Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

I znów to samo ,11-ty a wypłaty brak. Czy ktoś za to odpowiada ?

Mańka
@Adam

Często zdarzają się takie opóźnienia, skoro piszesz, że znów brak wypłaty? Zazwyczaj jak długo one trwają? Kilka dni? Czy to się jakoś bardziej w czasie przesuwa?

Pracownik EKOTRADE

Mnie bardzo ciekawi dlaczego Krzysztof Owedyk pozwala na wszystko pracownikowi Zbigniewowi Pryczkowi. Pryczek straszy ludzi gazem, obraża ludzi, wyśmiewa ich narodowość, straszy prześladowaniem po pracy, grozi pobiciem i wiele innych. O co tu chodzi? Co na to pracodawca @Pracodawca

W ogłoszeniu na stronie podają terminowe wynagrodzenie w "oferujemy"... No jakby nie patrzeć, to obowiązek chyba? A można wiedzieć, ile płacą? To by mi bardziej pomogło żeby zdecydować, czy iść tam czy do drugiej firmy, którą też sobie wybrałem, żeby się tam dowiedzieć. Bym sobie porównał.

AR

Zakład pracy Ekotrade nie wypłaca terminowo wynagrodzeń. Ekotrade potrafi opóźnić się nawet o miesiąc z wypłatą środków.

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Panie Kadrowe same skarżą się na swoja prace i warunki . Tyle mają pracy , nie nadążają że wszystkim .To jak oni sami na siebie już narzekają to nie jest dobrze. Nigdy nic wyjaśnić nie można , dowiedzieć się o pensje ,ile urlopu ? Wiecznie proszę później,albo Pani jest na urlopie ,albo ja się nie zajmuje tym oddziałem.Zawsze wielką łaską ,aby coś się dowiedzieć a pomyłki w wypłatach to już standard i najlepiej jak się cicho siedzi i nie upomina o swoje.A poskarżyć się do już nawet nie ma do kogo ,bo to jedna klika .

@Adam

Cześć, a na jakim stanowisku pracujesz? No to faktycznie, niezle zamieszanie w tych kadrach.. czemu firma nie zatrudni dodatkowych osób, skoro pracy na tyle jest? Dużo się mylą na wypłatach? Jak się im zwróci uwagę to normalnie dają tyle ile ma być? Mino wszystko polecasz się tu zatrudnić za ochroniarza?

Żuk

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie.Tracą wszystkie obiekty na potęgę.Niektórzy na kasę za urlop czekają po 3 msc.I na wyrównanie do wypłaty też koło miesiąca.

Jimex

Nie rozumiem tego bo przez dwóch ochroniarzy zostałem w nie ładny i nie uprzejmy sposób wyproszony z PKP w Bolesławcu, może byłem trochę podpity, ale byłem i jestem osobą spokojna, pozatym jestem osobą bezdomną z orzeczeniem o niepelnosprawnosci a chciałem jedynie podładować baterię w telefonie.

men37

Cóż, chyba przyszedł i czas na rozwalenie Ekotradu w Lublinie. Jak sprawami interesował się poprzednik Pan Stanisław K. firma jakoś wygrywała przetargi i się kręciło. Jak odszedł, jego miejsce zajęła wszystko na to wskazuje największa pomyłka w tej firmie ( w mojej i nie tylko opinii) czyli Pan Bogdan N. Od początku chodziły słuchy, że ten człowiek sobie z tym nie poradzi, nie te progi. Jak widać były to słuszne przypuszczenia, bo firma w tym roku traci obiekty jeden po drugim, a Bogdan N. sobie nie radzi z tą sytuacją. Paradoksalnie aż dziw, że ten człowiek jako ojciec tych porażek jeszcze tam pracuje bo powinien być pierwszą osobą, która za tę sytuację powinna dostać kopa w zad. Jeszcze kilka miesięcy tych jego kompetencji i śmiem twierdzić, że z tej firmy nie będzie co zbierać. Panie Dyrektorze, czy naprawdę nie widzi Pan braków u tego pseudofachowca?

Pracownik portu Gdańsk

Pracownik Zbigniew Pryczek straszy ludzi gazem pieprzowym i prześladowaniem po pracy. Czuje się bezkarny. Jest arogancki i bardzo (usunięte przez administratora)

Pracownik portu Gdańsk

Gdzie można złożyć skargę na pracownika ochrony ekotrade?

Petros

Dali ogłoszenie o pracę zadzwoniłem umówiłem się z kierownikiem ustaliliśmy stawkę i dzień rozpoczęcia pracy . Ale wielmożny pań telefonu nie odbiera tak widocznie został wychowany. Te negatywne wpisy i mój przypadek świadczą że jest to (usunięte przez administratora) firma ohydnych krętaczy, Że takie coś istnieje na rynku i bezczelnie (usunięte przez administratora) ludzi ?

@Petros

Ale to już tak od razu na rekrutacji powiedzieli Ci, że jesteś przyjęty? Czy może pomimo ustaleń gadali jeszcze z innymi kandydatami? Stawkę dobra udało się wynegocjować tak wgl?

No nieładne zachowanie, bez przesady :/ Ciekawe czy ktoś jeszcze się tu znajdzie, kto był w podobnej sytuacji? Ja chcę aplikować właśnie, ale teraz się boję, że mi tez tak zrobią, a tu prace by wypadało znaleźć przed świętami jeszcze.. coś jeszcze ci o warunkach mówili? Umowa o pracę miała być już pierwszego dnia?

Alex

Cześć, a opinie o pracy jako hostessa to macie moi drodzy? Moja dziewczyna kiedyś się interesowała tą krótką ofertą ze strony firmowej. Teraz znalazłem trochę czasu wiec jak na razie tylko z ciekawości chciałbym poznać jakieś bieżące opinie w tym zakresie. Na ile będzie to teraz możliwe? doświadczenie jest w mile widzianych, dziewczyna go nie ma. dostanie mimo wszystko prace?

Chcę się przyjąć do nich do pracy na OBI w Łodzi na dział przyjęcia towaru na ul.Wieniawskiego. Czy ktoś może mi coś bliżej napisać jak to jest z nimi w Łodzi jak traktują pracowników. Z góry dziękuję pozdrawiam

Robert

Ja pracuję w EKOTRADE 13 lat na patrolach rejon Warszawa i nie narzekam stawka godzinowa jaka była ustalona taka jest wypłacana pieniądze są na czas. Polecam firmę EKOTRADE jestem z firmy zadowolony Robert

@Robert

No ale chyba nie zarabiasz przez 13 lat cały czas tej samej stawki co ustaliłeś na początku, nie? Ostatnio były jakieś podwyżki że chwalisz wypłaty? A jak ze składkami do ZUS? Wszystko się zgadza bo czytałem komentarz że były jakieś braki.

Anonimen

Pracowałem w Gdyni i czytałem wcześniejsze opinie, jednak nie potraktowałem ich poważnie. Niestety wszystko okazało się prawdą. Niekompetentni dyrektorzy a najbardziej dyrektorka Kadr Izabela i z-ca dyrektora Monika. Obie Panie tylko krzyczeć i obrażać pracowników potrafią. Zupełny brak szacunku dla ludzi. Kobiety mało-inteligentne i bez odpowiedniego wykształcenia ale pyskować potrafią. Ta od kadr zawsze myli się w wypłatach i zawsze ma głupie wytłumaczenie albo zwala odpowiedzialność na koordynatorów i jest opryskliwa, niegrzeczna, wredna(usunięte przez administratora) Obie (usunięte przez administratora)i dyskryminują pracowników. Wypłaty zawsze po czasie wypłacone i trzeba się o nie upominać. I faktycznie główna Spółka nie ma pieniędzy na opłacanie zus, przez beznadziejne pomysły Pani dyrektor. Jeżeli chcecie pozostać zdrowi psychicznie, to nie pracujcie tam.

Max82
@Anonimen

To prawda.Monika to tylko krzyczeć potrafi lecz po rozmowie że mną to ona dostała zjeby I się lekko zdziwiła że nie każdy pracownik będzie tańczył jak ona zagra...

Jola
@Anonimen

A mają podstawy ku takiemu zachowaniu? Te pomyłki w wypłatach to na duże kwoty są? No i jak już je naliczą to ile czasu po terminie robią przelewy?

Spytam dla pewności, to w Gdyni macie te poślizgi w wypłatach? Ale to Warszawski profil przecież. Kto mi odpisze, czy jak szukają pracowników ochrony - PKP Olszynka Grochowska i stawka jest 23,50/godz. do 30 zł, to najniższa jest dla niewykwalifikowanych, tak? Czy firma pomaga zdobyć wpis na listę komendanta i daje wtedy podwyżkę jako wykwalifikowanemu? Zależy mi dowiedzieć się, mieszkam blisko Olszynki, super sprawa by była daleko nie jeździć a może i awansować.

W Gdyni czy w Poznaniu to nie ważne, wszystkie wypłaty puszczą warszawa

Max 82

Najgorsza firma w ktorej pracowałem.Wypłaty z umowy o pracę spóźniają się często po kilka dni a z umowy zlecenia z maja to do lipca walczyłem o wyrównanie a zostałem przy tym zmieszany z (usunięte przez administratora)bo się upomniałem o swoje w nagrodę czego wczoraj dostałem telefon od koordynatora Pana (usunięte przez administratora) że zostaję oddelegowany do Gdyni albo się żegnamy mimo że mój obiekt i miejsce zamieszkania jest pod nosem a na moje miejsce z rumi będzie dojeżdżał.Gdzie tu logika. Ja z okolic Lęborka dojeżdać 60 km do Gdyni a nowy pracownik z okolic Gdyni do Lęborka.Od dziś musiałem iść na l4 I niebawem szukam nowej pracy.

Do którego ??? Zawsze po terminie, czy to pierwszym czy drugim terminie, bo są dwa, a i tak swoich należnych, uczciwie zrobionych pieniędzy nie można się doliczyć. Zawsze kwota niezgodna co do ilości przepracowanych godzin, a stawka najniższa krajowa. Z ZUS ami też są problemy, Ogólnie to w tej firmie nic się nie zgadza. Nie wiem w jaki sposób ta firma funkcjonuje i wygrywa jeszcze przetargi. Prokuratura i Urząd Skarbowy już dawno pownni się zająć tym dziwnym tworem.

Brak wypłaty za sierpień a mamy już 12-ty ,ale kogo to obchodzi ,że powinna być już 8 -go na koncie w tym miesiącu Żenada ,żeby o swoje się upominać i to takie marne grosze .

Gdzie jest wypłata się pytam ? 10-ty niedziela to powinna być na koncie 8-go. Nikogo nie interesuje że rachunki trzeba płacić w terminie i jeść . Nie dość ,że mało płacą to jeszcze nie na czas.

Roxi
@Tomek

A to pierwsza taka sytuacja czy może podobne się zdarzały? Czy firma wypłaci odsetki za taką zwłokę?

Fred
@Roxi

Zapomnij ! Pracowkow mieli i mają gdzieś. Od lat stosują taktykę przeciągania wynagrodzenia dla ludzi.

Czy w Ekotrade Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.