Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

kkurier

Czy dzis jeżdżą jakies oddziały?

@kkurier

powinno coś jeżdzić, ale jak dla mnie patrząc z perspektywy zarządzania (usunięte przez administratora) mi tu z kilometra pralnią pieniędzy, jak kupić najtaniej deltę i tyle na temat, zachęty obietnicami itd (usunięte przez administratora) się nasi wielcy wyjadacze w stołkach w biurze. wiecie kto pewnie pisze. to że układ macie z inwestorem a za to hajs dostaniecie to dlatego że wam tyle obiecał a każdy w to wielce wierzy. już za dużo słyszałem w tamtym tygodniu... tylko czekać jak prokuratura sie (usunięte przez administratora) i skarbówka... pozdro z wawy

Kurier
@kkurier

Jo Gdańsk jeździ robota pali się w rękach jesteśmy dumni że możemy pracować w tak powaznej firmie jaką jest nasza Delta City

mr.czoks

właśnie prawda odnośnie przekrętów, i tego że dostaną kasę za to że firma padnie, nie wiesz jak to działa? pracuj dalej bo niedługo ciebie konkurencja wykupi i ty będziesz w konkurencji pracował, i przepraszam ale nasłuchałem się tych negocjacji i mówię otwarcie; korupcja korupcją popychana jeden przez drugiego!!!! otwórzcie oczy !!!! pozdro z wawy!!! żegnam !

kurier
@mr.czoks

a co to taka cisza na forum?wszyscy sie juz zwolnili czy jeszcze w trasie po wczorajszym przestoju?:)

Robert
@kurier

Kasy trochę na konta wysłali. Ot co.

@kurier

Wszyscy żyją nadzieją , lepiej wierzyć w obietnice niż sie skrzyknąć się zrobic protest, ale po co. Stop KORUPCJI MR.INWESTORZE!!!!!! WSZYSTKO WYJDZIE NA JAW!!!

chrum chrum
@mr.czoks

to nie inwestor jest winny tylko firme polozyli paNstwo Di M B. a inwestorowi to jeszcze powinnismy podziekowac za to ze szybko skonczy ta agonie. przynajmniej wszyscy pozbeda sie zludzen i beda mieli powod szukac nowej pracy

Misio
@chrum chrum

no jasne takie bajki opowiadaj dzieciom na dobranoc

PRACOWNIK DELTA

NIE MA CO SIĘ ŁUDZIĆ Z TEGO JUŻ NIC NIE BĘDZIE !!! NO CÓŻ ŻYCIE TOCZY SIĘ DALEJ I WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ ZMIANY NA LEPSZE ! MIMO WSZYSTKO BYŁO MIŁO DZIĘKUJĘ ;-) NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE WALCZCIE O SWOJE !!!! OBYŚCIE MIELI NA TO ZDROWIE BO TO JEDNAK NAJWAŻNIEJSZE !!! POWODZENIA KOLEDZY I KOLEŻANKI !!!!

Były kurier

Wszyscy gdybają zamiast po prostu odejść... Czemu nie zmienicie pracy? Chyba pora się obudzić. Kasy i tak nie będzie więc po co pracować dalej za darmo?

ex

Zauważyłem pewną prawidłowość .... jak kasa idzie na forum cisza jak nie ma lub raty sranie na ekranie Nie będę jak większość oszołomów ubliżał tym którzy pracują dla delty ale czy wy się niczego do tej pory nie nauczyliście ??? Jest styczeń już zaczęły się ferie będą skończą się w lutym to 2 najgorsze miesiące dla kurierki !!!! Z czego wezmą środki dla was podwykonawców pracowników itp. Jeśli oddziały stanęły właściciele magazynów zajmą magazyny wraz z zawartością do momentu uregulowania zaległości z czego blaszczyki wezmą kasę skoro nie mają dla kurierów i pracowników ????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ktos

Niech się podniesie i wypłaci kasę bo ludzie ciężko pracowali.

Kogut
@Ktos

Jestes smieszny straciliscie prawie caly wolumen a ty piszesz ze ciezko pracowaliscie ?

@Kogut

dlaczego uważasz, że ktoś jest śmieszny? dlaczego uważasz, że nie pracował ciężko?

Kogut
@ja

Bo straciliscie wiekszosc kkientow - proste.

kruk
@Kogut

Ldz stoi

KTOŚ
@ja

Cała firma jest śmieszna !!!!!! nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie TAK lub NIE !!!! wszyscy zwyczajni pracownicy ciężko pracują i (usunięte przez administratora) z tego mają !!!!! ile jeszcze !!!!! JEDEN WIELKI SYF JEDNA WIELKA ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał wiele razy padał, wiele razy powstawał. Zawsze się zastanawiałem, ile tu jest pranych pieniedzy. W sumie szkoda mi Was. Nigdy nie byłem oszukany... głupio trochę znikać i zostawiać zniszczony rynek.

Maciek

Chytry dwa razy traci.

kabaret moralnego niepokoju :D

Ktos

Jak wszystko normalnie działa jak wynagrodzeń nikt nie dostał oddziały dziś z nie pracują. Będzie kasa to ludzie wrócą do pracy. Więc nic nie jest normalne

plllot

,,spokojnie , jest wprowadzany nowy system operacyjny oraz nowe auta frachtowe i stąd ten przestój a reszta działa normalnie , nie róbcie zamieszania "

ooo!!!!
@plllot

tobie powinno sie przeszczepic nowy mozg bo pier.......... jak potluczony. jaki system jakie auta??

Seba

Moze firma wprowadza nowy standard na rynku uslug kurierskich i cwiczy model dostaw raz w tygodniu ?

chrum chrum

wszystkim stoi?? czego zescie sie nazarli.

jolo

Wszystko niby ma się wyjaśnić jutro ale jakoś w to nie wierzę pewnie jak większość kurierów...pozdrawiam

jolo

Gdańsk stoi podobno jest nowy właściciel który kupił 80% udziałów czy ktoś jest w stanie to potwierdzić? Pozdrawiam wszystkich kurierów.

@jolo

w tym momencie nikt tego nie potwierdzi , możemy tylko spekulować czy faktycznie ktoś to przejął , czy znowu przeciąganie...

kierowca

frachty nie wyjechały to wszyscy stoją ...

Wro i Wał stoi

klient

kalisz stoi

@klient

To samo co w tba pierwszy stał Kalisz (usunięte przez administratora) frajery

Kurier

Zapytanie które oddziały dziś pracują ? Napiszcie bracia kurierzy..........?

kurier
@Kurier

Tarnów stoi.

Jarek
@Kurier

Bracia jak to Warszawa pracuje czy stoi z tego co słyszałem to ktoś tam pracuje...odpowiedzcie czekam. Nawiasem mówiąc góra czyta co piszemy to jest kabaret........

walon

piszcie co chcecie. rozumiem niektorych ze im nerwy puszczsja. wyobrazcie sobie panstwa Blaszczykow jakimi nerwami oni zyja. szkoda mi firmy i szkoda mi ich

To czyli jest jeszcze szansa ze paczka dojdzie czy już nie ma takiej możliwości

Pipi
@Andrzej

Przestań zawracać gitarę jakąś paczką, są większe problemy jak twoja mało warta paczka z dildo

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa