Opinie o Tęczowe Misie w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tęczowe Misie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tęczowe Misie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęczowe Misie w Poznań

osa

Co to znaczy wymyśleni bohaterowie - czy to znaczy, że naprawdę ich nie ma?!

Tadeusz

słabość ? Bardzo infantylny wpis.

Klara

Jaki jest powód, że nie piszecie wcale opinii o fundacji?

Anita Jusko

fundacja Czerwone serduszko podobno najlepsza fundacja w Polsce !? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam za odpowiedzią jak na pierwsze spotkanie ogromne wrażenie

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tęczowe Misie? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spec. ds. pozyskiwania darczyńców / praca w CALL CENTER?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Stefa

Jestem dumna, że mogę pracować dla tej fundacji, polecam.

lok

też szukam właśnie info o tej fundacji a konkretnie opinie

Alajom

Powiedzcie mi czy w fundacji są normalne pensje co miesiąc?

hej

No dalej szukają na Gniezno i Poznań tak jak piszesz @Ik. Można się zatrudnić jako konsultant - specjalista ds. pozyskiwania darczyńców.

lk

słyszałam że okolo (usunięte przez administratora) netto można zarobić, ale najlepiej jak złozysz aplikację i sama się przekonasz jak jest faktycznie :) szukają do dwóch lokalizacji: Gniezno i Poznań

oli

praca od 8:00-16:00 . podstawa plus prowizja . (usunięte przez administratora) Dbają o dobrych uczciwych pracowików. konkursy mają dodatkowe profity. Jeżeli polubisz tą pracę to będziesz miała tam dobrze.

Black Cat

Praca dla osób które lubią pracować po kilka(naście) w jednej sali, w mini-boksach i namawiać niechętnych ludzi na datki - coś w rodzaju Call Center. Aktualna pensja: ok. 1150zł netto + prowizja. Zero możliwości rozwoju. Jeśli jesteś zdesperowanym emerytem lub znudzonym studentem, lubisz telemarketing - prawie polecam.

Gianio

Nie zmieniają żadnej nazwy zostają przy starej . Wiem bo pracuje tam, a z tamta fundacja nie maja nic wspólnego. Jak najdalej od nich !

rosse

zgadzam sie z electro2000 trzeba lubic to co sie robi. aplikowałam do nich na początku umowa zlecenie natomiast teraz za zaangażowanie w prace ktora polubiłam dostaje umowe o prace. Ciesze się, że trafiłam po przeżyciach w innej firmie do nich .

electro2000

Hm?Pracowaliście kiedys w fundacji lub stowarzyszeniu?Zęby na tym zjadłem, flaki wyprułem , całe lata i wiecie co powiem?Do takiej roboty trzeba się urodzić i być stworzony, a nie siano, siano i siano.Kocham ta robotę. 17 lat praktyki - electro2000

tlo

ciekawe kto wam powiedzial 2000tys??? wow... 940 podstawy i laskawie ok 100-150 premii za ktora musisz chodzic i sie prosiac na kolanach

bbb

Praca normalna, dość ciekawa, ja pracuje od kilku tygodni. Fajna grupa ludzi, wiem że nie tolerują marud, są nastawieni na pomoc a nie na narzekanie. Moim zdaniem warto, a czas pokaże dalej.

natka
@bbb

Czym dokładnie się zajmujecie w tej pracy ??

Zostaw merytoryczną opinię o Tęczowe Misie - Poznań

• Jak się pracuje w Tęczowe Misie?

Zobacz opinie na temat firmy Tęczowe Misie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tęczowe Misie?

Tęczowe Misie
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • POZNAŃSKA 10/3
    74-407 Poznań