Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SPEEDNET Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPEEDNET Sp. z o.o. w Gdańsk

słonykarmel

Speednet to firma typu softwarehouse więc pracujesz dla jej kontrahentów. Ludzie od nich z którymi współpracujesz chcą pewnymi sztuczkami psychologicznymi zmusić cię do pracowania więcej niż powinieneś. Jest oczywiście PM, ale on zamiast sprawdzać waszą komunikację i wychwytywać takie nieczyste zagrania będzie siedział w laptopie i patrzył co się dzieje w innych trzech projektach, które nadzoruje. Oczywiście nikt ze SpeedNetu w myśl zasady "klient ma zawsze rację" nie spyta co ci nie będzie pasowało we współpracy a wszelkie uwagi z ich strony będziesz musiał odbierać bez szemrania. Z rozmowy z innymi pracownikami SpeedNetu wychodzi, że tak samo jest w innych projektach. Na plus jest to, że można mieć fajne relacje z innymi pracownikami.

Pozostaje mi tylko potwierdzić wszystkie poprzednie opinie: 1. miejsce pracy: komfortowe biuro, kameralne pokoje, prysznic, flipery, dartsy, piłkarzyki, PS4 z 4 padami, bilard, owoce, napoje, etc 2. projekty: duża różnorodność projektów, nowe technologie, wymiana wiedzy, scrum 3. benefity: angielski, niemiecki, opieka medyczna, fitprofit, siatkówka, koszykówka, kolarstwo (profesjonalne stroje, trenerzy, fizjoterapeuci, treningi, etc), liga bilardowa, liga piłkarzykowa, dużo imprez integracyjnych, raz w roku 2 dniowa impreza wyjazdowa, 4. rozwój: szkolenia, konferencje, hackatony, wewnętrzne warsztaty 5. rekrutacja: przeważnie jest 1 spotkanie: luźna rozmowa hr-owa i część techniczna, na pewno jest wysoki próg wejścia, jeśli nie masz doświadczenia liczy się umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Na stażu liczy się progres. Jak już zaczniesz u nas pracować, to raczej zagrzejesz miejsce dłużej. 6. luźna atmosfera, płaska struktura, a wiec szybkie decyzje, dużo niezależności, gra w otwarte karty

@Hania

Stawki dla studenta na start oscylują w kwocie 25-30 zł netto/h w zależności od wiedzy i doświadczenia. Nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, jednak w przypadku naszej branży doświadczenie zdobyte poprzez realizację projektów pro bono, projektów w ramach studiów, kursów czy w drodze „hobbystycznej” ma duże znaczenie.

Wynagrodzenie jest zmienne w czasie, nigdy też nie jest niższe niż ustawowe minimum. Na pierwszą podwyżkę student może liczyć w momencie, gdy jego wiedza i umiejętności pozwolą na zaangażowanie go do komercyjnego projektu.

Nie do każdego projektu możemy zaangażować osobę z mniejszym doświadczeniem, ale jeśli takie osoby dołączają do naszego zespołu, to w większości przypadków zostają z nami na dłużej.

MM001

Cześć, widziałem ofertę na Android developera. Czy jest możliwość podjęcia pracy na pół etatu? Pozdrawiam

Daga
@Speednet

Inspirowaną Scrumem? Co to znaczy? Słyszałam coś o tym, że jest to jakaś metoda, ale sama nie pracowałam w tym jeszcze i nie umiem ocenić. No i słyszałam różne opinie... Na czym to dokładnie polega?

Expracownik

Fajna firma, super Zarząd, świetni ludzie. Nic dodać nic ująć. Polecam

Tak ogólnie można się rozwinąć? :D nie wiem w jakim kontekście pani pytała odnośnie którego stanowiska… co będzie z naborami dla Juniorów? Czy do końca roku cos jeszcze się trafi? Na stronie widzę jedna ofertę, lecz podchodzi ona pod Seniora

Nick Nowy wpis

Kusi mnie ta oferta dla specjalistki ds. administracji, ale na takie stanowisko widełek nie ma :/ Zdaję sobie sprawę, że zarobki nie będą przypominać tych w IT, ale dlaczego nie podać ich również? Nie ma w ogłoszeniu na 3city, trudno, może tutaj je poznam?

Hej, szukają do zespołu testera manualnego :) Zarobki oscylują w granicy 9.000-12.000, chciałem was dopytać czy jeśli mam doświadczenie w testowaniu aplikacji bankowości mobilnej, i trzy lata stażu (usunięte przez administratora) za mną, to na start możliwe jest to 12k na B2B? Żeby nie było, że tylko o pieniądzach mowa, ciekawi mnie jak tam nastroje w zespole, czytałem trochę o biurze i warunki dobrze się zapowiadają. Wielki plus, bo raczej nie jestem zwolennikiem (usunięte przez administratora) zdalnej. Tu jest możliwość home office, ale może część z was ma podobne podejście do mojego i częściej zagląda do biura? Fajnie byłoby mieć się do kogo odezwać :)

Maciek Nowy wpis

Miło, że rozważasz dołączenie do naszego zespołu. Co do Twojego pytania o zarobki, warto pamiętać, że w naszej branży doświadczenie liczmy nie tylko w latach, ale przede wszystkim w umiejętnościach i wiedzy, jaką potrafisz wnieść do zespołu. Zdarza się, że osoby z trzyletnim doświadczeniem mają równie imponujący zestaw umiejętności co Ci, którzy pracują w branży od dekady, ale zdarza się również odwrotna sytuacja. W związku z tym, Twoje doświadczenie w testowaniu aplikacji bankowości mobilnej jest z pewnością cenne, a Twoje szanse na start z wyższym progiem wynagrodzenia są realne. Oczywiście, wszystko zależy od wyników rozmowy rekrutacyjnej i oceny Twoich umiejętności przez naszego tech leadera. Jeżeli czujesz, że będziesz pasował to naszego zespołu - śmiało aplikuj. Obecnie ok. 30% wszystkich naszych pracowników pracuje regularnie z biura, więc zawsze jest z kim skoczyć na bilard czy piłkarzyki ;)

@Maciek

Mówisz, że doświadczenie nie liczy się tylko w latach, ale w tym, co się wnosi do zespołu. No tak, ale chyba to pierwsze łatwiej sprawdzić? A ciekawe, czy poświęcają każdemu pracownikowi uwagę i badają jego potencjał. Duże zespoły tam są?

Maciek Nowy wpis

Podczas rozmowy rekrutacyjnej dopasowujemy pytania dot. doświadczenia i umiejętności zarówno do informacji zawartych w CV, jak i do wymagań projektowych (np. znajomości technologii, narzędzi czy języków obcych). Staramy się stworzyć naszym pracownikom komfortowe miejsce pracy. Przeprowadzamy coroczne badanie satysfakacji z pracy jak i indywidualne rozmowy okresowe, na których poruszamy zarówno kwestie projektowe, jak i kwestie rozwoju zawodowego i zadowolenia z pracy. To przestrzeń dla pracownika, w której może podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Jeśli chodzi o zespoły, większość z nich działa w modelu scrumowym i liczy od 5 do 10 osób, zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły, uzależnione od specyfiki i etapu projektu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SPEEDNET Sp. z o.o.?

Weronika

Firma zdecydowanie dba o zdrową atmosferę ;) Są kluby hobbystyczne, wyjścia integracyjne i inne inicjatywy, również benefity w stylu karta sportowa czy pakiet medyczny. Co roku jest też prowadzone badanie satysfakcji z pracy, w którym każdy z pracowników może wypowiedzieć swoją opinię lub zgłosić jakąś potrzebę - rok temu zaproponowany został stół do ping-ponga i rzeczywiście pojawił się w biurze. Żeby zobaczyć co takiego konkretnie dzieje się w firmie z tych dodatkowych aktywności (bo dzieje się dużo) warto wejść na fejsa albo poczytać sobie na blogu: https://speednet.pl/pl/category/wywiady-pl/

Weronika

@Zosia Dostępnych jest sporo opcji w zależności od indywidualnej potrzeby. Podstawowy pakiet medyczny dla pracownika jest w 100% finansowany przez firmę, ale można go poszerzyć + dołączyć partnera albo partnera i dzieci za dodatkową opłatą. Karta sportowa jest współfinansowana, koszt po stronie pracownika to ok. 30-50 zł w zależności od opcji karty, również można zamówić kartę dla pozostałych członków rodziny.

MM001

@MM001

Niestety, w przypadku tego stanowiska oraz innych stanowisk technicznych najczęściej poszukujemy kandydatów na pełny etat.

Ciekawa
@Speednet

O dobrze, a jakie dokładnie godziny? Pozwolę sobie już tu spytać, bo w sieci nie mogę znaleźć takich dokładnych informacji. A tu widzę, że dyskusja się toczy cały czas. Nadgodziny się zdarzają do tego ogółem?

@Ciekawa

Zaczynamy pracę między 7:00 a 11:00. Godziny daily i innych obowiązkowych spotkań są kwestią indywidualnych ustaleń w zespołach. Część z nas pracuje hybrydowo, dlatego dbamy i priorytetyzujemy płynną komunikację. W przypadku dłuższych nieobecności czy nietypowego czasu pracy informujemy siebie nawzajem, aby praca zespołowa była efektywna. Jeśli chodzi o nadgodziny, stawiamy na taką optymalizację projektów i zadań, aby ich unikać, z myślą o work-life balance naszych pracowników. Tym samym standardowy dzienny wymiar czasu pracy to 8h, a ewentualne nadgodziny są dobrowolne i ustalane w porozumieniu z pracownikiem.

@Speednet

Jak długo trwa daily i jak przeciętnie wygląda? Sprawnie i szybko, czy ze spięciem, że obowiązki czekają, a my tu o nich rozmawiamy? ;)

Speednet

Daily z założenia jest krótką formą spotkania, typową dla projektów IT i trwa maksymalnie 10-15 minut. Omawiamy w telegraficznym skrócie co udało nam się zrealizować poprzedniego dnia i jakie zadania mamy zaplanowane na dzisiaj. Jeśli ktoś z zespołu napotka jakiś problem w projekcie, jest to również okazja, żeby to zaadresować i poprosić o pomoc. Dodatkowo powszechną praktyką jest u nas korzystanie z daily czy weekly, w zespołach, które nie pracują bezpośrednio nad projektami IT. Działy wspierające (HR, EB, Office czy Sales), również wykorzystują formę spotkań updateowych inspirowaną Scrumem, dostosowując oczywiście ich częstotliwość do własnych potrzeb.

Daga
@Speednet

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w SPEEDNET Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Senior .Net Developer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Beata

Aktualnie jest jeszcze praca na specjalistkę ds windykacji? Bo mi wyskoczyła taka oferta jak szukałam czegoś z tego względu, że wpisałam, że interesuje mnie 1/2 etatu. No ale nie wiem teraz, czy jeszcze można próbować czy nie. I ogółem ile u nich na połowę etatu można zarobić? W koncu to nie cały.

@Beata

Zakończyliśmy już rekrutację na to stanowisko. Zdarzają się nam rekrutacje na część etatu, choć jest to rzadkość. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i obowiązków wykonywanych na danym stanowisku. W najbliższym czasie nie planujemy dodatkowych rekrutacji do działów wspierających. Mile widziane jest natomiast wysłanie CV na naszą skrzynkę praca@speednet.pl. Zwyczajowo, przed rozpoczęciem rekrutacji i publikacją ogłoszenia, odzywamy się do kandydatów, którzy aplikowali do nas w ostatnich miesiącach i ich profil zawodowy pasuje do naszego profilu kandydata.

@Tomek

Dzięki za szczegółową opinię. Podałeś dużo plusów, dla których watro starać się o zatrudnienie w firmie. Dodaj jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i ile trwa okres próbny?

Kamil
@Michał

Stażysta (bez doświadczenia komercyjnego) zaczyna zazwyczaj od zlecenia na okres 3 miesięcy. Później firma oferuje pełną elastyczność jeśli chodzi o formę zatrudnienia (B2B/UoP).

Wiktoria
@Kamil

Super, wielkie dzięki za takie informacje - także takich właśnie potrzebowałam. Dobrze, że w Speedent jest możliwość wybrania dogodnej dla siebie formy współpracy. A jak to jest, jeśli chodzi o pakiet socjalny? Macie jakiś podstawowy, czy może nieco urozmaicony?

Kamil
@Wiktoria

Tomek chyba wyczerpał temat, jest bardzo dużo benefitów :)

Antoni
@Kamil

Wspomniałeś w swoim komentarzu o stażystach. Czy jest możliwość przyjęcia także studentów na płatne praktyki lub ułożenie grafiku pracy tak, żeby łączyć inne obowiązki z pracą na przykład naukę?

No name
@Antoni

Jak dla mnie tak, byłam/łem na praktykach w tej firmie i bardzo dobre wrażenie. dbaja o przekazanie wiedzy ale też o odpoczynek stazysty

@No name

Ile godzin pracy w miesiącu dla praktykanta? Tutaj praktyki są płatne, tak? Ile praktykant zarabia? No i co do tej wiedzy to jak dbają o jej przekazanie?

Speednet

Odpowiedź na powyższe pytania zależy od rodzaju praktyk. Dla studentów, którzy łączą naukę z pracą w niepełnym wymiarze godzin, praktyki są płatne. Warunki finansowe, forma umowy i liczba godzin są kwestią indywidualnej negocjacji. Dodatkowo przyjmujemy również młodszych stażystów na krótkie (zazwyczaj miesięczne) obowiązkowe praktyki z techników i szkół branżowych. Praktyki te, są realizowane na podstawie umowy ze szkołą i są nieodpłatne dla stażysty. Zakres godzinowy i materiał praktyki są określone w regulaminie praktyk narzuconym przez szkołę. W obu przypadkach zapewniamy praktykantom opiekuna po naszej stronie, który nadzoruje ich wdrożenie, dostarcza niezbędną wiedzę i wspiera w realizacji zadań przypisanych w ramach praktyk.

Hania
@Speednet

A czy można prosić o podanie widełek, ile mniej więcej oferują studentom za odbycie takich praktyk? :) Poza tym, czy po ich zakończeniu, firma oferuje dalszą współpracę? :) mój chłopak chciałby się tutaj przyjąć

@Hania

Expracownik

Fajna firma, super Zarząd, świetni ludzie. Nic dodać nic ująć. Polecam

Honorata
@Expracownik

Tak ogólnie? Czy jakiś konkretny dział masz na myśli? No i czy zarobki równie zadowalajace co reszta? No i czy można się tu rozwijać?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.?

Speednet

Większość prowadzonych przez nas rekrutacji to rekrutacje na stanowiska techniczne. Rozmowa składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa miękka z rekruterem, gdzie omawiamy doświadczenie zawodowe, realizowane projekty oraz oczekiwania obu stron. Druga to rozmowa techniczna z tech leaderem z danej technologii, w której skupiamy się na pytaniach dotyczących wiedzy i umiejętności zgodnych z zakresem ogłoszenia rekrutacyjnego. Tym samym inne pytania dostanie Tester czy Analityk, inne Programista Java, a jeszcze inne Programista Aplikacji Mobilnych.

Co jaki czas w SPEEDNET Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Speednet

Rozmowy okresowe uwzględniające proces ewaluacji wynagrodzenia odbywają się u nas raz w roku.

@Speednet

Każdy pracownik ma taka osobną rozmowę i ocenę? Jak wszystko pójdzie dobrze to zwykle ile procent jest podnoszona pensja?

słonykarmel

Dildo Gaggings

Rozmowa rekrutacyjna dość specyficzna. Cos jakbyś aplikował na murarza i pytanie w stylu "wymień 16 rodzajów betonu". Wymieniłem tylko 3 i się nie dostałem. Rekruterzy bardzo sympatyczni i jako firma zostawili pozytywne wrażenie. Pozdrawiam, Murarz z 15-letnim doświadczeniem.

Mariusz
@Dildo Gaggings

O masz to rzeczywiście dziwne pytanie haha. Jakieś jeszcze pytania były? W ogóle jakoś sprawdzają wiedzę kandydata, czy taka luźna rozmowa + te dziwne pytania?

@Mariusz

@Mariusz kierunek rozmowy zależy przede wszystkim od doświadczenia kandydata. Rozmowa w ramach jednego spotkania podzielona jest na część miękką (HRową) oraz techniczną. Na technicznej rozmowie rekrutacyjnej pojawiają się pytania typowe dla danej technologii, jak i technologii powiązanych, np. w przypadku rekrutacji na stanowisko Java Developera, kandydat może spodziewać pytań o główną technologię - w tym przypadku Javę, ale także pytań o frameworki czy bazy danych. Na rozmowie poruszamy zagadnienia związane z narzędziami, środowiskiem czy metodologią pracy.

Alicja
@Dildo Gaggings

Hej :) Na jakie stanowisko aplikowałeś? IOS Developer czy może inne? Widzę, że ostatnio szukali kogoś właśnie na to miejsce. Chciałabym w przyszłości aplikować do firmy, fajnie wiedzieć czego można się spodziewać na rozmowie :) Widełki podane w ogłoszeniu pokrywały się z warunkami przedstawionymi na rozmowie kwalifikacyjnej?

Beata

Podoba mi to, co tu piszecie o firmie, w związku z tym mam pytanie, czy zatrudniacie w najbliższym czasie na stanowiskach typu administracyjnego? Nie celuję w programistyczną branżę, ale w obsługę jak najbardziej:)

@Beata

Cześć Beata, nasze działy „wspierające” IT, to HR, Office, EB oraz Sales & Marketing. Obecnie w wyżej wymienionych obszarach mamy otwartą rekrutację na stanowisko Rekrutera IT do działu HR. Jeśli chodzi o stanowiska związane z administracją biurową - na cito niestety nie potrzebujemy wsparcia, ale być może sytuacja zmieni się w II/III kwartale. Oczywiście, bez względu na nasz priorytet, mile widziane jest wysłanie CV na naszą skrzynkę praca@speednet.pl. Zwyczajowo, przed rozpoczęciem rekrutacji i publikacją ogłoszenia, odzywamy się do kandydatów, którzy aplikowali do nas w ostatnich miesiącach i ich profil zawodowy pasuje do naszego profilu kandydata.

Jak wygląda kwestia awansu w SPEEDNET Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Analityk?

Speednet

Mamy płaską strukturę i pracujemy projektowo w małych i średnich zespołach. Stopnie stanowisk w większości działów to junior, mid, senior, team leader. Nasz zespół analityków liczy obecnie 11 osób, o zróżnicowanym stażu pracy. Rozmowy okresowe odbywają się raz w roku, uwzględniamy na nich feedback project managera, zespołu oraz lidera zespołu.

Maja
@Speednet

ciekawie to wygląda, szczególnie te rozmowy okresowe. . A jak wygląda wprowadzenie nowej osoby to takiego zespołu? Szczególnie chodzi mi o posady juniorskie. Ile czasu trwa takie wprowadzenie, jakie są kursy w tym czasie?

@Maja

Pierwszy dzień pracy w całości poświęcony jest na onboarding. Zamykamy formalności, a następnie w formie krótkiej prezentacji i dyskusji zapoznajemy nowych pracowników z historią, projektami i wartościami firmy. Jest to luźny dzień, gdzie nowi pracownicy mają czas na organizację stanowiska pracy, kawę, wspólny lunch czy piłkarzyki z naszym CEO.
Wdrożenie projektowe odbywa się w kolejnych dniach, pod okiem bardziej doświadczonych programistów.
Jeśli chodzi o kursy i szkolenia - każdy pracownik w ciągu roku ma do wykorzystania budżet szkoleniowy, który może wykorzystać na m.in. na szkolenia, ebooki czy wyjazd na konferencję w dogodnym dla siebie terminie.

Czy urlop w SPEEDNET Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Speednet

Tak, urlop w Speednet jest w 100% płatny :)

@Speednet

Czyli tak jak powinien być według kodeksu pracy ;) fajnie wiedzieć że firma tego przestrzega. Czy jeśli zdarzają się w firmie dodatkowe nadgodziny to też są lepiej płatne?

@Weronika

Firma raczej stawia na takie optymalizowanie zadań, żeby uniknąć nadgodzin :)

Jolanta
@Speednet

I co za tym idzie w parze optymalizowanie zbędnych dodatkowych kosztów jeśli chodzi o wypłaty w tym przypadku za te nadgodziny? ;) Bo oczywiście to efektywne dla firmy i jak najbardziej popieram to, zwłaszcza, że nie będzie więcej roboty dzięki temu dla kogoś. ;)

@Jolanta

Jolanto, naszym podstawowym, nadrzędnym celem jest work-life balance pracowników :)

Jolanta
@Speednet

I w jakich działaniach firmy to się dokładnie przejawia w takim razie? ;)

@Jolanta

Jolanto, ogólne nastawienie firmy jest takie, że szanujemy swój czas prywatny, ufamy pracownikom, a dzięki takiej atmosferze każdy wykonuje swoje zadania terminowo, ale w dogodnym dla siebie czasie i miejscu :) Mamy elastyczny czas i formę pracy - pracownicy mogą pracować zdalnie, hybrydowo lub z biura oraz w dogodnych dla siebie godzinach. Kiedy jesteśmy na urlopie albo zwolnieniu lekarskim - ustawiamy odpowiedni status na Slacku i wszyscy respektują to, że nas nie ma, szanujemy wzajemnie swój czas prywatny :) Dodatkowo wspieramy pasje i zainteresowania pracowników po godzinach pracy - mamy np. drużynę siatkarską z własnym trenerem, dofinansowujemy też wszelkie inne aktywności sportowe, a nawet warsztaty z szycia.

Gyu
@Weronika

na B2B to dobra wola pracodawcy (choć chyba już mało jest takich, które w tej formie nie daje urlopów)

ITguy

U mnie był szybki proces rekrutacji bo rozmowa przez telefon i potem spotkanie z hr i tech leadem (pytania były trudne, ale rozmowa w przyjaznej atmosferze - jak czegoś nie wiedziałem to tech tłumaczył o co chodziło). Dali mi szybką odpowiedź. Pracuje sie dobrze, fajni ludzie, normalni PMi i często są szkolenia.

Pracuje od ponad roku, wcześniej pracowałem w korpo 500+, więc to była dla mnie jednak duża zmiana. Nie żałuję że zmieniłem - porównując moje poprzednie doświadczenia - zdecydowanie na plus indywidualne podejście, fajni ludzie i super atmosfera. Projekt też mi odpowiada. Poza tym cały czas coś się dzieje jak nie eventy to spotkania techowe. Zawsze są też ludzie w biurze kiedy nie przyjdę a firma nie robi problemu czy się przychodzi codziennie czy raz na czas. Jest dużo benefitów, zajęcia językowe i każdy ma budżet szkoleniowy, więc widać że firma nie żałuje na pracownika.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.?

M. Okebe

zalezy od działu/projektu gdzie sie pracuje... potrafi być ok dla deva, w zaleznosci od projektu, ale dla reszty moze byc masakra... niektorzy z zarzadzajacych sa zakompleksieni, nie potrafia kompletnie pracowac z ludzmi, zachowania zakrawajace o (usunięte przez administratora)... Ogolnie fabryka sprawia wrazenie, ze dziala przez szczescie, bez planu i strategii

Czy można liczyć w SPEEDNET Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

SPEEDNET

Tak, jak najbardziej :)

Czy SPEEDNET daje feedback kandydatom, którzy aplikowali?

SPEEDNET
@Kandydat

Dajemy feedback wszystkim, którzy mieli z nami rozmowę. Niestety nie jesteśmy w stanie dać feedbacku wszystkim tym, którzy aplikowali, bo tych aplikacji jest po prostu zbyt wiele.

Kropka

Czy firma rozpatruje CV w języku angielskim?

@Kropka

Tak oczywiście :)

Zostaw merytoryczną opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w SPEEDNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPEEDNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPEEDNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPEEDNET Sp. z o.o.
  • Al. Grunwaldzka 472C