Opinie o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Karol

A ja jestem zadowolony z pracy polecam szefostwo super

Klient

Witam ja jako klient nie polecam obsługi! szefów nie znam więc nie oceniam. Co do obsługi to niektóre panie bardzo nie mile pyskate przy kasach nieraz nikogo nie ma a jak przyjdzie to z wielkim fochem. Najlepsze ekspedientki po zwalniały się lub oni po zwalniali. Teraz przeniosłem się do delikatesów tam sie juz w drzwiach witają z klientem aszz miło czysto towar ładnie po układany

Marlex

Pracuje cały czas ale szukam pracy jest coraz gorzej więc nie polecam

Roki

Dzień dobry Ja nie polecam również chociaż chodzą różne wersje raczej zle najpierw popytaj znajomych co pracowali w paulinkach a później składaj cv zobaczysz co ci ktoś powie. Pozdrawiam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik na stanowisko Sprzedawca - Kasjer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Misiek

Siemanko. A ja byłam zawsze zadowolona z Paulinek chociaż teraz jest makabra. To co się człowiek dowiaduje to przechodzi ludzkie pojęcie co tam się dzieje. I to co człowiek słyszy od ekspedientek też nie fajnie robią szefowie. Zwalniać dobrych miłych pracowników nie fajnie się teraz robi zakupy pozdrawiam

Wiki

Ja chodze i obserwuję kierowniczki na sklepie i ekspedientki. Obsługa jest nie mila wiecznie jakiś problem przy kasach na stoiskach z warzywami mięsem kg kurzu na półkach. Kierowniczki wielkie Panny ukłonić się nie potrafią. Pracownicy ciągle wymieniani sa. Nie fajnie tak jak się też widzi ciągle ogłoszenia tzn ze coś jest tam niee tak

Kazik

Moja zona pracuje nadal ale szuka nowej pracy koszmar nikomu nie poleca wrecz odmawia pracy w tej firmie

Moja żona pracowała i się zwolniła sama bo to co inne pracownice robiły nie mogła na to patrzeć ale szefostwo z tego co słyszałem zwalnia dobrych pracowników pozdro ziomki

Witam Ja również nie polecam to prawda co wszyscy mówią pisza nie szanują dobrych pracowitych pracowników znajomi co tam pracowali to (usunięte przez administratora) mówili przez kierowniczki całe 8 godzin jesteś obserwowana.

Kocica

Tez miałam isc złożyć papiery ale dużo osób mi odradzili nikt nie poleca okropna opinia także chcesz spróbować to idz ale nie polecam pozdro

Niki

Mam zaczac pracę w Paulince czy to prawda ze panuje mobbing ktoś tu wcześniej pisał każdy mi odradza tam pracować proszę o opinię szybciutko dzięki

xxx

Firma ma opinie dobrego pracodawcy ha ha ha , to proszę mi wytłumaczyć dlaczego ta firma co chwilę szuka nowych pracowników ? gdyby było tak pieknie to ludzie by nie odchodzili z tego sklepu

Klaudio

Nie polecam tej firmy omijać wielkim krokiem!!!!

Gabi

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, więc wystarczy dobrze robić to co nas należy.

Mam zacząć pracę w jednym.ze sklepów paulinka , jakie są wasze opinie o pracy i pracodawcy ?

loki

nie warto, pierwszy lepszy supermarket oferuje lepsze warunki

Barry

Śmieszne wynagrodzenia, reszta załogi nie raz bezczelna i niemiła.

Kinga

Za takie pieniądze w tej branży się nie pracuje. Żarty sobie robią z ludzi. 200 metrów dalej Lewiatan płaci raz tyle za taką robotę jak paulinka chce

Klaudia

Słabe zarobki Średnia kadra, wieczne pretensje do pracownika. Dużo pracy

@workes, możesz nam bardziej przybliżyć na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik? Piszesz o ciężkiej pracy, a jak się miała atmosfera u tego pracodawcy? Proszę pozostaw dla nas dłuższy komentarz, będziemy Ci bardzo wdzięczni za kolejną opinie na tym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik - Kozy

• Jak się pracuje w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Zobacz opinie na temat firmy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik