Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Zieliński

Dalej płacą za leżenie

Klient

Czy to prawda ze wykladowca ma podwojne obywatelstwo i ukrywa sie w USA?

Mariusz
@Klient

Nie jesteś żaden klient tylko sabotażysta z p...nej konkurencji!!! Won z tego forum cieciu

@Mariusz

Czyli prawda dziekuje .

Menelaos Grzegorzos
@Mariusz

Jakiej konkurencji człowieku w kim ty widzisz konkurencje ?? Chyba możecie konkurować jedynie z dziadkami którzy wożą złom wózeczkami. Kierownik regionalny pospolity menel czerwony pysk smród z kilometra czuć i jeszcze gdyby było mało zoofilia się wkrada w jego życie.

oszukany

jakie Płacą mi zalegają za 3miesiace ani złotówki nie dali

podwykonawca

jeżeli nie ściągnąłeś kasy z pobrań to dostaniesz jakąś część potem usłyszysz słowo jutro i znowu jakaś część i znowu jutro ...

JA

Nie dostałem kasy za listopad i grudzień. Już tm oczywiście nie pracuje ,oddałem sprawę firmie windykacyjnej i czekam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Podwykonawca

Rozmawiałem ze swoim "szefem" jak i z Panem M i Panią D ciągle słyszę do końca tygodnia albo jutro i tak już od Prawie 2 miesięcy więc proszę was nie mówcie że Płacą jak to są brednie

Klient

Czy wyjechaly dzisiaj frachty czy znowu stoja Panie Grygiel ?

kierowca
@Klient

zadnej informacji nie ma , że frachty nie wyjechały wiec z kilkoma paczkami bedzie trzeba przejechac 200km

@kierowca

jak placa to jezdzij i nie marudz

kierowca
@Klient

Żyjemy w XXI wieku i raczej to nie jest normalne zeby czekac na wypłate za grudzien do konca lutego w ratach

podwykonawca

To jeden wielki wałek ze firma wypłaca ani nie wypłaca pobrań ani wynagrodzen dla prewożników z Poznania nikt nie dostał z tego co wiem Gdańsk też nie wiec prosze was to jest tylko jedna wielka ściema

Cionek
@podwykonawca

Przelewy poszły-zgłoś się do swojego szefa bo dostał kasę z Delty Nam szef wypłacił a jest związany umową z DC.

Agnieszka

Jak ktoś się nie sprawdził i olewał obowiązki to bye bye! I potrzebny uczciwy i pracujący a nie ściemniający przedstawiciel. P. Ewo! Pobrania zaczną spływać pod koniec tygodnia max.w przyszłym tygodniu- całe zobowiązanie. Proszę nie wierzyć tym co teraz źle piszą-firma funkcjonuje, naprawia staaaare błędy i realnie się rozwinie. Już widać pierwsze efekty ale konkurencji to nie odpowiada i stąd takie komentarze.

xxx
@Agnieszka

idz do apteki i kup niepierdol

Klient

Ja tam wolę sprawdzone marki zapraszam do korzystania z firmy Polski Kurier. Działają bardzo stabilnie i zwracają pobrania co do dnia.

AC/DC

Seba siedź sobie na forum patrona nie na DC I odliczaj ostatnie chwile w patolu Pisiorki zablokuja chwilówki i twój boss nie będzie miał z czego dokładać do patola

@AC/DC

Ty sie martw o siebie ha ha ha !!!

AC/DC
@Seba

W przeciwieństwie do ciebie nie muszę się martwić ;) Pozdrów Bolka

@AC/DC

Wy już zabłysnęliście i czeka was agonia !!!

Zabawa

Masz rację, racjonalny plan działania powinien wyglądać tak: 1. Podpisanie umów z pracownikami (większość robi na czarno). 2. Zakup nowej floty samochodów albo leasing. 3. Podpisanie umów na nowe karty paliwowe. 4. Zwiększanie wolumenu i liczby paczek. Ale co kto lubi, bawmy się dalej ;) bo jak to inaczej nazwać niż zabawą w firmę kurierską :)

kierowvca
@Zabawa

Umowy podobno maja byc ale floty to raczej nie bedzie

Jeden z kurierów

Tu się zgodzę, że przychodzi coraz więcej paczek, ale to takie trochę zaczynanie od dupy strony za przeproszeniem, aut jak nie było tak nie ma, a taczkami tego rozwozić się niestety nie da, karty paliwowe w koszu, bo i tak były zablokowane, organizacja jest postawiona na głowie, nie jestem ekspertem od zarządzania, ale na wariackich papierach raczej daleko się nie zajedzie. Brakuje tu jeszcze tylko pakowania się na ulicy jakby zabrali magazyny, ale szefostwu to i tak nie przeszkadza. Naprawdę jest się z czego cieszyć.

B

Delta city jest firma twarda i będzie dużym graczem nowy inwestor jest baronemem finansowym i nie może brać wszystkich długów na siebie sądzę że już niedługo będziemy zdobywać paczki już wolumen wzrasta i na magazyny przychodzi więcej . Pozdrawiam

Ja jestem waszym klientem i nie mam przelewu za pobrania , więc co za głupoty wypisuje Pan Andrzej ,że są przelewy ? I nie mogę się doprosić konkretnej odpowiedzi kiedy będą przelewy ! T wstyd dla firmy ,że przetrzymują cudze pieniądze -to jest kradzież.

@Ewa

Panie Ewo ten gosc sie czegos nacpal i pluje wszystkim w twarz nie wiem kogo on i wykladowcy chca jeszcze okrac z pieniedzy. Nie pisze prawd firma stracila klientow, wywalili ich z magazynow, zabrali samochody polikwidowali strony na facebboku a na temat wykladowcy mozna ksiazki pisac !!! Zmienia nazwe czy nie to nie ma znaczenia tak samo jak nie ma znaczenia kto bedzie ta firma zarzadzal kazdy kto mysli ze mu sie uda bo jest bonzo grubo sie przeliczy. Zbyt duzo madrych osob juz zostalo oszukanych w exctba, blikle i innych firmach !!!

West

Pytam bo ostatnio nie bylo to tak oczywiste ze codziennie wyjezdzaly.

@West

Nie będzie już takiej sytuacji że nie wyjadą. Codziennie.

West

Witam czy dzis tj. 31.01.17 auta frachtowe jada ???

@West

Wyjeżdżają codziennie i będą wyjeżdżać

podwykonawca

Delta jak nie Płaciła tak nie Płaci nadal dla podwykonawców pozdrawiam naiwnych ci ktorzy czekaja na kase

Andrzej Woźniacki
@podwykonawca

Delta płaci, a skoro jesteś podwykonawcą to zgłoś się do swojego szefa. Delta reguluje należności, a jak jeździsz dla kogoś kto jest zatrudniony w Delcie to płaci Ci ta osoba a nie Delta.

Igor
@Andrzej Woźniacki

Delta nie może płacić bo od kilku miesięcy ma wszystkie rachunki zblokowane - długi sięgające kilkunastu milionów zł. Nie oszukuj ludzi Panie W. Jak chcesz pisać to napisz prawdę kto realizuje przelewy i skąd ci ludzie się wywodzą i jakie maja intencje zanim ktokolwiek straci pieniądze !!!

Andrzej Wożniacki
@Igor

No brawo Igor brawo!! Skąd ci ludzie się wywodzą- rozumiem że znasz drzewo genealogiczne każdego człowieka którego spotykasz na ulicy od sprzedawcy bułek po wszystkich sąsiadów :) i ich intencje też znasz hehehe Delta realizuje przelewy, konta nie są poblokowane, a inwestor chce pomóc rozwinąć firmę, by była solidnym krajowym partnerem w usługach kurierskich. 3,2,1 start fala hejtu i próby wciskania kitu, że firma padła, że kłamię i inne pierdoły wyssane z palca. Delta nie padła i nie padnie a w ciągu 2-3 miesięcy konkretnie się rozwinie- czy się to podoba malkontentom czy nie. Jedyne co wam pozostało to płytkie komentarze i ogólny ból doopska. Pozdrawiam tych co zasuwają, by ta firma udowodniła takim jak tu wiecznym płaczkom, że są w głębokim błędzie.

Master

Mam nadzieję że ten inwestor straci cały swój szmal na delcie .

@Master

To nie bedzie delta tylko inna firma o ktorej dowiemy sie z kilka miesiecy.

Weź ze sobą różowe okulary i chusteczkę !!!

Bedzie Ok

30.01 godz 11 spotkanie w Warszawie z przedstawicielami i z inwestorem MI osobiscie przelewy ktore prychodza nie sa juz Delta City tylko od Funduszu Pozdrawiam wszystkich placzków

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa