AUTORUD

Rzeszów

Opinie o AUTORUD

zadowolony 2016-04-06 19:38
Byłem tam na rozmowach w sprawie pracy i muszę powiedzieć, że tak profesjonalnych a jednocześnie fajnych ludzi dawno w firmie nie spotkałem, a trochę ich już mam za sobą... Pani od HR świetna kobieta! Polecam jeśli macie możliwość zaprezentowania się na spotkaniu rekrutacyjnym, bo jakkolwiek się zakończy (podjęciem pracy czy nie) z pewnością będziecie mieć dobre wspomnienia i solidny grunt pod kolejne rekrutacje!
zadowolony 2016-04-06 19:38
? 2016-08-10 09:46
Nie wiem czy taka rotacja w firmie czy o co chodzi ale w sumie wasze komentarze są z maja a teraz widziałem aktualne ogłoszenie na doradcę serwisowego i sprzedawcę
Info 2017-02-17 18:22
Komentarze są usuwane, a rotacja jest strasznie duża. Ciągle zmiany osób. Niezależnie od stanowiska. Począwszy od kierownika (Seat) skończywszy na recepcji. na stronach internetowych nie ma już zdjęć pracowników, bo nie nadążali ze zmianami. Nie polecam. Toksyczna atmosfera. A gdy zaczynasz pracę i masz objazdówkę po działach, to ludzie życzą ci powodzenia z uśmieszkiem pod nosem, bo wiedzą, że nie na długo :)
Zostaw swoją opinię o AUTORUD - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTORUD