Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Handlowiec

Umowa podpisana. Inwestor kupił 80% udziałów. Więc to chyba nie inewstor tylko nowy właściciel.

Kurier Warszawa

W piątek na oddziale Warszawa było zebranie z nowym Dyrektorem finansowym i Dyrektrem Operacyjnym zatrudnieni zostali przez nowego inwestora. Nie spodziewali się że są takie długi, ale w piątek podpisali umowę. Dostaliśmy zapewnienia że do wtorku wypłaca zaległości. We wtorek Pan Dyrektor znów pojawi się na magazynie Wwa żeby sprawdzić czy wszyscy otrzymali pieniądze. Nie pamiętam nazwisk tych Panów, ale pracowali wcześniej w innych duzych firmach kurierskich - które jeszcze istnieja. Inwestują bo są pewni że uda im się rozkręcić tą firmę. Frachty w piątek nie pojechały bo było mało paczek. Taką informację usłyszałem i zobaczyłem. A jak będzie zobaczymy do wtorku.

ex
@Kurier Warszawa

,,Kurierze" nawet jeśli klienci nadali wami 10 paczek to nie możecie wstrzymać frachtu uprawiasz tanią propagandę.Słyszałem że fracht nie wyjechał bo Pan M i P (pozdrawiam serdecznie ) nie otrzymali kasy a ty ,,kurierze'' podkuliłeś ogon prosiłeś o transport do łodzi (żałosne). Czego się inwestor nie spodziewał jaja sobie robisz ???Słyszałem że leżycie za wynajem magazynów przewoźnikom pracownikom klientom patronowi około 10 mln zł . W jakim celu inwestor wchodzi w takiego bankruta jak wy spadek wolumenu o 12000 dziennie zostało wam średnio od 2-3 tyś dziennie nadają wami ci co próbują zrekompensować straty z pobrań . Inwestor miał tba bez długów z wolumenem oscylującym na poziomie 340000 paczek dziennie z doręczalnością na poziomie 96%. Jeśli inwestor będzie wypłacał zaległości wypłaci tylko tym którzy zdeklarują się na dalszą współpracę to tyczy się wszystkich których wymieniłem powyżej .

Maciek
@ex

Inwestor jest tam juz od kwietnia br. z tym ze ma podpisane umowy i nie rejestruja zmian w KRS.

ex
@Maciek

To że inwestor działa już dłuższy czas widać na tym forum po opiniach przewoźników pracowników i klientów . Schemat wejścia $inwestora$ nie zmienia się :) niedługo zaczną się pojawiać wpisy o nowych ofertach pracy czy będzie coś nowego? Firmy z potencjałem ,,daje ale przestaje" firmy bez potencjału ,,dam ale nie wiem kiedy trzymajcie się zwyciężymy" . To takie fascynujące .

Jak posrednikiem firmy delty była epaka to kto opowiada za przesyłke Delta czy Epaka

Maciek

Wypowiadaj sie za siebie !!!

kurier

Narescie ktos napisal prawdę

Bolek
@kurier

Jestes cienki frajer ktory nie dostal wynagrodzenia i lize (usunięte przez administratora) nie wiadomo komu. Nie masz zielonego pojecia na czym polega biznes. Ten sam inwestor juz 2 lata temu wywalil wlasciciela profesora blikle z firmy a w srodku nic sie nie zmienilo, glodowe stawki, pensje w ratach i opoznieniami praca na umowach smieciowych i po 12 godzin.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Rampampam

amba fatima była firma i nima;-)

Witam 11 stycznia kurier DeltaCity odebrał paczkę mam potwierdzenie od jednej pani dzisiaj mija 3 dzień a paczki ani widu a ni świtu co najlepsze nr nadania wysyłki nie istniej w sprawdzeniu przesyłek na stronie Deltacity Brdzie trzeba podjąć chyba kroki organów ścigania i szybko się znajdzie paczka jesli do poniedziałku nie trafi sprawę zgłaszam na policje paczka wart 400 zł

Jarek
@Andrzej

Sam jestes sobie winie mozesz miec pretensje tylko do siebie !!!

kkurier

a jak z płatnościami zapłacili dla kogoś ?

Kim

Następny badziew się kończy

Kibic

Z tego co mowi Michal wszystko jest ok. ze to tylko chwilowe problemy.

@Kibic

chwilowe problemy trwają już kilka miesięcy !! Wszystko jest Ok?? możesz wyjaśnić znaczenie słowa OK??

kierwoca

Niech mają odwagę powiedzieć , że to Koniec !! zwodzą cały czas !! skończy się tak , że naprawdę zgaśnie światło i już nikogo nie będzie :) Smutna prawda

Robert
@kierwoca

Światło już zgasło.

kierowca

Brawo za odwagę kawałek świetny !:)

prawidłowo

U nas tez frach dziś nie wyjechał koniec delty ;)

hhha

Dzisiaj fracht do łodzi nie pojechał

Jarek
@hhha

Pewnie awaria auta i zaraz podstawia drugie auto.

alfons
@hhha

z tego co wiadomo mial nie jechac ;)

haa
@alfons

Skąd masz takie wiadomości??

has
@haa

Nie pojechał bo bylo tyle paczek ze przyczepką by zawiózł osobówką

konfident

Katowice

wkurzony

Na tą chwile nie ma żadnej pewności czy firma nie padnie w Warszawie pokazał się Dyrektor Finansowy nic konkretnego nie powiedzial na ta chwile żadna umowa nie jest podpisana poczekamy do wtorku i juz się wyjaśni bo to ostatnia chwila nas oszukiwania

Kibic
@wkurzony

Bylo spotkanie z dyrektorem finansowym jakim - podaj nazwisko ? Nie powiedzial nic konkretnego - to po co zorganizowal spotkanie ?

Robert
@Kibic

Ludzie. Obudzcie się. To koniec. W piątek nie wyjechały frachty i już nie wyjadą.

klient

moje paczki przestały dochodzic do klientów. Tydzien temu wysłałem 6 paczek, 3 doszły, 1 zagineła a 2 sa w oddziałach od tygodnia a nie ma komu dostarczyc. Zle sie dzieje do tej pory paczki opłacone z góry ( nie pobrania) smigały bez problemu.

Kurier Śląsk

Czy jakieś oddziały dostały pieniądze na wypłaty???

Konfident
@Kurier Śląsk

Opole Gdańsk Warszawa Poznań

@Konfident

skąd takie informacje ?

Klient z Warszawy

Ludzie oni zaczęli przelewać kasę właśnie dostałem przelew na 35600zl oni są debest....

Abc
@Klient z Warszawy

Haha pokaż prscr.przelewu. ..

janek
@Abc

Przelewy to chyba robią. sobie na swoje konta

zrujnowany

Dowiemy się dzis oficjalnie że firma zakończy działalność i tyle z tego będzie.

Faster

Wszyscy zostali zrobieni przez deltę w kuku. Począwszy od klientów po pracowników. Jedyne rozwiązanie to teraz walczyć o swoje i stanąć wszystkimi oddziałami dopóki nie ureguluja długów. Mi Delta jako podwykonawcy jest winna 47 tysięcy. Od 3 miesięcy tylko same straty. Od 3 miesięcy ciągle było obiecywanie że to tylko przejściowy moment a ja głupi żeby nie zabierać połowy aut które jeżdżą na oddziale jeszcze wspomagalem oszukiwanie p. Błaszczyk uczciwych ludzi. Te auta które są na licytacjach komorniczych powinni byli sami sprzedać i pożegnać się z firmą jak ludzie a nie jak dzieci. Pozdrawiam!

Co wy za głupoty wypisujecie firma jest wypłacana inwestor przesyła kasę poszczególnym oddziała

Nadawca
@Warszawa

Jeśli firma jest wypłacalna, to dlaczego poszczególne oddziały nie pracują dzisiaj w pełnym składzie? Dlaczego nie ma wypłat dla pracowników, tylko zaliczki? Dlaczego klienci nie otrzymują pobrań? I ostatnie dlaczego wypłacalnej firmy samochody są na licytacjach komorniczych?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa