Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Dziamdziak

Pany ,czy w Sigu flapsy są na karcie przedpłacowej ,czy bo y Sodexo do ręki ? I czy jest możliwość zapisania się do prywatnej opieki medycznej ? DZIEKI .

Ryyl

Mam pytanie czy z gorbudu blokują dalej przejścia pod sig, bo słyszałem że kiedyś tak i drugie pytanie po jakim czasie ta blokada mija chodzi o te blokady z grupy JSW czyli jzr,pbsz itp.?

Hydraulik

Witam. Ile w owp może wyjść hydraulik z 10 letnin stażem?

PNW

Wiadomo kiedy jakieś przejścia z odstawy na pniówku?

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Sig

Jak tam wygląda robota na odstawie na zofiowce ? Jak dozor ?

Karman

Cześć, Mam propozycję przejścia z wydobycia na elektryka (przygotówki albo łączność), czy jest sens przechodzić? Czy wypłaty rzeczywiście są tak różne czy jako elektryk robiąc 2 weekendy będę miał tyle ile na wydobyciu?

Erich

Witam . Mam pytanie czy wiecie coś o przyjęciach do Szczygłowic na powierzchnię?

Mlyn

Mam pytanie, czy na boryni jest tylko SIG1? Czy są te podfirmy inne jakieś odstawy itp?

młodzik1

Siemka mam na pasku napisane 12% podatku, a nie mam skończone 26 lat. Na pasku PRACA: 5520, a ROR 4980zł czy to normalne?

Luks96

Witam panowie, wiecie kiedy może jakieś przyjęcia pod Sig ? I na jaki zarobek mogę liczyć?mam górnika, 6 lat doświadczenia na przygotówkach papiery na ładowarkę,torkretnice,kotwiarki,klejarki,Rabunkarz oraz przenośniki,z góry dzięki za odpowiedź

Się SiGal
@Luks96

Zarobek 3800 bez weekendow ze stażem ,plus flapsy ,mówimy o owp.

Tylko ten
@Się SiGal

Pod kopalnią same czarne dniówki Ok 7 tys. Więc warto w owp się przemęczyć

Chcę do sigu

Witam panowie,niewiecie kiedy znów będą przyjęcia na przeróbkę na Zofije lub Pniówek? Szczęść boze

Witam mam okazję się przyjąć na KWK Budryk. Co powiecie o tej kopalni ? Jak ludzie , dozór ?

Różnie opinie właśnie słyszałem jedni sobie chwalą inni narzekają ale w sumie jak wszędzie. Nie mam doświadczenia w górnictwie i chciałbym właśnie spróbować. Oczywiście propozycja sig odstawa Budryk nic innego nie wchodzi w grę. w obecnej robocie mam 3800 na rękę także się właśnie zasnatawiam

Sigowiec
@Zainteresowany

Pracowałem na Budyrku przez chwilę na początku kariery w SIGu I przeniosłem się na Pniówek i to była najlepsza decyzją w życiu, pod każdym względem na Pniowku jest lepiej nie mówiąc że cały czas jest na 6h.

—-

Ile płacą na odstawie za weekend w sigu ?

Budryk
@—-

Na budryku szychta 214 + chyba 130 za dniówkę weekendowa o ile się nie mylę, oczywiście brutto ????

Sigol

Siemanko, jak wyglada robota na Knurowie w sig zbrojenia? Może ktoś się rzetelnie wypowiedzieć? Jak z przejściami?

Panowie kto ma szkolenie 30.01.2024 godzina 7:00 Jastrzębie na Towarowej ? Przyjmował sie ktoś teraz jakoś ? Na jakie kopalnie idziecie ? Ja Budryk a wy ?

jakie wynagrodzenie jest w wydobyciu dla nowego pod JSW wie ktoś?

Adasko

Gola wypalta bez flapsow są też tacy co z weekendami po 10k wyrabiaja. Ten sig to niezły wałek robisz ta sama robota co ci na umowach z JSW a wyplata 2 razy mniejsza

Się SiGal

Tak da się ogarnąć rozmowę ,wystarczy wysłać CV przez ich stronę internetową

Juras

Siemka , przechodzac pod kopalnie mam 2 mozliwosci - Wentylacja W1 lub OW (oddzial wiertaczy) , papiery mam na wszystko ale bardzo nie pracowalem ani tu ani tu. Macie jakies madre pomysly? Dodam ze dniowki 1.8 sa i tu i tu a kasa wiadomo na OW lepsza . Kwestia jak ta robota wyglada od srodka. Dzieki pozdro

Odstawa ryle

Dziś były SMS-y dotyczące przejścia z Sig Odstawą pod OWP. Czy aż tak ciężko się z tamtąd wydostać ? Mam iść na rozmowę do sigu i czy warto iść na odstawę KWK Pniówek

Anonimowy

Cześć, jaką treść SMS dostaliście przed rozmową kwalifikacyjną jeżeli nie mogliście odebrać telefonu gdy dzwonili z Sigu?

Stiw SiGal
@Anonimowy

Nie było żadnego SMS ,ja nie odebrałem ale oddzwoniłem i Pani mnie się tylko wypytała imię nazwisko itd i powiedziała na kiedy rozmowa ,po rozmowie wysłała SMS z danymi gdzie rozmowa i o której .

MD2Mati
@Stiw SiGal

Był SMS. A w nim wszystkie informacje gdzie, kiedy, na którą i w jakim pokoju masz się wstawić :)

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 880, z czego 212 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 621 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig