Welding Technology Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Welding Technology Sp. z o.o.

długi 2015-10-13 21:12
Witam Ja tu pracuje trzeci miesiąc i mogę polecić jest okay praca na warsztacie mogę tu robić do emerytury .
Lukasz 2016-06-24 12:20
Obiecali większą kasę przed wyjazdem a w dniu wypłaty rozczarowanie bo sporo brakuje
muniek 2016-08-14 20:10
a il;e jest i ile brakuje? przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę jakieś rzetelne źródo w internecie zna.eźć do poczytania o tej firmie zanim zdecyduję się jednak wysłać cv oraz list motywacyjny, chyba niestety nie mają swojej strony internetowej
Patric 2016-11-28 13:28
Witam chciałem powiedzieć ze ja jakoś tu pracuje 8 lat i problemów nie mam jeżdżę po budowach większości zagranicznych i jestem zadowolony . Wszędzie jest dobrze tylko najlepiej tam gdzie nas nie ma .
Wieloletni pracwnik 2017-02-05 12:14
Sprzęt tragedia stare spawarki i narzędzia wstyd z tYm po budowach jeżdzić ,na pięniądze czekasz po kilka miesięcy ,a jak chcesz odejść to ich juz nie zobaczysz.Dużo by pisać na temat tej firmy ,kto mądry niech ją omija,Czesto POZYTYWNE OPINIE WYSTAWIAJA SEKRETARKI z polecenia szefa .
Stary pracownik 2017-03-18 11:49
Kolega Krakowski zawsze ma problem robiłem nie raz z nim na budowie totalne dno zamiast robić to chowa się po kontenerach i siedzi ciągle na Internecie, reszta grupy musi na niego robić , jest niczym duży wzud na sumie jak się pojawia na jakiejkolwiek budowie , nawet było tak że Niemiec brak mu telefon przed rozpoczęciem pracy i oddawał na koniec dnia , chory gość nie do życia a teraz wypisuję głupoty i brednie bo wyleciał z hukiem !!!!!!!!! NARESZCIE SZEFOSTWO OCZY OTWORZYŁO !!!!!!!!
brotajjjj 2017-06-07 07:20
Za żadne skarby nikomu nie polecam tej firmy. Już na Malmali w Spaw Marge sie poznali. Złodziejstwo i chamstwo. O wypłate trzeba sie 3 mce prosić. Chodzą słuchy ze z jednego warsztatu z Niemiec go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ludziom nie płacił. Wkurwili się i przeszli do innej firmy która też tam robi
Zostaw swoją opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welding Technology Sp. z o.o.