SPEEDNET Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 13:59
Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!
NoOne 2015-10-10 10:42
Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.
Elaborat 2016-02-02 22:32
Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować
Emil 2016-08-26 15:46
Moja opinia na temat firmy Spednet jest jak najbardziej pozytywna,miałem okazję współpracować z nimi z racji zakładania i kupna pompy ciepła. na każdym etapie miałem pomoc i fachowe doradztwo.
4ertgf 2016-08-26 16:58
Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy
bombo 2017-09-19 15:34
Już na etapie rekrutacji nieprzyjemne zaskoczenie, w ogłoszeniu 'dowolna forma współpracy' a oferują tylko działalność gosp. (faktura VAT) . OCZYWIŚCIE umowy B2B nie pokazują wcześniej, czyli podpisuj co podsunęliśmy albo spadaj. Szukanie młodych naiwnych jeleni.
Jak znam życie 'elastyczne godziny' oznaczają jak zwykle u januszy 'możesz przychodzić wcześniej i wychodzić później'. Na plus jedynie podanie stawki jawnie - stany niskie do średnich, nic specjalnego.
Firmę odradzam, jeśli już na wstępie kombinują, to coś jest na rzeczy.
Edyta 2017-09-22 12:39
@bombo widzę, że na ten moment, nie polecasz współpracy z firmą SPEEDNET Sp. z o.o. Jakie Twoim zdaniem firma powinna podjąć działania, aby zwiększyć swoją atrakcyjność?
Zostaw swoją opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.