Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Robert

Ludzie zejddzie juz z tego forum i przestańcie z tym hejtem. Rzygać się chce. Tymi wpisami grzebiecie delte nie zdając sobie sprawy że jak faktycznie padnie to żaden z was kasy nie zobaczy. Jeśli ktoś uważa się za osobę poszkodowaną to niech idzie do sądu.

AC/DC
@Robert

Dokładnie, przestańcie już z tym hejtem bo rzygać się chcę. Przelewy poszły na wypłaty do jutra wszyscy dostaną swoje wynagrodzenia .

xyz

jesteś pracownikiem podwykonawca czy nadawca Ostrołęka i Kalisz że niby dostaliście kasę

Dagmara

Ja dostałam przelew.......,

Waldek
@Dagmara

dostajecie kaske i zamykacie ryja takie jestescie k....

Widelec bis
@Waldek

Nieladnie Pani Dorotko Stokrotko. Nie pisze sie w ten sposob o pracownikach. Ps.zacznij pisac z programem poprawiajacym bledy ortograficzne.

Martin
@Widelec bis

Kase wyplaca grygiel juz 3 miesiac co ty chvesz od stokrotki ona jest tylko kukla ktora podpisuje dokumenty podsuniete przez wykladowcow

Romek

My też w Ostrołęce

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Roman

A my dostaliśmy dziś całość kaski i co głupio wam jestem z koszalina

Poszkodowany

po jaką kaskę ?jak wy nie płacicie kogo oszukujecie

det

haha dajcie spokój te blaszczyki to jakieś wieśniaki z pola wyjęte

Waldek
@det

na forum kazdy madry a jak po kaske przychodzi to (usunięte przez administratora) lize az milo

oszukany

czy kurierzy pracownicy oraz podwykonawcy otrzymali wynagrodzenia ?już dawno po 10

Klient

Szemrani biznesmeni robia szemrane interesy w swietle prawa.

Błażej

Jutro strajk!

były
@Błażej

co miesiąc się sracie i co z tego wynika ochłapy wam rzucą i nie szczekacie przez 3 tyg bardzo słabe to jesteście bardziej żałośni niż ta psielta psity vel polanski kurpier ... skamlać dalej !!!!!!!

kurier

Witam kurierow I przewoznikow I ostrzegam bo firma ma nieudciwych pracownikow gina paczki moze w warszawie moze w lodzi

Macho

Poznan, wolontariat!!!

Seba
@Macho

Jaka praca taka placa... ha ha ha

Bywalec
@Seba

W tym przypadku jak płaca taka praca...

Bywalec

Witam, czy jacyś pracownicy z poszczególnych oddziałów lub sortowni dostali już wypłatę?

Poszkodowany

jak nie płacili tak nie płacą ja składam wniosek do sądu jak by ktoś chciał sie podłączyć proszę pisać Tomasz12@wp.pl skończymy ta szopke

Oszuści

Ciekawe kto dostał wypłaty jakoś 10 był w piątek i wypłat nie było

Krzysiek
@Oszuści

Witek ale on sobie jaja robi z ludzi bo pracuje w firmie ubezpieczeniowej i się śmieje z kolegów którzy poszli pracować do DC

poszkodowany

No widzi Pan czyli spłacają innych za moje pobrania !!! Bo nic nie płacą . Ja nikomu nie polecam ! Dlaczego płacą Panu w ratach co to bank ,to może pan mi da pieniądze i będę spłacać te w ratach? dobre! skoro wzięli pieniądze od naszych klientów -to gdzie one są .Może Pani Błaszczyk buciki sobie kupuje!!! Ja im nie daruje nawet złotówki

Maciek
@poszkodowany

Nie jesteś poszkodowany tylko frajer który naiwnie wierzy w cuda. Było się od razu ewakuować w kwietniu jak ludzie inwestora się pojawili. Każdy wam mówił że to ci sami wykładowcy którzy wywalili tba.

Klient Warszawa

A ja polecam, pobrania częściowo dostałem i mam harmonogram spłat zaległości i spłacają . Inwestor jest , wysyłam paczki i docierają i nie mam problemów Polecam. Z kurierem rozmawiałem i też potwierdził że wypłaty dostali i że mają inwestora. Podobno podnoszą kapitał zakładowy spółki do 10 milionów złotych a inwestor zainwestować ma 50 milionów. Oby tak było wtedy będzie w ońcu dobra Polska firma kurierska

Klient
@Klient Warszawa

Dobry przekre a nie firma !!!

@Klient Warszawa

Panie Błaszczyk co Pan za bzdury wypisuje. Każdy już wie kiedy Pan pisze więc po co taka szopka. Życzę Panu nawet 100 milionów bo nawet taka kwota dla Pana to za mało. Dobrze prosperujące stoisko na bazarze by Pan rozwalił więc nie ma co się łudzić, że będzie dobrze.

Witek

Jak czytales poradnik ktory mozna kupic wtedy zrozumiesz a jak cie nie stac zainwestowac w siebie to dalej nie bedziesz rozumial i bedziesz szedl po sznureczku z usmiechem na twarzy.

poszkodowany

Nie płacą nadal pobrań.!!!!! Nie wysyłajcie paczek za pobraniem -bo bez sądu się nie obejdzie . Nawet pismo od prawnika nie pomogło -robią sobie jaja z ludzi -ukradli mi pieniądze złodzieje. Mój prawnik w poniedziałek daje sprawę do sądu . Ta cała firma to jedna wielka ściema chcą nakraść pieniądze i uciec. A tak obiecali po nowym roku , do końca tygodnia itd... i nic złodzieje , jeszcze raz złodzieje. Nazwisko Błaszczyk już = złodziej.

WOLF

Ciekaw jestem kto inwestuje w trupa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa