Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Kraków

Opinie o Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

długi 2015-10-13 21:12:20
Witam Ja tu pracuje trzeci miesiąc i mogę polecić jest okay praca na warsztacie mogę tu robić do emerytury .
Lukasz 2016-06-24 12:20:17
Obiecali większą kasę przed wyjazdem a w dniu wypłaty rozczarowanie bo sporo brakuje
muniek 2016-08-14 20:10:52
a il;e jest i ile brakuje? przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę jakieś rzetelne źródo w internecie zna.eźć do poczytania o tej firmie zanim zdecyduję się jednak wysłać cv oraz list motywacyjny, chyba niestety nie mają swojej strony internetowej
Patric 2016-11-28 13:28:42
Witam chciałem powiedzieć ze ja jakoś tu pracuje 8 lat i problemów nie mam jeżdżę po budowach większości zagranicznych i jestem zadowolony . Wszędzie jest dobrze tylko najlepiej tam gdzie nas nie ma .
Zostaw swoją opinię o Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa