SPEEDNET Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o SPEEDNET Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 13:59:14
Wiesz czy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!
NoOne 2015-10-10 10:42:43
Premię tak. 20-50% pensji nawet kilka razy w roku. Podwyżka nie. Trzeba samemu walczyć, choć często podania są odrzucane. Awanse bardzo rzadko, nie ma tam przejrzysto wyznaczonych stanowisk i drogi rozwoju. Format pracy typowo oustsourcingowy, zarówno osobowo jak i projektowo.
Elaborat 2016-02-02 22:32:38
Ciekawe jak to się ma do rzeczywistości. Byłbym ostrożny, bo opinie są różne. Napewno dużo zależy od projektu do którego się trafi. Ale warto próbować
Emil 2016-08-26 15:46:58
Moja opinia na temat firmy Spednet jest jak najbardziej pozytywna,miałem okazję współpracować z nimi z racji zakładania i kupna pompy ciepła. na każdym etapie miałem pomoc i fachowe doradztwo.
4ertgf 2016-08-26 16:58:36
Super ze są jeszcze ludzie którzy umieją dostrzec pozytywy
Zostaw swoją opinię o SPEEDNET Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEEDNET Sp. z o.o.