Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Kraków

Opinie o Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

długi 2015-10-13 21:12
Witam Ja tu pracuje trzeci miesiąc i mogę polecić jest okay praca na warsztacie mogę tu robić do emerytury .
Lukasz 2016-06-24 12:20
Obiecali większą kasę przed wyjazdem a w dniu wypłaty rozczarowanie bo sporo brakuje
muniek 2016-08-14 20:10
a il;e jest i ile brakuje? przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę jakieś rzetelne źródo w internecie zna.eźć do poczytania o tej firmie zanim zdecyduję się jednak wysłać cv oraz list motywacyjny, chyba niestety nie mają swojej strony internetowej
Patric 2016-11-28 13:28
Witam chciałem powiedzieć ze ja jakoś tu pracuje 8 lat i problemów nie mam jeżdżę po budowach większości zagranicznych i jestem zadowolony . Wszędzie jest dobrze tylko najlepiej tam gdzie nas nie ma .
Wieloletni pracwnik 2017-02-05 12:14
Sprzęt tragedia stare spawarki i narzędzia wstyd z tYm po budowach jeżdzić ,na pięniądze czekasz po kilka miesięcy ,a jak chcesz odejść to ich juz nie zobaczysz.Dużo by pisać na temat tej firmy ,kto mądry niech ją omija,Czesto POZYTYWNE OPINIE WYSTAWIAJA SEKRETARKI z polecenia szefa .
Zostaw swoją opinię o Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaw Mar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa