Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

coo

@Nowy jak to 50% płatne??

Wasylek

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę na stanowisku spawacza TIG bo myślę o współpracy z nimi a jestem na własnej działalności gospodarczej, jak tam się pracuje, jakie klimaty między ludźmi tzn. atmosfera itp jakie są stawki,czy może ktoś podrzucić jakieś opinie, dziękuję i pozdrawiam

Czemu nadgodziny są płatne tylko 50 procent?

Czy Terma ma na miejscu dział księgowy? Jeśli tak to ile liczy osób? Czy ktoś wie ile jest osób pracujących na produkcji a ile biurowych? Swoją drogą to czytając komentarze, dziwię się, że prezes nie miał jeszcze pozwu w sądzie i że to się wszystko jeszcze kręci z taką patologią na pokładzie...

@Kasia

A ja się dziwie, że czytając te wszystkie komentarze to pracownicy nie mają sprawy w sądzie za mijanie się z prawdą.

(usunięte przez administratora) pełna kontrola i niejasne warunki pracy to nie jest podejście które wróży sukces w dzisiejszych czasach a jednak niektórym się udaje...

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jacek

Droga do Termy jest błotista, lekko mówiąc - auto trzeba myć dwa razy dziennie

Kaban

Lepiej iść na sanki, a nie tu wypisujecie bzdury w czasie pracy zamiast pracować.

Kaban

Co ty Gadasz @Szlifierz wg wikipedii lider – szczególny rodzaj kierownika, który ma bezpośredni związek z zachowaniami organizacyjnymi. Przywódca to osoba mająca duży wpływ na podwładnych, którzy wykonują polecenia pożądane przez szefa ze względu na więzi, jakie ich łączą. Przywództwo charakteryzuje się wyjątkowymi cechami osoby, której inni skłonni są zaufać i podporządkować się dobrowolnie. Taka osoba cieszy się w wybranej grupie społecznej autorytetem, władzą, która jest akceptowana. Według Stanisława Miki przywództwo postrzegane jest jako pewna zdolność, umiejętność lub cecha zjednywania sobie zwolenników, wywierania wpływu, a także tworzenia wizji rozwoju i pobudzania ludzi do działania. Badacze doszli do wniosku, że grupa dobrze działa, gdy ma kogoś, kto pełniłby dwie podstawowe funkcje: rozwiązywania problemów – związane z działaniami, społeczne – podtrzymujące trwałość grupy (pośredniczenie w rozwiązywaniu sporów i powodowanie, aby określone osoby czuły się doceniane przez grupę). Osoba, która potrafiłaby jednocześnie pełnić te dwa rodzaje funkcji byłaby szczególnie skutecznym przywódcą. Jednak w praktyce jest tak, że przywódca ma umiejętności, temperament i czas umożliwiające mu zajmowanie tylko jednego z tych stanowisk. Nie rokuje to jeszcze o porażce danej grupy. Zaobserwowano, że w wielu skutecznych grupach występuje podział przywództwa, który polega na tym, że jedna osoba (kierownik lub formalny przywódca) pełni funkcje związane z zadaniami, a inny członek grupy funkcje społeczne.

Szlifierz

@Maras Lider to osoba która jest wyłoniona z Zespołu i jest jego liderem. Dostaje dodatkową kasę za dodatkowe oboowiązki. Jak spełnia swoją rolę właściwie. Lider ogarnia Zespół i dba o to co się dzieje w Zespole. Zespół to grupa ludzi w danym opbszarze.

Szlifierz

Na Cięciu rurek trzeba ciągle ciąć rurki. Inaczej niż na innych stanowiskach, gdzie nie trzeba ciąć rurek, tylko robi się coś innego. Tam zazwyczaj pracują inni ludzie niż Ci na cięciu rurek. Po ucięciu rurek na zadany wymiar, a wymiary są różne, mamy z jednej rury więcej elementów (od 1 do około 50, ale to rzadko, najczęściej 5 do 10). Rurki odkłada się na konkretne miejsce wraz z innymi rurkami. Trzeba potem jeszcze ruruki oczyścić i zrobić inne rzeczy, ale to już na innych stanowiskach. Niech wszyscy opiszą swoje stanowiska co tam się trobi.

Byłem dzisiaj na szkoleniu. Pierwszym było szkolenie BHP Dowiedziałem się o pierwszej pomocy. Gość od BHP powiedział: Nigdy nie wiemy co nas spotka w drodze do pracy, szkoły lub na spacerze, dlatego dobrze być przygotowanym na wszystko. Dzięki temu w razie potrzeby możesz udzielić pierwszej pomocy osobom, które jej potrzebują. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie, szczegółowymi informacjami, jak takiej pomocy udzielać. Zadbaj o bezpieczeństwo osób znajdujących się w Twoim otoczeniu i dowiedz się jak postąpić w przypadku omdlenia, zadławienia, oparzenia, napadu drgawek czy zawału serca.

@maras

Bierze kasę za liderowanie

Maras

Czytam forum, czytam i tak się zastanawiam co w płaskiej strukturze robi Lider?

Umysłowy

Ja siedzę na zdalnej i tylko piszę mejle. A to wszystko w funkcji haha.

Szkoda czasu

Odradzam robotę w termie każdemu potencjalnemu pracownikowi. Pracownicy rekompensują sobie brak rozwoju, szacunku pieniędzmi, których nigdzie po za tą firmą nie zarobią. A przywódzca o tym wie i steruje pracownikami jak małpkami. Smutne ale prawdziwe.

@hmm

dobrze zarabiają, nadgodziny plus piędzisiąt. Pospać też idzie

@hmm

Muszą oceniać rzeczywistość i wskazywac zaniedbania=czytaj donosic na wszystkich kolegów haha

Hmm

Jakie obowiązki mają tam ochroniarze ????? Z tego co widziałem lubią robić dużo zdjęć i pokazywać innym pracowniką jak mają wykonywać powierzone im zadania ????

@polaczek

HRabia ma to gdzieś .

Polaczek

Skończcie zatrudniać Ukraińców , ile można godzin dziennie w pracy słuchać ukraińskiego , Polska w kryzysie , rodacy tracą prace a Ukraińców ściagają .

@marta

Proponuję zmienić zakład pracy (:

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.