Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

Krysia

Osoby od jabłek i innych takich, jak skomentujecie reportaż o Council Finance w SPRAWIE DLA REPORTERA Elżbiety Jaworowicz? Zamieniam się w słuch. Cała prawda o firmie wyłożona na tacy.

owocówka
@Krysia

co ma jabłko do jaworowicz

Profesjonalista

Szkoda tylko,że prawdziwe,profesjonalne i uczciwe biura pośrednictwa kredytowego cierpią przez takie kanalie jak Concil,bo teraz ludzie będą myśleć,że każde takie biuro to oszuści i (usunięte przez administratora) cała nadzieja w naszym wymiarze sprawiedliwości,że w końcu ten proceder zostanie unicestwiony.

szmata councilowska

Council Finance vel Personal finance itd itp,teraz prokuratura zajęła się waszymi przekrętami na poważne,nareszcie skończy się okradanie i oszukiwanie biednych emerytów i nie tylko,teraz pie...doleni naganiacze bo napewno nie doradcy kredytowi dobiorą sie wam do dujpy,i miejmy nadzieję,że zostaniecie usunięci ze społeczeństwa raz na zawsze.

Ziomula

Polecam jak najbardziej. Pracownicy są mili i uprzejmi :D Firma jest sławna ! W TVP 2 w magazynie ekspresu reporterów z dnia 31.01.2017 jak na tacy są przedstawione praktyki tej firmy. Polecam w 100% obejrzeć ! Pozdrawiam

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

pitupitus

eeeee tam, nie przesadzajmy z tymi kierownikami, zawsze są tacy sami, miedzy młotem a kowadłem co prawda to prawda ale nie przesadzajmy

brodziak

jaki jest pomysł na obrone przed hejtem?, wszyscy wszystko wiedzą i tyle, czy reagować, jeden pisze żeby tylko o pracy a drugi o niczym byle doalić - od tego sa inne fora, szkod słów

MatiK

Sprawy nie są zmyślone- wystarczy poszukać w internecie. Firma która ma tyle spraw w KNF nie może być uczciwa i nie jest też dobrym pracodawcą- oprócz garstki kierowników w centrali, wybranych na zasadzie- bierny, ale wierny, tyle o nich wiadomo, że nie chcą mówić nic sądom i policji, dlatego firma wciąż działa. Ci kierownicy zbierają premie za doradców z oddziałów, którzy są wymieniani co kilka tygodni.

CJAGA
@MatiK

To by się mogło zgadzać. Jak swojej premii nie dostałam tylko dlatego, że postanowiłam zmienić pracę. Totalny brak profesjonalizmu. Nabijanie pracowników i klientów w butelkę. Mam nadzieje, że niedługo ktoś solidnie się do nich dobierze i skończą jak Amber Gold.

pan tadeusz

to jest forum na temat pracy a stale pojawiają się tematy zastepcze, komplatnie nie na temat, może słuszne może nie a ludzie to nie o to chodzi żeby wypisywać co slina na język przyniesie

Proszę wszystkich tu zatrudnionych ,opisac ilu waszych klientów skierowała sprawy do Prokuratury We Wroclawiu oraz sprawdzić w KNF o tej firmie!!!pozdr

pan tadeusz

nie jestem zakompleksiony, pracuję żeby żyć, nie kradnę, finanse mają swoją specyfikę

john
@pan tadeusz

Kradniesz,kradniesz,jesteś ka....lią pozbawioną sumienia i moralnych zasad ale to już koniec,teraz ci sr.....ke przetrzepią że będziesz sr...ł kartoflami w całości,takich jak ty trzeba zdepnąć jak robaka,nareszcie wymiar sprawiedliwości ma na was konkretne zarzuty i się nie wywiniesz,oddasz wszystko co ukradleś tym nieszczęśnikom z nawiązką,ciekawe czy będziesz tak sprytnie kłamał przed prokuratorem jak okłamywaleś emerytów,pewnie nie,bo na pierwszym przesłuchaniu się ze...rasz ze strachu i wszystko wygęgasz,taki niestety twój za...rany los "Panie Tadeuszu".

KubaWro

Nie oszukujmy się- drodzy studenci. którzy szukacie pracy, ten pracodawca to nie to czego szukacie. Pracują tutaj osoby bez skrupułów, którzy każą wam oszukiwać, a na koniec oszukają Was nie płacąc premii. Komentarze pozytywne piszą osoby zakompleksione podstawione przez centralę, która ma kilka spraw w sądzie.

szowel

Na czas, dobrze i atmosfera ok.

karotka

to prawda, że trenerzy ciągle w ruchu - szkolenia sie dzieją, tylko co ludzie tego wynoszą to inna sprwa

karotka

workerinio

szkolenia, szkolenia, szkolenia - trenerzy cały czas szkolą kolejne działy więc nie zgadzam sie że szkoleń nie ma, inna rzecz to efekt - na to trzeba czasu, dzisia przychodzą do mnie do działu

ike turner

piąteczek się zaczyna a w następnym tygodniu piąteczek będzie w czwarteczek!

blu

nie mozna uogólniać , część ludzi dostała na czas część z opóźnieniem, widac że jest jakieś zawieszenie ale bez przesady, jak spojrzeć na kilka lat firmy to bez paniki, sam dostałem kaskę kilka dni po terminie ale 4 dni mnie nie zabiły a kumpela która odeszła nie może nic znaleźć albo taki syf ze tutaj to wypas

Georgia

kolego pracowniku -zgadzam sie że gadanie i zmyłki sa bez sensu ale jednak kasa przychodzi, ci szefowie działów może czasami nie daja rady ale jak piszesz że 2 lata pracowałeś to może nie było tak źle, mam nadzieję że w nowej pracy jesteś szczęśiwy - powodzenia

Czesc co tam się dzieje ? 15 miała być wypłata 21 dalej nie ma w tej firmie nigdy nie była na czas ja się staram i pracuje oczekuje tego samego od was

@pracownik

Żenada. Skoda czasu i nerwów - stanowczo odradzam! Pracowałam tu ponad 2 lata w centrali. Premie uznaniowe, nigdy nie wiesz ile zarobisz. Czy na czas? Prawie nigdy, teraz premia z sierpnia przyszła pod koniec października zaległa. Zdarza się powiecie? może i tak, ale czemu codziennie kłamstwa że już wyszły i będą jutro? i tak przez cały miesiąc... gdyby powiedzieli prawdę to człowiek mógłby inaczej rozplanować wydatki. Ale na wypasione auta dla ludzi na stanowiskach dyrektorskich kasa będzie zawsze... Szkolenia? nie we wszystkich działach, ja przez 2 lata miałam 1 szkolenie - pierwszego dnia pracy, a potem nic. Wielkie obietnice bez pokrycia.

guga
@pracownik

Opóźnienia w premii bardzo źle świadczą o pracodawcy. Wszyscy dobrze wiedzą, że te pochlebne opinie to piszą ludzie pracujący w centrali. Żenada.

borninprl

e - proszę bardzo, nie wiem gdzie pracujesz a więc jeszcze więcej konkursów, park samochodowy dla oddziałów i dyrektorów, szkolenia, w oddziałach i wyjazdowe, fajni trenerzy dział biznesowy do tego owoce we wtorki, działania charytatywne, nabór nowych ludzi,

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance