Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

borninprl

do blu - masz rację, że jest poprawa a szkolenia naprawdę fajne

blu

co by nie mówić starają się, firma się zmienia a jak szukacie u nas pracy piszcie do HR-u

ike turner

czasem slonce czasem deszcz ale piatek fajny jest

rainwoman

ale pogoda, w pracy siedzieć nie szkoda

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

Micki

Szkolenia na plus

blu

Ram - to chyba jest jak wszędzie , są powody że ktoś się obrazi albo pokłóci i będzie dokuczał - słusznie albo niesłusznie, nieważne ale każdy wie, że nie ma firmy bez hejtu i tyle, tylko naiwni wierzą że może być tylko słodko, zawsze między ludźmi będą konflikty

borninprl

tak, premie są - jak to na sprzedaży, nawet spore, u mnie na telefonie jest to mniejsza kaska, ale sprzedawca wyciąga sporo, zresztą na ten temat jest na forum sporo miejsca napisane

borninprl

walczę 8 godzin na telefonie, nikt mnie nie przywiązał do krzesła, praca jak praca, jest jak jest, płacą regularnie , jeden czy dwa dni poślizgu z wypłatą to nie powód do radości ale nigdzie nie jest idealnie, firma jak firma i tyle,

blu

balbinka - brawo , krótko i na temat, chcesz pracujesz, nie chcesz nie pracujesz, podoba mi się, konkret jest konkret

balbinka

pracuję prawie 2 miesiące, dostałam wypłatę na czas, to tyle w temacie, jak ktoś chce niech się zatrudn, jak nie to nie i tyle, pisze bo na początku też się wahałam, takie forum może wywołać mętlik w głowie, trzeba przekonać się samemu

CZARNY PONIEDZIAŁEK

ciekawe czy ktoś z firmy a właściwie bardzie któraś z nas weźmie udział w strajku w obronie wlności kobiet?

piotras

i znowu piąteczek, jaki ciepły, tak se wchodzę co tydzień poczytać i...dziwne sprawy się pojawiają - ja tam prawie zawsze kaskę mam na czas a do tego codziennie widzę firmę na własne oczy a tu czytam że nie ma kaski albo firma rozkrzaczona ... chyba jakaś złośliwa istota to pisze ale jest piąteczek, będzie, będzie zabawa znów przetańczymy razem całą noc

blu

Izabella,jaki krzak? duża firma , oddziały, rekrutacja, biura, centrala, a ty mówisz krzak, niech ci będzie, powodzenia w lesie i zieleni...

piotras

już piąteczek, hip hip hurra, zaraz zacznie się łykendzik, a z pracą tutaj to jest jak wszędzie , jak dobrze sie kreci to jest kaska, nie ma sprzedaży jest nerwówka, tak jest zawsze na sprzedaży , jest spina i jest kasa, łykendzikpopendzik sie zaczyna

jonas
@piotras

Tak Se myślę z czego ty się cieszysz śmi....ciu?Że okradasz emerytów z ostatnich groszy?Jaką szm...tą trzeba byćżeby coś takiego robić,ale spokojnie już prokuratura kręciprzeciwko wam postępowanie także niedługo cie wezmą za ryj

bilu

zwracam uwagę że do kaski dochodzą fajne wycieczki jako nagrody za wynik albo szkolenia w super hotelach , jak ktoś chce to tu zarobi tylko trzeba chcieć i to nie podpucha a fakty - były juz wyjazdy do dubaju, ja byłem w barcelonie, cały czas jest fajna motywacja

Rafer
@bilu

Chyba motywacja do oszukiwania ludzi i naciagania na kredyty nie do spłaty

ona
@Rafer

Witam zgadzam się z Panem ja tez zostałam oszukana przez te biuro pośrednictwa kredytowego i nie ma co ukrywać praca z tymi ludzmi nie wyjdzie nigdy na dobre zaluje ze spotkałam ich na swej drodze i nie obchodzi mnie co to za forum wypadaloby na każdym pisać ich opinie i wszezie gdzie się da by nigdy nikt im nie ufal ... sadze ze wspolpraca z nimi tak samo się konczy kto godnie nie umie klamac i podstosowywac się pod kierownictwo nie jest wart zadnej uwagi taks amo jak nie chce się z nimi rozmawiać by dac się dalej nabierać ....

z centrali

w centrali jest inaczej, jak nie masz prowizji to normalnie tak jak wszędzie ,chyba że jesteś figurą, ale wszyscy związani ze sprzedażą i prowizjami to zarabiają całkiem całkiem, łatwo awansować a tam już pieniądze dobre i samochodzik konkretny, fury maja wypasione...

a oddzialu

jeśli chodzi o zarobki...to jest róźnie bo podstawa i prowizja, jak masz szczęście i oczywiście w miarę się przykładasz to może być dobra kaska : 5 tysii i więcej ale to kwestia prowizyjna - sprzedasz i masz początek bywa trudny a więc zwykle fajna kaska pojawia się po 2 - 3miesiącach

KArol

widzę ze negatywne opinie są usuwane... mogliście usunąć też odpowiedź workera... nie mądrze... Workerze - Pośrednictwem to może się nazywać Open Finanse ale nie Wy - czy jakiś Bank współpracuje z Wami oficjalnie? Jesteście na czarnej liście wszystkich szanujących się Banków... więc nie mów mi tu o Pośrednictwie....

Karma
@KArol

Firma ta ciągle zmienia nazwy,oni sa podani do Krsu jako firma nieuczciwa,najlepsi sa tu pracownicy,to już jest mistrzostwo patologi

z oddzialu

jak wszędzie poradzisz sobie to będziesz pracować, zarabiać itd, to jest praca w doradztwie a z tym wiąże się wynik, sprzedaż - warto spóbować, na pewno nie ma to nic wspólnego z byciem baristką, zarobić można a praca jak każda inna, jak sie bedziesz nadawać bedziesz zadowolona

worker

Karol co ty piszesz? i po co? to nie jest nic dziwnego - firma zajmuje się pośrednictwem - POŚREDNICTWEM a więc nie udziela kredytów ze środków własnych, od początku jest to wiadome!, a co do opóźnionych wypłat to się zdarzało ale takie coś może się zdarzyć wszędzie..., rozumiem nie wyszlo ci w naszej firmie ale nie musisz nas zaraz tak ostro traktować, pracujemy tutaj i nie fajnie jak na nas takie rzeczy piszesz, powodzenia i sukcesów w innym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance