GRUPA TOM

Szczecin

Opinie o GRUPA TOM

on84 2016-03-10 09:26:19
Pracowałem ponad 2 lata w dziale handlowym, dużo się nauczyłem, ale musiałem zrezygnować w związku z przeprowadzką. Jasno sprecyzowane obowiązki, dobra atmosfera. Polecam wszystkim.
były TOM-owiec 2016-03-11 09:48:18
Współpracę z TOM-em wspominam jak najbardziej pozytywnie. Młody, energiczny zespół, jedna z największych i najbardziej perspektywicznych firm w regionie
Pozdrawiam :)
GRUPA TOM 2016-03-16 14:22:58
Witam serdecznie,

bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Na chwile obecną nie poszukujemy nikogo do pracy w Białymstoku. Jeśli jednak Pan lub ktokolwiek inny jest zainteresowany pracą w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu!

Pozdrawiamy,
GRUPA TOM 2016-03-23 10:08:23 [pracodawca]
Witam,

ogłoszenie o pracę na stanowisku kasjer zostało błędnie zamieszczone. W rzeczywistości dotyczy ono Żarowa a nie Szczecina. Za błąd przepraszamy.
Jeśli jednak szukają Państwo pracy w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu!
Aktualne ogłoszenia można również sprawdzić na naszym profilu na gowork.pl

Pozdrawiamy,
b 2016-06-28 09:47:38
@forsi a co dokładnie rozumiesz przez atrakcyjne wynagrodzenie? Bo widze bardzo dużo ofert pracy od Grupy TOM
Zostaw swoją opinię o GRUPA TOM - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA TOM