Opinie o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Patrycja

Nie polecam, właściciele oraz kierownicy w mojej subiektywnej opinii traktują pracowników jak ludzi gorszego sortu. Ogromna rotacja każdy się zwalnia po 2 tygodniach głównie z powodu fatalnej atmosfery. M o b i n gg Obiecują dobre zarobki na rozmowie o pracy a skończyło się tak że po okresie próbny na umowie zlecenie zaproponowano mi najniższą krajowa

MalaCzarna
@Gość

Atmosfere robią pracownicy i kierownictwo (nie szefostwo) Z tym różnie bywa. Jak się potrafisz dogadać na zmianie to spoko, gorzej jak nie znosisz krytyki i obgadywania, to jest na porządku dziennym(nie mówię, że na wszystkich sklepach tak jest). Ja trafiłam na sklep, w którym pracownice nie były równo traktowane. Lepiej miały te, które "ciuciały" z kierowniczka o wszystkim...Jeżeli był jakikolwiek problem na sklepie Pani kierownik umywała ręce i kazała sobie załatwiać sprawy między sobą a przecież od tego między innymi ona jest żeby rozwiązywać problemy(nie bunkrować się tylko w biurze) ,kierować pracownikam w końcu przecież jest "głową sklepu ". Coraz częściej się zdarzało płacić za towar który "się sypnął" przy tym padały teksty typu zobaczymy solidarność koleżanek. Na taki towar przeważnie składały się wszystkie ze względu na to, że jak któraś by się nie złożyła to zaraz zostałaby obgadana. Jeśli chodzi o wypłaty to spoko, do najniższej krajowej masz dodatki więc wychodzi lepiej niż w popularnych sieciówkach. Dużo moznaby było napisać jednak przykre jest to że pracownicy , którzy należycie wykonują swoje obowiązki i dbają o mienie sklepu nie są dostrzegani. Grafiki też pozostawiają wiele do życzenia. Może ktoś otworzy wreszcie oczy i doceni , że dobra załoga i dogadywanie się w pracy to podstawa i połowa sukcesów do tego żeby do pracy przychodzić z uśmiechem na twarzy ???? praca w sklepie to trudna praca, klienci są różni , niektórzy bardzo sympatyczni inni bardzo roszczeniowi Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, jak Ci nie będzie odpowiadać to zmienisz na inna. Pozdrawiam

Kandydatka Nowy wpis

Hej, nie wiecie czasem czy na magazynie się nie pozmieniało pod względem atmosfery? ze dwa lata temu odradzające komentarze się pojawiały a mnie mignęła dawniejsza oferta dla magazyniera właśnie i chciałam rozeznać się w szczegółach. Do teraz praca wychodzi na dwie zmiany? w jakich godzinach?

Mm Nowy wpis

Szukają cały czas bo i ludzie co chwile gdzieś odchodzą... bo rzucają meidzy sklepami a i obeicuja gruszki na wierzbie a później lipa. Na pewno nie liczcie na dobre pieniądze, co anjwyzje minimalna o ile wogóe - bo co chwile pąłci się za odpowiedzialność za dane stoisko, na mięsie na kasie itd. Dziewczyny w hałćnowie na rondzie w większości fajne się trafiają, ale warunki pracy w tym akurat jak na handel masakra - bujdy opowiadają na rozmowie jak ktoś ma doświadczenia a praktycznie w życiu takiej wypłaty większej niż te 3300 nie dostaje nikt

@Mm

Czekaj, piszesz o rzucaniu miedzy sklepami, czy dobrze rozumiem, że mogę pracować blisko domu a potem oddelegują mnie gdzieś indziej? co jeśli ktoś nie ma prawa jazdy, jak zapewnią transport sprzedawcom?

Roksi Nowy wpis
@Mm

Nie dbają o pracowników dla nich to tylko słup przyjdzie następny nie polecam tam pracy uciekajcie od tego sklepu nic się nie należy nawet na święta dramat

Klaudka

3 miesiące temu widziałam na sprzedawcę w ofercie proponowali zarobki 4 100–4 798 zł. Pytanie, czy to podstawa tylko czy oprócz tego jeszcze mogę liczyć na jakieś premie i dodatki, bo jak tylko to to musiałabym się zastanowić jeszcze, inne firmy w których pracowałam zawsze miały jakieś benefity, nie raz to było po kilkaset zł dodatkowych do pensji.

O co mogło chodzić tak konkretniej z tą segregacją o której ktoś wspomniał? ja tu praktycznie bieżących opinii nie widzę, a teraz cos o gorszej atmosferze tu piszą. Czy cos się stało w ostatnim czasie? Ogłoszeń o pracę podobnie jak poprzednik nie widziałam, a już wcześniej się nią ciekawiłam. Kiedy ostatnio kogoś szukali?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik na stanowisko Sprzedawca - Kasjer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Można się do pracy na kasie zgłaszać teraz? Na stronie firmy jest ogólna informacja o tym, że szukają kasjerów ale w sumie nie wiem czy to aktualne. Jak oceniacie pracę na sklepie, czy zarobki są konkurencyjne na ten moment i czy można liczyć na umowę na stałe?

Kiki
@Monika

Pierw umowa na 3 msc, potem różnie na 9msc, na rok. Potem na stałe dopiero ....

Kiepskie to znaczy dokładnie jakie? Dasz znać konkretnie? Rozmawiałaś z tym panem w taki razie zmienił swoje podejście i był nieco uprzejmiejszy czy uznałaś, że to bez sensu?

Myślisz że na wszystkich sklepach tak jest.?

Patrycja

Ola30
@Patrycja

Pracuje tutaj kilka lat i nigdy się nie spotkałam z żadnym mobingiem ani arogancji ze strony pracodawcy czy kierownictwa rotacji też nie ma aż takiej jak piszesz po pierwsze Panie Z Wyższych sfer dostajesz papiery do ręki to w szkole nie nauczyli czytać ? Po drugie do pracy się przychodzi pracować a nie przechodzić przegadać 8 godz i do domu wy młodzi to najlepiej byście siedzieli pierdzieli w stołki i od razu 5000 zł za nic nie robienie wam dać mną początek jak ty takie podejście będziesz dziecko mieć to w żadnej pracy się nie ostaniesz żeby coś zarobić trzeba się wykazywać i mieć jakiś staż pozdrawiam i powodzenia

Asia
@Patrycja

Patrycja to czasem nie Grzesiu, który próbował pracować na magazynie ale mu to nie wychodziło i teraz się mści!! Bo ważniejsza była rozmowa i palenie papierosków. Mobbing powiadasz pracuję tu tyle lat i się z tym nie spotkałam!! A co do zarobków jestem bardzo zadowolona!!!

Piękna
@Patrycja

Pracuję w tej firmie kilka lat i powiem Ci że mam wrażenie że mówimy o dwóch różnych firmach bo jak do tej pory nie spotkalam się ani ze złym traktowaniem tym bardziej mobingiem człowieku zastanów się co piszesz .Tak samo co do zarobków twierdzisz że Cię (usunięte przez administratora) przecież podpisuję umowę i tam wyobraź sobie wszystko pisze ????Chyba kogoś fantazja poniosła czy nie ?Po za tym pracowałam z Tobą jesteś tak obcykany w prawie i Ty dałeś się oszukac nie wierzę śmieszny jesteś .Niestety żeby zarobić trzeba się pracować na piękne oczy nie płacą

Piekna2
@Patrycja

Czytam i nie wierzę.Pracuje w tej firmie już parę lat i nie pamiętam aby zwolniony został dobry pracownik.Ludzie którym zależy i coś sobą reprezentują zostają i są doceniani zarówno przez szefostwo jak i kierownictwo sklepu.Zwalniają tylko tych ktorzy nic sobą nie reprezentują lub którzy (usunięte przez administratora). Patrycja- a myślę że Grzesiek zamiast zamieszczać kłamliwe opinię weź się do porządnej roboty.Swietnie potrafisz domagać się swoich praw natomiast o rzetelnym wykonywaniu obowiązków nie masz pojęcia. Obca jest dla Ciebie praca w zespole I koleżeństwo. Współczuję tym wszystkim którzy będą mieli ,,przyjemność,,spotkać Cię na swojej drodze zawodowej.Trzeba mieć klasę żeby odejść w milczeniu.

klientka
@Ola30

nie wiem czy im dobrze się pracuje ,kupuję na hałcnowskiej nad umywalką wisi kartka aby oszczędzać ręcznik wydzielone 2kartki,pracownica lata po towar na piętro wraca zziajana ,mam 70 lat i w akordzie na maszynie pracowałam ale lepiej traktowana byłam niż to co oglądam teraz my mogliśmy się poskarżyć jak nas żle traktowano nie wiem czemu pracownicy tego nie zgłoszą do inspekcji pracy

@Ola30

Pani pracuje może w kozach ? Widzę ogłoszenie o pracę i waham się dlatego że piszą o (usunięte przez administratora)A to najgorsze w pracy możesz napisać jak się pracuje godziny atmosfera itp

MalaCzarna
@Gość

Tola

Ja pracuję w Paulince kilkanaście lat i zamierzam zostać tam do emerytury. Zarobki są bardzo dobre i przede wszystkim wszystko na papierze a nie pod stołem. Szefostwo zwalnia tylko złodzieji i to jeszcze za porozumieniem stron! Stąd te negatywne opinie.

@Tola

Jeżeli chodzi o zarobki to prawda. Ale to co piszesz o złodziejach to nie prawda. Ja znam taka panią co pracowała i została zwolniona nie wie za co tak jak inni pisza mobing przez kierowniczki i segregacja w ludziach. Jak ci kobieto dobrze tam to siedz i pracuj nawet z balkonikiem do tej emerytury pozdrawiam!!!!

Lidia
@Kasia

No to może jednak została zwolniona właśnie ze względu na tę segregację, o której piszesz? A te zarobki jak pisze, że dobre to jak to wychodzi z nimi w końcu?

@Tola

Pracuje Pani w kozach ?widze ostatnio ogłoszenie o pracę i się waham bo piszą o (usunięte przez administratora)A ja już w jednej pracy miałam taka sytuację (usunięte przez administratora)i nie chce już. Czy atmosfera ok ? Praca w jakim wymiarze godzin ? Z góry dziękuję za pomoc odpowiedz

Lidia

Jak tak czytałam komentarze zauważyłam, że ktoś nadmienił konieczność odwiedzenia samego szefostwa i firmy przez inspekcję. Ciekawa jestem czy faktycznie to stwierdzenie było jak najbardziej uzasadnione a jeśli tak to czy ostatecznie do tego doszło? Była kontrola? :/ Jedyni pisali, że zarobki dobre inni, że niezgodnie z umową wchodziły, jak to ostatecznie jest?

Tez nie polecam tam kupować dzis bylam świadkiem jak pani wracala stare śmierdzące udka. Wogule obsługa się zmieniła na gorsze segregacja w ludziach nikogo nigdy przy kasie trzeba wołać ekspedientki zajęte wiecznie plotami obgaduja klientów wyśmiewaja sie. Nie polecam pracy tam ani zakupów

Anica
@Monika

Ale czy ta opinia dotyczy wszystkich Paulinek?Czy w innych sieciach nigdy nikomu nie zdarzyło się kupić czegoś zepsutego?Może dodajmy też coś o klientach jacy są roszczeniowi.Wszystko się im należy.Chwilu czasem nie poczekają a my jesteśmy tylko ludźmi-czasem też musimy skorzystać z ubikacji!Na szczęście większość naszych klientów jest bardzo fajna .

marianna
@Monika

to szefostwo każe im tak robić powinna się tym zając inspekcja pracy i sanepid

W Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik trwa rekrutacja na stanowisko Magazynier. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Łukasz

Strata czasu i nerwów Nie polecam

@Łukasz

Napiszesz może jakieś konkretne sytuacje? Chętnie poczytałabym konkrety na temat pracy w firmie :(

Mariusz

No i sam nie wiem co o tym myśleć. Jedni piszą o bardzo dobrych zarobkach, a drudzy o wręcz katastrofalnych .Może ktoś napisze ile zarabia pracownik sklepu? Wtedy będzie jasne czy warto ??

Poszukuję pracy na stanowisku Sprzedawczyni. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Sprzedawczyni. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Stary pracownik

Pracuję w tej firmie już od wielu lat. Pieniądze jak na sklep całkiem nieźle,raz do roku dodatek WcZaSY POd gruszą,w grudniu też bony na święta,nie jakiejś wielkie ale zawsze coś. Ja osobiście polecam.

Misiaczek

Cześć! Bzdury tu piszą co po niektórzy bo większość jest prawdą moja znajoma pracowala kilka lat i to prawda i nie była zadowolona z lat pracy z wypłat traktowania jej przez kierownictwo szkoda się wypowiadać . Jeżeli ktos szuka pozytywnych opini to najlepiej popytać pracowników bo każda powie jak jest naprawdę te osoby które pracują i nie pracujacy juz w tej firmie wiecej się wypowiedza. Pozdrawiam życzę spokojnych świąt!!!!!

Mała

Ja pracuję już kilka lat. Osobiście polecam tym , którym się chce pracować, bo praca w sklepie to ciężka praca, już nie wspomnę o klientach. Wynagrodzenie ok. Nie ma płacenia za towar po terminie czy płacenie za towar uszkodzony jak to tu dziewczyny piszą. Wszystkie negatywne komentarze to pewnie od księżniczek , które musiały wziąć mopa i umyć sklep ????

Kocica

Witam Czy to prawda co się dzieje w Paulinkach?Myślałam złożyć tam cv i kazdy odradza?

Ryszard
@Kocica

A co się takiego dzieje? Chodzi o kasę, bo słyszałem, że nie płacą za wiele. Jakbyś składała CV to daj znać jak było na rozmowie, bo ja też myślałem o zatrudnieniu.

@Kocica

Pracuje w tej firmie bardzo długo,jest ok.Polecam każdemu komu zależy na pracy i ma chęci..????

@Lusii

Ale chęci to chyba nie wszystko? Trzeba czegoś więcej np umiejętności i wiedzy.... tak mi się wydaje, może Tobie inaczej.

Sonia

Ponoć mobbing jest nie polecam

@Sonia

Ponoć???????

@Lusii

Nie wiem ale się wypowiem... uwielbiam takich ludzi :D

Lucyna

Cześć Ja osobiście nie polecam tez pracowałam kilka lat, pracuje teraz w innej firmie i w życiu juz bym nie wróciła do Paulinek a to fakt co pisza i mówią prawda w 100 procentach Gorąco pozdrawiam

@Lucyna

Gorąco pozdrawiam osobę która na rzeczy się nie zna i pisze oszczerstwam

Moni

Dokładnie obiecuja pisza wysokie wynagrodzenia ciągle szukają pracowników lewiatan lepiej placi i jest super zapraszam do sieci lewiatan

@Moni

A długo wytrzymałaś w tej firmie? Ludzie piszą straszne rzeczy, ale wierze że w każdej plotce jest ziarenko prawdy.

Mary

Jakie jest wynagrodzenie ? Bo w Bielsku słychać opinie że nawet najniższej krajowej nie płacą a jeszcze obciążają kosztami zepsutych i przeterminowanych rzeczy ? Prawda to? Trochę przerażające na 2021 rok :(

G
@Mary

Na jakiekolwiek normalne pieniądze nie licz. A raczej zapomnij Wytrzymałam tam miesiąc i uciekałam do lewiatana obok bo warunki w Paulince halcnowskiej nowej były śmieszne

Ola
@Mary

Może i najniższą na początek jest ale płaci się za straty które ma sklep ! I atmosfera w pracy okropna nie pozdrawiam pani Sabbbbb

kATY
@Ola

ja najnizszej na oczy nie zobaczyłam bo płąciłam za stary towar albo jakies rzecyz które już byy uszkodozne w palecie a tobie będą wmabiać ze na penwo ty uszkodizłeś.

Sebastian
@G

Hejka, czemu śmieszne warunki? Chodzi o kasę, traktowanie czy jeszcze coś innego? Jeśli mówisz, że nie ma co liczyć na normalne pieniądze, to pewnie minimalna krajowa ...

Zostaw merytoryczną opinię o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik - Kozy

• Jak się pracuje w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Zobacz opinie na temat firmy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik