Opinie o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Welding Technology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Technology Sp. z o.o. w Kraków

hokusxpokus

Czy sytuacje z niewypłaconymi pieniędzmi nadal mają miejsce w tej firmie? Czy takie sytuacje dotyczyły też pracowników biurowych?

oddajcie pieniądze za prace
@hokusxpokus

do dziś mi nie wypłacili i moim kolegą i nie zapowiada się, umowę posiadam więc w razie w świadczę ze taka sytuacja ma miejsce

Karol
@hokusxpokus

Mi i moim kolegą do dziś nie wypłacili :( niestety ale to tradycja spawarka :(

zikoo

Złożyłem skargę za niewypłacone pieniądze w Inspekcji Pracy w Tarnowie .Dostałem odpowiedz na przeprowadzoną kontrolę i nakaz zapłaty ,w tym samym dniu dostałem przekazem pieniądze ,ale to jest kwota od najniższej krajowej.Wcześniej sprawę oddałem adwokatowi i jest złożona w Sądzie,będę się domagał zapłatę tak jak miałem ustalone po 12eu za godz. oraz zapłatę za godz. nadliczbowe pracowałem jak wszyscy po 10 i 12godz. oraz za urlop wypoczynkowy którego nie wykorzystałem.

@zikoo

@zikoo Dziękujemy Ci, że zechciałaś opisać swoją sytuację, związaną ściśle z pracodawcą, jakim jest firma Welding Technology. Będziemy trzymać kciuki za pomyślne jej rozwiązanie. A czym zajmowałeś się w strukturach tego przedsiębiorstwa i jak długo byłeś tam zatrudniony?

zikoo
@Marta

Byłem spawaczem. Ponieważ w firmie mają papiery niby w porządku . Adwokat wysłał pismo do niemieckich firm o potwierdzenie Moich godzin pracy ( po 10 godz ).

Zuzu
@zikoo

jak zakończyła się twaoja sprawa? wywalczyłeś zaległe godziny?

jankes

Jesli szykuje sie jakis pozew zbiorowy przeciwko Renaty to ja bardzo chętnie sie dołącze bo tez mam nie wypłacone zaległosci juz ponad 2 lata

Wnioskodawca
@jankes

Podaj swój numer, złożyliśmy w czterech pozew do sądu na tą nędzna firmę. Możesz się dołączyć do nas, czym więcej tym lepiej. (usunięte przez administratora) wyprzedają majątek, wszystko znika, musimy się spieszyć żeby kasę odzyskać.

pracuś

To już koniec firmy w piątek 30.11 zwolnionych 10 osób z hali.Azoty będą magazynować nawozy.

@pracuś

Powołując się na Twój wpis, można stwierdzić, że sytuacja w firmie Welding Technology jest dosyć niepokojąca. Jednakże takie zwolnienia nie muszą wcale oznaczać jej końca - nie wiem, dlaczego wysuwasz tak daleko idące wnioski. Dalej jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Welding Technology Sp. z o.o. na stanowisko Sekretarka.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Welding Technology jest jedną z niewielu firm w regionie specjalizujących się w zakresie wykonawstwa usług montażowo-spawalniczych instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnych, węglowych, stopowych. Na jednym z bardziej popularnych stron z ofertami pracy, że poszukują aktualnie kilku nowych pracowników. Może warunki zatrudnienia tam są już na tyle atrakcyjne, że warto aplikować - co sądzicie?

dobry85
@Marta

Firma rzetelna, pracuje dla nich 10 lat. Czasem małe poślizgi z wypłatą ale nie ma tragedii. Polecam firmę w 100%

@dobry85

Świetnie, że ktoś w końcu zechciał ponownie zabrać głos na temat pracodawcy, jakim jest firma Welding Technology. Jesteś tam zatrudniony już dziesięć lat, a więc Twoja wiedza na jej temat jest zapewne ogromna. Czy oprócz pensji podstawowej macie możliwość uzyskania premii?

@dobry85

Firma nie wypłaca, właśnie wybieram się do PIP !!!!!!!!!!!!

Firma nie poczuwa się do wypłaty środków !!!!!!1

@dobry85

Ciekawe jak 10 lat ??? jak ta firma istnieje od 2017 ?????????

@Jacek

Zdaje sobie sprawę z tego, że jesteś trochę zdenerwowany tą sytuację, ale proszę Cię jednak, abyś pisał nieco mniej emocjonalnie. A powiedz Nam, jak długo pracujesz w tej firmie. Zgłaszałeś komuś fakt, iż Welding Technology nie wypłaca pracownikom należnych pieniędzy?

ziko
@dobry85

Pomyliły ci się firmy ,ta firma istnieje od 2017 r.

oszukany
@Marta

Pani Marto bzdury Pani opowiada jak firma która ma kapitał zakładowy 5000 zł jest największa w regionie ?

Bardzo Cię proszę, żebyś niezależnie od sytuacji zachował spokój na forum. Skoro, jak twierdzisz, firma Welding Technology nie wypłaciła Ci należnych pieniędzy, to wypadałoby zgłosić tę sprawę wyżej postawionym instytucjom. Myślałeś o podjęciu właśnie takiego kroku?

Nie polecam tej firmy. O pieniądze trzeba się prosić a i tak mają cię w (usunięte przez administratora). Nie płacą na czas, zalegają z pieniędzmi. Umawiają się na wypłatę po czym gdy jest się na miejscu mówią że pieniędzy nie ma... Oszuści . Mówią że pieniędzy nie ma a na koncie firmowym ponad 70tys... Omijać szerokim łukiem.

@jankes Proszę Cię, żebyś na forum publicznym nie posługiwał się danymi personalnymi swoich współpracowników. Jak widać - sprawy w Welding Technology wyglądają na bardzo poważne skoro wspomina się o pozwie. Zalegają Ci z wypłatą już dwa lata - naprawdę dopiero teraz postanowiłeś działać, czy wcześniej też były jakieś próby?

@Wacek Przykro mi, że masz takie odczucia po współpracy z firmą Welding Technology. Jeśli rozmawiałeś już bezpośrednio z pracodawcą na temat zaległości pieniężnych i to nie przyniosło oczekiwanego skutku, to powinieneś zgłosić się z tym problemem do wyżej usytuowanych instancji. Planujesz tak zrobisz, czy myślałeś o innym rozwiązaniu?

@Bonus Przykro mi z powodu Twojej straty. Ale czy zgłosiłeś zaległości w wypłacie jakiś wyżej postawionym organom? Myślę, że należałoby to jak najszybciej wyjaśnić. @WASYL Dziękuję za Twój udział w dyskusji. Twoje uwagi na pewno posłużą użytkownikom forum. Czy sam miałeś kiedyś do czynienia z firmą Welding Technology?

bonus
@Marta

no jak pisze ze mi nie zapłacili to raczej musiałem mieć.Sprawa jest w sądzie

wiarygodny
@Marta

Możesz dać kontakt do siebie, jest nas parę osób, złożyliśmy zawiadomienie w prokuraturze o niewypłacenie pieniędzy przez Panią Prezes Mamale Renate.

@bonus

cze jak będziesz potrzebował świadka to daj info tu na stronie z chęcią zaświadczę

Wacek

Dla mnie praca w tej firmie była osobistą porażką, zostałem potraktowany jak śmieć, firma nie wypłaca pieniędzy za pracę.

wiarygodny
@Wacek

Możesz dać kontakt do siebie, jest nas parę osób, złożyliśmy zawiadomienie w prokuraturze o niewypłacenie pieniędzy przez Panią Prezes (usunięte przez administratora).

@wiarygodny

w razie w jak będziesz potrzebował świadka zostaw info z chęcią zaświadczę ze firma mi też nie wypłaciła

@Marian Twierdzisz, że Welding Technology ma problemy z wypłacalnością? Od jak dawna oczekujesz na swoje wynagrodzenie? Jeśli rozmawiałeś już o tym z Dyrektorem firmy i to nie poskutkowało, to może warto zgłosić się z tym problemem do wyżej postawionej osoby. Zrobisz to?

Marian

Niestety ale firma nie wypłaca pieniędzy :((( i tyle na temat :(

@abc Niestety, tego nie wiem i nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie. Ale, jakby nie wyglądała sytuacja, to trzeba podchodzić do niej ze spokojem. Chciałbyś jeszcze dodać coś na temat Welding Technology? Każda informacja, jeśli jest merytoryczna, a także zgodna z prawdą - może pomóc wielu osobom, które są szczególnie zainteresowane tym pracodawcą.

@bonus To bardzo dobrze. I jak sprawy mają się na chwilę obecną? @abc Rozumiem, że masz pewne zarzuty wobec firmy Welding Technology, ale pamiętaj, żeby wypowiadać się tu do wszystkich z szacunkiem. Może ktoś jeszcze chciałby podzielić się z nami swoją opinią o tym pracodawcy? Jak Wam się z nim współpracowało? Bardzo serdecznie proszę Was o aktywne uczestnictwo w dyskusji.

abc
@Marta

a czy szefostwo tej firmy ma jaki kolwiek szacunek do pracowników?!

abc

mamala założył firme i go zwolnili,buahaha.tak własnie kończa takie błazny jak ty

WASYL

Widzę ze ciekawa to firma.patrząc w KRS to jest to już trzecia firma i na dodatek Sp. z o.o. a właścicielem jest ta sama osoba, albo to jest pralnia pieniędzy , albo wyłudzanie VATU ale od tego są odpowiednie służby. Jeśli chodzi o płacenie pracownikom z trzymiesięcznym opóżnienien jak brotajjj .Zgłaszamy sprawę do Inspekcji Pracy i musisz mieć zapłacone.Czemu wy czekacie na przez was zarobione pieniądze. Pensję masz dostać do 10-tego następnego miesiąca. A straszenie pracownika że jak odejdzie do innej firmy to nie dostanie wypłaty nazywa się mobbingiem ,o czym należy zawiadomić Inspekcję Pracy. Chętnie udostępnię potrzebne formularze .Proszę pokrzywdzonych o komentarze, chętnie pomogę bo uważam że nieuczciwych pracodawców trzeba tępić.

kotek

Nic sie nie zmieniło,kasy jak nie było tak nie ma.Jeszcze potrafią bezczelnie wydzwaniac po pracownikach którzy sie zwolnili i namawiają żeby wracać bo juz jest dobrze.Maja teraz na kogo zwalać i zasłaniaja sie tym ze to wszystko było Mańka wina.On był głupi ale caryca wcale nie jest od niego lepsza.

Janek

Jest coraz gorzej z płatnościami tel.nikt nie odbiera.

WEntyl

Locha przyjdzie i czas na ciebie.

Pedro

Jeśli sie komuś nie należały to odpuszcza a gdyby były dowody na zobowiązania firmy to na pewno nie odpuściłby !!

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Welding Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welding Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Welding Technology Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 58 ocen.

Welding Technology Sp. z o.o.