Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

sdsds

te Brudasy maja oddać co do grosza pieniądze

ji

Jeszcze sobie sami lajkują wpisy,he he

damian

Pracowalem 7 miesiecy w jednym z biur w polsce pozdrawiam centralne lubiłem moje biuro w gliwicach i pracowników wszyscy wiedzielismy ze koniec jest bliski było mało klientów same reklamacje pewno niedługo się odrodzą pozdrawiam damiam

Masz się czym chwalić.

@damian

To była sztuka rekrutacji ! Takich ludzi wyszukać. Jeszcze myślą ze są wyróżnieni bo ludziom pomogli...

@damian

O czym Ty mówisz?. Już 15 osobom prokuratura postawiła zarzuty tej przestępczej organizacji ,a Ty ich pozdrawiasz i marzysz o odrodzeniu tych biur? Chyba strach przed wymiarem sprawiedliwości odebrał Ci rozum.

@damian

I za te 7 miesięcy zostaniesz ukarany,zwrócisz wszystko co ukradłeś,zostaniesz rozliczony co do złotówki i lepiej nie pisz już tych bzdetów,bo tylko sie ośmieszasz damianku czy jak tam sie nazywasz.

Zgadzam się ze wszystkimi. Firma powinna też odpowiadać za kredyty we frankach. Banki które udzieliły kredytów w innej walucie specjalnie naraziły swoich klientów.

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

Lubieżny69

Moim zdaniem to ludzie powinni nauczyć się czytać umowy, bo sam brałem kredyt i nie mogę narzekać na oprocentowanie czy wysokość prowizji. Byłem bardzo potrzebujący, tak jak inni ludzie, którzy brali tam pożyczkę, więc niepotrzebnie robicie nagonke na obecną sytuację i Pana Marka, który doskonale przygotował treść umowy, tak, aby była jasno i klarownie napisana. Co do prowizji to mogłem ja negocjować, a przemiła Pani wytłumaczył mi jak wszystko zorganizować, więc zanim sami coś napiszecie zastanówcie się dwa razy i puknijcie w głowę, bo jak czytam wasze komentarze i opinie to zastanawiam się nad waszym poziomem inteligencji, czy mówiąc prościej poziomem IQ. Napiszę jeszcze do ludzi, którzy brali kredyt. Przeczytajcie swoje umowy, bo w nich zawarte są wszystkie Wasze wątpliwości.

leko
@Lubieżny69

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz,11 tysięcy osób oszukanych(ta liczba wciąż rośnie)a ty twierdzisz,że jesteś zadowolony z umowy jaką ci Marek K przygotował??Jesteś żałosny.Jeśli sądzisz,że ktoś ci w te brednie uwierzy , to znaczy,że właśnie twój iloraz IQ jest daleki od przeciętnej.

xxx

Weź nie ściemniaj.

Nono
@Lubieżny69

W głowę to się Ty puknij,może wróci Ci rozum o ile go miałeś kiedykolwiek.

Abcktotowie

Chyba Marek wyszedl. Ciekawe czy jeszcze jakieś ich biuro funkcjonuje. Ktoś coś wie na ten temat? Swoją drogą, słyszałam ile tam zarabiają płotki. Myślę, że Wy wszyscy najuczciwszy na kolanach przed Panem M byście stali, żeby was tam tylko przyjęli, co byście mogli w dwa lata na mieszkanie odłożyć.

ktoś kto wie
@Abcktotowie

Ty to pewnie nawet byś wlazł pod biurko Pana Mareczka

K

Ktoś wie czy grupa softcall sp. Z.o.o są w to zamieszani ?

Fania))7
@K

Jest

Uważajcie na mylne informacje

''Nikt nikogo do niczego nie zmuszał" marna linia obrony.

fak

Leje z tych wpisów byłych lub obecnych pracowników,jacy to oni biedni i wykorzystani.Otóż śmiecie Councilowskie wbijcie sobie do tych łbów,że kara was nie minie,w zależności ile ukradliście dla waszego bossa Marka K.i jego starego Wiesława K. tyle dostaniecie w zamian od wymiaru sprawiedliwości,a takie wybielanie się na siłę i tak wam nic nie da,nawet jeśli się zwolniliście z tej organizacji przestępczej prokurator bez problemu dojdzie do was jak po nitce do kłębka

anna

alik trafiłeś w 10 :) taki Świeżak pracownik został wykorzystywany do brudnej roboty ano umowa o prace bene fitykonkursy wycieczki któz by pomysła ze to takie złodziejstwo i oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

why

Oni zatrudniali z 500 osób Fabryka oszustwa i tyle I to tyle lat

@anna

Czules/czułas się wykorzystywana? Nikt nikogo nie zmuszał do pracy... Teraz byli pracownicy będą mówić jak to byli wykorzystani klienci jak oszukani ale NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZAŁ

kick
@Kasia

dlatego jednym słowem wszyscy brali w tym oszustwie udział....

anna
@Kasia

zmuszać nie zmuszał ale kazał perfidnie kłamać ,na szczeście w miare szybko się człowiek jorgnął o co chodzi i nie zdążył nabić ludzi w butelkę

szymon
@Kasia

Ludzie, którzy przychodzili bez jakiegokolwiek doświadczenia w bankowości nie wiedzieli, że to co mówili przełożeni jest czymś złym. Wręcz przeciwnie - manipulowali, że wszystko jest zgodne z prawdą.

@anna

Kazał perfidnie kłamać...zastanawiające A to czemu klamalas, mogłaś się zwolnić od razu

do Coucilowców
@anna

Hmm,a ty jesteś małym dzieckiem i można ci coś kazać?Troche to słabe,tak naprawde to wy wszyscy tworzyliście te przestępczą organizację i to wy poniesiecie za to odpowiedzialność,bez was ten wasz szef Matek K nie zrobiłby kompletnie nic,a te wasze próby wybielania się są żałosne.

alik

Szkoda mi jedynie osób które bez wykształcenia i pojęcia zielonego co robią zaczeły kariere w tej firmię jednak gdy tylko się zorientowały szybko się zmyły i trauma na całe życie :-))) Osoby pracujące tam ponad 1-2 lata z pełną świadomością wiedziały doskonale co robią

Lolek

Generalne aresztowane?

amg
@Lolek

No właśnie chyba nie! Jak to możliwe?

@amg

generalne nie siedzą

fox
@pracownik

Wasz szefuncio marek K. siedzi, wraz z nim pierdzą w pasiaki kanalie niższego szczebla,także co w twoim rozumieniu "generalne nie siedzą"?A t dopiero początek

kick
@fox

Dyrektorki generalne nie siedzą. O to chodzi

Z Councila

Nikt nikogo do podpisywania nie zmuszał. Ja swoich klientów informowałem rzetelnie o całej procedurze nawet po trzy cztery razy. Ludzie są sami sobie winni ponieważ w momencie podpisywania umowy widzieli tylko pieniądze. Kwota która miała iść na spłatę komornika była zazwyczaj wydana w inny sposób przez co nie byłem w stanie wyczyścić biku osoby zadłużonej i teraz wielkie pretensje. Oczywiście niektórzy doradcy działali na niekorzyść klienta i teraz maja problemy. Osoby niezadowolene to tylko 5% wszystkich naszych klientów. Jestem w trakcie ciężkich studiów bankowych i prawa dzięki tej firmie mogłem dużo się nauczyć i potwierdzić że bankowość to moja przyszła ścieżka kariery którą zamierzam kontynuować.

do councila
@Z Councila

Jasne,takie bajki możesz wciskać dzieciom w przedszkolu najwyżej,ciekawe dlaczego aresztowano twojego szefa jak inne osoby niższego szczebla,oczywiście to nie koniec zatrzymań w związku z oszustwami jak i wyłudzeniami prowizji za nieudzielone kredyty w firmie w której pracujesz,zadaj sobie troche trudu i obejrzyj program expres reporterów,tam wszystko jest przekazane jak działa Coucil vel Personal Finanse vel El Global vel itd.Jeśli chodzi o Marka K. to napewno znasz przebieg jego przestępczej kariery,bo to nie pierwszy raz kiedy jest w areszcie za tego typu przestępstwa,także daruj sobie nawijanie makaronu na uszy,bo nikt w to nie wierzy.

@Z Councila

Znowu odezwał się mistrz manipulacji.Nie przeczę ,że dużo się "nauczyłeś" w tej firmie. A karierę bankową to ty będziesz kontynuował na pewno, ale w pomieszczeniu bez firanki.

luz
@Uważajcie na mylne informacje

Najlepsze jest to co mistrz manipulacji pisze o czyszczeniu biku,w expresie reporterów wypowiadał się specjalista od prawa bankowego i stwierdził,że takie coś nie istnieje,krótko mówiąc jak sie ma komornika nie ma szans na jakikolwiek kredyt,to "czyszczenie biku"to jest nic innego jak lep na potencjalne ofiary,a ofiarami były osoby tzw."wspierające"które de facto właśnie stawały się kredytobiorcami z kilkoma kredytami na karku,których nie sposób spłacić.Dziwię się jak można w obliczu miażdżących dowodów wobec tej firmy pisać takie bzdury,mistrz manipulacji jest albo tak tępy i nie wie co się dzieje w firmie w której "pracuje"albo tak perfidną kanalią która próbuje się wybielić,ja myślę,że to drugie.Twierdzi że jest w trakcie studiów bankowych,raczej mu nie wróże świetlanej kariery w tym sektorze,żaden bank nie podejmie z nim rozmowy kwalifikacyjnej widząc w C.V.gdzie pracował,no chyba że wykorzysta swoje umiejętności nabyte w Council i zmanipuluje rekrutera

KASIA

Zgadzam się z przedmowcami. Prowizje się strasznie wysokie. Tylko tak z ręką na sercu czy ktoś Was zmuszał do podpisania umowy kredytowej? W każdej umowie jest harmonogram który na wstępie obrazuje koszty całkowite kredytu.

em
@KASIA

Lepiej zastanów się co piszesz,oni żądają prowizji nawet od nieudzielonego kredytu,to chyba jest wyłudzenie nie uważasz?

@KASIA

Poczytaj sobie na temat manipulacji w encyklopedii albo zapytaj swojego szefa ,o przepraszam on siedzi i nie może Cię oświecić . A może powiesz mi dlaczego po podpisaniu umowy kredytowej wg Ciebie obrazującej całkowite koszty kredytu, nikt nie otrzymał chociażby kopii umowy do ręki. Bo koszty były jednym wielkim przekrętem. Natomiast prowizja do Councila, bez rachunku, aneksu do umowy, itp. tylko wypisany przelew to już nie przekręt tylko wymuszanie haraczu.

Tolek

Już 10 osób zatrzymanych.

Ela

Pracodawcy nie polecam, ani żadnej spółki z nim związanej: Enterprise Investment, Europejskiej Grupy Finansowej Council, DBB, EFSF, Council Finance. ten sam zarząd-Ci sami oszuści! spóźniają się z wypłatami, a od początku roku nie płacą w ogóle. Pracowników mają za nic.

fak

Mateuszku K. śmieciu pie...ony,wejdź sobie na stronę policji i zobacz co się stało z twoim szefem z centrali,ciebie,tą grubaśnice twoją kierowniczke i te 3 ku...ewki co ci pomagały naganiać ofiary czeka to samo,już ja tego dopilnuje,żebyście znaleźli się tam gdzie wasz szef.

@fak

Oczywiście chodzi o Mateuszka K z Personal Finanse w Poznaniu na ul.Poznańskiej 62/4,coś nie widać mercedesa twojej obleśnej kierowniczki,czyżby zwinęła żagle z biura czy zmieniła samochód?

Ewakowal

Słyszałam też, że Jakub R z centrali Council miał duży udział w tym procederze i warto go przesłuchać zaraz po zarządzie. Namawiał koorydnatorów do zmiany danych kredytobiorców i innych przestępstw.

Ela

Pracodawcy nie polecam, ani żadnej spółki z nim związanej: DIPIA, Enterprise Investment, Europejskiej Grupy Finansowej Council, DBB, EFSF. ten sam zarząd-Ci sami oszuści! spóźniają się z wypłatami, a od początku roku nie płacą w ogóle. Pracowników mają za nic.

Z Councila

Hee ?? Macie jakieś mylne informacje nikt nie siedzi oprócz tych dwóch doradców. Trwają kontrole Izby Skarbowej. Na boga nie wypisujcie takich głupot obecnie rekrutacja trwa w najlepsze tylko szkoda że Council i DBB nie rozliczyły się jeszcze z byłymi pracownikami.

@Z Councila

He he, odezwał się mistrz manipulacji. Żałosny jesteś,myślisz, że ktoś w twoją bajkę uwierzy???

....

Pani Kasia??

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance