Opinie o GRUPA TOM w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRUPA TOM. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRUPA TOM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA TOM w Szczecin

Hanna

@Zosia To prawda, są to bardzo istotne i ważne informacje. Czy mogę wiedzieć na jakie stanowisko chciałabyś aplikować w firmie Grupa Tom? A Was użytkownicy proszę o pomoc. Użytkownik Zosia potrzebuje konkretnych informacji, z pierwszej ręki. Czy ktoś pomoże?

Grażyna

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

$xxxxxxx

Jakie godziny pracy? Jak zarobki na kasie?

Natalia

Bardzo podobają mi się perspektywy pracy w takiej firmie jak TOM tym bardziej, że jeszcze studiuję a firma ma ofertę dla nas. Powiedzcie tylko jaka jest atmosfera?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GRUPA TOM spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Witam, aktualnie w związku z rozwojem firmy a co za tym idzie tworzeniem nowych struktur wewnątrz spółki prowadzimy aktywną rekrutację do poniższych działów: - dział rozliczeń - dział handlowy - dział księgowości - dział kadr Oprócz tego, serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów chętnych na zapoznanie się z naszą działalnością na płatne praktyki studenckie lub absolwenckie. Istnieje potem możliwość kontynuowania współpracy z naszą firmą! Pozdrawiamy serdecznie,

Czy mógłby ktoś napisać co aktualnie dzieje się w firmie?

Ciekawska

Co znaczy takie milczenie na forum? Czyżby w firmie było tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać? Widzę sporo nowych ofert pracy, czyli firma normalnie funkcjonuje?

Hanna

@Student, myślę, że najlepiej skontaktować się z firmą bezpośrednio. Z pewnością rozwieje to Twoje wątpliwości :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,966071,0,0,kontakt

Hanna

Niedawno pojawiły się nowe oferty pracy w GRUPA TOM! Będziecie aplikować? :) Może to idealna praca właśnie dla Ciebie!

Student
@Hanna

A proszę mi powiedzieć jak długo trzeba czekać na odpowiedź w sprawie praktyk? Czy 2 tygodnie bez odpowiedzi wiążą się z odmową?

Młoda

TOM to fajna firma, znajoma namawia mnie do zmiany pracy na nich

Pamela

TOM to bardzo fajna firma, a praktyki dla studentów to rewelacja.

Studentka

Witam, jak długo trzeba czekać na odpowiedź od Państwa w związku z praktykami ?

Była uczennica

Grupa Tom to super firma. Byłam na praktykach studenckich i było ekstra. Bardzo mili pracownicy a atmosfera jak w dobrej rodzinie. Całkiem niezłe mieli zarobki. W sumie dobrze by było dostac sie tam do pracy.

Studencik

Czy ktoś ma wiedzę na temat płatnych praktyk studenckich? Ile osób może dostać się na praktyki? Jakie wynagrodzenie jest możliwe do wynegocjowania? W jakim okresie mogą trwać? Jaki zakres prac może być objęty praktyką.

@Studencik

Witam, Informujemy, że w Grupie TOM rekrutacja na płatne praktyki studenckie jest ciągła i obejmuje działy: •Handlu •Handlu międzynarodowego •Controllingu •Rozliczeń •Ochrony środowiska •Logistyki •Marketingu i Zarządzania •Planowania Produkcji •Prawny •Zarządzania projektami Poszukujemy osób na ostatnich latach studiów, które chcą przekonać się jak w praktyce wygląda praca w grupie spółek o międzynarodowym zakresie działania. Czas praktyk nie jest z góry określony i zależy od wzajemnej współpracy stron i możliwości wygospodarowania czasu na uczelni. Mamy licznych pracowników, którzy po praktykach podczas całej końcówki studiów płynnie przeszli na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio po zakończeniu studiów – taki jest też cel praktyk – wyłonienie najlepszych studentów w celu ich zatrudnienia. Wynagrodzenie za praktyki wypłacane jest miesięcznie i z pewnością będzie satysfakcjonujące. Co ważne, w ramach praktyk nie oferujemy parzenia kawy i obsługi ksera – chyba że na potrzeby własne :-) Pozdrawiamy, GrupaTOM

@GRUPA TOM

Witam, Czy osoby, które wysłały do Państwa aplikację na dane stanowisko uzyskują jakąś informację zwrotną? Czy oferty, które są zamieszczone na stronie są nadal aktualne?

@GRUPA TOM

Polonus

Czasami jak się czyta te teksty a w zdaniach co drugi wyraz odpowiedni to..... myślę że bardzo dobrze jeśli ktoś to weryfikuje. Jak mam cos do powiedzenia staram się dobierać dpowiednie słownictwo.

SZKODA CZASU

LUDZIE SA OK ,ALE KADRA ZARZĄDZAJĄCA DO WYMIANY. PRÓCZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO DOSTANIESZ ZWOLNIENIE Z NIENACKA JAK KAZDY.

b

@forsi a co dokładnie rozumiesz przez atrakcyjne wynagrodzenie? Bo widze bardzo dużo ofert pracy od Grupy TOM

Witam, ogłoszenie o pracę na stanowisku kasjer zostało błędnie zamieszczone. W rzeczywistości dotyczy ono Żarowa a nie Szczecina. Za błąd przepraszamy. Jeśli jednak szukają Państwo pracy w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu! Aktualne ogłoszenia można również sprawdzić na naszym profilu na gowork.pl Pozdrawiamy,

GRUPA TOM

Witam serdecznie, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Na chwile obecną nie poszukujemy nikogo do pracy w Białymstoku. Jeśli jednak Pan lub ktokolwiek inny jest zainteresowany pracą w Szczecinie, zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy,

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA TOM - Szczecin

• Jak się pracuje w GRUPA TOM?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA TOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

GRUPA TOM