Opinie o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik w Kozy

Sebastian

Co się stało, że Cię zwolnili? Z Twojej winy czy może redukcja etatów? A te warzywa i wędliny - może warto zrobić coś w tym kierunku, zawsze można było to przekazać wyżej.

Beata

Omijać szerokim łukiem! Wyzysk ludzi i nierzetelna firma, można zapomnieć o tym co obiecują na rozmowie. dosłwnie obiecanki cacanki a atmosfera fatalna. I to nie w jednym punkcie a pewnie wszędzie bo ja w Kozach i w Bielsku byłam...

Krzywaco

Ja bym się wypowiedziała na temat Paulinek ale po co nie warto teraz wystarczy smiac się z tych opini bo to śmiechu warte jest książkę by napisal pracowałam kilka lat i koszmar koszmar koszmar pozdrowionka

.......kok

Ale w czym sie gubicie no przecież to normalne ze pisze każdy opinię kto tam pracował lub szuka pracy i chce znac opinie a ze pisze jako klient to może chodzi na zakupy i obserwuje po co wyzywać o (usunięte przez administratora) nie rozumiem w czym ludzie robocie problem po co przeklinac wyzwac szanujmy się ludzie szanujmy pozdro

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik na stanowisko Sprzedawca - Kasjer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Ksywka

Witam Ja wyrażę swoje zdanie na temat tych opini tutaj. Z tego co czytam i każdy tutaj czyta to chyba prawda bo ja osobiście nie pracowałem w Paulinkach ale duzo słyszałem o złych opiniach. Teraz takie czasy sa ze pracy pełno i każdy ma prawo wyboru i opini a ludzie gadaja i beda gadac o każdym i o wszystkim. Pozdrawiam serdecznie

Mobik

Owoce warzywa mieso obsługa i praca tam to masakra jest brak słow nikomu nie polecam kupowania i pracy tam.

Emilia
@Mobik

A dlaczego nie polecasz pracy w Paulince? Trochę się pogubiłam.. Wypowiadasz się równocześnie o zatrudnieniu w sklepie i jako jego klient? Mogę poznać więcej szczegółów? Jak długo tu pracowałeś i co Ci nie odpowiadało?

Ewelinka
@Emilia

A ty jakieś masz ale ??? Pozdrawiam

P.G.

dziś ostatni raz robiłam tam zakupy oferują tam stare warzywa i owoce i na kasie bardzo naciągają - ODRADZAM TĘ FATALNĄ SIEĆ.

K.m
@P.G.

Witam chcialbyn wyrazić swoje zdanie moim zdaniem warzywa A zwłaszcza owoce mają bardzo dobrej jakości w porównaniu do lokalnej konkurencji.polecam bo owoce są pyszne

Paulina

Tez nie polecam tam pracy dla mnie obsługa nie mila wielkie panie sobie plotkują człowiek czeka przy kasie jak któraś podejdzie to z laska

Heniek
@Paulina

Nie kryje zażenowania w jaki sposób można tak traktować kasjerek

ola
@Paulina

potwierdzam chamska obsługa i śmierdzące mięso

Żabka

Socjal chyba sobie zartujesz nie ma nic bon na święta Bożego Narodzenia 300 zl tak to charujesz cały rok. Ja tam pracuje od kilku dni i narazie z tego co sie dowiaduję od dziewczyn to wszystko prawda co tu piszą rozgladam sie za inną praca szczerze nie polecam ale chcesz proboj. Ponoc bardzo fajne panie pracowały to nie wiadomo za co poleciały także segregacja ludziach jest nic nie za planujesz

Emilia
@Żabka

A jak wygląda kwestia wynagrodzenia w sklepie Paulinka? Ile ono wynosi na starcie? Czy osoba doświadczona może liczyć na wyższą stawkę na początek?

Klaudia

Co u was wchodzi w skład socjalu? Macie rozbudowany socjal?

Kacpi

Pracowałam i nie polecam

Basia

Mi się wydaje ze dosc tu jest opini złych nic dobrego wiec kazdy co czyta opinie jest przerażony. Wydaje mi się ze jakby tak nie segregowali w ludziach i trzymali dobrych pracowników którzy pracują a nie ściemniaja to by nie było takich opini. Zreszta klienci beda uciekać jak personel wiecznie zmieniany. Pozdrawiam gorąco

Kazia

Tez tam pracowałam i nie polecam

Jarosław
@Kazia

Fajnie że wyraziłaś swoje zdanie na temat Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik, może jednak nieco rozwiniesz swoją wypowiedź? Warto dobrze uargumentować swoją opinię i napisać co konkretnie podobało lub nie podobało się w trakcie pracy, takie rozbudowane opinie wiele wnoszą i mocno pomagają innym użytkownikom.

Jest nie fajnie tak pracowników traktować brak słów co się człowiek dowiaduje nie polecam

Ja bym proponowała przy okazji zakupów podpytać ekspedientki czemu szefostwo zwalnia dobrych pracownikow czemu taki przemiał tam jest i każda powie prawdę

Zibi

Jeśli komu nie po drodze z praca to nie powie nic dobrego o firmie bo ta wymaga pracy !

Majka

Witam Ktoś tu pisał ze panuje mobbing w pracy czy to prawda czy poszukać osób które to przeszły i wytłumaczą o co tam chodzi ze tam nikt nie chce pracować ciągle widzę te same ogłoszenia Paulinka przyjmie do pracy itd hmmm plis poradźcie coś

Kiki

Siemanko ja również (usunięte przez administratora) ciągle ogłoszenia wiecznie nowe osoby tam musi byc coś nie tak najlepiej popytać osoby które już tam nie pracują

Kiki

Moja zona pracuje ale szuka pracy cały czas nie jest już zadowala

Ja nie polecam odradzam pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik - Kozy

• Jak się pracuje w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Zobacz opinie na temat firmy Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik