Opinie o AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) w Stalowa Wola

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) w Stalowa Wola

Szybki

Nie polecam pracy u Państwa Górskich w Autorud Rzeszów ludzie się zwalniają na potęgę.

Kaja

Obecnie rekrutują do działu księgowości.... czy warto składać cv, czy naprawdę jest tam aż tak źle bo opinie raczej nie zachęcają

Mika
@Kaja

Negatywne opinie odzwierciedlają rzeczywistość, jeżeli szukasz dobrej pracy, dobrze płatnej oraz zależy Ci, by Twój wysiłek i ciężka praca były docenione i szanowane to odpuść sobie składanie tam cv.

Mat

Czy ktoś może coś napisać o stanowisku Pracownik działu części ?

Anita

Dziwne informacje piszecie. Myślę, że w momencie podpisywania umowy trzeba pilnować wszystkich zapisów a nie będzie rozczarowania.

@Anita

Ok Anita. W momencie podpisania umowy masz podstawę czyli (usunięte przez administratora)+ premia. No i właśnie premia... (usunięte przez administratora) mówi ci: słuchaj na początek wiadomo nie możesz się spodziewać kokosów - myślisz sobie „ Ok normalne”. Ale będziesz się starać, będziesz robić plany to zarobisz bardzo dużo. Ok starasz się, robisz wyniki, które ci postawiono. Pierwszy miesiąc premi nie ma. Drugi tez. Potem może dostaniesz (usunięte przez administratora)zl i kierownik wychodzi z założenia ze za TAKĄ premie to już nie wiesz co zrobić z tą kasą wiec nie masz prawa narzekać/ prosić o więcej. Potem już nic się nie zmienia. Obiecanki cacanki, aż zaczynasz szukać innej pracy. Im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam

SZ.P.
@Paweł

Paweł widać, ze jesteś mocno rozżalony ale czy slusznie? Dziwne, ze w tej firmie ludzie na prawde dobrze pracujacy, realizujący cele i sa chwaleni przez klientów nadal pracują i zarabiają niezla kase, a tylko Ci, których to przerosło odeszli wiec skoro uznales ze to nie dla Ciebie to zachowaj sobie te hejty i nie psuj obrazu firmy tym, którzy lubia wyzwania i chcą tu pracować.

@SZ.P.

Idąc tym tropem większość komentarzy tutaj możemy uznać za hejterów :D tylko to nie ten profil strony gdzie się hejtuje lecz ludzie pracujący tam wyrażają swoje zdanie. Uwierz mi ze ludzie tam nie zarabiają dobrej kasy - no chyba ze dla ciebie (usunięte przez administratora) to dobra kasa. Życzę ci pracy tam to zrozumiesz moje słowa. Pozdrawiam

OK

Pewnie zostałeś zwolniony, stąd takie nastawienie i opinia :). Ja pracuje w Autorud od poczatku otwarcia oddziału w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolony. Jest presja i duże tempo ale pozwala ono rozwinąć skrzydła i nauczyć się o wiele więcej niż u "spokojnej" konkurencji. Dodatkowo wynagrodzenia są na wysokim poziomie. Jestem zadowolony i szczerze wszystkim polecam pracę w tej firmie.

Info
@OK

Skąd powszechna opinia "zostałeś zwolniony, dlatego negatywne opinie piszesz"? Nie, nie zostałeś zwolniony. Sam odszedłem. "Wynagrodzenie na wysokim poziomie" :D padłem, pomóżcie się podnieść :) Gratuluję, że pracujesz od początku. Naprawdę szacun. Ale pochwal się proszę ile osób (pracowników) się przewinęło przez salon w trakcie Twojej pracy. Aaaa wiem, ciężko nadążyć Hahahahaha Dewiza Autorud "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

@Info

Jest dokładnie tak jak piszę "info". Wiem bo sama tam pracowałam. Nie wiem kto piszę te bzdury, że jest tak świetnie:))))

zadowolony

Byłem tam na rozmowach w sprawie pracy i muszę powiedzieć, że tak profesjonalnych a jednocześnie fajnych ludzi dawno w firmie nie spotkałem, a trochę ich już mam za sobą... Pani od HR świetna kobieta! Polecam jeśli macie możliwość zaprezentowania się na spotkaniu rekrutacyjnym, bo jakkolwiek się zakończy (podjęciem pracy czy nie) z pewnością będziecie mieć dobre wspomnienia i solidny grunt pod kolejne rekrutacje!

@zadowolony

Ta Pani od HR faktycznie jest świetna dlatego już dawno nie pracuje w Autorudzie :) Sama odeszła - jak 99% procent fajnych i mądrych ludzi, którzy tam pracowali.

Zuzanna

@Laweta - czy możesz opisać swoje doświadczenia związane z odbytą rekrutacją? Jak dokładnie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś? czy coś szczególnego Cię zaskoczyło? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zibi

Szkoda, że nie mają wcale ofert pracy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i miałem ochotę aplikować. Samochody to moja pasja a jeszcze do tego sprzedaż to już jest coś fantastycznego. Jak sądzicie można aplikować nawet jak nie ma aktualnych ofert pracy?

Laweta

Jutro mam tam rozmowę na stanowsiko asystentki. Jakieś opinie, wrażenia z rozmowy i pracy. Jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku ?

Melchior

Nikt nie może zaprzeczyć, że firma cały czas się rozwija . Powstają nowe, piękne salony, w których jest przyjemnie pracować

J

Na czym polegają testy???

Zuzanna

@Zołza - mogłabyś napisać, co sprawiało, że praca w AUTORUD była dla Ciebie przyjemna? Osoby zainteresowane podjęciem pracy skorzystają na merytorycznych opiniach o pracodawcy, które pomogą im w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Zołza

Bardzo niesprawiedliwe jest pisanie opinii w momencie kiedy przestaje się być pracownikiem i to nie koniecznie z własnej woli. Firmy nie zwalniają pracowników bez powodu, powód zawsze bywa poważny. A firma jest spoko.

XYZ

Pracuję w Autorud już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i to od nas zależy jak nam się będzie pracować. Niektórzy przychodzą i odchodzą, ale inni zostają i rozwijają się. To jest normalne w każdej firmie. Poza tym ta firma ma w Rzeszowie TRZY salony i cały czas się rozwija- wniosek- potrzebuje coraz więcej ludzi:-)

Zorro

AUTORUD działa już ponad 20 lat a to znaczy, że nie jest tak jak niektórzy piszą!

Zuzanna

@OK rozumiem, że lubisz pracę w AUTORUD. Co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę? Na jakie szkolenia może liczyć pracownik?

Zuzanna

@Info długo pracowałeś w firmie AUTORUD? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jakie elementy pracy oceniłbyś pozytywnie?

?

Nie wiem czy taka rotacja w firmie czy o co chodzi ale w sumie wasze komentarze są z maja a teraz widziałem aktualne ogłoszenie na doradcę serwisowego i sprzedawcę

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUTORUD Stanisław Górski Stanisław Sobiło Sp. j.(działalność zakończona)