Opinie o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Welding Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

Bonus

ja sie zwolniłem i juz 2 lata czekam na tysiac euro.tam maja jedna zasade :zwalniasz sie to zapomnij o kasie.Oczywiscie nie tylko za ostatni miesiac tylko 2-3

Igor

Jakie są powody tych opóźnień w wypłacie ?

Witek

Mamala wisi mi do tej pory od 4 lat prawie 5 tys euro kawał (usunięte przez administratora) reszta dziada ....

@ziko 40, czy kontaktowałeś się w tej sprawie z pracodawcą? Wiesz może, czy inne osoby także dotknęła taka sytuacja? Czy opóźnienia w wypłaci wynagrodzenia często zdarzają się w Welding? Co możesz napisać o pozostałych aspektach pracy w firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na stanowisko Sekretarka.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
ziko 40

Ja czekam na wypłatę drugi miesiąc

Jak jest w tej firmie dzwonili do mnie w sprawie spawania opekiemans?

@Michał

Możesz opowiedzieć o czym była dokładnie rozmowa?

@Michał, czy podczas kontaktu telefonicznego z Tobą, Welding Technology przedstawił Ci ewentualne warunki w oparciu, o które mógłbyś rozpocząć współpracę z tą firmą? Jeżeli tak, to mógłbyś pozostawić kilka informacji na ten temat na forum? Będą one ważne dla osób poszukujących aktualnie pracy.

Antyziommamali

Nie polecam firmy. Pieniędzy nigdy na czas. Brak perspektyw - firma stoi w miejscu. Idąc tam podpisujesz nic nie znaczące straszaki. Nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Drugiej takiej firmy w Tarniwie nie ma.

Mark
@Antyziommamali

A INFOSTER? Lepszy?

Napisaliście, że nie otrzymujecie wynagrodzeń. Sytuacja jest poważna. Z Waszych wpisów wynika, że pracodawca unika z Wami kontaktu. Co w takiej sytuacji zamierzacie zrobić? A może już jakaś część z Was podjęła jakieś kroki w tej sytuacji?

Kris

Robota w większości w D i NL, płacą dobrze i w miarę terminowo ( jak jest poślizg do max 2 - 3 dni.) Ogólnie da się spokojnie i bezproblemowo żyć. Podobno wcześniej bywało w tej firmie różnie ale widocznie ktoś nieco poprawił.

@Kris

Pochwalny wpis Mariusza Mamali lub jakiegoś jego klakiera. Niech lepiej powie dlaczego wymeldował się z Polski. Ma kopę spraw w sadzie z byłymi pracownikami właśnie o wypłatę wynagrodzenia i dlatego unika odbierania wezwań sadowych. Zmienił nazwę ze Spaw Mar na Welding Technology. Dlaczego - to już chyba jasne?!

Mlody

Ja już czekam miesiąc i nie ma pieniędzy a jak się dzwoni to nie odbierają telefonu.... Nie życzę nikomu tej firmy...

mamałacwel

nie płacą wcale

Mlody
@mamałacwel

To jest prawda że nie płacą i w (usunięte przez administratora) mają ludzi

brotajjjj

Za żadne skarby nikomu nie polecam tej firmy. Już na Malmali w Spaw Marge sie poznali. Złodziejstwo i chamstwo. O wypłate trzeba sie 3 mce prosić. Chodzą słuchy ze z jednego warsztatu z Niemiec go (usunięte przez administratora) bo ludziom nie płacił. Wkurwili się i przeszli do innej firmy która też tam robi

Wieloletni pracwnik

Sprzęt tragedia stare spawarki i narzędzia wstyd z tYm po budowach jeżdzić ,na pięniądze czekasz po kilka miesięcy ,a jak chcesz odejść to ich juz nie zobaczysz.Dużo by pisać na temat tej firmy ,kto mądry niech ją omija,Czesto POZYTYWNE OPINIE WYSTAWIAJA SEKRETARKI z polecenia szefa .

Stary pracownik
@Wieloletni pracwnik

Kolega Krakowski zawsze ma problem robiłem nie raz z nim na budowie totalne dno zamiast robić to chowa się po kontenerach i siedzi ciągle na Internecie, reszta grupy musi na niego robić , jest niczym duży wzud na sumie jak się pojawia na jakiejkolwiek budowie , nawet było tak że Niemiec brak mu telefon przed rozpoczęciem pracy i oddawał na koniec dnia , chory gość nie do życia a teraz wypisuję głupoty i brednie bo wyleciał z hukiem !!!!!!!!! NARESZCIE SZEFOSTWO OCZY OTWORZYŁO !!!!!!!!

Patric

Witam chciałem powiedzieć ze ja jakoś tu pracuje 8 lat i problemów nie mam jeżdżę po budowach większości zagranicznych i jestem zadowolony . Wszędzie jest dobrze tylko najlepiej tam gdzie nas nie ma .

muniek

a il;e jest i ile brakuje? przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę jakieś rzetelne źródo w internecie zna.eźć do poczytania o tej firmie zanim zdecyduję się jednak wysłać cv oraz list motywacyjny, chyba niestety nie mają swojej strony internetowej

Lukasz

Obiecali większą kasę przed wyjazdem a w dniu wypłaty rozczarowanie bo sporo brakuje

długi

Witam Ja tu pracuje trzeci miesiąc i mogę polecić jest okay praca na warsztacie mogę tu robić do emerytury .

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Welding Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welding Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Welding Technology Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 58 ocen.

Welding Technology Sp. z o.o.