Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

Ulka

Czy sytuacja w firmie wyjaśniła się?

Oszukana
@Ulka

Nie sądzę to jest zbyt skomplikowane banda oszustów i nie jest prosto z tego wyjść jedyne wyjście to upadłość konsumencka

Lisa

Jakie trzeba mieć parcie na kasę i zwichrowany kręgosłup moralny ,aby myśleć o zatrudnieniu się w tej lichwiarskiej firmie. Po tylu złych komentarzach,każdy porządny człowiek nie podjął by się takiej roboty za żadne pieniądze. Oszukano w perfidny sposób tysiące ludzi,śledztwo trwa i pewnie nie skończy się szybko ,bo to jest afera na wielką skalę.Lidio, aplikuj sobie do tego ZŁOdziejowa,a będziesz tam na wagę złota,bo takich jak Ty naprawdę jest mało.

Bardzo dzękuję za informację z poważaniem

Oszukana
@anonymous

Banda złodzieji i oszustów żeby zgnili w więzieniu za oszukiwanie biednych ludzi

Marian

Czy można się domagać w prokuraturze zwrotu piniedzy?

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

Witam centrala dalej we wrocku ?biuro w Gorzowie dalej działa szukają do pracy pozdrawiam

Nono
@były pracownik

Fake news.

Kaja

A w Kluczborku tez to działa?? Jest biuro i próbują wyłudzić prowizje od kredytów...

Jaś
@Kaja

Probują wyłudzić prowizje od klientów? A to pośrednik za darmo ma pracować? Jeśli ktoś nie dostaje kredytu w banku, szuka pomocy dalej to wiadomo, że ktoś wykonauje pracę i za darmo tego nie zrobi. Najlepiej to otrzymać kredyt, a pozniej to już w ogole nie płacić

Gruba szefowa Council
@Jaś

No pewnie, za nie załatwienie kredytu też niech pobierają suchym pyskiem.

@Jaś

Tak ale nie 20 tys tej prozwizji

Tolek

Może się mylę,ale to chyba nie Council otwiera nowe biura pośrednictwa kredytowego. Właśnie dzisiaj przeczytałem na Facebooku, ile to nowych biur w całej Polsce otworzył Dom Finansowy QS Gdańsk.

Gr

Miejmy nadzieję,że ta kanalia K tym razem za szybko nie wyjdzie z pudła

@Gr

Firma ogłosiła upadłość,sądy i prokuratura niby zabezpieczyła kase

Rolnik
@Aro

gdzieś jest info o tym w necie?

@Rolnik

Wejdz na stronę Nowi oszukani nowe przekręty i tam jest dzial o Proculusie

Gr

Ciekawe skąd masz takie info,przybijają mu kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i wychodzi za kaucją a reszta siedzi.

Uczciwi inaczej

Uczciwi z Councilu czy jak wy tam sie teraz zwiecie,Aurum,Proculus,Traktatus,Żabka,Biedronka:)rozwieje waszą uczciwość w sekunde,KNF wiecie co to jest?!Ameber Gold np był w KNF i inne bardzo uczciwe firmy i także wasza tam istnieje:)czyli kretacze,zlodzieje i kur....za przeproszeniem!!!Nastepna niepokojaca sprawa jest taka że banki przecież aż tak straszne zarzekaja się że nie chcą mieć nic wspolnego z wami,także jesteście uczciwi:)no to jesli sie zastrzegają to co robicie w tej sytuacji,powstaje Dom finansowy bodajże z Gdańska któremu banki bez problemu udzielaja kredytów bo przecież wam nikt nie da (KNF)!!!Akurat w moim przypadku aż 3 podmioty chciały pobrać prowizje,Council za Weksle,Dom Finansowy oraz bank!!!sumy przybliżone 10 tys Council,Dom Finansowy 6 tys no i perełka 13 tys Bank Ariol:)Proszę niech mi ktoś powie gdzie jest Policja i Prawo w rym chorym kraju ze takie wały robia same banki,kto by nie chciał przytulić takie prowizje siedząc i nic nie robiąc,wszystko zrobi za nich Council,pytam sie gdzie jest Prokuratura przez tyle lat ?!najlepsze jest to ze ja nie chcialem kredytu i jestem czysty jak lza,tylko chcialem pomoc koledze bo to on miał tragiczna historie kredytową,teraz on i ja mam długi:)dziękuję za wasza uczciwość i za wymiar sprawiedliwosci w naszym kochanym kraju!

no matter

Takich osób i firm w całej Polsce jest sporo. Znamy je z tożsamości. Wszystkie sprawy nadają się do Najwyższej Instancji.

@no matter

Najbardziej boli mnie to że te biura aż tyle lat funkcjonowały,bodajże lata 2012/2013 już oszukiwali ludzi,tysiace zeznań w prokuraturach,nagrania rozmów tych oszustów,płacz na komendach uczciwych ludzi,boli to że pracownicy tych biur na forach pełni optymizmu wypisywali jakie to premie dostaja,jakie to wycieczki wygrywali czy jaka to super atmosfera była w ich biurach,mam nadzieje że ci ludzie spala się w piekle,Karma dopadnie was szmaty

@Aro

Naiwni pracownicy tych biur wciąż wierzą,że się z tego wywiną i wszystko wróci do normy i będzie tak jak było dawniej. Bo przecież, to była TAK dobrze zorganizowana grupa przestępcza.Bo przez lata szefowie gangu dopracowali nieomal do perfekcji system pozyskiwania i oszukiwania klientów.Bez zażenowania wypisywali jak dobrze im się pracuje , jak świetnie zarabiają( na ludzkiej krzywdzie) i jak to wypoczywają po ciężkiej pracy na Majorce czy Kanarach. I nagle szefostwo zapuszkowali. Nie spodziewali się , że nastąpi wielki upadek tych biur i winni poniosą konsekwencje w zależności od ''zasług''.

Aro

Witam,haha nic nie wiedzieliście,dobre sobie,a kto tu wypisywal na forum o premiach,o wycieczkach co?a co najwazniejsze przyznajcie sie ze was szkolili aby klamac odpowiadajac na trudne pytania,karma wraca zawsze i czy tu na ziemi czy tam na górze odpowiedziecie za to ludzkie szmaty

Heniu pewnie to jeden z 90% klientów który otrzymał kredyt przechulał kasę, a teraz wydaje mu się, że jak zrobi nagonkę to bank umorzy mu kredyt. Umowa kredytowa nie zawierała podpisów in blanco, można było się z nią zapoznać przy podpisaniu. Skoro ktoś podpisuje dokumenty niech zapozna się co jest napisane. Idąc do szpitala podpisuje się zgodę na to i owo, czyli można zrozumieć że zgodę na amutacje każdy by podpisal bo kazali. O Amber Gold głośno jest do dziś a Council? Temat ucichł a raty płacić trzeba. Tylko upadłość konsumenta je umorzy

Johny
@Tomek

A ty pewnie jesteś jednym z tych pseudo doradców który uważa się za cwaniaka?Nic bardziej mylnego,policja i prokuratura dobierają się każdemu bez wyjątku do du...y,jednemu wcześniej drugiemu troche później także nie licz na to że przyjemność pogawędzenia z prokuratorem cię ominie."Temat ucichł",zabawny jesteś ale każdy sposób pocieszania się jest dobry.

lawia89

Niby na co?

Tolek

Śledztwo trwa.Podobno wszyscy pracownicy tych "europejskich biur" mają być przesłuchani.

Kox
@Tolek

To właśnie ci pracownicy tworzyli tę przestępczą organizację bez nich Marek K.nie zrobiłby kompletnie nic,więc muszą za to ponieść karę a jak wysoką to pozostawić należy pod rozwagę wymiaru sprawiedliwości.

poirytowana

Personal finans to jedno.ale co dalej ...knf ostrzega i banki z tego co wyczytalam odrzuciły by taki kredyt.ale pierwsza umowa jest z nimi.a na umowie z bankiem jest inny posrednik np w naszym przypadku dom finansowy z gdanska ktory tez sobie przyznaje ogromne prowizje.ostatecznie gdzie jest bank. Jak bank mpze przyznac osobie kredyt ktora jiz nie ma zdolnosci bez zaswiadczenia o zarobkach na ponad 10 lat. Taki posrednik ktory widnieje na umowie kredytu chyba jest równie winny. Chodzby z art. 304 o lichwie.bo klamie przed bankiem, wprowadza w blad kredytobiorce aby zaspokoic swoje finanse a takie dzialanie jest niewspolmierne dla obu stron. Albo to wszystko jest powiazane

Nieistotny

Proponuję wziąć pod lupę nie tylko firmy wrocławskie gdzie widnieje w dokumentach Pan M. Są dziesiątki placówek firm córek w całej Polsce, pod zarządem innych osób, nad którymi władzę sprawuje dalej Pan M. Tych 11 tysięcy oszukanych osób to kropla w oceanie....A ukradzione mln przewyższą nie jedną gigantyczną aferę finansową....I nie tylko ekonomiczną...

emeryt

Śmiecie Councilowskie jakże miło jest patrzeć na wasz upadek i to wasze miotanie się na tym forum jak muchy w rozgrzanej smole których ko jest oczywisty.

oko

11 tysięcy oszukanych osób,ta liczba wciąż rośnie także zastanów się co piszesz.Wykorzystywaliście nieporadność emerytów i zamiast jednego wciskaliście po kilka kredytów.Wasza linia obrony jest naprawde marna na szczęście prokuratura teraz ostro sie wami zajęła a zrzutów wobec waszego szefa jest kilka.Wbijcie sobie do tych swoich głów,że to jest już KONIEC tego procederu.

Z Councila

Każdego klienta informowałem kilka razy o całej procedurze. Jak się bierze kredyt to trzeba spłacać ! Ludzie usłyszeli w mediach że ktoś został oszukany rozdmuchali temat i teraz myślą że ktoś za nich spłaci dług zapaliła się iskierka nadziei wiec dlaczego tego nie wykorzystać! Źródło Newsweek: Obrońca: Większość klientów zadowolona Będziemy składać zażalenie na decyzję o areszcie - mówi jeden z obrońców Marka K. Adwokat zwraca uwagę, że już od 2015 roku zarządy firm - o których mowa w tej sprawie - zawierają ugody z niezadowolonymi klientami. A jest ich - zwraca uwagę mecenas - niewiele. Na 69 tysięcy kredytów liczba skarg to - jego zdaniem - 5 procent. Czyli - dodaje - większość jest zadowolonych.

kick

Haha. Szczyt hipokryzji

kick

hahaha, szczyt hipokryzji

@Z Councila

Wg Ciebie ludzie przy pomocy mediów rozdmuchali temat,żeby ktoś im spłacił kredyty??? Próbujesz postawić znak równości między pokrzywdzonymi a oszustami? Co za buta. Czy Ty naprawdę nie wiesz co się dzieje wokół waszej przestępczej organizacji??? Czy faktycznie było TYLKO 5% skarg? To już koniec waszej ''''dochodowej" firmy. Wielki upadek, małych ludzi.

@Z Councila

Zaprasam cie matole do mojej prokuratury w miescie i zobaczysz ile leży akt i skarg oraz nagran z waszych oszustw a to tylko jedno miasto,mało wiesz chlopczyku

Kox kradniesz to to ty nie wiesz co tam robiłem i jak pracowałem się odzywasz nic nie ukradłem o zdanie cie nikt nie prosi nie życzę sobie takich uwag pod moim adresem

kox
@były pracownik

Po pierwsze to forum to nie Koncert Życzeń,po drugie jeśli nie wciskałeś emerytom kitu w postaci kredytów nie do spłacenia niszcząc im życie do reszty tylko sprzątałeś latryny w tej organizacji przestępczej to przepraszam.Tak poza tym twojego szefa Mareczka i nie tylko jego zamknęli chyba nie bez powodu?

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance