Opinie o Roche Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Roche Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Roche Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roche Polska w Warszawa

Jurand

Zawsze mogą zdarzyć się błędy, ale firma jest spoko.

Pola

Czy słyszeliście, że Roche Polska znalazła się wśród najbardziej pożądanych pracodawców branży farmaceutycznej zajmując trzecie miejsce.? Cieszę się ze swojej pracy w firmie a jeszcze jak słyszę, że jest nagradzana to tak jak bym sama dostała nagrodę.

Tegula Cutis

porazka. od ponad 2 miesiecy ogloszenia wisza, cv wyslane, loguje sie na moj profil i caly czas 'review'. za wolno wam przychodzi myslenie tam w HRach czy jak ? dajcie znac, TAK lub NIE, bo ludzi blokujecie !!!!

Patrycja

Zastanawiasz się czy aplikować Roche Polska? Zapoznaj się z artykułem http://www.roche.pl/home/grupa-roche/aktualno_ci/topemployer2017.html i już dłużej nie zwlekaj! :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roche Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
majo

wed0 proszę cię kolego jeśli możesz dać w internetach mi namiar na tez staż bo nie mogę go jakoś znaleźć, a chciałbym dokladniej przeanalizować to ogłoszenie

ola

jak chcesz dostać prace to musisz być miły dla AK z HR , a załatwi Tobie wszystko

Ale to właśnie pracownicy firmy wydają jej najlepszą wizytówkę! Skoro HR nawala (a widząc posty innych osób - coś chyba w tym jest, bo nie jest to tylko moje doświadczenie), to firma powinna szybko wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Jeśłi nie wyciągnie to tylko gorzej dla niej. A co do mnie - aplikowałem na stanowisko, na które spełniałem 100% wymagań formalnych. Na moją aplikację odpowiedziała wstępnie dziewczyna z HR, jednak potem na żadną rozmowę nie zostałem zaproszony. Dostałem tylko auto-maila, że "niestety nie tym razem blablabla" ... po czym firma Roche ponownie zaczęła rekrutację na to samo stanowisko :). Zapytałem więc grzecznie tą samą Panią z HR czy mogę ponownie aplikować, gdyż cały czas jestem zainteresowany wakatem. Olała mnie i w ogóle nie raczyła odpisać, choć w międzyczasie kilka razy oglądała mój profil na linkedin. Cóz; nie to nie. Wypadałoby jednak coś odpisać zamiast traktować mnie jak powietrze. ;)

Bardzo nieprofesjonalne podejście osób rekrutujących do kandydatów! Jak będziecie tak traktować potencjalnych pracowników, to raczej ciężko będzie Wam pozyskać kompetentną kadrę specjalistów. Co najwyżej desperatów, którzy mają nóż na gardle i muszą szybko znaleźć jakąkolwiek pracę, godząc się na wszystko. Ja już na pewno skreślam firmę Roche z listy potencjalnych pracodawców. Nie lubię jak już na wstępie firma mnie nie szanuje!

nowy HR
@Marcin

cały zespól HR jest do wymiany , takie są plany góry

JoeAlex
@Marcin

Marcin, czy mówisz może o ostatniej rekrutacji na staż w Roche? Bo mam podobne doświadczenia jeśli o szacunek do kandydata chodzi ...

developer

Pytania techniczne zależą od zespołu do którego aplikujesz, także jeśli chodzi o SF to nie wiem jak to wygląda. Na .NETa miałem bardzo trudny test (robiony online przez mojego przyszłego managera). Potem były dwie rozmowy z HRami - sprawdzenie poziomu angielskiego, pytania softskillowe (czyli co bym zrobił gdyby w projekcie ktoś ....). Myślę, że na juniora te techniczne są dużo prostsze, bo po to ten program jest - Roche bierze początkujących i szkoli ich przez rok. Szczerze mówiąc to ciężko się przygotować chyba do takiej rozmowy - mogą spytać o wszystko. Po prostu idź na luzie, nie spóźnij się, staraj się jak najlepiej odpowiadać i tyle.

test

mam pytanie- czy na kazde stanowisko w tej nieco dziwnie sie zachowujacej firmie sa testy? nie dziwia mnie one na pozycje junior, ale na pozycje senior juz tak i kaza myslec czy firma jestw ogole powazna...

developer
@test

@test - a niby dlaczego to dziwne? Roche ma bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji - przyjmuje tylko osoby o wysokich umiejętnościach i dobre w komunikacji - tu nie ma właściwie słabych developerów - to częściowo dzięki testom (no chyba że masz na myśli stanowiska typu sprzedawca etc. - tu nie wiem jak wygląda sytuacja)

senior_dev@roche.poznan

@arek - tak, podwyzki byly, jesli jestes juniorem i chcesz sie uczyc to jest bardzo dobra firma (wiem, bo sam dopiero co bylem mentorem dla juniora). Przez pierwszy rok nikt nie bedzie oczekiwac od Ciebie "dowozenia": pierwsze pol roku tylko sie uczysz (bedziesz mial development plan zrobiony przez mentora). Drugie pol roku pracujesz w projekcie ale ciagle pod okiem mentora - dopiero po roku (jesli jestes dobry) trafiasz do "prawdziwego" projektu - ale jak jestes kumaty to przerzuca cie wczesniej (tak jak ja mojego juniora)

senior_dev@roche.poznan

@elek - to dlatego, ze roche to firma szwajcarska, malo tego jedna, z najbardziej dochodowych w branzy (usunięte przez administratora)W dodatku roche jest w pierwszej trojce albo czworce firm pod wzgledem wydatkow na innowacje , a polska to jeden z rochowych "innovation hubs". Dla szwajcarskich stawek jestesmy w kategorii "bronze" - stad takie warunki.

damian28

Project Manager - może coś, ktoś opowiedzieć od kuchni ?

Mumin

Gościu, pracowałeś tam na kontakcie a jak zaczęły się redukcje (a zawsze kontraktorzy lecą w pierwszej kolejności) to zacząłeś się sądzić o uznanie Twojej pracy za umowę o pracę. Ta historia jest bardzo sławna w sieci a Twój wizerunek anarchisty/marksisty genialnie wpisuje się we właściwą ocenę Twojego wpisu.

agat

Może ktoś powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji do działów "mniej ścisłych"? Są testy analityczne?

Rep

Pojawily sie ogloszenia do pracy w firmie Rosche. Zlozylem juz CV na 3miasto. Czy ktos moglby napisac jak pracuje sie w teamie na teren trojmiasta? Jakiej ldzialki dotyczy ogloszenie, rodzaju lekow? Jakie zarobki wchodza w gre, przedzial 2000-3000 netto, 4000-5000 netto itd. Czy pensja zalezy od doswiadczenia czy jest siatka plac? Na zjakies zasadzie odbywa sie rekrutacja? Pozdr

TOM&JERRY

Roche to ciekawa firma o dużych możliwościach ale nie na kontrakcie. Niestety jak w większości dużych firm można trafić na karierowiczów i ludzi ogólnie mówiąc o niskim morale, którzy nie tylko chętnie widzą całowanie we własny tyłek aby Ci przedłużyć kontrakt, ale też i "małe co nieco" w zamian za dalsze przedłużenie bo inaczej to nic z tego. Pracując z trzema kolejnymi osobami w dwóch przypadkach nie trafiłem na takową osobę ale w trzecim przypadku jak najbardziej - niejaki (usunięte przez administratora) który przejął team Oracla i nagle zaczęli z teamu wiać ludzie i to zarówno etatowcy jak i kontraktorzy co spowodowało odpłynięcie z teamu 7 osób w pół roku. Zaniepokoiło to kogoś wyżej więc pewne działania podjęto ale raczej bez dalszego efektu. Tenże osobnik ma odrobinę wyżej krycie. Ogólnie mówić, firma całkiem niezła jeśli się trafi do właściwego zespołu, a jeśli do kiepskiego - na oko szansa 30 %, to lepiej sobie szukać czegoś lepszego, co zresztą zrobiło sporo kolegów dziś siedzących w Allegro i podobnych. Co ciekawe dotyczyło to nawet mojego przełożonego, który wyraźnie czuł się odstawiony w kąt i zmienił etat na etat w Allegro. Widocznie wspomniany (usunięte przez administratora) nie jest jedynym.

takie tam

ta firma to koszmar, mieni się firma farmaceutyczną a próbuje wepchnąć ludzi do psychiatryka albo do więzienia, mściwi ludzie zarządzani przez podjudzające do konfliktów kadry, totalne zakłamanie na policji i w prokuraturze popierane przez kadry bez kompetencji

Weteran

1) Nie na każde stanowisko te testy są. Z tego co wiem to w tych testach nie ma nic nadzwyczajnego. 2) każdy REP w każdej firmie jest odpowiedzialny za realizację planów

Weteran

Mam ponad 10letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej i Roche jest moją już którąś tam firmą. Muszę przyznać, że jest to najlepszy pracodawca z jakim miałem do tej pory styczność. Zajmuje się promocją leków czyli jestem klasycznym REPem. Po pierwsze Roche ma bardzo dobre, orginalne i cenione przez środowisko medyczne leki, więc praca z dobrym produktem jest wiele przyjemniejsza niż z jakiś sztruclem (generykiem). Jak w każdej firmie są plusy i minusy, ale na chwilę obecną przeważają zdecydowanie plusy. Bardzo dobre zarobki, liczne dodtaki do pensji i przede wszystkim wysoka kultura korporacyjna sprawia, iż mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Roche Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Roche Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Roche Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roche Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roche Polska
2.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Domaniewska 39B
    02-672 Warszawa