Lexperto Sp. z o.o.

Opinie o Lexperto Sp. z o.o.

KubaK 2015-03-02 11:03:12
Przyjazna i miła atmosfera. Póki co pracuje się świetnie, bez ciśnienia ze strony pracodawcy, który ma dobre podejście do pracowników.
jacekk 2015-04-29 19:30:28
Czesc a powiedz jak rekrutacja wygladala jej przebieg i jaka jest podstawa :)) pozdrawiam z gory dziex!
tommy 2015-06-16 19:09:34
Witam. Czy ktoś mógłby się podzielić informacją na jaką podstawę mogą liczyć specjaliści ds. sprzedaży usług prawnych w lexperto? Bo trwa rekturacja i zastanawiam się jakie warunki finansowe są w stanie zaproponować. Może już ktoś był na rozmowie i dysponuje taką wiedzą. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
xxx 2015-06-17 16:51:11
a nie zauważyłeś, że rekrutacja trwa tam od zawsze? nie daje Ci to nic do myślenia?
Jak masz sumienie recydywisty i nie przeszkadza Ci wkopywanie ludzi w jeszcze większe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż są to jest to firma dla Ciebie.
Zarobisz jak wszędzie na słuchawce.
lala 2015-09-03 16:21:19
podstawa 1000 zł, umowa zlecenie, ciężko sprzedawalny produkt.
ekspracownik 2015-11-10 12:49:38
Ciężko w lexperto w pierwszym miesiącu pracy wyrobić jakakolwiek prowizje , 1000 zl podstawy BRUTTO w praktyce 720 , ucinają po 50 zl za każdy nawet usprawiedliwiony dzień nieobecności, byłym pracownikom wypłacają pensje z 2 tygodniowym opóźnienie, dyrektor cały czas chodzi po sali mobinguje , bluzga do pracowników, spokojnie można by było go pozwać o mobing. energetyczny wampir NIE WARTO , odradzam wszystkim
lesio 2015-11-13 15:23:31
Naciągacze Klientów i pracowników. Pracujesz tam za 800 zł miesięcznie a twoje zadanie to sprzedawanie pisemek za 500 zł dla biednych, zadłużonych Klientów. Wciskasz im bajki jak to cudownie zmieni się ich sytuacja po zakupie pisma od Lexperto. To tak jak by okradać żebrzącą babcie pod kościołem.

Jak już zdecydujesz się odejść prezes musi Cię przeczołgać blokując Ci ostatnią wypłatę. Kiedyś tam ją dostaniesz, ale poczekasz nawet miesiąć na te nędzne grosze...

Najgorszemu wrogowi nie życzę.
jula 2016-05-11 11:32:39
Widzę, że wiekszosc z was niepoleca pracy u nich, ja niedawo wyslalam do nich cv na Konsultanta i zadzwonili do mnie mam, pojsc na rozmowe a na co naciagają?
Zostaw swoją opinię o Lexperto Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lexperto Sp. z o.o.