Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

(usunięte przez administratora)czy stawka którą proponują na rozmowie to kwota brutto czy netto bo zapomniałem spytać??

Odstawa

To masz tyle na odstawie ? Bo mi wpisano 166,48 a kwalifikuje się do stażowego 30 %

Szukam

Witam Czy ma ktoś informację o bezpłatnym lub płatnym kursie górnika ale przyśpieszonym nie całorocznym???? Jeśli tak to gdzie szukać??

Monter

Witam, piszę informacyjnie, że przyjęcia są. Dostałem informacj żeby zgłosić się w poniedziałek tj. 26.02 na rozmowę ????

@Monter

Są przyjęcia ,dziś byłem na rozmowie ,odstawa KWK Zofiówka . Następne będą w kwietniu .

Monterr

Jeśli zaprosili na rozmowę to przyjęcia muszą być. Rozmowa na boryni w biurowcu

Ryl z Silesi
@Monterr

Też idę na rozmowę na borynię w poniedziałek I mam pytanie jeśli zostałem zaproszony na borynię to będę pracował na boryni? Czy mam do wyboru inne kopalnie z JSW? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź Górnicy

Ryl

Ale skoro związkowcy mówią że na Boryni nie ma przyjęć póki co, no to co kłamią? Jak to kopalniane związki, już raz ogarnęły przyjęcie bratu

Monter

Do wyboru Zofiówka / Pniówek, na odstawę. Ze stażowym (mam doświadczenie w górnictwie) powiedzieli, że około 5k na rękę powinno być, ale nie doprecyzowałem czy już z kartkami ta kwota czy bez

@Monter

3800 wypłata netto i 1200 kartki to tak w zaokrągleniu więc się zgadza te 5000

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Xyz

Co to jest ten Sig odstawa Na rozmowie powiedzieli mi że idę na odstawę,powiecie mi coś więcej co to znaczy?

Xyz
@Xyz

Będziesz odstawiał urobek taczkami z przodka do wagonów , przeważnie jakieś 500 m kurs w jedną stronę , na szychte robisz jakieś 8-10 kursów , to jest właśnie odstawa

Zmiany zmiany

Zmiany w zarządzie sigu? Na stronie sigu brak informacji o prezesie i dyrektorze do spr projektów Wie ktos cos ?

Alokacje

Kiedy jakieś alokacje?

Ryyl

Co się zmieni po zmianie zarządu? Będą dalej przyjęcia?

Małpiosz

3 lata doświadczenia przodki po szkole górniczej, na jaką kasę mogę liczyć na początek w sigu z 2 czerwonymi,proszę o normalne odpowiedzi bo mam opcje przejscia

@Małpiosz

Z dwoma czerwonymi 4280 dostałem miesiąc temu ,też po szkole ,5 lat doświadczenia

Gliniok
@Małpiosz

Z stażowym 30%, knefel ok 4500zl miesiacz robota po tyłach ok 5k, przodek, 5500zl

Ślusorz z odstawy
@Małpiosz

(usunięte przez administratora)sig, nie ma nic gorszego, praca za darmo, po roku zwalniam się, z 4 czerwonymi dostałem 5000 wypłaty

Pit
@Ślusorz z odstawy

5600 z jedną czerwoną i siłą wyższą. Cały miesiąc w przodku

Malpiosz
@Pit

To skąd tak rozbieżność jeden pisze 4200 jeden 5600 ,jeden zaś mi mowi 6500 z 3 sobotami

Pit
@Malpiosz

Nie mam pojęcia . Górnik w przodku 244zl szychta Na odstawie około 192, ale nie jestem pewien . Do tego wpada dodatek nocny , premia za staż . I ewentualnie premia motywacyjna kierownika z Grp. Ale to już indywidualna sprawa . Ja w przodku robię tą jedną czerwoną, max 2 . Więcej mi się nie opłaca szarpać z żelastwem za taką kasę . Tak jak mówię , minimum te 5600-5700 co miesiąc w przodku jest. Nie wiem jak na odstawie wychodzą . Na początku kwietnia na Knurowie alokacje, oby w końcu pyklo

Sig pniówek

Jak ktoś chce się przyjmować na sig odstawa jak elektryk niech uwarza na kierownik M.D. złośliwy i dwulicowy a w dodatku szatarzysta

Elek
@Sig pniówek

Cześć, czy możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Bo właśnie myślę czy przyjąć ofertę za elektryka na odstawę.

Sig pniówek
@Elek

Np.jak będziesz chciał wolne to pierwsze pytanie jak robisz weekend,ciągłe pytania czemu nie możesz przyjść w weekend a co będziesz robił że nie możesz...a elektrykom co mają przejść na oddział robi zła opinie choć są fachowcami,i jeździ się żalić na borynie że nie ma kim pracować i potem przejścia blokują...

@Elek

W sigu jest sztygar elektryczny ksywa GARGAMEL on jest tak samo fałszywy jak ten kierownik MAJEWSKI. Reszta dozoru elektrycznego jest w miarę znośna nie wiem jak tam maja na kneflach ale napewno mniej się czepiają niż tych dwóch wyżej wymienionych. . Będziesz zmuszony do pracy w weekend bo jak nie to cię będzie wysyłał w najdalsze rejony będzie cię GARGAMEL wyzywał od (usunięte przez administratora) od nieudaczników itp. jak masz możliwość to idź sobię za fizycznego ja 4 lata czekałem żeby przejść mam już to za sobą a ci z knefli przechodzą częściej i nie są tak (usunięte przez administratora) jak my elektrycy

Sig dołowy
@Sig pniówek

Ja bym na twoim miejscu najpierw zainwestował w słownik, a dopiero potem pisał na kogoś komentarze. Pewnie się robić nie chce i wylewa żale w internecie, to nic dziwnego że lebrowi się obrywa

Mark

Witam czy były już przyjęcia na Budryk pod SIG płuczka czy ktoś się orientuje jak to wygląda finansowo

Mark
@Mark

Będą w kwietniu ,finansowo ok 3700 netto

....
@Mark

skąd takie info ze kwiecień?

Ajmer

Witam mam okazje pracować w przygotówkach jak i w wydobyciu na pniówku na jakie zarobki można liczyć bez weekendów i czy zarobki między tymi oddziałami dużo się różnią?

Borynia

Pierwsza wypłata z dwiema sobotami 4094zl + flapsy. Niewykfalwfionay, odstawa , bez stażowego... A poza tym na umowach pisze że to przełożony decyduje o wypłacie i zależy kto jaka szychte ma pisana więc się siejcie fermentu nieudaczniki...

@Borynia

Ja już kilka razy słyszałem to słowo flapsy, ale nadal nie wiem co to jest. Możesz wytłumaczyć? Jaką Ty masz kwotę wpisaną na umowie, właśnie tę co dostałeś? Soboty macie obowiązkowe czy zapisuje się ten, kto chce mieć dodatkowy zarobek?

Pgg
@Borynia

Współczuję, ja jako niewykwalifikowany bez sobót na pgg mam 5600+flapsy

Lolka
@Pgg

Czy ktoś mi wyjaśni co to te flapsy, bo ja też nie wiem? No i te kwoty są już tymi flapsami czy to są osobne pieniądze?

Cyc

Hej panowie. Jest ktoś był wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej? Mam pytanie czy wiadomo czy rozmowa dotyczyła przyjęcia do SIG owo czy SIG odstawa? Bo nie ukrywam że dopiero po rozmowie od znajomych dowiedziałem się że SIGi są dwa... Dostałem propozycję pracy i teraz mam niezły mentlik w głowie. Ktoś wie jeszcze czy przy ewentualnej alokacji wiek ma znaczenie? Bo mam już 37 lat więc pytanie czy można wogole liczyć na pracę pod kopalnia.

Mmm

Tam nie chcą udzielic żadnej informacji.dopiero przy podpisaniu umowy się okaże. Może ktoś coś wie ?

Zadzwoniłem sobie do siedziby SIGu i dowiedziałem się że SIG jest jeden i umowę podpisuje się z SIGiem a później wysyłają na oddział OWP lub na Odstawę. Więc człowiek podpisuje umowę na chybił trafił. Chore to dla mnie chyba nie skorzystam

Erwin

Oj mylisz się chłopie, również byłem na rozmowie i mi powiedzieli że za elektryka do Sigu i również usłyszałem to samo że Sig jest tylko jeden. Zadzwoniłem tam i dowiedziałem się że Sig jest tylko jeden i albo do owp albo na odstawę oni sami nie wiedzą

benzo

Siema jaka różnica w zarobkach na GRP, a Wydobycie bez weekendow?

Czarli

Dostałem 14 w Sigu macie też cały rok uwzględniony??bo ja tego miałem 3900 .

Non

Ile zarabia kombajnista na Knurowie

Non
@Non

Ok ,4900 z 30% stażowego ,u mnie w przodku bez soboty kombajnista za styczeń dostał 4897 zł .

Kandy

Witam, kiedy będą przyjęcia na górę na KWK knurow ?

@Kaznodzieja

Jaka różnica kasy w sigu po roku pracy z niewykwalifikowanego na wykwalifikowanego ??

Halapenjo
@@Kaznodzieja

30 zł na wypłacie więcej

Siwy

Czy przyjęcia do SIG są cykliczne? Kiedy się odbywają? Co kilka miesięcy? Na poszczególne kopalnie przyjęcia są w różnych terminach? Kiedy następne przyjęcia do SIG? Najbliżej mam na Borynie. Czy warto wybrać inną kopalnie jeśli będzie taka możliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 880, z czego 212 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 621 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig