Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Przyjecia na powierzchnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Wirom jestech zainteresowany robotom na powierzchni a najbardzij na silnik kogeneracyjny abo na kompresorownia jest jako szansa kaj cza papiory złożyć ?

Bereciok
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Panowie wiadomo jednak z kiedy szkolenie na przeróbkę na Pniówek,nie miałem jeszcze badań i niewiem dokładnie kiedy?

ArturArtur
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Witam,ma ktoś może rozmowę kwalifikacyjną w piątek na boryni?jak tak to na którą godzinę?

Xyz

Witam, jak długo mniej więcej trzeba czekać na odzew ze strony sigu?

@Xyz

A byłeś na rozmowie o pracę czy tylko online składasz papiery ?? jak to drugie to bez znajomości długopoczekasz

Powiem ci tak byłem osobiście, 2h straciłem i nic nie załatwiłem a pracuję kilka lat na kopalni + różne kursy itd.

Xyz

A masz szkołę Górniczą? Albo pracowałeś na kopalni?

Paul
@Xyz

Ja czekałem dosłownie 3 dni. W piątek byłem na borynii w SIGu a w poń już dzwonili z ofertą pracy. Zwolniłem się od pracodawcy ówczesnego i pracowałem w SIGu już 2 miesiące później.

@Paul

Internetowo wysłałeś zgłoszenie czy w ślepo pojechałeś?

Leon

Bez szkoły i bez doświadczenia. Propozycja 3.5 +66zl kartki

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Leon

Dzisiaj bylem na rozmowie w Borynii. Bez doświadczenia 3500 + 66 kartka/dniówka. Przyjęcia Zofiówka i Pniówek.

Przedsiębiorstwo działa na wielu płaszczyznach, mnie głównie zainteresowała branża logistyczna i związany z nią wakat dla specjalisty w zespole wsparcia logistycznego i ochrony środowiska. Dodatkową formą motywacyjną są nagrody okazjonalne, tylko nie podali jak często je można dostać i co to takiego mogłoby być. Zna ktoś samą podstawę pensji bez tych wszystkich dodatków?

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Ma ktoś info kiedy na zofijowka będą jakieś alokacje pod jsw ??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Cześć, czy flapsy są w bonach sodexo czy na kartę płatniczą?

Chcę do sigu

Witam jutro mam rozmowę o pracę na powierzchni na Pniówku,warto zaryzykować?

Ele
@Chcę do sigu

Jaki oddział ??jak nie masz innej pracy i zobowiązań to warto spróbować...

Ryl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Cześć. Kiedy najbliższe alokacje z owp pod kopalnie na KWKBudryk?

Pablo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam, czy gdy wzięło się odprawę z pgg jest przeszkodą w podjęciu zatrudnienia w JSW. Jakie jest kryterium doboru czy losowość z elektronicznej rekrutacji?

Sig
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam Chciałbym zapytać czy przed szkoleniem idzie jeszcze jakoś załatwić żeby przenieść się na inny oddzial?

Jano

Witam, planuje spróbować się przyjąć na kopalnie - Borynia, Zofiówka lub Pniówek. Z zawodu jestem elektrykiem. Z tego co tutaj czytam nie zawsze mówią na rozmowie, czy trafia się do OWP czy odstawy. Nie mam wiedzy jakie odziały elektryczne mogą świadczyć o odstawie? Dodam, że najbardziej interesują mnie niskie napięcia - wiem że są działy łączności czy automatyka. Czy działy te też mogą podlegać pod odstawę? Pozdrowienia

@Jano

Na kopalni masz kilka działów Elektrycznych, ED1 - Ściany, ED2- Przodki, ED3 - Różnie albo oddziały 6kv, EDŁ - Telefoniści. Na odstawie to albo ED3 albo EDŁ chyba że pod ed2 biorą

Jano

Dzięki, teraz rozumiem. A mógłbyś coś powiedzieć na temat EDA? Bo obiło mi się o uszy, że też taki dział istnieje.

Ed-2
@Jano

Zajmują się światłowodami i automatyka chodzą tylko na rano do pracy

@Ed-2

Mam pytanie idzie jakoś jeszcze przed szkoleniem ogarnac zmianę oddziału?

AniMeAniBeAniKukuryku
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Mam pytanie ,czy w Sigu jest coś takiego jak prywatna opieka medyczna np z PZU bądź inne ? Oraz czy SiG wypłaca wczasy pod grusza ?

Lalala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Ktoś coś słyszał o jakiejś najbliższej premi? Dziwne że nie dali nic teraz na Wielkanoc.

Sig

Czy ktoś miał w najbliższym czasie rozmow, jeśli tak to na jakie kopalnie przyjmują?

Sig

Byłem dzisiaj przyjmują na przodki ściany do owp na pniówek.

Malpiosz
@Sig

I jak po rozmowie jakie warunki mi zaproponowali umowę na próbę 3 msc 4500 netto plus kartki

Sigol

30% jest po roku a 40% stażowego po jakim czasie?

Hanys
@Sigol

35% po trzech latach dołu,40% po 5 latach dołu

Hanys
@Hanys

Wliczają się do tych obliczeń chorobowe ? Czy wg świadectwo pracy to rozliczają czyli od zatrudnienia do zwolnienia dni ?

Robert
@Hanys

40% stażowego masz po 2 latach przepracowanych w sigu. Do stażowego wlicza się okres zatrudnienia.

Majstersztyk

Cześć, mógłby mi ktoś wytłumaczyć od czego zależy stawka za jaką człowiek pracuje? Chodzi mi o staż pracy oraz wykształcenie. Może inne rzeczy również są brane pod uwagę . Czy będąc ślusarzem mogę próbować się dostać do szybu, gdyż słyszałem że praca jest tam satysfakcjonująca i można nieźle zarobić. By zwiększyć szanse dostania się na ww. stanowisko udzielicie mi podpowiedzi w jaki sposób się doszkolić? Może znacie inne ciekawe stanowiska pod ziemią na które warto aplikować z moim wykształceniem. Dzięki za pomoc

Prn

Ja na oddziele pozascianowy i pozaprzodkowym 6.5-7 z dwiema sobotami plus flapsy. 40% stażowego. Wszytsko zależy od ilości dniówek.

jaworzanin

Cześć, czy na rozmowie od razu proponują pracę, czy trzeba czekać na telefon ? i jak wygląda taka rozmowa

@jaworzanin

Odrazu proponują prace na daną kopalnie ,bez możliwości wybrania sobie ,dają Ci czas na zastanowienie się bądź czekają Twój okres wypowiedzenia jeśli się zdecydujesz

@Jaworzanin

A jak z zarobkami na start ? bez doświadczenia na dole ?

@Jaworzanin

Bez soboty zarobisz 3500 na kneflu plus flapsy od pon do pt 4 zm.

Arek
@Jaworzanin

A ile zarobisz z 10letnim stażem ?

MD2Mati
@Arek

Że stażowym 3800 za czarne

Transport
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam mam możliwość przejścia do oddziału transportowego ma 6 lat doświadczenia papiery itp. Ile da się realnie wyciągnąć z paroma dnia weekendowymi ? I drugie pytanie ile się czeka na zatrudnienie pod JSW nie ukrywam że mam lekkie znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 881, z czego 212 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 622 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig