąco ale z kolej zarobki lepsze bo 4-brygadówka a tłocznia 3-zmiany

Tede

Dajcie namiary na konto fb tej kobiety, osobiście nie pracuje w shilo ale widzę po forum że furorę tam robi :) pozdrawiam

mloda lolíta

Najlepiej jakby ta dziolcha zlikwidowala fb jezeli pzeszkadza jej to ze jest"slawna" i jej fani przeszkadzaja

janusz
@mloda lolíta

Sądzę że ona się cieszy ze piszecie o niej, w sumie sam bym się tym jarał, a na fb może dodawać to co się jej podoba tak samo ja Wy możecie pisać co chcecie.

pogrzebíe sobíe w dupie
@janusz

A ty dziadu masz fb?

janusz
@pogrzebíe sobíe w dupie

Mam i też dodaje co mi się podoba i zdanie gowniarzy mnie nie interesuje. Więc popatrz lepiej w swojego Facebooka dziadu Ty

@pogrzebíe sobíe w dupie

Jak masz nanazwisko musze sprwawdzic czy twoj profil jest ciekawy..czy jest w czym dziadu pogrzebac

dziad
@pogrzebie sobie w dupie

Podaj swoje imię bracie a ja podam nazwisko

nicki

A h...uj ci w (usunięte przez administratora) to jest szczera prawda

Witam, Znalazłem ogłoszenie , że Firma szuka magazyniera. Ogłoszenie dość ciekawe. Jednak po przeczytaniu opinii na tym Forum , nie mogę oprzeć się wrażeniu , że panuje tam niezły (usunięte przez administratora) i cośkolwiek chamstwo. Chyba nie będę nawet próbował , bo czuję , że to strata czasu i nerwów. Pozdro

gość1
@Gość

Jak poczytasz opinie o innych pracodawcach to zobaczysz to samo. Nie warto się tym sugerować. A praca jak to wszędzie. Standardów trzeba przestrzegać i jest ok.

@gość1

możesz rozwinąć myśl?

@Gość

zależy gdzie trafisz ,ekipa na magazynie chłopaki są spoko , koordynator taki se ,kasa to jakies 2800zł plus dodatki, premie dotego wcasy pod gruszą 1000zł na reke i ciepłe posiłki plus praca na stałe , jeżeli chodzi o prace jest 50% na 50% o atmosferę tak jak wszędzie ,firma się rozrasta wiec chętnie biorą ludzi na umowy o prace na czas nie określony i da się zarobić nadgodziny są sobota 100% płatne niedziela 200%

zapracowany
@Gość

system 3 zmianowy zamiast 4 brygadowy pracy na magazynie ,czyli normalnie i fajni ludzie na zmianie

produkcyjny
@Gość

praca na magazynie spoko bo 3 zmiany kasa nie najgorsza . jeśli chodzi o prace na odlewni na produkcji czy piecach na zmianie 4 brygadowej z ich normami to nie polecam bo ciężko

do zyda
@Gość

A ty jesteś Żydem? Tylko żydzi uciekają ty jesteś mięczaków trzeba spróbować do odważnych świat należy.

Jacob

Siema, ile teraz płacą nowym na tłoczni?

elka

K...inga M...a chodzila do jednej klasy z daunami i psycholami nie wiadomo czy jej corka nie odziedziczy tej choroby.nawet mnie to nie obchodzi wkoncu to nie moj bachor.

ela
@elka

a co myslicie o tej cygance tez jest je..bnieta.Ukradla mi pare rzeczy, też jest nie doj...ebana.

@ela

O której bo w sumie były dwie.

@elka

jedna byla ta niska huda z twarza azjatki ,,co uwaza sie za cyganke.ona chyba klamie bo cyganki sa inne. ubieraja tez inaczej.skoro nie wstydzi sie pochodzenia to dlaczego ubiera sie jak inni.

a druga to kto????

@elka

Druga to ta liderka powinnaś kojarzyc, była jeszcze jedna koor.

@elka

kto????? kordyatorka to anka z wawy justyna r. i ta blondynka niska

aska?

pogrzebie sobie w tylku
@elka

jedna byla z ta twarza azjatki ona tak naprawde udawala bo zadnych cech cyganki z wygladu nie miala. moze sama chciala byc cyganka.

@elka

No ba o nie chodzi, do Asi nic nie mam, ale do tych już tak. A co do cyganki to nie wiem po co tak pierdo li może z charakteru taka jest jak cyganie

Aska była git

@elka

A ta niby żydowka co co takiego robiła? Nie byłem na jej zmianie, a wydawała się wporządku, ogarniała wszystko jak należy

@elka

Bo jest półka a ka obrazu wiedziałam że jest reszta to multimedialne kultu. Możesz powiedzieć kto był tym Cyganie liderem?

@pogrzebie sobie w dupie

Pisze wyżej kto nim był..

zośka
@pogrzebie sobie w dupie

Serio nie wiesz o kogo chodzi? A taka w kręconych włosach dziołcha, kojarzysz? Wszyscy tutaj mieli coś za uszami

Kaboom
@zośka

A ta co ma loki to jak się wabi? :-?

@zośka

Ona nie jest Cygan ka .i ona była liderka?ona mi powiedziała ze cyganie sa brzydkie

Sama siebie by obrazala?

@pogrzebie sobie w dupie

Czy to jest beben z americanciti Maine world?

......
@pogrzebie sobie w dupie

Różni ludzie chodzą po świecie, żydzi czy Cyganie jeszcze Rumuni, może sama siebie obraża skąd mogę wiedzieć nie mam kontaktu z nikim z tej firmy, zastanawiam się co zydowka takiego robiła że tu każdy ciśnie, nie tylko ona jest zydowka z tej firmy parę osób bu się znalazło jeszcze

@......

Na przyklad kto? A kaska byla liderka?

@pogrzebie sobie w dupie

Na przykład Ty. Nie znam Kasi :-)

Co ja?????????

lena
@elka

Hejka mam 18 nie skonczylam calkowicie zawodowki bo zaszlam w niechciana ciaze .czy mam szanse tutaj pracowac z wyksztalceniem gimnazjum? Slyszalam ze tu duzo zydow i cyganow pracuje.czy jest szansa zeby pracowac z polakami? Z ruskimi tez moze byc byle nie z druga kategoria.

@lena

Nie przyjmują takich, chyba że po znajomości :-)) trzeba się ustawić w życiu :-D niestety wiem o kim piszecie ale ta dziewczyna liceum skończyła nie tak jak Wy! Dzieci z podstawówki :-D hahaha, za dużo filmów o zydach! Zapytaj w rodzinie czy twoje starsze pokolenia to nie żydzi :-)) musisz mieć bardzo ciekawe i za razem nudne życie :-)) miło mi że interesujesz się życiem koleżanki, na pewno ma ciekawsze od Waszego ziomeczki :-*

@elka

Nie trzeba ogladac zeby poznac ze ktos jest zydem.nazwisko duzo mowi o osobie. Po twarzy tez ale mozna sie pomylic.czasem tez pewne cechy charakteru.ja akurat nie mam zydowskiego pochodzenia i wsrod przodkow nie mialam.

dfgh
@elka

Wedlug mnie ta dziolcha ma nasrane w glowie i nie ma ciekawego zycia.nie dorastala mi do piet jak ja bylam w jej wieku. A ze jest zydowa tlumaczy jej bycie dumna i wywyzszaniem sie bo zydzi tak juz maja w sobie.to dumny narod.

piotrrr
@dfgh

Są lepsi i gorsi, są osby nowe i takie które pracują już długo. To nie jest wywyzszanie ponieważ ona nie miała żadnego stanowiska tylko była na równi z nami, a co do żydów to nic nie mam, nawet jak by Niemka była to co?. Ale podziwiam że NIKT z was nie powie jej tego. Boicie się krytyki? Czy może sami jesteście niewidzialni w swoim otoczeniu i chcecie aby ktoś was zauważył właśnie tutaj? Jak tak przeglądacie jej fb to warto napisać, ja gdy bym czytał o sobie tutaj komentarze czuł bym się sławny i cieszył bym się że mam na tyle ciekawe życie że piszą o mnie. Nie wiem bo jeśli ona faktycznie to czyta to na pewno ma frajdę i cieszy się że jednak pamiętacie jej dobre imię i nazwisko. Ona karmi się wasza głupota i naiwnością. Powodzenia

@piotrrr

Mat to na co zasluzyla.nie interesuje mnie tak naprawde jej zycie prywatne tylko zycie w sieci. A ze z tego powodu rozpacza to nie moja sprawa.udawac moze i nikt jej nie zabroni.pokazujac siebie w sieci robi z siebie posmielisko anie slawe. Jej fb przypomina smietnik nie udanych zdjec kture nadaja sie tylko na smietnik.niech wynajmie fotografa bo jej zdiecia sa zalosne.

@piotrrr

A po drugie to ja doznalam mobingu poza praca i gdybym mogla cofla czas to bym na policje dawno byla.bo niepozwole sobie wtargnac komus w moje zycie prywatne.ta osoba z tym pojazdem bedzie wiedziala co grozi za spiegowanie pracownikow poza praca.

@loli

Ale Ty w tym momencie robisz tak samo, czego oczekujesz? Szacunku? Przyjaciół? Żałosne

sfghj
@Piotr

To jest kara jestem dorosla i powazna osoba i w sadzie czy na policjii zadnego usprawiedliwienia dla spiega nie ma. Nigdy nie zlituje sie przestepcy.

@loli

Osoba z pojazdem? o kogo chodzi?

sfghj
@Piotr

To nie jest to samo

@loli

Życie w sieci to tak na prawdę życie prywatne więc jak Cie nie interesuje to po co zerkasz, będzie dodawala tam co jej się podoba nie Twój interes, nie masz dzieci i chłopa to patrzysz na innych, znajdź se kogoś i się zajmij sobą nie wiem pracy poszukaj czy nowe hobby może, polecam!

ela
@sfghj

To jest to samo, Przykro mi że Ciebie szpiegowali ale wiesz w ogóle kto to był?

dfgh
@elka

W sieci moge robic co chce a ze mi sie zydzi nie podobaja to chyba nie jest problem.

@dfgh

Żaden, ale w sumie ta dziewczyna też ma prawo dodawać co chce i robić co chce w sieci tak samo jak my wszyscy.

@elka

Ona dodaje, ja komentuje ona robi z siebie posmielisko , to jest smieszne

@anonymous

Ona dodaje Ty komentujesz no chyba na tym to polega co nie?

Oszust

Witam nie polecam tej firmy nikomu kto chce pracowac jako kontroler jakosci.Tutaj rzadza koordynatorzy oszusci.wspolpracownicy to oszusci szefostwo to oszusci .

dfhj

Szpiegowanie kogos jeszcze z firmy jest przestepstwem.pracodawca czypracownicy interesuja sie zyciem zawodowym.skoro ta osoba czuje sie vezkarna to ciekawe czy na policji i sadzie bedzie sie tak czula.

Zostaw merytoryczną opinię o Shiloh - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Shiloh?

Zobacz opinie na temat firmy Shiloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shiloh?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shiloh?

Kandydaci do pracy w Shiloh napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shiloh
1.9/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Wyzwolenia 84
    43-300 Bielsko-Biała