Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

johny

Gruba kierowniczko Personal Finanse z ul.Poznańskiej 62/4,masz dobrego adwokata?W Pie....dla cię odchudzą,bądź tego pewna ale nie pójdziesz tam sama,bo potowarzyszy ci Mateuszek K. z którym wspólnie okradaliście ludzi,to chyba twój najlepszy pracownik(naganiacz)?No wyjątkowy Pie...ony łgarz.

kapral

Mam nadzieję,że te kanalie zgniją w (usunięte przez administratora) jakim trzeba być człowiekiem ,żeby tak krzywdzić drugiego człowieka... oddłużanie ? chyba zadłużanie ,a na koniec pętla na szyję!!! Pracowałem tak kilka dni gdy zorientowałem się co się dzieje w tym biurze doradztwa kredytowego personal finanse obecnie bo nazwy stale zmieniane ...uciekłem. Ludzie przychodzą i płaczą ....błagają o przepisanie kredytu z tak zwanej osoby wspierającej...brak słów....i to wszystko po to żeby napchać swoje kiejdy!!!!!! KARMA wraca PAMIĘTAJCIE!!!!!! Pozdrawiam wszystkich doradców oby los okazał się dla was łaskawy !!!!!

sprawiedliwy

Biuro pokazane w reportażu mieści się w Pasażu Meteor w Zielonej Górze. Znam osoby, które tam pracują, w końcu się doigrały:) Także info do Was (bo wiem, że siedzicie na tym forum) - KARMA Wraca :) Przeczytałam, że w sprawie aresztowano 6 osób. Mam nadzieje, że Was tez dosięgnie sprawiedliwość:)

pierdziel z councila
@sprawiedliwy

To te kanalie jeszcze naciągają i oszukują ludzi mimo aresztowań w ich przestępczej organizacji??Mają odwagę,no no.Będą orać do samego końca aż im się kajdanki zatrzasną na łapach,cóż za pazerność.

moks

Mam nadzieję,że prokuratura interesuje się jeszcze "Głównym Instytutem Nadzoru Jakości"którego właściciel niejaki M.K.ściśle współpracuje z kancelarią Proculus.Prowadzi rzekome mediacje z klientami a raczej poszkodowanymi przez Council vel Personal Finanse która ma na celu wyłudzenie prowizji mimo że bank odmówił udzielenia kredytu.

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

xxxxx

Uwazajcie na nich . Praca przy ulotkach za free. Obiecują nie ma. Nie bądźcie glupi

Kuba
@xxxxx

Mógłbym dowiedzieć sie jak wyglądały te ulotki ? Sam roznosiłem i firma nagle zniknęła

Tolek

Złodzieje.

Tolek

Złodzieje. Bezkarnie kradli całe lata za przyzwoleniem poprzedniej władzy. Opływali we wszystko, zabierając ludziom niejednokrotnie całe emerytury, zdrowie spokój i radość życia.Teraz całe społeczeństwo będzie musiało utrzymywać tych pasożytów przez wiele lat .Wsadzić to dziadostwo na jakąś starą łajbę i wywieżć na bezludna wyspę albo.wypier..lić w kosmos.

pierdziel z councila
@Tolek

Wysłać ich do Tajskiego więzienia,to takie przytulne miejsce w sam raz dla nich.

coock

Poznań,ul.Poznańska 62/4 Biuro Personal Finanse to jest biuro tej przestępczej organizacji Council z Wrocławia,czas najwyższy zlikwidować tę zaraze.

red
@coock

Znam to biuro,chcieli mnie wystrzelić na pare tysięcy ale w porę się wycofałem,najbardziej utkwiła mi w pamięci ich tłusta kierowniczka,wyjątkowo bezczelna i zakłamana osoba,brak słów.

2sort
@coock

Poznań ul. 27 Grudnia 7 biuro pośrednictwa Personal Finance, wciskają umowy o pośrednictwo na których widnieje EGFC z Wrocławia czyli (usunięte przez administratora) z Council. Dwie "sekretary" spisujące wstępne umowy o doradztwo finansowe. Jedna brunetka mówi z dziwnym akcentem. W biurze obok troje doradców, prawie na łyso ostrzyżony młody koleś który wydzwania i namawia by przyprowadzić kogoś z rodziny "do pomocy" w kredycie. Do tego dwie panie, jedna chuda druga gruba. Mam nadzieję że skończą w (usunięte przez administratora) Sprawą oprócz prokuratury zajmują się powiatowi rzecznicy konsumentów oraz kancelaria adwokacka z Gorzowa. Namiary na nią wysyła Magazyn Ekspresu Reporterów na prośbę o udostępnienie wysłaną na email programu.

Sista
@2sort

Witam, mam pytanie czy kontaktowales się ostatnio z tym biurem? Jestem też ich ofiarą i próbuje się do nich dodzwonić, lecz bez skutku, czy pamiętasz imię tej chude dziewczyny i może posiadasz numer telefonu do niej?

Izabella

Słyszałam, że pan K. z centrali zaczął sypać policji. Czy to prawda, czy tylko pogłoska wśród koordynatorów?

Pracowałam tam 2 miesiące i nie w sprzedaży. Jakoś od początku coś mi się dziwne wszystko wydawało, wtedy zaczęłam szukać różnych informacji na forach i uciekłam szybko. Nie można tam pracować i nie wiedzieć co oni robią- nie wierzę. Dla mnie było to wszystko po prostu nieetyczne i miałam poczucie, ze nawet przybijając pieczątki biorę w tym wszystkim jednak udział - bo świadomość jest co to za biznes. To jest porostu szok, ze takie twory funkcjonują całe lata bez konsekwencji i na krzywdzie innych się bogacą. Na szczęście widać tego kres.

polecam lekturę ;-) http://www.wroclaw.pa.gov.pl/aktualnosci/tysiace-pokrzywdzonych-oszustwami

luty

jutro dzień zakochanych , jakieś plany, napiszcie coś zamiast tego hejtu bez końca

Ela

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Jeśli nie chce skończyć jako oskarżeni o oszustwa lub w programach tv typu sprawa dla reportera to nie polecam. Jeśli nie macie sumienia możecie tam pracować i zarabiać na nieszczęściu współpracowników i klientów.

Ela

Firma pożyczkowa jak każda inna, trzeba czytać co się podpisuje...

lol
@Ela

Jak każda inna?Co ty Pier....olisz?Każda inna nie okrada ludzi.Pewnie sama czy sam tam pracujesz i próbujesz tu jakieś kity wciskać.

Ela

Firma pożyczkowa jak każda inna, trzeba czytać co się podpisuje...

Fania))7

O jakim reportazu Jaworowicz.mowicie ? Ostatnio byl.expres reporterow na temat tej firmy. ?

Fania))7

Guga
@Fania))7

Sprawa dla reportera to program Pani Jaworowicz. Na ich stronie jest reportaż.

minimini

piąteczek już leci a niedługo tłusty czwartek, a se pączków pojemy

kitkat

wojna buldogów pod dywanem, ta branza walczy o klienta brutalnie, wiem pracowałem już u kilku pośredników, za kasę oczernia każdego

perki

pitolenie o szopenie, cały czas nie na temat a tyle nienawiści, opluwanie na śniadanie firma otwiera nowe oddziały , trwa rekrutacja, ktoś naprawdę musi robić bardzo krecią robote dla konkurencji

profesjonalista
@perki

Ty chyba jest jednym z tych naganiaczy z tej przestępczej organizacji C,że takie bzdury pier......olisz,na szczęście telewizja rozgłosiła co to za śmiecie i nareszcie się dobiorą do d..py tym złodziejom.

Floki
@perki

Ty chyba nie wiesz co piszesz?! Firma oszukuje ludzi, a potwierdza to choćby nawet reportaż w programie Ewy Jaworowicz, zachęcam do obejrzenia! Potwierdzam praktyki tam stosowane.

Prawo

Wczoraj zarząd została aresztowany, osoby pokrzywdzone mogą zgłaszać się do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu.

Krysia
@Prawo

Ciekawe skąd masz takie informacje?

Krysia
@Krysia

A co ma GOWORK do jabłek? Kogo obchodzą wasze jabłka tak na marginiesie? To jakiś wybrakowany owoc, że tak się nad nim rozwodzicie? Zdaje się, że ten portal służy do oceny pracodawcy, warunków pracy, wynagrodzenia, atmosfery i tego czym zajmuje się firma, a nie pitolenia o jabłkach i innych takich. Nie wiem kto wam płaci za pisanie takich pierdół, ale prawda o firmie ujrzała światło dzienne. Także jabłka, gruszki i banany wam nie pomogą, ani święty boże, he he.

solo

Książek to napewno słup,główne sku....syny które pociągają za sznurki są na wolności,miejmy nadzieję,że Książek się rozpruje i ich wszystkich poda prokuratorowi na tacy.

loool

podajesz dane osobowe? Miej świadomość tego, że też możesz za to beknąć!

szmata z councila
@loool

Uderz w stół,nożyce się odezwą,tobie też do d..py się dobiorą,miej tego świadomość.

Kinia2611
@Krysia

To prawda mam pismo od rzecznika praw konsumenta który dostał z prokuratury we Wrocławiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance