Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

@Kuba

Około trzy tysiące plus nagodziny +50%

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Terma Sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 19 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Nn

Ciekawe dlaczego teraz kadry się nie wypowiedziały ha ha bo nie wiedzą co teraz powiedzieć.

Trzeźwy
@Nn

Z rozwojem w tej firmie jest tak: na rozmowie rekrutacyjnej masz bajki opowiadane o wielkich projektach, niekończących się możliwościach rozwoju i budowaniu kapitału firmy. Potem przychodzisz do pracy i widząc jak wygląda rzeczywistość wychodzisz do wniosku że albo przyszedłeś pod zły adres albo ktoś Ci bajkę opowiedział. (usunięte przez administratora)Potem rozpylacz cv wszystkie gdzie się da i zmieniasz beznadziejna prace na normalność. Po termie doceniasz każda inna pracę. Naprawdę nie wiem skąd tylu naiwnych się bierze żeby w termie pracuje. (usunięte przez administratora)

@Nn

Dzień dobry, naszym Pracownikom oferujemy rozwój, w tym szkolenia. Odbywają się one zgodnie z potrzebami na danym stanowisku pracy. Jednak szkolenia to nie jedyny sposób na rozwój Pracownika. Czasem umożliwienie mu pracy w innym obszarze czy zespole jest szansą i otworzeniem nowych możliwości. Podam kilka przykładów - Koledzy z Produkcji, którzy przeszli do Zespołu Deweloperów, Koleżanki z Produkcji, które świetnie odnajdują się na stanowiskach w Administracji. Nie mówiąc o Praktykantach, Studentach i Uczniach, dla których organizujemy "lekcje praktyczne" na Produkcji i umożliwiamy odbycie staży. Często zatrudniamy naszych praktykantów. Nie ma większej satysfakcji dla Pracodawcy, gdy widzi jak Pracownik rośnie w siłę. Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Pana pytanie, Pozdrawiam

@Terma Sp. z o.o.

Z tego co pamiętam, właściciel był bardzo jasny na temat szkolenia i nauki, musisz to zrobić w swoim własnym czasie. Jeśli więc jako operator maszyny chciałbyś nauczyć się obsługiwać inną maszynę, robisz to po zakończeniu zmiany. A operator, który musi cię uczyć, również musi to zrobić po swojej zmianie ... Tak więc prawie nigdy nie ma czasu na szkolenie operatorów, ponieważ maszyny CNC pracują głównie przez 24 godziny, a reszta fabryki pracuje w systemie dwuzmianowym . Myślę, że nie ma wielu ludzi, którzy po 22:00 nadal będą uczyć kolegę. (zgodnie z zasadami firmy, po zakończeniu zmiany nie masz prawa przebywać w hali produkcyjnej dłużej niż jest to wymagane do przekazania zmiany lub posprzątania. A sprzątanie przestrzeni roboczej nie jest uważane za czas pracę według właściciela firmy) To prawda, że ​​Terma organizuje praktyki i warsztaty dla studentów. Brałem udział w organizowaniu takich warsztatów, głównym celem było przyciągnięcie studentów do późniejszej pracy, ponieważ Termie naprawdę trudno jest zatrudnić doświadczonych inżynierów, których potrzebują. Prawdą jest również to, że pracownicy z jednego działu mogą przejść do innego. Widziałem przypadek, w którym pracownikowi produkcji został zaoferowano stanowisko HR. Pomimo braku kwalifikacji na to stanowisko, ani nie możliwości poprawy tych kwalifikacji. Ludzie są więc (pod presją właściciela) na stanowiskach, na które nie mają kwalifikacji i mają małą wiedzę. Myślę (podkreślam, że myślę), że właściciel robi to celowo, aby ten pracownik stał się od niego zależny. Ten pracownik (bez kwalifikacji) nie uzyska takiego samego stanowiska poza Termą, nie płaci tyle, ile powinien za to stanowisko, ponieważ pracownik nie ma odpowiednich kwalifikacji. Pracownik ten nie będzie kwestionował wątpliwych zakażów, ponieważ nie ma wiedzy wymaganej do zajmowanego stanowiska. Osoba, która poszła dołączyć do zespołu programistów, sam nauczyła się wszystkiego czego potrzebował poza godzinami pracy z własnej inicjatywy.

ktos
@Burak

Poza godzinami pracy bym sie nie uczyła sama. Ale to ze zmuszaja do innych stanowisk. To nie do konca złe. Mnie kiedys tez zmusili do ochrony srodiwska chociaz mi sie to nie podobało ale pomyslałam ze udowodnie wiedza ze mam kwalifikacje i faktyczne potem moglam jak straciłam prace szukac tez pracy w ochronie srodowiska. Za to po 10 latach pracy ulozenie sie w jednym kierunku zamkneło mi drogi do znalezenia pracy bo jestem zbyt ukierunkowana na jedno. Bycie elastycznym nie szkodzi. narawde czasami to dobrze nauczyc sie nowego zawodu w firmie w ktorej pracujesz, wtedy masz szanse sie przekwalifikowac i jeszcze ci za to placa o ile ronbisz to w maire w godzinach pracy a nie poza praca tylko a w pracy same wymagania(usunięte przez administratora)

@ktos

sam zmiane nie jest żle, ale jeśli nie masz kwalifikacje a nie dostajesz szkolenia które potrzebujesz to już coś inneg

Kuba

jaka płaca na magazynie ? bo chce się zatrudzić a nie wiem jaka stawka ?

Kuba

Witam chciałbym się zapytać o płacę. Bo chce pracować jako magazynier a nie wiem jaka płaca . Ktoś wie ? Proszę o odpowiedź

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Niepolecam

Pracowałem jak ślusarz na produkcji dwa miesiące. Umowę dostałem dopiero po kilku dniach. Wypłata zalerzy od oceny persosonalnego. Brak szkoleń. Niepolecam.

Ja też nie
@Niepolecam

Brak szkoleń to najmniejsze z problemów. A pamiętasz bezwład organizacyjny? A pamiętasz ile urlopu udało ci się wykorzystać?

???

A wypłata w tym miesiącu trzynastego???

DKZ
@???

Może być nawet 15 oby tylko nie zabierał. Wogóle tak powinniśmy wprowadzić że jak ktoś ma dzieci to w miesiące wakacyjne i tam gdzie som święta to nie zabiera nic z premii. Czy to takie trudne?

@???

nie, bardziej traci się co miesiąc % z wynagrodzenia za bezsens rzeczy takie jak np nie odniosłeś się do e-maila (którego nie dostałeś)

Cv

Czy to prawda, że każdy ma dostęp do cv?

Czesio
@Cv

tak

@Cv

Samo zgłoszenie się do firmy jest poprzedzona informacją do wszystkich pracowników na e-mail

$

To kiedy będzie wypłata ?????????

@$

Przeważnie 1-3 dni po terminie

@michal

Nie ma widełek płacowych ani budżetu personalnego. Ile chcesz tyle dostaniesz.

Cześć, jaką stawkę dają spawalnikowi u was ? Widzę, że pojawiłaś się oferta. Dzięki

Wypłata

... i jak co miesiąc trzeba prosić się o wypłatę, która poprzedzoja jest bilansami, z których nic nie wynika, ale jest dobrym narzędziem-zabawką dla Prezesa- czytanie ludzi haha ;)

Cv

@burak to teraz rozumiem, dlaczego kolega pracujący w Terma miał moje cv...

@czesio

A co z ochroną danych osobowych? Czy kandydaci są informowani o tym?

@@czesio

Nie ma takie coś jak RODO w Terma, i kandydaci nie są informowany o tym.

Czterybrygadowka

A tera wymyślają ze mamy chodzić na zmiany a nierozumiejom ze mamy rodziny

Wsw

Jestem nowy w firmie. Co jakiś czas przewija się temat wsw. Co to?

Bilans

@nick tyle by nowa hala sie sbilansowała

Bilans

A odcięcie za co znowu? Za nie wyłączone światło czy brak bilansowania?

@Bilans

Za co nieważne, pytanie ile?

Cenzura

Brak możliwości komentowania postów. I po co było obalać komunę?

@Cenzura

Nie przesadzaj z tą cenzurą. Nawet Urban mówił, że służy ona dobremu. Ja staram się korzystać z najmniejszych radości. Posłuchaj. Dziś podziwiam piękny poranek, moi synowie przynieśli kilka dni temu wspaniałe świadectwa, jeszcze tylko tradycyjne odcięcie premii i urlop. Sam widzisz, świat nie jest do końca zły.

Z ciekawości

Ile teraz za maj będzie zabierał?

Bez nicka
@Z ciekawości

Nic. Była wiadomość o dobrych wynikach.

Z. Gugle

"W razie gdy ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym."????????/!!!!!!!!!

Maras
@Z. Gugle

To z gugliTermy? Jeśli tak to dlaczego wypisują, a Nie stosują?

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.