Opinie o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Welding Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Welding Technology Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Karma

Odradzam ta firmę

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Welding Technology Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nie umowę Podpisuję się na stacji BP

Gab

Nie rozmowa i podpisanie umowy na stacji BP... ????

Gab

Czy może ktoś wyjaśnić dlaczego p. (usunięte przez administratora) nie podaje w umowie żadnego kontaktu do siebie,ani firmy? Na pieczątce firmowej też brak

KarmaDuisburg
@Gab

Na BP przy A4 w Katowicach na kolanie podpisana szkolenia które są robione w Katowicach później mamy odciągnięte 500€ za scc i falasze których nie chce później wysłać trzyma je u siebie w biurze mimo ze zapłaciliśmy żenada jak pan M Mamala sobie robi z ludźmi co chce i nikt nie jest w stanie tego zakończyć mam nadzieje ze w końcu wszyscy się wezmą w garść i zakończą ten cyrk

Pracownik byly

Odaj ludzia wypłaty zlodzieju i nie kłam że Niemcy nie wyplacili sprawa trafiła do sadu????

marek

Dzień dobry ,pan M.nie płaci !!!!!!!!ostrzegam wszystkich ,nie zapłacił za ostatnią robotę za marzec i kwiecień kierujemy sprawę do sądu pozew zbiorowy około 20 osób uwaga (usunięte przez administratora)!!!!!za ten rok....kto chce pracować za darmo zapraszam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na stanowisko Sekretarka.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Marian

Nie płaci pieniędzy konstruując umowy zawierające kary za wszystko!!! Pseudo cwaniaczek z sianem w butach. Jeśli już płaci to jest mega potrąceń... za wszystko!!! Tym razem źle trafił.

Czy jest możliwość pracy w Welding Technology Sp. z o.o. na część etatu?

Tak jest ale bez wypłat

Ktoś
@Piotr

Jak pijesz to wypłat nie ma ????????

Fran

(usunięte przez administratora) nie zapłacił mi reszty pieniędzy

Piotrek

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się wam pracuje?

jurek
@Piotrek

Spokój bo zostało sześciu pracowników..

Ryszard

Jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie. Mam jechać z firmy PLAN C? Czytając opinie to nie zachęca...

Dawidow

Fajne miejsce do pracy, firma która dba o pracowników czego jeszcze można oczekiwać?

jacek
@Dawidow

mi i moim kolegą firma zalega pieniądze prawie dwa lata radzę z daleka od tej firmy pozytywne komentarze piszą ludzie z biura

Henry

Zastanawiająca cisza na wątku. Czy to dlatego, że dobrze się pracuje w dobrej atmosferze?

Mija rok od czasu kiedy tam pracowałem, firma do dziś mi pieniędzy nie wypłaciła :((((

@pracownik

Czy kontaktowałeś się bezpośrednio z płacami? Nie jest to na porządku dziennym aby nie otrzymać wynagrodzenia za wykonana prace.Czy podczas pracy wynagrodzenie otrzymywałeś o czasie?

Wiki

Widocznie firma nie miała podstaw do wypłaty bo tak bez powodu nie zatrzymaliby płacy, to dobry pracodawca!

Łysy

Tak czytam, to widzę że idiotow nie brakuje,po miesiącu bez wypłaty pracować dalej to niby firma takich(usunięte przez administratora)potrzebuje(usunięte przez administratora). Zalic sie teraz ze nie płacą. (usunięte przez administratora)

Wierzyciel

Pani Marto i co firma udaje że nie istnieje mimo zaległości płatniczych wobec pracowników i wierzycieli .

Znowu zmieniono nazwę firmy.(usunięte przez administratora)

I co firmy już niema.

Alternatywny
@były pracownik

Teraz powstał PLAN C tam będą teraz ludzi rżnąć na kasę ????????????????

Welding Technology jest jedną z niewielu firm w regionie specjalizujących się w zakresie wykonawstwa usług montażowo-spawalniczych instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnych, węglowych, stopowych. Firma prowadzi działalność od ponad 15 lat i należy do czołowych firm w swojej branży. Dlatego na pewno wielu z Was zastanawia się nad pracą u nich. Odsyła zatem na ich oficjalną stronę, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy: https://welding-technology.net/pl/ Poczuliście się zachęceni? Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze.

Bystry
@Marta

Jakie 15 lat, jak firma powstała 2017 roku. A ludzi potrzebują, bo nie płaca i nikt tam nie chce robić !!!!!

pracuś
@Marta

Na hali na Azotach ludzie zwolnieni ,samochody są sprzedawane ,firma pociągnie jeszcze góra 2 miesiące.

@pracuś

To chyba zbyt daleko idące wnioski. Firma Welding Technology na razie działa w sposób całkowicie normalny i tego się trzymajmy. Wnioskuję, że sam jesteś w niej zatrudniony - a jak długo już pełnisz tam swoją funkcję? Powiedz, jak wygląda kwestia umów: wszyscy pracownicy tego przedsiębiorstwa pracują od początku w oparciu o umowę o pracę?

@Marta

Marta ile Ci płacą za pisanie o tym jaka ta firma jest wspaniała? Jest dużo pracowników, którzy tam pracowali i ich oszukali i raczej mówią prawdę.

pracuś
@Marta

I co Pani Marto firmy już niema.

obecny pracownik

Nigdy nie miałem problemów z płatnościami. Ciekawe, "kto" pisze te wszystkie komentarze ....

Zet- jot

Absolutnie nie polecam nikomu pracy w tej firmie, omijajcie proszę z daleka jeżeli nie chcecie mieć kłopotów z wypłatą wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Welding Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welding Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Welding Technology Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 58 ocen.

Welding Technology Sp. z o.o.