Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

koleś

Jak ktoś ukradnie batonika za 2 zł to ma sprawę na policji , a tu ukradli ludziom pobrania na dużą sumę i co nic się nie da z tym zrobić ? Niech wezmą kredyt na spłatę długów biedaki.

Ex kurier

A co za wy jeszcze tam pracujecie????!! Pogięło was??? Jak charytatywnie chcecie popracować to zapraszam do mnie

Ktos

Kiedy będą wypłaty za grudzień 2016???????????? Ciągle zwlekanie brak kontaktu. A wynagrodzenia się należą.

ulala

a co taka cisza ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Jarek

Złamany pedały gdzie moje siano...

Igor
@Jarek

Ha ha jeszcze tydzien temu tak pozytywnie sie wypowiadales a teraz co sie zmienilo ?

Kim

Może w stodole ?

Maciek
@Jarek

Potrzebujesz siana zadzwon do bociana.

tron
@Maciek

jakbys nie dostal kasy za grudzien to nie bylo by ci tak wesolo.

Maciek
@tron

Twoja kasa mnie interesuje tyle co zeszloroczny snieg.

Kim
@tron

Lejemy na twój szmal !

Ciekaw

Dzisiaj 20 i co była wypłata kurierzy z Warszawy?

uran

kolego to nie handliwcow wina tylko Michala i Doroty bo przebalowali pieniadze pobraniowe klientow i Ci odeszli. handlowcy pozyskiwali firmy ale co ztego skoro pojezdzili miesiac i nie moglivsie doprosic zwrotu pobran. po co w takim razie zalatwiac nowe firmy

@uran

A jak wigilia z inwestorem sie udala - byly prezenty, nagrody etc ?

kierowca

Kto to jest ten TATA ??:)

waran

a czy to prawda ze kiedys jak pod magazynem stal baniak z ropa to on sprzedawal rope ma lewo kierowcom przyjezdzajacym w nocy z kraju. ?podobno tak bylo.

mnop
@waran

Prawda.To były dla niego złote czasy. Miał nawet w kajeciku wszystko zanotowane, kto, co za ile... Na Bokserskiej miał takie eldorado na Poleczki się ukręciło ale zawsze coś się skubnęło .. A to palety do spalenia a to długopisy i do przodu...

troskliwa butla

Jak to wszystko czytam to ja (usunięte przez administratora) każdy ma ścisk dupska jak by wazeliny nie używał, z opini zrobiło forum o gorzkich żalach jak dla mnie, jeśli jet wam tak źle to czemu sobie pracy nie zmienicie ja (usunięte przez administratora) jakie macie problemy. Dobra jest jak jest ale jak na moje oko to chwilowe, nie w każdej firmie jest zawsze super to tak jak by się inwestowało w coś a nie wiadomo czy zyska na wartości czy straci się raz tak raz tak. Mnie się dobrze pracuje w delcie i mam nadzieje że będzie lepiej... jeśli tak wszyscy do tego podchodzą i narzekają no to na pewno nic z tego nie będzie. może by obniżyć koszty? czyli mniej jeżdżenia na chwile obecną a z większą ilością? nie było by tak lepiej? wtedy by sie trochę zaoszczędziło i każdy by był zadowolony podejrzewam. WIĘC JAK KOMU NIE PASI NIECH WYPIERDALA NA ZMYWAK ALBO DO BIEDRONKI NA KASE :)

hahaha
@troskliwa butla

jestem ciekaw kto to napisal. mam dwa typy. albo to napisal wtorny analfabeta ktory zamiast slowa kotrola mowi kontrol a zamiast chlopaki , chlopacy albo smierdziel magazynowy z Lodzi. tylko im sie dobrze pracuje w Delcie

uran

podobno TATA znow pracuje. czy to prawda???? wrocil do lask? zwolnil juz pol magazynu i biura??? teraz powinno sie codziennie sprawdzac trzezwosc magazynierow a zwlaszcza taty

Miś pyś
@uran

Wrócił króluje w "nowym" jakże luksusowym magazynie. A że zimno jest to dogrzewać się trzeba i snuć opowieści dziwnej treści. A trzeźwość raczej kierowców bo Andrzejek z nimi łoi gorzałkę . Wczoraj wysadzili kierowce lokalnego pod biurem z Pandy. Strzeżcie się.. Leasing poluje na niewinnych kierowców

turek
@Miś pyś

po co wrocil? nachlac sie moze w Wyszkowie. a z magazynu nie ma juz czego wyniesc. zawsze cos wuwiozl . a to srubokret a to plyn do spryskiwaczy lub olej a to cos innego.

Kurier LDZ

Firma była dobra dopóki płacili na czas za wykonywaną pracę a teraz trzeba się sądzić o własne pieniądze. Żal i ubolewanie ale odsetki będą wysokie i trzeba zapłacić bo sąd nakaże lub więzienie. Proste i nie ma co się pieprzyć z takimi pracodawcami bo jeśli pokażesz że można cię w pośladki dymać to będziesz dymany do końca życia. Oni mają za co żyć ja już nie więc robię dużą ciemną kupę na tą firmę i sąd się tym zajmie.

@Kurier LDZ

Tylko ze firma zlozyla wniosek o upadlosc do sadu

Robert
@Misio

Kiedy?

Ktos

Ja jakoś swojego wynagrodzenia nie mogę się doprosic miało być dziś i nie ma.

man

jezdzi ktos jeszcze dzisiaj?

Marzec

U mnie tez sie wszystko wyjasnia. Dostaje sianko kazdego dnia do 16 po pare tysiecy i jest ok widze ze chca zeby bylo ok. Jak czytam te wypociny tych biednych przedstawiecieli co nie mieli na paliwo to zal mi....idz na kase na biedronke...Sami pokrzywdzeni byli pracownicy przedstawiciele tragedia...

KURIER -KATOWICE

Ja osobiście uważam że Delta w porównaniu do innych firm pod względem doręczalnosci byla (jest) mega , ludzie zawsze w szoku ze już paczka dotarła , 24 H . Inne firmy to po kilku dniach doręczają , największym błędem była właśnie fuzja z całym pseudo Patronem , to firmę doprowadziło do takego a nie innego stanu . Wspolczuje z jednej strony panstwu B. A z drugiej strony mają sami to na co się tak porwali . Na dzień dzisiejszy jak inwestor da kasę będzie smigac bo ekipa jest ok . Może się okazać ze za 4 lata będzie Delta wyżej od innych firm . Wypłaty zostały wypłacone z 4-dniowym opóźnieniem Ale już całość wypłacona , więc działamy jak dawniej i niech firma się jeszcze utrzyma . Wszystkiego dobrego , pozdrawiam wszystkich kierowców i w/w firmy . A jutro jadymy dalej :) .

@KURIER -KATOWICE

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz !!! Kogo ty chcesz oszukac ?

ExKurier LDZ
@KURIER -KATOWICE

Jakie wypłaty???!! Ja swojej nie dostałem i właśnie dzisiaj składam wniosek do sądu pracy o zasądzenie wynagrodzenia wraz z odsetkami za zwłokę. Szkoda, bo dobrze mi tam pracowało się i grzecznie czekałem na swoje wynagrodzenie ale rachunki nie mogą czekać. Pozdrawiam

kurier
@KURIER -KATOWICE

Jakie wypłaty bo ja za grudzien nie dostałem złamanego centa...a rachunki trzeba płacić nie mówiąc o żarciu....

zbulwersowany
@kurier

Ja do dzisiaj nie mam połowy za listopad nie mówiąc o grudniu :]

dd
@zbulwersowany

a bulwersuj się to nic nie kosztuje .

a pracy w dziale telesprzedawcy nie szukasz ?

czytam te informacje bo jestem ciekaw co się z firmą dzieje. Nie widzę powodów aby się ukrywać - jestem z zewnętrznej firmy informatycznej M-System która deltę obsługuje prawie od początku jej istnienia. Tak mnie także winni są kasę. Rozumiem, że wygląda na to że toną szybciej niż titanic i że zapewne ich nie odzyskam. Ale pieprzenie o tym, że właściciele nie umieli firmą zarządzać jest żałosne. Bo to właśnie oni z malutkiego biura zatrudniającego około 6 osób i pewnie z 10 kurierów zrobili firmę która coś znaczyła. Łatwo wytykać komuś błędy ale nagminne było doliczanie przez kurierów a to większej wagi paczce a to czasu oczekiwania, i narzekanie jaka to delta nie jest kijowa. Tak to tworzyło (usunięte przez administratora) dobry wizerunek firmy. Może ktoś z Państwa się zastanowi jakim tajemniczym sposobem delta zaczęła padać dopiero po nieudanej fuzji z inną firmą kurierską? Ja także miałem nieuczciwego pracownika który sprzedał tajne informacje. Dla mnie ewidentnie i to bardzo skutecznie ktoś wpieprzył ich na minę. I zapewne celowo pozbył się konkurencji. I zapewne to że się dali tak podejść jest winą państw B. Nie bronię tu właścicieli . Ale więcej obiektywizmu. Bo szczególnie uwagi dotyczące złego zarządzania , jak rozumiem wygłasza osoba prowadząca dużą firmę ?

Igor

Co ten inwestor wyprawia to sie w pale niemiesci

Robert
@Igor

Zastanawiam się po co to robi. Po co przedłużać agonie firmy ? Jaki jest w tym sens? W chwili obecnej jest tak mało przesyłek że koszt wysyłania aut topi firmę jeszcze bardziej . Nie lepiej powiedzieć : w prawo albo w lewo? Wchodzę albo nie w ten interes?

@Robert

Nawet najstarsi gorale tego nie wiedza. To samo co w extba jego decyzje nie racjonalne i nie logiczne z biznesowego punktu. Jak to sie skonczylo kazdy wie a tu jest wedlug mnie jeszcze gorzej bo tba nie miala dlugow w postaci kredytow.

Kurier WUWUA

Dzisiaj ok. 11:30 Orange poblokowało telefony (z wiadomych przyczyn), a o 14 sms, że wszystko uregulowane. Światełko w tunelu?

ROBOT

Chyba hajs dostali.....

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa